شماره تلفن : 09123019243
بهترین سالن ها برای آرایشگاه داماد

بهترین سالن ها برای آرایشگاه داماد

امروزه با توجه گستردگی کاربرد شبکه های اجتماعی در بین عموم مردم، دنیای مد و فشن فراتر از مجلات و پوستر ها رفته و بیش از هر زمان دیگر، مردم را به خود درگیر کرده است. مردم در تمام نقاط دنیا، با دیدن مدل ها، سلبریتی ها و افراد مشهور، انتظارات متفاوت تری را از ظاهر خود دارند. خصوصا در مراسم های ویژه مانند جشن های عقد، عروسی، نامزدی، تولد و… . نه تنها داماد، بلکه همه کسانی که در این مهمانی ها شرکت میکنند در این چالش گرفتار خواهند شد. حال دیگر تنها فکر داماد درخشیدن در کنار عروس نیست، بلکه باید در بین باقی دامادهای مجلس نیز توان درخشیدن داشته باشد. دنیای تبلیغات نیز گاه به جای کمک کردن در انتخاب، آن را سخت تر می کنند. گاهی در بین انبوه تبلیغات دچار سردرگمی می شویم. تبلیغات آرایشگاه های متفاوت با شعار های متنوع، بر این سردرگمی می افزایند. از این گذشته، بعضی از آنها مدل موی خوبی را به شما تحویل می دهند. اما شاید در زمینه گریم، به اندازه مدل مو، عملکرد قابل قبولی نداشته باشند و یا بالعکس. یا اصلا شاید در هردوی آنها به خوبی عمل کند اما با سبک لباس شما جور نباشد. همه این ها، زمانی در اوج هارمونی و تناسب هستند که آن را به کاردانش بسپارید. قابل ذکر است قبل از آنکه تحت تاثیر تمجید ها قرار بگیرید، به بعضی موارد درمورد آنها دقت کنید از جمله:

. فاصله آرایشگاه: یادتان باشد در شب عروسی، هرگز نرسیدن بهتر از دیر رسیدن است. ۱
برای آنکه به موقع به مهمانی برسید، دقت کنید که آرایشگاهتان را دور از آرایشگاه عروس انتخاب نکنید.

. ساعاتی را قرار است قبل از مهم ترین شب زندگیتان در آرایشگاه به سر ببرید، پس مهم ۲ است که با برخورد پرسنل آرایشگاه آشنایی داشته باشید. بد نیست از قبل، سری به آنجا بزنید تا در روز عروسی، به مشکل برنخورید.

در ادامه، برای نجات احتمالی شما از سردرگمی ای که پیش تر از آن گفتیم، به بررسی چند تا از بهترین آرایشگاه های مردانه در سطح شهر تهران می پردازیم که از سمت ارباب رجوع بیشترین امتیاز را دریافت کرده اند.

)۱۰ از ۱۰( : new face . سالن تخصصی ۱ این سالن دارای سه شعبه مختلف است. شعبه مرکزی آن واقع در شما تهران، در سعادت آباد با New face و دو شعبه دیگر آن در مرکز تهران بلوار کشاورز و غرب تهران، باغ فیض است. داشتن کادر تخصصی گریم و اصلاح، بیشترین امتیاز را در بین مشتریان داراست. همچنین از قبل می توانید از آپشن های ویژه ای از جمله مشاوره تخصصی نیز استفاده کنید. پرسنل این سالن، شما را در انتخاب بهتر مدل مو و گریم، با توجه به لباس انتخابی تان راهنمایی خواهد کرد. شاید یکی از نگرانی هایتان درمورد کمبود زمان در روز موعود باشد و یا از آن دسته کسانی باشید که حوصله ماندن به مدت طولانی در آرایشگاه را ندارند. این سالن این امکان را فراهم آورده تا بتوانید نوبت های پاکسازی و… را در روز های قبل انتخاب کنید تا در روز عروسی زمان بیشتری را برای کارهای دیگر بخرید.
)۱۰ از ۹٫۸ . سالن حمید بخشی: ( ۲ این سالن آرایش و پیرایش در شرق تهران است. از جمله موارد برجسته این آرایشگاه، انتخاب مدل مو بر اساس چهره است. کادر تخصصی این سالن، طبق شعار همیشگی خود، برخلاف بعضی دیگر از همکاران و رقیبانشان، اعتبار خود را با سود بیشتر معاوضه نمی کنند. بنابراین اگر از آن دسته کسانی هستید که مدل خاصی را مد نظر دارید و مطمئنید دقیقا همان را می خواهید، بهتر است این سالن را انتخاب نکنید. پون هیچ تضمینی نخواهند داد که همان مدل پیشنهادیتان را تحویل تان دهند. آنها کار خود را میکنند ولی بی شک شما را قانع خواهند کرد که از آنچه فکر میکردید بهتر شوید. از جمله کامنت های مشتریان به این سالن، این است که آنها تونسته اند استایل همیشگی و دلخواهی را برای مشتریان طراحی کنند. مشتریان بسیاری ادعا کرده اند که بعد از مراجعه به سالن حمید بخشی، تازه استایل خود را یافته اند.

)۱۰ از ۹ . آرایشگاه مردانه مهبد استایل: ( ۳ با اینکه مهبد استایل هیچ ادعایی در اختصاصی بودنش صرفا به امور مربوط به داماد ندارد، اما این ماجرا هیچ ضربه ای به کار آنها وارد نمی کند. بلکه شاید اعتبار بیشتری نیز برای آنها خریده است. کادر مهبد استایل، علاوه بر آرایش و پیرایش، به اصلاح فرم دهی مو و ترمیم و پرپشت کردن مو نیز می پردازند. همچنین کانتورینگ داماد از خدمات دیگر این سالن است. پاکسازی و لایه برداری پوست، ویتامینه، کراتینه و صافی از جمله خدمات ویژه ی مهبد استایل است . گالری لباس دامادی مهبد استایل نیز، با ارائه شیک ترین کت و شلوار ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. ضمنا با خرید از گالری لباس مهبد، می توانید از تخفیف آرایشگاه نیز بهره مند شوید.

)۱۰ از ۸٫۵ . سالن پرستیژ: ( ۴ سالن پرستیژ به مدیریت مهدی زمانی واقع در غرب تهران، خدمات تخصصی داماد ارائه می دهد. جذاب است. اگر شما این آپشن را انتخاب کنید، تیم پرستیژ vipاین سالن، دارای یک آپشن داماد را در طول مراسم همراهی میکنند تا اگر در طول مراسم مشکلی برای گریم یا مدل موی داماد پیش آمد، آن را رفع کنند.

۸٫ . آرایشگاه آلبرت: ( ۵ )۱۰ از ۳ در هزینه هایتان نیز صرفه جویی ، اگر به دنبال جایی هستید تا علاوه بربه دست اوردن ایده ها کنید، بی شک آرایشگاه آلبرت مناسب ترین انتخاب است. آلبرت، منویی از قیمت های متنوع را ارائه داده است و شما می توانید پکیج های قیمتی مختلف را از قبل برای خود رزرو کنید.

)۱۰ از ۸ . سالن آرایش شازده: ( ۶ یکی از ایده های ناب در بین تمام آرایشگر های سطح تهران، متعلق به این سالن آرایش است. اگر میخواهید فضایی متفاوت با تمام آرایشگاه هایی که تا کنون امتحان کرده اید را تجربه کنید، شازده آماده خدمت رسانی به شماست. این سالن، از فضایی باز برای آماده کردن مشتریان استفاده می کند. بجای استفاده از محیط های بسته و سرپوشیده شما درجایی شبیه باغ پیرایش داده می شوید. ضمنا در این سالن،می توانید به خواست خود در طول آرایش، از حضور یک عکاس نیز بهره ببرید و عکس هایی به مجموعه عکس های جشن عروسی تان اضافه کنید.

)۱۰ از ۸ . آرایشگر شهر: ( ۷ اگر آرایشگر شهر را انتخاب کنید، آرایشگاه را به خانه خود خواهید آورد. شاید بخواهید به هر دلیلی از جمله صرفه جویی در زمان، از این امکان استفاده کنید و دیگر بدون دغدغه انتخاب مسیر و یا نگرانی درمورد زودتر یا دیرتر رسیدن، برای مهمانی عروسی آماده شوید، آرایشگر شهر در خدمت شماست.

)۱۰ از ۷٫۹ . آرایشگاه کاماتی: ( ۸ محصولات استفاده شده در این سالن از بهترین برند های آمریکایی، سوییسی و هلندی هستند. اگر پوست حساسی دارید و نگران مواد آرایشی و بهداشتی مورد استفاده هستید، می توانید با مراجعه به این سالن، تمام نگرانی خود را دور بریزید و با خیال راحت، ظاهر خود را به آنها بسپارید. شما می بایست از قبل به کاماتی مراجعه کنید تا مواد آرایشی بر پوست شما تست شود و در پس از حصول اطمینان در روز جشن، با خیالی آسوده برای مهمانی خود آماده شوید.

)۱۰ از ۷٫۷ . سالن هامیا: ( ۹ در این سالن شما می توانید علاوه بر خدمات معمول داماد از خدماتی مانند مانیکور و پدیکور نیز، استفاده کنید. تیم مجرب هامیا برای دور شدن از استرس و آرامش بخشیدن به داماد، از یک تیم ماساور نیز بهره می برند. یکی از عوامل موثر در برگزیده شدن این سالن، خوش برخورد بودن انها است. برقرار کردن رابطه صمیمی و دوستانه با مراجعین از جمله ویژگی های تحسین شده این سالن است.

)۱۰ از ۷٫۵( : .یونیک۱۰
در بین صنف هایی چون صنف آرایشگران، در صدر ماندن همیشگی، مسلما کار دشواری است. یونیک یکی از پر سابقه ترین ها در بین آرایشگاه های مردانه است و با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت، همچنان خود را به روز و مشتریان دائمی اش را راضی نگه داشته است. این سالن در طی سالهای فعالیتش، همواره مشتری مداری و رضایت مشتری را در راس کار خود قرار داده و از هیچ کوششی برای به روز بودن و تامین نیاز های مشتریان خود دریغ نکرده است.

)۱۰ از ۷٫۲٫فلاورز : (۱۱ تندیس بهترین و مجهزترین سالن آرایشی آقایان را از آن خود ۱۳۹۶این مجموعه در سال نموده است. فلاورز اتاقی جداگانه را به داماد ها اختصاص داده تا در محیطی آرام آماده شوند. فلاورز احتمالا یکی از آن آرایشگاه هایی است که اگر یک بار به آنجا سربزنید، امکان ندارد پشیمان شوید. خدمات اختصاصی داماد در این سالن، توسط گریمور سینمایی انجام می شود. پس بنظر میرسد اگر فکر میکنید، اصولا خوش عکس نیستید، گریم این آرایشگاه به شما کمک خواهد کرد که در عکس هایتان بدرخشید. از دیگر مزیت های این آرایشگاه، نوشیدنی های خوشمزه ی پذیرایی آنهاست که زبان زد همه مشتری هاست. این ارایشگاه پکیج ویژه ای هم شامل ماسک شکلات داغ و وکس موهای زائد صورت دارد. ارایشگران زبده و مجرب فلاورز در کنار پیشرفته ترین تجهیزات ارایشگاهی رضایت شما را کسب کند.

)۱۰ از ۷٫ ارایشگاه دیپلمات: (۱۲
ارایشگاه دیپلمات مهارت ویژ ای در چهره پردازی دارد. این سالن یکی از معروف ترین سالن های آرایش تهران است. مشتریان دیپلمات تمام رده های سنی را پوشش می دهد. سالن ویژه کودکان، مدل های بروز و جذاب مخصوص نوجوانان و جوانان، پیرایش باکلاس و شیک مناسب میانسالان و سالخوردگان و… چه بسا ارتباط های مختلفی که به وسیله فضای صمیمی دیپلمات ساخته شده. پکیج های تخفیف دار مخصوص داماد ها نیز از آپشن های پرطرفدار این سالن به حساب می درصد را شامل می شود.۵۰ تا ۲۰اید که تخفیف های دیپلمات، کلکسیونی از اکسسوری را نیز درخود دارد. اگر دیپلمات را انتخاب کردید، حتما از اکسسوری هایش نیز دیدن کنید. چون محال است به آنها نه بگویید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید