شماره تلفن : 09123019243

هزینه های جشن عروسی

بیاید با هم بگیم، جشن عروسیه، یه چیز خیلی خاص و به یاد ماندنیه! کسانی که قراره این رویداد رو برگزار کنن، باید حتماً قبلش زیادی برنامه ریزی کنن و هزینه زیادی هم برای برگزاریش بکنن. با تمام این هزینه‌ها و زحمات، هدف انتهاییش، یه شب شاد و به یاد ماندنی برای خود زوج جوانه. واقعاً، همه چی برای این شب به آمادگی در میاد، حتی خود زوج داماد و عروس هم برای آماده شدن از خونه بیرون میان و برای ظاهر خودشون، به آرایشگرها مراجعه میکنن.

حالا فکر کنید، اگه عکس و فیلم این شبه خوب و حرفه‌ای گرفته بشن، ممکنه صد سال بعد هم یه خاطره خوب برای آیندگان باشه. پس خب، وقتی همه چیز به این وسعته، گیر دادن چه پولی برای عکاس و فیلمبردار بد نیست. حتی ممکنه با گذاشتن کمی زحمت، خود این دوستان، بتونن یه حرفه خوب و برای همیشه درآمدی داشته باشن.

حالا بیاید کمی به هزینه‌های برگزاری این جشن بپردازیم. همه یه لحظه هم نگذره که یه جفت عروس و داماد قبل از ازدواج، باید برای برگزاری جشن عروسی برنامه‌ریزی بکنن و میزان هزینه هاشون میتونه بالاتر از چند صد میلیون تومان باشه. البته همه این هزینه‌ها معمولاً برای برگزاری یه جشن عروسی بزرگ و باستانی هستن. ولی حتماً هزینه های تقریباً محسوسی برای طراحی دعوت‌نامه‌ها، اجاره سالن برای برگزاری شب، خرید شمع، شیرینی و غذا، جوراب و کفش میهمانان، خرید لباس و پوشش برای خودزوج داماد و عروس، وسایل دکوری و گل، هزینه تماشاچی، و هزینه‌های بیشتری برایی نیز باید در نظر گرفت.

می‌دونید، بحث غذا و شیرینی هم خیلی مهمه و باید به خوبی انتخاب بشه. باید پذیرایی بگیریم برای ضیافت درست و حسابی. برای طراحی و تزیین سفره خودمون، فقط کافیه که با یه کمی ایده‌پردازی و چیدمان زیبا، سفره غذای خودمون رو خلق کنیم.

حتی ممکنه بخشی از هزینه‌های برگزاری این جشن عروسی، برای برگزاری اعیاد و مراسم دیگر در آینده استفاده بشه. البته توصیه می‌شه که این هزینه‌ها حتماً از درآمد خودخود زوج جوان خرج بشن، تا بعداًِ برگشتش خیلی سخت نشه.

در نهایت، باید بگیم که این حرفه هایی که دنبال شغلی خوب هستن، میتونن با فیلمبرداری و عکاسی از جشن عروسی به خوبی درآمد پیدا کنن. حتی بعد از سال ها، زوج‌ها ممکنه با دیدن عکس‌ها و فیلم های این شب، به یاد آن روزهای خوبشون بویژه شب عروسی بیفتن و با زندگی جدید خودشون، خاطرات خوبی داشته باشن.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید