آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

گریم داماد چگونه انجام می شود؟

درست به مانند عروس، داماد هم دوست دارد که در جشن عروسی خود بسیار جذاب و خاص به چشم بیاید پس هیچ دلیلی وجود ندارد تا به عنوان داماد به سراغ آرایش داماد نرود.

درست به مانند عروس، داماد هم دوست دارد که در جشن عروسی خود بسیار جذاب و خاص به چشم بیاید درنتیجه هیچ دلیلی وجود ندارد تا به عنوان داماد به سراغ آرایش داماد نرود. بعضی از دامادها با محصولات پاک کننده و مرطوب کننده صورت آشنا هستند و همچنین محصولات مراقبت از مو را به خوبی می شناسند و برای رفتن به یک مهمانی ساعت ها وقت صرف مدل دادن به مو و ریش خود می کنند. اما برای بعضی از دامادها هم حتی اصلاح صورت برای رفتن به مهمانی به سختی جابه جا کردن کوه است.

شما جزو هر دسته ای که قرار بگیرید باید در شب عروسیتان بهترین چهره خود را داشته باشید، پس با این مقاله همراه باشید تا با نکاتی کاملا مفید آشنا شوید :

آرایش داماد از جمله کارهایی که امروزه بسیار مرسوم شده است
آمادگی پوست برای آرایش داماد

از روزی که نامزد کردید شروع به شستشوی صورتتان کنید، نه با آب و صابون معمولی بلکه به دنبال پاک کننده ای مناسب پوستتان باشید و همچنین به صورت هفتگی از یک لایه بردار ملایم استفاده کنید و به زودی متوجه درخشنده تر شدن پوست خود خواهید شد. نوشیدن آب را فراموش نکنید که تاثیر شگفت انگیزی بر روی پوست دارد. پس نوشیدن روزانه ۸ لیوان آب را حتما در برنامه رژیم غذایی خود قرار دهید. مراقبت های پوستی فصلی را فراموش نکنید، حتما در تابستان از کرم ضد آفتاب و در زمستان با استفاده از کرم مرطوب کننده از پوست خود محافظت کنید تا به هنگام جشن عروسی در شفافیت و زیبایی پوست رقیب عروس شوید !!
منظور از آرایش داماد چیست ؟

چون اسمش شد آرایش دلیل بر این نمیشود که دقیقا به مانند عروس از خط چشم و یا رژلب استفاده شود و یا اینکه کلمه شرم آوری باشد. منظور از آرایش داماد بیشتر گریمی بی رنگ است که تنها برای صاف و یکدست شدن پوست و همچنین یکرنگ شدن پوست و از بین بردن لک و جای جوش و … به کار می رود. این آرایش به خصوص برای دامادهایی که دارای گودی چشم و سیاهی اطراف چشم هستند بسیار مناسب است. پس اگر شما به عنوان داماد به آرایشگاهی رفتید و حرف از آرایش داماد برای جشن عروسیتان شد اصلا حیرت زده نشوید، آرایش داماد کاملا محو است و در جشن عروسی کسی متوجه آن نمیشود.

منظور از آرایش داماد بیشتر گریمی بی رنگ است که تنها برای صاف و یکدست شدن پوست و همچنین یکرنگ شدن پوست و از بین بردن لک و جای جوش و … به کار می رود

اگر داماد از گریم استفاده نکند در عکسها بین صورت داماد و صورت عروس تعادل برقرار نمیشود و تمام خطوط چهره و لک و دو رنگ بودن قسمتهای مختلف پوستش به چشم می آید.
آرایش داماد از چه مراحلی تشکیل می شود ؟!

ابتدا آرایشگر باید با استفاده از پاک کننده ای مناسب پوست داماد را از آلودگی پاک کنند و در مرحله بعد از یک تونیک و مرطوب کننده ای مناسب استفاده کند تا پوست داماد شفاف و تر و تازه شود. بهتر است که در استفاده از محصولات پوستی از محصولاتی استفاده شود که مخصوص پوست آقایان ساخته شده است.

آماده سازی پوست داماد برای گریم

برای پوشاندن و یکنواخت کردن پوست داماد از کرم پودر و سایر پودرهایی استفاده می شود که خانمها استفاده میکنند و تنها تفاوت این است که از محصولات بدون چربی استفاده میشود که پوست براق و چرب به چشم نیاید.

در هنگام گریم کردن دامادهایی که ریشهایشان را کامل می زنند و به اصطلاح ۶ تیغ میکنند، از کرمهای مخصوصی برای محو کردن جای ریش استفاده میشود، زیرا که ریشه ریش باعث ایجاد رنگ سبزی بر روی پوست می شود. با این روش پوستی یکدست ایجاد می شود.

استفاده از کرم پودهای بدون روغن برای پوست داماد

در مرحله آخر برای دامادهایی که نیاز داشته باشند از یک گریم ترمیمی استفاده می کنند به این صورت که به وسیله گریم زاویه های نامتناسب پوست را از بین برده و با استفاده از کانتورینگ ( ایجاد سایه روشن ) برخی زوایا چون بینی و چانه و فک را آشکارتر می کنند.

برای پوست لب داماد در صورتی که خشک باشد به این صورت عمل می کنند که با مسواکی نرم بر روی لب می کشند تا پوستهای مرده از بین برود و بعد با استفاده از یک کرم مرطوب کننده و یا چرب کننده لب و یا وازلین ، لب ها را چرب می کنند تا ظاهری زیبا داشته باشد.

گریم داماد برای متعادل سازی پوست انجام می شود
آرایش مو داماد

بعد از کار بر روی صورت و متعادل کردن پوست با استفاده از گریم به سراغ آرایش مو میرویم. نکته ای که بارها گفته شده و جا دارد که یک بار دیگر نیز متذکر شویم این است که موهایتان را درست در روز عروسی کوتاه نکنید زیرا خط قیچی بر روی موهایتان می ماند و موهایتان به خوبی حالت نمیگیرد. بگذارید آرایشگر با توجه به فرم صورتتان و تجربه ای که در این زمینه دارد به موهایتان حالت و فرم مناسبی دهد.

اگر از آن دسته دامادها هستید که ریش و سبیل و یا یکی از این دو را دارید قبل از شروع تمام مراحل معمولا ریش و سبیل اصلاح می شود. بهتر است ریسک نکنید و مدل ریش و سبیل خود را تغییر ندهید، روز عروسی روز مناسبی برای تغییرات اساسی و عمده نمی باشد.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید