آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

مدل موی مردانه مناسب برای مهمانی و عروسی

4 مدل موی مردانه که بهار و تابستان امسال مد هستند

۴ مدل موی مردانه که بهار و تابستان امسال مد هستند

هوا رو به گرمی می رود و دیگر لباس ها سبک می شوند، صحبتی از بافت و پالتو نیست و شاید این موها باشند که حالا می توانند استایلتان را از غرق شدن نجات دهند. برای اینکه کمکتان کنیم بهترین مدل مو را برای خود انتخاب کنید می خواهیم چهار مدل مو که بهار و تابستان امسال مد است را به شما معرفی کنیم.

مدل چتری

4 مدل موی مردانه که بهار و تابستان امسال مد هستند

اگر کمدتان پر از لباس های جین است، این مدل مو ساده ترین شکلی است که می توانید استفاده کنید.

این مدل مو گرچه چتری است اما حالتی بهم ریخته دارد و برای کسانی که موهای کوتاه و نیمه بلند دارند مناسب است. حتی بهتر است جلوی موها کمی بلندتر باشد تا بتوانید روی آن کار کنید.

بسته به سلیقه و شکل صورت خودتان می توانید موهای جلو، کناره ها و بالای سر را تغییر دهید. پشت و کناره های مو بهتر است کوتاه شود. خط فک هرچه درشت تر باشد موهای پشت و کنره های سر را بیشتر می توانید کوتاه کنید.

مدل کوئیف ( بالا و کنار زدن موها از پیشانی )

4 مدل موی مردانه که بهار و تابستان امسال مد هستند

اگر این مدل را دوست دارید، وقتی به آرایشگاه رفتید از آرایشگر بخواهید دست به موهای بالای سر نزند، و یا فقط سر و سامانی به آن بدهد. بالا و عقب دادن مو به صورت حجم می دهد. اگر بالای موها زیادی کوتاه شود اصلا این کار را نکنید چون حالت جالبی به وجود نمی آید. می توانید قسمتی از موهای بالای سر را کمی روی پیشانی بیاورید، و یا در قسمت کناری حالتی شلخته اما جذاب درست کنید. نمونه هایی که در ادامه می آید کاملا روشنتان می کند.

مدل ساید پارت ( بقل دادن مو )

4 مدل موی مردانه که بهار و تابستان امسال مد هستند

اگر می خواهید مدل مو خود را تغییر دهید، بسیار هم خوب است چرا که نه، اما باید مواظب باشید مدل موی جدید باعث نشود از کارتان اخراج شوید! به خاطر همین است که مدل های کلاسیکی مثل ساید پارت یا همان فرق بقل سالیان سال است که از مد نرفته اند و همیشه با کار می آیند.

این مدل مو همه کاره است، یعنی از سرکار تا مهمانی همه جا می توانید با همین مدل مو بروید و کلی هم تحویلتان بگیرند!

موهای بالای سر باید بلند باشد و کناره های آن از بالا به پایین کوتاه تر از وسط باشد.

موی بلند

4 مدل موی مردانه که بهار و تابستان امسال مد هستند

فکر می کنید موی بلند برای دخترها است؟ خب اشتباه می کنید! اگر موهای خود را بلند کرده اید بهار و تابستان وقتش است که حسابی از آنها استفاده کنید.

موی بلند با ریش پر یا ریش کوتاه فوق العاده عالی ترکیب می شود. البته این مدل مو بیشتر به آقایانی می آید که صورت و بدنی کاملا مردانه دارند، وگرنه شاید با دخترها اشتباه گرفته شوید و یا در کل چیز جالبی از کار درنیاید.

برای اینکه موها را به این اندازه بلند کنید هم باید صبور باشید هم مقاوم – حدود ۸ تا ۱۲ ماه بدون کوتاه کردن مو باید سر کنید. وقتی موها تا پایین گردن رسید همه چیز آماده است تا تبدیل به یک آقای خوش استایل شوید!

پاسخی بنویسید