شماره تلفن : 09123019243

مرکز پاکسازی پوست دامادی تهران

مگه شنیدین؟ آرایشگاهی هست به نام «دامادسرا» که در شمال غرب تهران قرار داره. این آرایشگاه واقعا خوب و معروفه و برای خدمات دامادی شناخته شده. آقای اسدی مدیر این آرایشگاه هستن و وقتی بهش سر میزنید می‌فهمید که چرا اینجوری میگن.

یکی از قویترین نکات این آرایشگاه، لاین مراقبت از پوست و موشون هست که تونستن باهاش به یکی از بهترین آرایشگاه های داماد تبدیل بشن. خدماتی هم مثل مانیکور، گریم، کراتینه مو، پاکسازی پوست و ماساژ رو ارائه میدن. ولی هزینه استفاده از خدماتشون بالاس و لازمه قبل‌تر اون رو رزرو کنید.

آرایشگاه داماد کم مو نکته بسیار مهمی رو هم در نظر میگیره و اونم اینه که معتقدن باید در بهترین شکل ممکن روی خدماتشون کار کنن تا داماد از همه لحاظ راضی باشه. برای همین برای خدمات کراتینه موشون از بهترین محصولات استفاده میکنن تا به نتیجه‌ی خوبی برسن و موی دامادی که اومده تو آرایشگاهشون روی بهترین شکل در بیارن.

یکی دیگه از مزایای آرایشگاه داماد صادقیه، اینه که محیط آرایشگاه خیلی شیک و تمیزه و فضای بسیار دلنشینی برای مشتریانشون فراهم کردن. هر کسی که توی این آرایشگاه البته بعد از رزرو و وقت‌گیری، میاد متوجه خودش میشه که داره تو محیطی دل‌نشین و آرام و البته با کیفیت خدمات به دنبال روز مهمش پیش میره.

به عنوان یک آرایشگاه خوب، آرایشگاه داماد ستارخان تلاش میکنه که تمامی خدمات لازم، از شامپو و محصولات مراقبتی تا انواع لوازم آرایش و همه کارهای مربوط به این امر رو در اختیار دامادهای خودش قرار بده. به همین ترتیب اطمینان داریم که مطمئن هستید همه چیز در دسترس شماست تا به بهترین شکل ممکن به نقطه‌ی موردنظرتون برسید.

مجموعا، آرایشگاه داماد بلوار فردوس یکی از بهترین‌های شمال غربی تهرانه که خدمات مربوط به آرایشگاهی رو در اختیار دامادها قرار میدن، محیط جذابی برای مشتریان فراهم میکنن و دقت بالایی روی لاین مراقبت از مو و پوست دارن. ولی بله، قیمتشون نسبتا بالاس و نیازه رزرو رو از قبل برای بهترین تجربه همراه با طولانی ترین روز زندگی‌تون انجام بدید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید