شماره تلفن : 09123019243

هزینه فر دائم مو بر اساس حجم مو و اندازه موها

هزینه فر دائم مو در تنها مرکز تخصصی فر مو در ایراندر مرکز تخصصی فر مو پسرانه هزینه فر دائم مو بر اساس حجم مو و اندازه موها و مدل انتخابی تعیین می شود. معمولا قیمت فر مو شش ماهه ریز به علت اینکه تعداد بیگودی های بیشتری به کار برده می شود. و مدت زمان بیشتری می طلبد، از قیمت فر مو شش ماهه درشت بیشتر می شود.

هزینه فر دائم مو در تنها مرکز تخصصی فر مو در ایران
هزینه فر دائم مو در تنها مرکز تخصصی فر مو در ایران
انواع فر دائم مو چگونه است؟

انواع فر دائم مو بر اساس حجم و مدل مو و نیز بلندی مو تعیین می شود. نوع مواد در انواع فر شش ۶ تفاوتی باهم ندارند. اما نوع بیگودی تعیین کننده انواع فر شش ماهه مو است.

فر شش ماهه درشت

معمولا بر اساس نوع سلیقه مشتری بر روی مدل موی کوتاه اقدام به فر دائم درشت می کنند. زیرا با فر دائم موی کوتاه از قد موها کم نمی شود.

مدل موی فر درشت صرفا برای افزایش حجم ها انجام می شود.

فر شش ماهه متوسط

فر شش ماهه متوسط به اندازه بیگودی مورد استفاده بستگی دارد. در واقع تنها عاملی که در شکل موها تغییر ایجاد می کند نوع بیگودی مورد استفاده است.

که بر اساس حجم و اندازه موها و بر اساس سلیقه فرد انتخاب می شود. برای انجام فر دائم موی کوتاه و بلند اغلب از سایز مدیوم بیگودی استقاده می شود تا تاب های متوسط و زیبایی به مو ببخشد.

فر زیر مو

فر شش ماهه ریز نیز یک موضوع کاملا سلیقه ای است. در مواردی مانند فر موی مردانه اغلب از فر شش ماهه ریز که جدیدا بسیار ترند شده است علاقمند هستند.

اما در مورد فر ریز مو شش ماهه برای آقاها پیشنهاد ما این است که بر روی موهای بلند انجام شود تا با کاهش قد مو، پف مو کمتر شود.

هزینه فر دائم مو در مرکز تخصصی فر مو پسرانه
هزینه فر دائم مو در مرکز تخصصی فر مو پسرانه
مزایا و معایب فر دائم مو چیست؟

فر دائم مو آقایان موجب پر حجم نشان داده شدن موهای کم حجم می شود. برای افرادی که موهای صاف و بی حالت و البته کم حجم هستند می باشد. همچنین فر مو موجب می شود که نیاز کمتری به آرایش مو است و موهای فر به تنهایی زیبا هستند.

هزینه فر دائم مو در مرکز تخصصی فر مو پسرانه
هزینه فر دائم مو در مرکز تخصصی فر مو پسرانه

بعد از فر کردن موی کوتاه شستشوی مو کمی دشوارتر می شود و نباید بعد از فر کردن مو نمی توانید موهایتان سریع بشویید وباید حداقل ۲۴ ساعت موهایتان را در همان حالت نگه دارید. مواد فر دائم مو کمی بوی ناخوشایند می دهد. همینطوراین کار برای موهای خشک مناسب نیست. فر دائم مو همچنین برای افرادی که موهایشان خشک است. مناسب نیست زیرا به مرور موها وز می شوند.

 

ماندگاری فر مو در سالن پسرانه
ماندگاری فر مو در سالن پسرانه

 

ماندگاری فر مو چقدر است؟

اول از هرچیز باید بدانید که انجام فر مو یکی دو ساعت طول می کشد. ماندگاری آن روی مو به اندازه مو بستگی دارد. اگر موهایتان کوتاه است، فر مو حداقل سه تا چهار ماه ماندگاری دارد. هرچند برخی از مشتری ها هر چه موهایشان بلندتر می شود و فر مو پایینتر می رود. بیشتر از مدل موی خود لذت می برند. اما به طور کلی فر موی دائم شش تا هشت ماه ماندگاری دارد.

هزینه فر دائم مو در تهران
هزینه فر دائم مو در تهران
هزینه فر دائم مو در مرکز تخصصی فر مو پسرانه

قیمت فر شش ماهه درشت بر اساس حجم مو و اندازه موها تعیین می شود. معمولا قیمت فر شش ماهه ریز به علت اینکه تعداد بیگودی های بیشتری به کار برده می شود و مدت زمان بیشتری می طلبد، از قیمت فر شش ماهه درشت بیشتر می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت فر دائم مو کافیست با ما در مرکز تخصصی فر مو پسرانه در تماس باشید.

خیلی از آقا‌ها و آقایان عاشق مدل موی فر هستند ولی چون موهاشون فر نیست دنبال روشی برای فر دائم مو می‌گردند زیرا که موی فر جذابیتی خاص و زیبایی منحصر به فردی به چهره افراد می‌بخشد. فر دائم مو در واقع به فر شش ماهه گفته می‌شود که توسط متخصصین زیبایی روی موی صاف انجام می‌شود و بسته به نوع مو بین ۳ تا ۶ ماه ماندگاری داشته و همچنین نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد. اگر نگاهی به مدل‌ها و عکس‌های فر دائم مو بی‌اندازید متوجه زیبایی و طبیعی بودن فر موها در این روش خواهید شد. البته این روش فقط مختص به آقا‌ها نیست، آقایان نیز از روش فر مو دائم مردانه برای فر شدن موهاشان استفاده می‌کنند. فر کردن موها حتما باید در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود زیرا این کار کاملا تخصصی است و کوچک‌ترین اشتباهی منجر به سوختن تار موها خواهد شد.

آماده کردن موهای برای فر دائم

مطمئن شوید که فر دائم همان چیزی است که می خواهید : همان طور که از نام این روش پیدا است موهای شما به مدت شش ماه حالت فر خواهند داشت اما موهایی که از ریشه رشد خواهند کرد فر نخواهند بود. اگر موهای فر را تنها برای چند روز لازم دارید قطعا این روش مناسب شما نیست و بهتر است از روش های موقت کمک بگیرید.

آموزش فر دائم مو یا ۶ ماهه در خانه و نکات مهم آن
فر شش ماهه ریز و متوسط در خانه

نوع موهای خود را بشناسید : شناخت نوع و شرایط موها برای فر دائم اهمیت زیادی دارد و اگر درست انجام نشود ممکن است به موهای شما آسیب برسد.

موهای مقاوم در مقابل فر مانند موهای آسیایی ، موهای قطور ، موهای کم حجم و دارای انعطاف کم باید با آلکالین فر شوند.
موهای معمولی با انعطاف کافی ، موهای آسیب دیده و رنگ شده و موهای شکننده با اسیدهای ملایم تر فر می شوند.
اگر موهای شما بسیار آسیب دیده است یا از نوع بسیار وز است بهتر است برای فر شش ماهه به سالن های زیبایی مراجعه کنید.

در مورد مدل مو و نوع فر تصمیم بگیرید : پس از فر کردن موها کوتاه کردن مو کار بسیار سختی خواهد بود پس قبل از این کار بهتر است موهای خود را در حد نیاز کوتاه کنید. اگر چتر دارید یا می خواهید چتری بزنید مراقبت باشید چون سروکار داشتن با چتری فر کار ساده ای نیست. پس بهتر است چند ماه صبر کنید تا چتری ها به اندازه کافی بلند شوند سپس فر دائم بگذارید. همچنین باید مشخص کنید که می خواهید فر موهای شما از کجا شروع شود؟ از نزدیک ریشه یا کمی پایین تر؟ نوع فری که می خواهید ریز است یا باز و شل؟ قبل از هر کاری این سوالات را پاسخ دهید.

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید این کار را در سالن زیبایی انجام دهید یا در منزل : فر شش ماهه مو در منزل امکان پذیر است و باعث صرفه جویی در هزینه می شود اما آرایشگر می تواند این کار را با مهارت انجام دهد و شما نگران نتیجه نخواهید بود. اگر تجربه کافی در این کار ندارید یا موهایی حساس و آسیب دیده دارید بهتر است به سالن زیبایی مراجعه کنید چون هرگونه اشتباه در به کار بردن مواد ممکن است به موهایتان آسیب بزند. اما اگر موهای سالمی دارید و تجربه کافی در امور آرایشگری دارید می توانید این کار ار در منزل انجام دهید.زمان زیادی برای این کار در نظر بگیرید : این فرآیند ممکن است بین ۲ تا ۴ ساعت زمان لازم داشته باشد. سپس تا ۲۴ ساعت بعد باید از هرگونه حالت دادن به موها خودداری کنید و تا ۴۸ ساعت نباید موهایتان را بشویید. قبل از شروع کار در مورد این محدودیت ها برنامه ریزی کنید.

آموزش فر دائم مو یا ۶ ماهه در خانه و نکات مهم آن
آموزش فر دائم مو یا ۶ ماهه در خانه
فر شش ماهه موها در منزل

از یک دوست کمک بگیرید : کار کردن با موهای پشت سر می تواند مشکل باشد اما کمک گرفتن از یک دوست می تواند این کار را ساده تر و سریع تر کند.

از بسته های آماده فر دائم در منزل استفاده کنید : این بسته ها را می توانید از فروشگاه های لوازم آرایشی معتبر تهیه کنید. پس از خرید توضیحات و دستورالعمل مندرج روی بسته را به دقت بخوانید.

موها را شانه کنید و بشویید : موها را شانه کنید تا هیچ گرهی نداشته باشد. سپس موها را شامپو بزنید و از یک پروتئین قوی برای حالت دادن به مو که احتمالا داخل بسته وجود دارد استفاده کنید. هرگز از حالت دهنده و نرم کننده استفاده نکنید چون در این صورت فر دائم به درستی انجام نخواهد شد. موها را به آرامی با حوله خشک کنید و آن ها را نکشید. در صورت لزوم دوباره موها را با یک شانه دندانه درشت شانه بزنید.

از تجهیزات محافظت کننده استفاده کنید : موادی که برای فر شش ماهه به کار می روند نباید روی پوست مالیده شوند. حتما دستکش پلاستیکی بپوشید و اطراف گردن و گوش ها را با ژل مخصوص بپوشانید. یک لباس کهنه بپوشید و روی آن یک حوله بیندازید.

موها را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنید : از گیره های پلاستیکی استفاده کنید و هر قسمت را جدا کرده و با گیره ببندید.

میله ها را جاگذاری کنید : این میله ها تقریبا مانند ابزارهای فر موقت (مثل بیگودی) هستند و انواع مختلفی دارند که هر نوع آن فر خاصی ایجاد می کند. نوع دلخواه خود را انتخاب کرده و موها را دسته دسته به دقت دور آن بپیچید.

محلول فر دائم را روی مو بزنید : به آرامی محلول را روی سر بریزید و آن را روی تمام موها ماساژ دهید. به اندازه زمان لازم صبر کنید تا محلول روی مو اثر کند. دمای مناسب را نیز فراهم کنید.

موها را آبکشی کنید : با آب گرم محلول را به طور کامل از روی موهای خود بشویید.

خنثی کننده حرفه ای را استفاده کنید : این محلول باعث فرم دهی و تقویت موها می شود.

آموزش فر دائم مو یا ۶ ماهه در خانه و نکات مهم آن

آموزش فر دائم مو یا ۶ ماهه در خانه و نکات مهم آن

موها را به دقت خشک کنید : سر خود را پایین بگیرید و به آرامی تکان دهید و با حوله موها را به آرامی خشک کنید. می تواندی از سشوار هم کمک بگیرید اما خشک شدن کامل موها حداقل ۲۴ ساعت طول خواهد کشید و در این مدت نباید حتی موها را شانه کنید.

آموزش فر دائم مو در خانه

بسیاری از آقا ها ایجاد تغییر و تنوع در ظاهر خود را می پسندند و از همین رو هر چند وقت یک بار در ظاهر خود تنوعی به وجود می آورند. یکی از کارهایی که سبب تغییر در چهره می شود فر کردن موهاست که این روزها رواج زیادی یافته است. یک روش برای فر کردن موها فر دائم است که به فر شش ماهه معروف است.

در این روش با استفاده از مواد شیمیایی موها را فر می کنند این کار بهتر است در سالن زیبایی انجام شود اما اگر شما تبحر کافی داشته باشید و مواد مورد نیاز برای فر دائم را در اختیار داشته باشید می توانید در خانه موهایتان را فر کنید و در هزینه هایتان صرفه جویی نمایید.
آماده کردن موها برای فر دائم

شناسایی نوع موهای خود

نوع و شرایط موها برای فر دائم اهمیت زیادی دارد و به گونه ای که درست انجام نشود موهایتان آسیب می رسد. موهای آسیایی، موهای قطور، موهای کم حجم و دارای انعطاف کم در مقابل فر مقاومند و بهتر است با آلکالین فر شوند.

موهای معمولی دارای انعطاف کافی، موهای آسیب دیده و رنگ شده و موهای شکننده بهتر است با اسیدهای ملایم تر فر شوند. اگر موهای شما آسیب دیده و وز است برای فر دائم به آرایشگاه مراجعه کنید.

 

تصمیم گیری در مورد مدل مو و نوع فر

اگر می خواهید موهای خود را کوتاه کنید قبل از فر کردن موها این کار را انجام دهید زیرا پس از فر کردن موها کوتاه کردن مو مشکل خواهد بود. اگرچتری دارید و یا می خواهید موهایتان را چتری بزنید باید بدانید با داشتن چتری فر کار آسانی نیست پس چند ماه صبر کنید تا چتری ها بلند شوند سپس آنها را فر دائم کنید.

همچنین باید مشخص نمایید که موهایتان از نزدیک ریشه یا کمی پایین تر فر شوند و یا نوع فرتان چگونه باشد ریز یا باز و شل؟

معایب فر دائم مو
مراحل فر کردن دائم مو در خانه
فر کردن دائم موها در سالن زیبایی یا در منزل ؟

اگر می خواهید موهای خود را فر دائم کنید باید بدانید این کار در منزل نیز امکان پذیر است و سبب کاهش هزینه می شود اما اگر می خواهید فر کردن موهایتان بدون هیچ ایرادی انجام شود این کار را به یک آرایشگر ماهر بسپارید و شما نگران نتیجه نباشید.

 

در نظر گرفتن زمان زیادی برای فر کردن موها

باید بدانید برای فر کردن موهایتان باید زمان زیادی در نظر بگیرید و قبل از شروع کار در مورد این محدودیت ها برنامه ریزی کنید. فرآیند فر کردن موها بین ۲ تا ۴ ساعت زمان بر است و ۲۴ ساعت نیز نباید به موهای خود حالت دهید و تا ۴۸ ساعت شستن موها ممنوع است .
فر دائم موها در منزل

کمک گرفتن از یک دوست

اگر خودتان بخواهید پشت موهای خود را فر کنید ، کارتان مشکل خواهد بود اما برای این کار بهتر است از فرد دیگری کمک بگیریدو موهای پشت سرخود را با کمک گرفتن از یک دوست ساده تر و سریع تر فر کنید.

استفاده از بسته های آماده فر دائم

در منزل از بسته های آماده فر دائم استفاده نمایید و این بسته ها را از فروشگاه های لوازم آرایشی معتبر تهیه کنید. برای استفاده از این بسته ها توضیحات و دستورالعمل مندرج روی بسته را به دقت بخوانید.

شانه زدن و شستشوی موها

ابتدا برای فر کردن موها را شانه بزنید تا گره موهایتان باز شود. سپس موها را شامپو زده و برای حالت دادن به مو از یک پروتئین قوی داخل بسته استفاده کنید. از حالت دهنده و نرم کننده برای موهایتان استفاده نکنید زیرا بدین صورت فر دائم درست انجام نمی گیرد. آرام موهایتان را با حوله خشک کنیدو در حین خشک کردن آنها را نکشید. دوباره موها را با شانه دندانه درشت شانه بزنید.

مرتب کردن مو
چگونه موهایمان را در منزل فر دائم کنیم؟
فر دائم مو چگونه انجام می شود؟

استفاده از تجهیزات محافظت کننده

موادی که برای فر دائم استفاده می شوند را روی پوست نمالید وحتما هنگام استفاده از این مواد دستکش پلاستیکی به دست نمایید و ژل مخصوص را به اطراف گردن و گوش ها بزنید. یکی از لباسهایتان را که دیگر احتیاجی به آن ندارید بپوشید و یک حوله روی آن بیندازید.

تقسیم بندی موها

با استفاده از گیره های پلاستیکی هر قسمت از مو را جدا کنید و با گیره ببندید ، موهای خود را به چهار قسمت مساوی تقسیم نمایید.

جا گذاری میله ها

این میله ها انواع مختلفی دارند و به شکل ابزارهای فر موقت (مثل بیگودی) هستند که هر یک فر خاصی را ایجاد می کنند. نوع مورد نظرتان را انتخاب نمایید و دسته دسته موهایتان را با نهایت دقت دور آن بپیچید.

محلول فر دائم را روی مو بزنید

کم کم و با آرامش کامل محلول فر را روی سرو تمام موها ریخته و ماساژ دهید. زمان کوتاهی را صبر کنید تا محلول روی مو اثر کند. برای فر شدن موهایتان دمای مناسبی فراهم نمایید.

آبکشی موها

محلولی را که روی سر خود ریخته اید با آب گرم از روی موهای خود بشویید.

استفاده از خنثی کننده حرفه ای

این محلول به موهای شما فرم می دهد و موها را تقویت می نماید.

خشک کردن موها

سرتان را پایین گرفته و تکان آرامی به آن بدهید و سپس موهایتان به آرامی خشک نمایید. برای خشک کردن موها می توانید از سشوار نیز استفاده کنید اما ۲۴ ساعت زمان لازم است تا موها کاملا خشک شوند و در این مدت از شانه زدن موها امتناع کنید.

خشک کردن مو
آموزش چگونگی فر کردن دائم مو در خانه
مزایای فر کردن موی دائمی

فر کردن مو در صورتی که از موهای صاف خود خسته شده اید ظاهر موی شما را بهتر خواهد کرد. دخترانی که موهای کم پشت دارند معمولا می توانند با فر کردن موهای خود آنها را پرپشت تر نشان دهند زیرا فر کردن مو به موی شما حجم می دهد. نیاز به آرایش مو را کاهش می دهدو کارهایی که قبلا برای فر کردن موهایتان انجام می دادید دیگر لازم نیست انجام دهید.
معایب فر دائم کردن مو

شما نمی توانید سریعا موهای خود را بشویید و باید یک یا دو روز بعد از فر کردن مو ، صبر کنید نشستن موها برای خیلی ها عذاب آور است زیرا بعد از فر کردن مو بوی عجیبی می گیرد .

اگر موهای شما در حالت عادی خشک است موهایتان را فر نکنید زیرا فر کردن مو آن را خشک تر می کند. فر کردن مو و مواد شیمیایی این فرایند، به لایه بیرونی مو آسیب زده و به خشکی و وز شدن مو می انجامد.

شما کارهایی که قبلا به راحتی انجام می دادید مثل دم اسبی کردن مو، نمی توانید انجام دهید و این کار برایتان تبدیل به کاری پیچیده خواهد شد.

فر کردن موها می تواند منجر به ضعیف شدن موی شما بشود و پیوندهای پروتئینی موی شما را از بین ببرد. این امر سبب شکننده شدن مو، ایجاد موخوره و از بین رفتن رطوبت طبیعی مومی شود.

مراقبت های بعد از فر دائم
فر دائم مو چه آسیبی به مو می زند؟
مراقبت از موها پس از فر دائم مو

پس از انجام فر دائم مو نکات زیر را برای سلامت موها انجام دهید:

موهایتان را بیش از حد نشویید.
از یک محصول فرم دهنده مو برای فرم دادن به موهای خود استفاده نمائید.
پس از فر کردن موها از انواع ماسک مو یا ویتامینه موها استفاده کنید.
از این روش در صورت داشتن موهای کوتاه یا چتری خیلی کوتاه استفاده نکنید.
موهایتان را بابلیس نکنید.
استفاده از سشوار سبب خشکی موهای شما خواهد شد.

ویژگی ها

فر مو دائم با استفاده از مواد درجه یک در سالن زیبایی آرتا

ارائه خدماتی کامل و مطمئن

بدون آسیب رسانی به مو

با دوام و پایدار

فر مو دائم جهت موهای کوتاه و تا سر شانه
فر مو دائم جهت موهای بلند

جهت خرید کوپن مورد نظر خود، بر روی دکمه خرید کلیک کنید

کادری مجرب و حرفه ای و همچنین خوش برخورد

سالنی شیک با امکانات بروز

با محیط و تجهیزات کاملاً بهداشتی

امکان استفاده از سایر خدمات سالن زیبایی آرتا با پرداخت هزینه جداگانه در محل

پس از خرید کوپن تخفیف با شماره ذکر شده جهت هماهنگی و رزرو وقت تماس حاصل فرمایید

ویژگی ها

فر مو دائم با استفاده از مواد درجه یک در سالن زیبایی آرتا

ارائه خدماتی کامل و مطمئن

بدون آسیب رسانی به مو

با دوام و پایدار

امکان انتخاب از ۲ کوپن تخفیف :

فر مو دائم جهت موهای کوتاه و تا سر شانه
فر مو دائم جهت موهای بلند

جهت خرید کوپن مورد نظر خود، بر روی دکمه خرید کلیک کنید

کادری مجرب و حرفه ای و همچنین خوش برخورد

سالنی شیک با امکانات بروز

با محیط و تجهیزات کاملاً بهداشتی

امکان استفاده از سایر خدمات سالن زیبایی آرتا با پرداخت هزینه جداگانه در محل

پس از خرید کوپن تخفیف با شماره ذکر شده جهت هماهنگی و رزرو وقت تماس حاصل فرمایید

1/5 (1 نظر)

پاسخی بنویسید