شماره تلفن : 09123019243

ملاک های انتخاب آرایشگاه دامادی

معیارهای انتخاب یک آرایشگاه مردانه که مدل موی جدید ، شیک و مناسب دامادی را با ظرافت و دقت انجام دهد را در این مقاله از سایت آرایشگاه شاهکار تشریح کرده ایم


در جایی که با همۀ این مغازه ها و فروشگاه های زنجیره ای تخفیف روبرو شدیم، اهمیت یک آرایشگاه مردانه سنتی را از دست دادیم. چندین دهه گذشته، فروشگاه سلمانی شما بیش از یک مو و محو شدن ساده بود. این جایی بود که مردان می توانستند گارد خود را پایین بیاورند، مسائل دنیوی و مشکلاتشان را مورد بحث قرار دهند و با دوستانشان ارتباط برقرار کنند. آرایشگر شما بعنوان دستیار و مشاور بخش است. یک آرایشگاه بود که جایی ویژه بود که مردان فقط می توانستند مردانه صحبت کنند در مورد ظواهر، سیاست و خانواده.

این تغییر نکرده است آنها هنوز در اطراف هستند

چرا مردان نیاز به خیاطی زنانه دارند

برای هر انسان مهم است که غار مرد خود را داشته باشد و همچنین یک مکان باشد که خودش باشد. چه چیز بهتر از یک آرایشگاه اصلی برای استراحت در میان دوستان خود.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا هر مرد باید آرایشگاه مردانه خود را داشته باشد.

آرایشگر شما آموزش داده شده و آگاهانه در مورد کاهش موهای مردان است

سالن غذاخوری شما در مورد نحوه استفاده از کلیپرز برای کاهش موهایتان آموزش داده شده است، که ابزار اصلی آن است. او همچنین در مدل های مختلف که باعث می شود مردان احساس راحتی می کنند آگاه باشند. آنها درک می کنند که برای آن رویداد ویژه چه چیزی را می خواهید و جو به طور طبیعی گرم و گرم است.

این مکان مناسب برای گرفتن پدر، پسرش یا دوستان شما است. شما با مردان دیگر ملاقات خواهید کرد و آنها نیز دوستان شما خواهند شد. این یک سفر آرامش بخش و یک راه عالی برای صرف کردن روز است.

این یک جای عالی برای پیوند دادن با مردان دیگر است

آرایشگران افراد بسیار جالب هستند که با داستانهای جذابی که ممکن است به اشتراک بگذارند. این کمک می کند تا شما را در سهولت قرار دادن و باز شدن برای پیوستن به مکالمات در مورد خانواده، ورزش، اتومبیل، و سیاست کمک کند.

برخی از مردان ممکن است با یک روزنامه آرامش بخش و همه رویدادهای کنونی را مورد بحث قرار دهند. در ضمن، تعداد زیادی از اذیت کردن، خنده و شوخی با همه درگیرها وجود دارد. این به طور معمول یک مخلوط از مردان از همه سنین – از جوان، میانسال و پیر، و همچنین آرایشگران خود را که در سرگرمی و بحث می پیوندند.

زندگی چنین عجله ای است و مردم دیگر وقت ندارند که درباره اتفاقات روزمره صحبت کنند. این جایی است که آرایشگاه ها تغییر می کنند. بحث های شدید ممکن است به طور ناگهانی رخ دهد و همه را در اتاق دخالت دهند.

بنابراین، اگر شما نمی خواهید از این تجربه خاص دست بردارید، باید شیوه زندگی خود را امروز تغییر دهید و برای آرایشگر خود در محله خود جستجو کنید.

اکثر آرایشگاه های اصلی هنوز از تیغه اصلی خود برای تراشیدن شما استفاده می کنند. شما نمیتوانید بگوئید که زندگی کرده اید، اگر این شورت عالی لذت بخش را که توسط یک آرایشگر با تجربه انجام شده را تجربه نکرده اید. در اینجا چیزی است که میتوانید انتظار داشته باشید:

شما به صندلی سالن آرایش خود برمی گردید و آرایشگر شما یک حوله گرم را در اطراف صورت خود قرار می دهد. پس از این، او صورت خود را با کرم باز می کند و منافذ خود را تمیز می کند. سپس، حوله های گرم بیشتر استفاده می شود. در حال حاضر شما می توانید انتظار داشته باشید که احساس آرامش کنید.

دوباره صورت خود را با کرم یا کره کاکائو ماساژ دهید تا ریش خود را نرم کنید. سپس پودر گرم بر روی ریش خود بریزید. آرایشگر خود را از تیغ زدن تیز خود برای ریش کردن ریش خود و یا با توجه به مشخصات خود استفاده کنید.

خاتمه دادن، یک حوله گرم دیگر در اطراف صورت شما پیچیده می شود، بعد ماساژ نهایی با یک کرم ناپدید می شود تا صورت شما را تسکین دهد. در حال حاضر آن را مانند یک تجربه تسکین دهنده و آرامش بخش صدا نیست؟

این فعالیت و تجربه برای پیوند دادن پدر و پسر عالی است

برای شما مهم است که سنت هایی داشته باشید که در آن شما و پدر یا پسرت می توانید با هم پیوند بزنید. دیدن هر کارفرما با هر یک از دو یا حتی با هر دو، یک سنت است که هر فردی در خانواده باید تجربه کند.

پدران هستند که سالها به آرایشگاه خود مراجعه می کنند و پسران و نوادگان خود را به همان آرایشگر و صندلی آرایشگر معرفی می کنند. این بزرگترین راه سنتی برای مردان در یک خانواده است که با هم پیوند دارند. اگر قبلا این کار را انجام ندهید، شروع به کار دیر نیست.

تجربه یک آرایشگاه می تواند احساس راحتی کند

این چیزی نیست که شما می توانید با دقت اشاره کنید. این می تواند ترکیبی از بوی های خاص و یا فضای همه انسان است. این می تواند آگاهی از سنت بودن در همان فروشگاه سلمانی به عنوان پدر و پدر پدرش باشد. به هر دلیلی، شما نمی توانید کمک کنید، اما وقتی که از آرایشگاه بیرون می روید، قدم زدن مردانه را یادداشت کنید.

اگر هنوز آن را تجربه نکرده اید، اکنون زمان است. خودتان، پدر یا پسر خود را از بین ببرید، بیرون بیایید، آن پیراهن سفارشی سفارشی سفارشی سفید و قرمز را بیابید و سنت خود را شروع کنید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید