آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

قیمت آرایش و گریم داماد

قیمت آرایش و گریم داماد : نرخ و هزینه میکاپ ، کانتورینگ ، گریم و آرایش داماد در سالن های زیبایی و پیرایش داماد شاهکار طوری طراحی شده است که عروس دامادهایی که بدنبال آرایشگاه داماد با قیمت ارزان و زوج هایی که در جستجوی آرایشگاه داماد لوکس و لاکچری و خاص هستند از خدمات این آرایشگاه داماد سوپر حرفه ای استفاده کنند

ببینید ازنزدیکان‌تان چه کسی مدل موی دل‌خواه تان را دارد و آیا این مدل روی سر او تمیز و بی‌نقص در آمده است؟ اگر این دو ویژگی را در مورد موهای کسی پسندیدید از او بپرسید موهایش را کجا کوتاه کرده و یک بار به آنجا بروید و در صورت راضی بودن از کارشان کوتاه کردن موهای تان را برای روز دامادی به آن آرایشگر بسپارید.

در مورد انتخاب مدل موی داماد سعی خواهد شد مدلی انتخاب شود که مدل تکراری داماد نباشد و در عین حال داماد بودن مشتری نیز مد نظر قرار گیرد.این همیشه یک چالش بزرگ برای دامادهای عزیز میباشد که برای روز مراسمشان چه مدل مویی را انتخاب کنند.آیا همان مدل تکراری همیشگی را انجام بدهند؟ یا اینکه هیجان انتخاب یک مدل موی جدید راتجربه کنند.برای خود بنده بعد از بیست و اندی تجربه در این حرفه , انتخاب مدل موهای داماد یک چالش بزرگ میباشد,نه به خاطر خاص بودن کار بلکه بخاطر حساسیت بیش از حد دامادهای عزیز و استرس زیاد آنها میباشد. به دامادهای عزیز توصیه میکنم بعد از انتخاب آرایشگاه ایده آلشان به آرایشگرشان اعتماد داشته باشند تا با بهترین کیفیت سرویس مورد نظر انجام شود.

در سالن شاهکار بین یک هفته الی ده روز قبل از مراسم , اصلاح و تعیین مدل موی داماد انجام میشود. یعنی اینکه داماد مدل مویی که قرار است برای روز مراسم انجام شود را تجربه میکند. چند روز باقی مانده تا روز مراسم , فرصت جا افتادن مو و احیانا تغییرات احتمالی را به ما خواهد داد.

همیشه سعی میکنیم در صورت امکان و داشتن پتانسیل موجود در موهای داماد, چند مدل مو را اجرا کنیم تا حق انتخاب وجود داشته باشد.از تمام مدل موها عکاسی میشود و برای داماد ارسال میشود تا با خیالی آسوده و بدون استرس به اتفاق عروس خانم مدل موی ایده آل انتخاب شود. این به معنی آن است که نه اجرا کننده خدمات داماد و نه خود داماد در روز مراسم برای حالت دادن موها سوپرایز نخواهند شد , همه چیز از قیل هماهنگ و ست شده. پس تا اینجای کار تکلیف مد موی داماد عزیز مشخص شده.

آرایشگاه شاهکار از سالن های آرایش مردانه شناخته شده در تهران است که در این سالن آرایش میشه شاهد ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات بود. این سالن آرایش مردانه تونسته با انجام گریم های حرفه ای و تخصصی در بین داماد ها خوشنام بشه.

از خدماتی که سالن ارائه می دهد اطلاعات داشته باشید. کوتاهی مو، اصلاح صورت، برداشتن ابروهای پرپشت،پاکسازی پوست، بخور، رنگ مو،گریم صورت، اصلاح موهای کم پشت،صافی مو، فرکردن مو،ماساژ صورت، تست استایل و گریم، کمک به پوشیدن و ست کردن کت و شلوار همه و همه از خدمات یک آرایشگاه به روز می باشد.
هزینه دریافتی خدمات یک آرایشگاه دامادی چه قدر است؟
در صورتی که تمایل داشته باشید به آرایشگاه هایی مراجعه کنید که پکیج دامادی دارند، می توانید تمامی خدمات بالار ا با پرداخت ۲۵۰ الی ۵۰۰ هزار تومان انجام دهید. نکته حائز اهمیت این جاست که در صورت تمایل به انجام تک تک این موارد باید هزینه بیشتری را متحمل شوید.این که کل خدمات را یکجا درخواست کنید بسیار به صرفه خواهد بود.در صورتی که تمایل به اصلاح ساده سر داشته باشید هزینه آن ۱۰ هزار تومان و انجام اصلاح ساده در آرایشگاه های با کلاس کاری بالاترحدود ۴۰ هزار تومان می باشد.

گریم به معنی کشیدن خط چشم و رژ گونه نمی باشد. گریم بدین معناست که اشخاص متخصص در این امر که در سالن هستند که متعادل سازی چهره را با تکنیک های گریم انجام می دهند.

بعد از انتخاب آرایشگاه داماد باید به کار آرایشگر توجه کنید. ضمن مشاهده مهارت دست او ببینید می‌تواند سریع و بدون سردرگمی کاری که از او خواسته شده را به نتیجه برساند یا نه، و اینکه آیا دور و برش را تمییز و مرتب نگاه می دارد، روپوش و سرو و وضع مرتبی دارد و محترمانه صحبت می کند؟ اگر این موارد در مورد آرایشگر صدق می‌کرد و کیفیت کار او را هم قبول داشتید بروید جلو و با او صحبت کنید.

تخصص و مهارت، دو عامل بسیار تاثیرگذار در اجرای ایده‌های شاهکار، برای داماد عزیزیست که به خانه تخصصی خود؛ “شاهکار“، اعتماد می‌کند تا باری از ذهنش برای بهترین روز زندگی‌اش برداشته شود…
اسدی، سال‌هاست این افتخار را دارد که در پروژه‌های مختلف، توانسته است بهانه‌ای برای آشنایی بیشتر با هموطنان خود ایجاد کند.

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی آقایان خوشتیپ و پیگیر تیپ و ظاهر,سلام و ارادت خدمت دوستانیکه ظاهر و آراستگیشان ارزشمند است و برای آن انرژی میگذارند.حسی که شما با ظاهری آراسته لباسی مناسب و ادکلنی خوش بو,آماده خارج شدن از منزل میشوید و به فعالیت روزانه خود میپردازید واقعا هیجان انگیز است.بیایید تصمیم بگیریم که برای ظاهر خود بیشتر وقت وانرژی بگذاریم.باورتان نمیشود تفاوت روحیه مشتریانی که در بازه زمانی کوتاه به آرایشگاه مراجعه میکنند با مشتریانی که تا وقتیکه مجبور نشوند آرایشگاه مراجعه نمیکنند قابل مقایسه نیست.مدل موی مناسب و مراجعه منظم شما به آرایشگاهتان شما را تبدیل به شخصیتی با اعتماد به نفس بالا خواهد کرد.باور کنید!!! این تجربه تعداد زیادی از مشتریان میباشد.در سالن شاهکار سعی کرده ام همیشه شعار “حق با مشتری است” پابرجا باشد.ما اینجا هستیم تا در کنار شما همیشه بهترین سرویس را به شما بدهیم.مجموعه شاهکار در این حرفه شاید بهترین نباشد ولی یکی از پیشروان در به روز کردن خدمات برای آقایان , مخصوصا آقا دامادهای عزیز و تغییر فرهنگ سنتی در این مقوله میباشد.باعث افتخار من و مجموعه شاهکار است که در خدمت شما عزیزان باشیم.بنده را با نظرات سازنده خود یاری فرمایید.همیشه و همواره دست همکاری من بسوی تمامی شاغلین در این رشته باز است.

یک آرایشگاه داماد خوب آرایشگاهی است که پرسنل آن با شما رفتار محترمانه‌ای دارند زیرا از اینکه شما آنها را انتخاب کرده‌اید خرسندند. از طرفی مدیر یک آرایشگاه باید بتواند محیط را کاملا تمیز و با طراوت نگاه دارد. وقتی وارد آرایشگاه می‌شوید ببینید وضعیت پاکیزگی سرشورها، میزکار، دیوارها، کف و سرویس‌های بهداشتی چگونه‌ است. اگر مدیر آرایشگاه به این موارد اهمیت نمی‌دهد دیگر آنجا نروید زیرا در سطح شهر آرایشگاه هایی هستند که به حداقل های حقوق مشتری اهمیت می‌دهند.

به عنوان آرایشگاه مردانه افتخار می‌کنیم که ساعت‌ها از وقت مرکز خود را صرف دوره‌های تخصصی مراقبت و زیبایی پوست کرده‌ایم و سال‌هاست که این سرویس‌های فوق‌العاده موثر بر چهره آقایان را بدون هیچ چشم داشتی ارائه می‌کنیم. این سرویس‌ها فقط مربوط به مراقبت و زیبایی پوست می‌باشد و بیماری‌ها را شامل نمی‌شوند و کاملا جزء سرویس‌هایی است که نیاز به نسخه پزشک ندارند و تماما در زمینه مراقبت و نگهداری از پوست کار می‌کنند. شرایط آب و هوایی ایران و همچین نبودن فرهنگ رسیدگی به پوست موجب گردیده تا پوست صورت مردان ایرانی تا اندازه ایی کدر و ناصاف باشند و اغلب پیر‌تر از سن واقعی آن‌ها می باشند. مراقبت و زیبایی از پوست صورت مو جب می‌گردد تا شادابی پوست به آن باز گردد و همچنان جوان بماند. با برنامه‌ریزی‌های انجام شده شما با هر بار مراجعه به آرایشگاه مردانه آس از این سرویس‌های پوستی بهره مند خواهید بود و به همراه داشتن، اصلاحی عالی برای موها سلامت پوستتان نیز بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. سرویس‌های پوستی شامل عصاره‌ها و مواد و مصرفی معدنی، دریایی، گیاهی از معتبرترین کمپانی‌‌های تخصصی پوست در آرایشگاه به کار گرفته می شوند تا شما تجربه خوبی از تعادل و آرامش داشته باشید.

سالن پیرایش شاهکار واقع در شمال شرق تهران، به مدیریت آقایاسدی با محیطی زیبا، آرام، صمیمی و تیمی متشکل از آرایشگران و پیرایشگران حرفه ای با آخرین و به روزترین خدمات و با کیفیت ترین متریالها پذیرای شما دوستان عزیز می باشد. خدماتی چون ویتامینه ی مو، کراتینه ی مو، پاکسازی پوست، گریم و متعادل سازی، ماساژ سر و گردن و مانیکور و پدیکور با استفاده از بهترین برندها را می توانید در سالن پیرایش هامیا تجربه کنید.

این سوال پیش می‌آید که سرویس‌های پوستی تا چه حد می‌توانند بر زیبایی و گرمی چهره آقایان تاثیر بگذارند؟ با رشد تکنولوژی پزشکی در سال‌های اخیر این امکان وجود دارد که مردان بتواند با رسیدگی‌های بسیار ساده و حتی در حد چند دقیقه در روز در طی مدتی کوتاه جلوی پیر شدن طبیعی پوست را بگیرند و به آن هارمونی و تعادل بیشتری ببخشند. سالن پیرایش آس با تشخیص خوب و درست از وضعیت پوست شما می‌تواند با سرویس‌های مناسب پوستی و معرفی محصولات عالی، جوانی و شادابی را هدیه بدهد.

گاهی اوقات پوست در شرایطی است که یک سرویس پوستی تاثیر زیادی به‌روی سلامت و زیبایی آن ندارد. مثلا اگر پوستی به شدت چرب و تیره باشد یا به شدت حساس و شکننده باشد با یک سرویس پوستی نمی توان آن پوست را به تعادل رساند. راه حل زیبایی این نوع از پوست‌ها داشتن یک نوع پروسه میان مدت از سرویس‌های پوستی هدف‌مند است تا با دادن فرصت به پوست و ایجاد شرایط مناسب برای آن وضعیت زیبایی ظاهری و هارمونی داخلی آن را برگرداند.

در زمان‌های قدیم فقط عروس خانمها به دنبال آراستگی و رسیدگی به ظاهر خود بودند و آقا دامادها تنها با پوشیدن یک لباس درخور، در کنار عروس قرار می‌گرفتند. اما امروزه وضع فرق کرده است. خصوصا در سال‌های اخیر کارهای مربوط به پیرایش مو و گریم داماد کمتر از عروس خانم نیست. آقای داماد اگر به گریم خود اهمیت ندهد، در مقابل دوربین، در کلیپ و عکس‌ها، بین مهمانان و مهمتر از همه در کنار عروس خانم با آن میکاپ و لباس، صورتی بی حال و ظاهری آشفته خواهد داشت. از این رو پیدا کردن یک آرایشگاه داماد حرفه ای نه تنها کم اهمیت‌تر از آرایشگاه عروس خانم نیست بلکه به همان اندازه مهم است.

در این مقاله کارشناسان ما در تیم بزمینه با ذکر معیارهای در نظر گرفته شده، تعدادی از بهترین سالن‌های داماد در سطح شهر تهران را معرفی کرده اند تا به آقا داماد‌هایی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند در پیدا کردن یک گریمور حرفه ای کمک کرده باشند.
گریم داماد نه آرایش عروس!

باید سالنی را پیدا کنید که داماد را آرایش نکند. بعضی از آقا داماد‌ها در شب عروسی با لایه ای از کرم پودر و چهره ای آرایش شده در مراسم ظاهر می‌شوند که اصلا شایسته یک داماد نیست. گریمور حرفه ای علاوه بر آن که عیوب چهره را می‌پوشاند باید مراقب باشد داماد را مانند بانوان آرایش نکند و فقط زیبایی های خدادادی وی را پررنگتر کرده و عیوب چهره را بپوشاند.
محل قرار گیری سالن

آقا داماد در روز عروسی مشغله‌های زیادی دارد. باید به بسیاری از امور مانند گرفتن دسته گل و تزئین ماشین رسیدگی کند. از این رو مهم است که سالن داماد نزدیک به سالن عروس خانم و گل فروشی باشد تا وقت گرانبهای او در روز به آن مهمی در مسیر و ترافیک هدر نشود.
اخلاق گریمور

گریمور باید خوش اخلاق باشد تا بتواند با رفتار و برخورد خوب انرژی مناسب را به داماد منتقل کند. از این رو در انتخاب سالن آقا داماد به برخورد پرسنل توجه کنید تا خدایی نکرده در روز عروسی با مشکل خاصی مواجه نشوید.
یک تجربه قبل از عروسی!

بد نیست پیش از مراسم یک بار برای کوتاهی مو یا استفاده از خدمات پوست و مو آرایشگر خود را تست کنید و ببینید آیا به نظر شما اهمیت می‌دهد یا خیر. به این ترتیب هم با اخلاق او آشنا می‌شوید هم می‌بینید که مطابق سلیقه شما کار می‌کند یا خیر

سری به آرایشگاه داماد هایی که پیدا کرده‌اید بزنید و ببینید کیفیت کار آنها چگونه است، بهداشت آرایشگاه، زیبایی آرایشگاه و طرز برخورد پرسنل بسیار اهمیت دارد. برخی آرایشگاه ها فقط به دلیل شناخته شده بودن سر زبانها هستند و شاید اگر خودتان به آنها مراجعه کنید از کیفیت کار، برخورد و بهداشت پرسنل خوش‌تان نیاید.

شاهکار سالن از سالن های مردانه در شهر تهران است که از تیمی حرفه ای با گریمور های با تجربه تشکیل شده. در تیم شاهکار سالن بهترین خدمات مثل: پاکسازی صورت، گریم حرفه ای و تخصصی صورت، طراحی مدل مو، جوانسازی پوست و… ارائه میشه. شاهکار سالن از بهترین سالن های آرایش مردانه در تهران برای آقا داماد ها است.

با بهترین آرایشگاه داماد تهران آشنا شدی، حالا میتونی برای بهترین روز زندگیت برنامه ریزی کنی تا شیک ترین تیپ و قیافه رو داشته باشی. البته میتونی به دوستات یا آشناهات هم این آرایشگاه های مردانه رو معرفی کنی. تو دوست خوبم تجربه ای از حضور توی بهترین آرایشگاه داماد تهران داشتی؟ برامون توی قسمت دیدگاه نظرت رو بنویس.

بسیاری از آرایشگاه ها در شبکه اینترنت پایگاه دارند که می‌توانید با مراجعه به این پایگاه‌ها خدمات این سالن‌ها و نمونه‌ کارهای آنها را ببینید و همچنین از هزینه آرایشگاه داماد نیز باخبر شوید. همچنین فروم‌های (اتاق های گفتگو) مختلفی برای صحبت کردن درباره استایل دامادی وجود دارند که سرزدن به آنها هم خالی از لطف نیست.

پاسخی بنویسید