شماره تلفن : 09123019243
قیمت فر کردن مو

قیمت فر مو دائمی و ۶ ماهه

اگر شما نیز به دنبال مرکز تخصصی فر مو در تهران هستید.باید عرض کنم مرکز تخصصی فر موی مردان بهترین مرکز در این حوزه با رائه صدها نمونه کار موفق و زیبا می باشد.
یشتر خانم ها موهای فر را دوست دارند. زیرا با موفر می توانند موهای خود را زیباتر و حجیم تر نشان دهند. فر کردن موها روش های مختلفی دارد یکی از این روشها موها فرکردن دائم مواست. که به فر شش ماهه نیز معروف است. در این روش با استفاده از مواد شیمیایی و معمولا توسط افراد متخصص در سالن زیبایی انجام می شود.
ما دربهترین مرکز تخصصی فر مو در تهران ، سالن مردان تا رسیدن به این خواسته باشما همراهیم.

فر دائم مو به صورت تخصصی از خدمات ما در تنها مرکز تخصصی فر مو ایران، مرکز فر مو مردان در غرب تهران است. فر دائم مو در تهران راهی مطمعن برای داشتن مو فر جذاب برای مدت طولانی است که باعث تنوع در چهره و تغییر در ظاهر می شود. با فر دائم مو با بهترین قیمت و کیفیت عالی در مرکز تخصصی فر مو مردان به عنوان بهترین آرایشگاه فر دائم مو زنانه زیبایی را به مو خود هدیه دهید.

مرکز تخصصی فر مومردان با انجام خدمات فردائم مو در تهران با مناسب ترین قیمت آرایشگاه فر دائم مو در غرب تهران است. این مرکز تخصصی فر مودرتهران با محیطی لذت بخش با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای همه روزه حتی ایام تعطیل آماده انجام خدمات فر دائم مو کوتاه، بلند و … به شما عزیزان می باشد.

برای رزرو نوبت و انجام فر دائم مو با مرکز تخصصی فر دائم مو مردان در ارتباط باشید.

مرکز فر مو در تهران با پرسنل مجرب :

یکی از بهترین مرکز فر مو در تهران سالن تخصصی فر مو مردان میباشد.
سالن مردان با سالها سابقه درخشان در امر آموزش و اجرای فر مو دائم (فر شش ماهه مو ) به ارائه با کیفیت ترین خدمات به شما آقایون گرامی مشغول می باشند.
مرکز فر مو مردان به عنوان بهترین مرکز فر مو در تهران با بهره گیری از پرسنل مجرب و حرفه ای خود به اجرای فر مو دائم شما با بهترین کیفیت می پردازد. سالن تخصصی فرموی مردان با کیفیت ترین متریال را استفاده کرده تا شما بهترین تجربه فر مو را در در تنها مرکز تخصصی فر مو در ایران را داشته باشید.
با ما در بهترین مرکز فر مو در تهران زیباترین فر دائم مو(فر شش ماهه مو) را تجربه کنید.

 

فر دائم مو آقایون را به متخصصش بسپار

موهای فر شده به چهره آقایون جذابیتی منحصر به فرد می‌دهد. برخی از آقایون خودشان موهای فر و زیبایی دارند. اما برخی دیگر علاقه مند به فر دائم موی خود هستند و به آرایشگاه ها مراجعه می‌کنند و درخواست فر دائم موی خود را دارند. بهتر است فر شش ماهه توسط مرکز تخصصی فر مو و با بهترین مواد فر دائم انجام گردد. مواد فر کننده مو مردانه و مواد فر دائم مو آقایون متفاوت نیست. در صورتی که می‌خواهید اقدام به فر دائم مو خود نمایید بهتر است به قیمت فر دائم مو توجه نکنید و حتما به مرکز تخصصی فر مو مراجعه نمایید. در این مراکز نیز می‌توانید از تخفیف فر دائم مو نیز بهره مند شوید. فر دائم مو آقایون در ابتدا با تقسیم بندی مو برای فر دائم آغاز می‌گردد. با ما همراه باشید تا برایتان از فر دائم مو آقایون بگوییم. بعد از پایان مقاله تصمیم بگیرید که می‌خواهید این کار را انجام دهید یا خیر!

 

مرکز تخصصی فر مو مواد فر کننده مو مردانه فر شش ماهه متوسط

مواردی که در مقاله فر دائم مو آقایون مطالعه می کنید

اقدامات قبل از فر دائم مو آقایون
در مورد مدل مو و نوع فر تصمیم بگیرید
آموزش فر دائم مو در خانه
شناسایی نوع موهای خود
چطور در خانه موهایم را فر دائم کنم؟
معایب فر دائم مو آقایون
مزایای فر دائم مو آقایون

اقدامات قبل از فر دائم مو آقایون

قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که موهای فر همان چیزی است که می‌خواهید. لطفا احساسی تصمیم نگیرید! همان طور که از نام این روش پیدا است موهای شما به مدت شش ماه حالت فر خواهند داشت. تا زمانی که موهای جدید شما رشد کند و موهای جدید جای موهای گذشته را بگیرد. در صورتی که هنوز مطمئن نیستید می‌توانید از فر موقت موهای استفاده نمایید. به صورت موقت موهای خود را فر کنید و در صورت رضایت اقدام به فر دائم مو خود نمایید.

نوع موهای خود را بشناسید: شناخت نوع و شرایط موها برای فر دائم مو آقایون اهمیت زیادی دارد و در صورتی که به درستی انجام نشود ممکن است به موهای شما آسیب برسد. برخی از جنس موهای مقاومت بیشتری در برابر مواد دارند مانند موهای قطور، موهای کم حجم و دارای انعطاف کم باید حتما با مواد آلکالین فر شوند. برخی از جنس موهای معمولی که انعطاف پذیری کافی را دارند. موهایی آسیب دیده اند و یا رنگ شده‌اند باید با اسیدهای ملایم‌تری فر شوند.

در مورد مدل مو و نوع فر تصمیم بگیرید

بهتر است قبل از اقدام به فر دائم مو کوتاهی مو را انجام دهید. زیرا پس از فر دائم مو کوتاه کردن مو کار دشواری است. به شما پیشنهاد می‌کنم در صورتی که می‌خواهید با موهای فر چتری بزنید درست نگه دارید و با آرایشگر خود مشورت نمایید. انواع مدل‌های فر کردن مو متفاوت است ببینید کدام مدل را دوست دارید. فر دائم مو ریز را می‌پسندید یا فر دائم مو با و شل؟ آیا می‌خواهید فر دائم مو های شما از ریشه شروع شود یا کمی پایین تر خوب به این موارد فکر کنید بعد به کمک آرایشگرتان بهترین تصمیم را بگیرید.

اقدامات بعد از فر کردن مو:

برای اینکه بهتر جواب بگیرید و فر دائم مو های شما ماندگاری بیشتری داشته باشد و زیباتر باشد نباید تا ۲۴ ساعت بعد از فر دائم مو به موهایتان حالت بدهید یا تا ۴۸ ساعت بعد از فر دائم مو نباید موهایتان را بشویید.

 

تقسیم بندی مو برای فر دائم بهترین مواد فر دائم

آموزش فر دائم مو در خانه

بسیاری از خانم ها ایجاد تغییر و تنوع در ظاهر خود را می‌پسندند و از همین رو هر چند وقت یک بار در ظاهر خود تنوعی به وجود می آورند. یکی از کارهایی که سبب تغییر در چهره می شود فر کردن موهاست که این روزها رواج زیادی یافته است. یک روش برای فر کردن موها فر دائم است که به فر شش ماهه معروف است.
در این روش با استفاده از مواد شیمیایی موها را فر می‌کنند این کار بهتر است در سالن زیبایی انجام شود اما اگر شما تبحر کافی داشته باشید و مواد مورد نیاز برای فر دائم را در اختیار داشته باشید می‌توانید در خانه موهایتان را فر کنید و در هزینه هایتان صرفه جویی نمایید.

شناسایی نوع موهای خود

نوع و شرایط موها برای فر دائم اهمیت زیادی دارد و به گونه ای که درست انجام نشود موهایتان آسیب می‌رسد. موهای آسیایی، موهای قطور، موهای کم حجم و دارای انعطاف کم در مقابل فر مقاومند و بهتر است با آلکالین فر شوند.
موهای معمولی دارای انعطاف کافی، موهای آسیب دیده و رنگ شده و موهای شکننده بهتر است با اسیدهای ملایم تر فر شوند. اگر موهای شما آسیب دیده و وز است برای فر دائم به آرایشگاه مراجعه کنید.

تصمیم گیری در مورد مدل مو و نوع فر

اگر می‌خواهید موهای خود را کوتاه کنید قبل از فر کردن موها این کار را انجام دهید زیرا پس از فر کردن موها کوتاه کردن مو مشکل خواهد بود. اگرچتری دارید و یا می خواهید موهایتان را چتری بزنید باید بدانید با داشتن چتری فر کار آسانی نیست پس چند ماه صبر کنید تا چتری ها بلند شوند سپس آنها را فر دائم کنید.
همچنین باید مشخص نمایید که موهایتان از نزدیک ریشه یا کمی پایین تر فر شوند و یا نوع فرتان چگونه باشد ریز یا باز و شل؟

فر کردن دائم موها در سالن زیبایی یا در منزل؟

اگر می‌خواهید موهای خود را فر دائم کنید باید بدانید این کار در منزل نیز امکان پذیر است و سبب کاهش هزینه می شود اما اگر می خواهید فر کردن موهایتان بدون هیچ ایرادی انجام شود این کار را به یک آرایشگر ماهر بسپارید و شما نگران نتیجه نباشید.

چطور در خانه موهایم را فر دائم کنم؟

باید بدانید برای فر کردن موهایتان باید زمان زیادی در نظر بگیرید و قبل از شروع کار در مورد این محدودیت ها برنامه ریزی کنید. فرآیند فر کردن موها بین ۲ تا ۴ ساعت زمان بر است و ۲۴ ساعت نیز نباید به موهای خود حالت دهید و تا ۴۸ ساعت شستن موها ممنوع است.

کمک گرفتن از یک دوست

اگر خودتان بخواهید پشت موهای خود را فر کنید ، کارتان مشکل خواهد بود اما برای این کار بهتر است از فرد دیگری کمک بگیریدو موهای پشت سرخود را با کمک گرفتن از یک دوست ساده تر و سریع تر فر کنید.

 

قیمت فر دائم مو تخفیف فر دائم مو

استفاده از بسته های آماده فر دائم

در منزل از بسته های آماده فر دائم استفاده نمایید و این بسته ها را از فروشگاه های لوازم آرایشی معتبر تهیه کنید. برای استفاده از این بسته ها توضیحات و دستورالعمل مندرج روی بسته را به دقت بخوانید.

شانه زدن و شستشوی موها

ابتدا برای فر کردن موها را شانه بزنید تا گره موهایتان باز شود. سپس موها را شامپو زده و برای حالت دادن به مو از یک پروتئین قوی داخل بسته استفاده کنید. از حالت دهنده و نرم کننده برای موهایتان استفاده نکنید زیرا بدین صورت فر دائم درست انجام نمی گیرد. آرام موهایتان را با حوله خشک کنیدو در حین خشک کردن آنها را نکشید. دوباره موها را با شانه دندانه درشت شانه بزنید.

استفاده از تجهیزات محافظت کننده

موادی که برای فر دائم استفاده می شوند را روی پوست نمالید وحتما هنگام استفاده از این مواد دستکش پلاستیکی به دست نمایید و ژل مخصوص را به اطراف گردن و گوش ها بزنید. یکی از لباس هایتان را که دیگر احتیاجی به آن ندارید بپوشید و یک حوله روی آن بیندازید.

فر دائم مو آقایون به کمک یک دوست:

فر دائم مو ها آن در پشت سر واقعا کار دشواری است بنابراین در چنین مواردی بهاتر است از یکی از دوستانتان در این زمینه کمک بگیرید.

استفاده از بسته آماده فر دائم مو آقایون:

بسته آماده فر دائم مو آقایون را می توانید از مراکز معتبر لوازم آرایشی خریداری نمایید. می توانید از دستور العمل نوشته شده بر روی بسته بندی استفاده نمایید. با ما همراه باشید تا برایتان بگوییم چگونه با فر دائم مو های زیباتری داشته باشید.

موهایتان را بشویید و شانه بزنید:

قبل از هر اقدامی موهای خود را با یک شامپو پروتئینه قوی خوب بشویید و شانه بزنید طوری که هیچ گره ای در موهایتان نباشد. استفاده از نرم کننده ها را فراموش کنید چون در صورت استفاده از نرم کننده ها موهای شما نرم و لطیف شده و خوب حالت نمی گیرد.

جهت فر دائم مو، آنها را به چهار قسمت تقسیم نمایید:

برای شروع به کار فر دائم مو به کمک دوستتان و با استفاده از گیره های پلاستیکی موجود در بسته بندی موهای خود را به چهار قسمت تقسیم می کنیم. این میله‌ها تقریبا مانند بیگودی هستند و انواع مختلفی دارند که هر نوع از این میله ها برای فر خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. نوع فر دائم موی دلخواه خود را انتخاب کرده و موها را دسته دسته به دقت دور آن بپیچید.

 

معایب فر دائم کردن مو

محلول فر دائم را روی مو بزنید:

پس تقسیم بندی مو و پیچیدن موها به دور میله ها به آرامی محلول فر دائم مو را روی سر بریزید و آن را روی تمام قسمت های مو ماساژ دهید. به اندازه زمان لازم صبر کنید تا محلول روی مو اثر کند.

موهایتان را آبکشی نمایید:

با استفاده از آب ولرم محلول فر دائم مو را به طور کامل از روی موهای خود بشویید. پس از شستن موهای از مواد فرم دهی و تقویت کننده مو استفاده نمایید.

موها را به دقت خشک کنید:

سرتان را پایین گرفته و تکان آرامی به آن بدهید و سپس موهایتان به آرامی خشک نمایید. برای خشک کردن موها می توانید از سشوار نیز استفاده کنید اما ۲۴ ساعت زمان لازم است تا موها کاملا خشک شوند و در این مدت از شانه زدن موها امتناع کنید.

معایب فر دائم مو آقایون

شستشوی موها کمی دشوارتر می شود و شما نمی توانید پس از فر کردن مو سریع موهایتان خود را بشویید و باید یک یا دو روز بعد از فر کردن مو، صبر کنید. گاهی اوقات نشستن مو عذاب آور است زیرا بعد از فر دائم مو به دلیل استفاده از مواد بری فر دائم مو بوی عجیبی به خود می گیرد .
فر دائم مو برای افرادی که موهای خشک دارند مناسب نیست زیرا فر مو باعث خشک تر شدن موها می شود. فر کردن مو به کمک مواد شیمیایی به لایه بیرونی مو آسیب زده و به خشک شدن و وز شدن موها می انجامد.
فر کردن مو می تواند حتی منجر به ضعیف شدن ساقه موی شما بشود و پیوندهای پروتئینی موی شما را از بین ببرد. این امر باعث شکننده شدن مو، ایجاد موخوره و از بین رفتن رطوبت طبیعی مو نیز می شود.

 

مزایای فر دائم مو

مزایای فر دائم مو آقایون:

فر دائم مو آقایون به زیبا سازی ظاهر مو کمک زیادی می کند. زمانی که از موهای صاف خود خسته شده اید و می خواهید در مدل موهای تنوع ایجاد کنید فر دائم مو آقایون بهترین گزینه است.
فر دائم مو باعث حجم دادن به موهای شما می شود. فر دائم مو به آقایونی که موهای کم پشت دارند توصیه می شود تا باعث پرپشتی موها شود. البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که فر کردن بر روی موی پرپشت بهتر جواب می دهد.
زمانی که از روش فر دائم مو استفاده می کنید موها به طور طبیعی آرایش کرده هستند و نیاز به آرایش مو کاهش می دهد. به تمام کارهایی فکر کنید که با فر کردن مو دیگر لازم نیست انجام دهید. دیگر نیازی نیست ساعت ها با اتوی مخصوص فر کردن مو جلوی آینه بایستید و موهای خود را فر کنید.

پس از انجام فر دائم مو آقایون به چه نکاتی باید بیشتر توجه کنند:

بابلیس موهایتان را فراموش کنید.
شستن بیش از حد موها ممنوع است.
از یک محصول فرم دهنده مو برای فرم دادن به موهای خود استفاده نمائید.
فر دائم مو برای افرادی که موهای خیلی کوتاه یا چتری دارند اصلا توصیه نمی شود.
پس از فر دائم مو از انواع ماسک مو یا ویتامینه مو که مخصوص موهای فر شده است استفاده کنید.
بهتر است دیگر برای خشک کردن موها از سشوار استفاده نکنید زیرا موهای شما را خشک ترمی کند.

همه چیز درباره فر دائم مو؛ فر دائم مو در شرق تهران

فر مو یکی از ترند‌های جذاب مو امسال است که نظر بسیاری از خانم‌ها را به خود جذب کرده است. با فر مو، چهره شما متفاوت‌تر و زیباتر خود را نشان می‌دهد و همچنین داشتن موهای فر می‌تواند تغییری اساسی در استایل شما به وجود آورد.

قطعا یکی از سخت‌ترین انواع حالت دادن به موها، فر کردن مو است. اگر شما موهای فر نداشته باشید و بخواهید موهای صاف و لخت خود را فر کنید، قطعا با چالش‌های بسیار زیادی در این حین روبه‌رو خواهید بود. حالت گرفتن موهای لخت و فر کردن آن بسیار دشوار است و نیازمند صرف زمان بسیار زیادی است. همچنین فک کردن موها با بیگودی‌ها و بابلیس‌های مختلف، به دلیل استفاده از حرارت مستقیم روی مو، می‌تواند باعث خشکی مو و آسیب به موهای شما شود.

همچنین فر مو با این روش‌ها، موقت بوده و تنها چند ساعت دوام می‌آورد و برای آن که حالت خود را بیشتر حفظ کند، نیاز به اسپری مو خواهید داشت. پس چاره کار چیست؟ برای داشتن فر مو دائم چه کاری باید انجام داد؟

خوشبختانه این روزها مد، فشن و زیبایی به خانم‌هایی که دوست دارند موهای فر داشته باشند نیز توجه کرده است. فر دائم مو یکی از روش‌های بسیار مناسب و کاربردی برای فر کردن موهاست. در این روش، فر موها مدت زمان بیشتری را باقی می‌ماند و شما می‌توانید از داشتن موهای فر و زیبای خود لذت ببرید.

با فر دائم مو دیگر نیازی به فر کردن هرباره موهای خود ندارید و موهای شما مدت زمان بیشتری حالت فر زیبای خود را حفظ می‌کند. شما می‌توانید انواع مدل‌های فر مو را با کمک فر دائم مو روی موهای خود ایجاد کنید و از داشتن موهای فر و زیبا لذت ببرید.

برای انجام انواع فر دائم مو، به شما توصیه می‌کنیم که حتما این کار را زیر نظر آرایشگر حرفه‌ای انجام دهید تا هم فر موهای شما زیباتر و بهتر شود و هم آسیب به موهایتان وارد نشود. شما می‌توانید انواع فر مو دائم را در سالن زیبایی رویال شاین، بهترین سالن زیبایی شرق تهران، زیر نظر متخصصان انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت فر دائم مو، می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.
فر دائم مو در رویال شاین
منظور از فر دائم مو چیست؟

موی فر زیبایی‌ها و جذابیت‌های خاص خود را دارد و چهره شما را بسیار زیباتر و دلنشین‌تر می‌کند. همچنین اگر موهای صاف و لختی دارید و به دنبال ایجاد تنوع کلی و زیاد در چهره و استایل خود هستید، فر کردن موها می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

فر دائم مو روشی است که در آن به کمک مواد شیمیایی مخصوص، موها حالت داده می‌شوند و شکل فر به خود می‌گیرند. در روش فر دائم مو، موها ابتدا به وسیله انبر و وسایل مخصوص حرارت داده می‌شوند تا حالت فر گرفته و سپس به کمک مواد شیمیایی مختلف، پوشش داده می‌شوند تا حالت موها حفظ شود.

معمولا فر دائم مو مدت زمان بیشتری باقی می‌ماند و شما می‌توانید زمان طولانی بدون نیاز به هرگونه وسیله و ابزار، حالت موهای خود را حفظ کنید. فر دائم مو با توجه به نوع موادی که در آن استفاده شده است و مهارت آرایشگر شما و همچنین جنس موهای شما می‌تواند زمانی بین ۳ الی ۶ ماه حالت خود را حفظ کند و شما را از هرگونه ابزار و وسایل برای فر کردن موها بی‌نیاز کند.
مراحل انجام فر دائم مو

فر دائم مو در سالن زیبایی رویال شاین در چند مرحله مختلف انجام می‌شود که در ادامه مراحل انجام فر دائم مو را معرفی می‌کنیم:
بررسی موها و انتخاب مدل فر دائم مو

اولین و مهم‌ترین مرحله فر دائم مو، بررسی موها و انتخاب مدل فر دائم مو است. در ابتدا انجام فر دائم مو در سالن زیبایی رویال شاین، بهترین سالن زیبایی شرق تهران، آرایشگر با شما صحبت می‌کند تا در مورد نوع فر دائم مو با هم به تفاهم برسید. فر دائم مو انواع مختلفی دارد و شما می‌توانید از ریزترین فرها تا فرهای درشت‌تر را روی موهای خود اجرا کنید. در این مرحله آرایشگر به شما کمک می‌کند تا بهترین نوع فر دائم مو را با توجه به فرم صورت و سلیقه‌تان انتخاب کنید.

همچنین در این مرحله آرایشگر جنس موهای شما را بررسی می‌کند تا مطابق آن، بهترین مواد فر دائم مو را انتخاب کند. این قسمت بسیار مهم است؛ زیرا اگر مواد مناسب فر دائم مو انتخاب نشود، ممکن است که به موهای شما آسیب وارد شود. مهارت آرایشگر در این قسمت مشخص می‌شود؛ پس توصیه می‌کنیم که حتما فر دائم مو را زیر نظر آرایشگران متخصص انجام دهید.
بیگودی پیچیدن

در مرحله بعد، با توجه به مدلی که در مرحله اول انتخاب کردید، بیگودی مناسب روی موهای شما پیچیده می‌شود. اگر آرایشگر شما ماهر باشد، بیگودی پیچی را دقیق و منظم انجام خواهد داد تا موها به صورت یکنواخت و منظم فر شوند و حالت بگیرند.
استفاده از مواد فر دائم

پس از اتمام بیگودی پیچی، نوبت به استفاده از مواد فر دائم مو می‌رسد. در این مرحله، آرایشگر با توجه به جنس موها و نوع فری که می‌خواهید انجام دهید، مواد مناسب را روی بیگودی‌ها قرار می‌دهد. این مرحله از فر دائم مو از اهمیت بسیار بالایی برخودار است. مواد باید به صورت یکنواخت روی موها قرار بگیرند. همچنین مدت زمانی که لازم است مواد فر دائم مو روی سر شما قرار بگیرند بسیار مهم است.

اگر مواد کمتر از زمان لازم روی موها باقی بماند، موهای شما به‌خوبی فر نمی‌شود و حالت نمی‌گیرد؛ همچنین اگر مواد زیادی روی سر شما باقی بمانند، باعث خشکی و آسیب به موهای شما می‌شود. مهارت آرایشگر در این قسمت از انجام فر دائم مو بسیار مهم و تاثیرگذار است. حتما فر دائم مو را زیر نظر آرایشگران حرفه‌ای انجام دهید تا از نتیجه آن راضی باشید و آسیبی به موهای شما وارد نشود.
شستشو و استفاده از محلول خنثی‌کننده

در مرحله آخر، بیگودی‌ها را به‌آرامی باز کنید و موها را به خوبی با یک شامپو سبک، ترجیحا بدون سولفات، شستسو دهید. سپس از یک محلول خنثی‌کننده برای موها استفاده کنید. این محلول علاوه بر تقویت موها، باعث می‌شود که موهای شما بسیار خوش‌حالت شود.
کراتینه مو یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌هایی است که برای صافی موها می‌توانید از آن استفاده کنید. اگر شما هم موهای فر یا وزی داشته باشید، قطعا با چالش‌ها و مشکلات موها، به خصوص پس از استحمام روبه‌رو هستید. معمولا این مدل‌ موها، فرم و حالت بدی به خود می‌گیرند و به‌راحتی جمع نمی‌شوند.
کراتینه مو
نکات مراقبتی مهم پس از انجام فر دائم مو

برای آن که فر دائم موهای شما مدت زمان بیشتری باقی بمانند و همچنین انجام فر دائم مو سبب آسیب رسیدن به موهای شما نشود، لازم است که پس از انجام فر دائم مو در آرایشگاه، به نکات زیر توجه داشته باشید و موارد زیر را رعایت کنید:

پس از انجام فر دائم مو، تا سه روز از شامپو زدن به موها خودداری کنید و شستشوی مو را با آب خالی انجام دهید.
موهای فر به شدت مستعد گرفتن موخوره هستند. برای جلوگیری از این کار، بهتر است که از روبالشی ابریشمی استفاده کنید یا هر شب قبل خواب، موهای خود را با یک روسری ابریشمی بپوشانید.
بهتر است هر سه ماه یکبار، کمی از قسمت پایین موهای خود را قیچی کنید. با این کار حالت موهای شما بهتر باقی می‌ماند و موها شادابی خود را حفظ می‌کنند.

زمانی که فر دائم مو انجام دادید، بهتر است که از ماسک موهای مناسب موی خود استفاده کنید تا از خشکی مو جلوگیری کنید و موهای شما شاداب‌تر باشد.
برای شانه کردن موهای فر، لازم است که از شانه‌های دانه درشت و شانه مخصوص موهای فر استفاده کنید.
در طی روزهای اولیه پس از انجام فر دائم مو، بهتر است که از سنجاق‌ سر، گیره مو، کش و … استفاده نکنید.
پس از انجام فر دائم مو، بهتر است موهای خود را رنگ یا هایلایت نکنید؛ با این حال، اگر دوست دارید این کار را انجام دهید، باید رنگ کردن موهای فر شده را زیر نظر آرایشگر خود و متخصص انجام دهید و رنگ کردن موها، با استفاده از رنگ‌های مخصوص انجام شود.

فر دائم مو چقدر ماندگاری دارد؟

وقتی صحبت از فر دائم مو به میان می‌آید، منظور ما فر مو ۶ ماهه است. اگر فر دائم مو را در سالن زیبایی و زیر نظر آرایشگر ماهر انجام دهید، فر دائم موها تقریبا ۶ ماه دوام خواهد داشت. البته این مدت زمان به جنس موها، مهارت آرایشگر و نوع موادی که استفاده می‌کنید نیز بستگی دارد.

 

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید