آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

ریباندینگ مو به روش نانو

در روش ریباندینگ، به طور ویژه ای بر روی حفظ درخشندگی و صافی موهای شما تمرکز کرده ­ایم.

پس از درمان ریباندینگ ، موهایتان را تا ۴۸ ساعت نشویید . زیرا به شستن نیازی ندارند. دلیل این امر آن است که با ریباندینگ موهایتان، موادی بر روی مو قرار می­گیرد که به تعادل PH موها کمک می­کند. (به عبارتی دیگر باعث کاهش اکسیداسیون بر روی مو می­شود).
همچنین نباید موهایتان را با تل محکم ببندید زیرا در مدتی که تل بسته­ اید فشار مداومی را بر روی آنها اعمال کرده اید.
به کسانی که عادت دارند موهایشان را پشت گوششان جمع کنند ، توصیه می­کنیم که این عمل مناسبی نیست زیرا با آزاد گذاشتن امکان حرکت مو به صورت طبیعی­ را محیا کرده­ اید که این امر به حفظ و پایداری مو کمک می­کند.
دور اول درمان ریباندینگ بسیار مهم است . زیرا در این مرحله مواد شیمیایی می­توانند آسیب جدی به مو وارد کند. برای جلوگیری از آسیب باید با شامپومناسبی به طور مرتب آنها را بشورید. می­توانید از شامپوی SHA در طول درمان ریباندینگ، استفاده کنید.
بلافاصله بعد حمام از سشوار استفاده کنید تا از فر شدن موها جلوگیری کنید.
لطفا از هرگونه دستگاه بابلیس و اتو مو، فلزی گرم (حرارتی) اجتناب کنید زیرا باعث بازگشت فر موی طبیعی می­شود.
تا آنجا که ممکن است از سشوار برای خشک کردن مو استفاده کنید ، تا به رشد طبیعی مو کمک کنید.
هنگامی که مو مرطوب است لایه ی شاخی مو در بازترین حالت خود است و درنتیجه نیاز به تغذیه دارد. برای این کار باید از مواد مغذی و مرطوب کننده های مو استفاده کرد.
پس ما برای آنکه موها آب داخل خود را از دست ندهند و آسیب نبینند باید رطوبت داخلی موها را در حالت طبیعی شان حفظ کنیم.
جهت حفظ درخشش و رطوبت مو، نیاز به تغذیه مناسب لایه بیرونی موهایمان داریم و همچنین باید با استفاده از مراقبت­های خانگی از مو، آسیب به لایه شاخی مو را به حداقل برسانیم.
با این کار ما می­توانیم جلوی بخشی ازعوامل آسیب رسان خارجی را بگیریم و در نتیجه از بازگشت آسیب و فر شدن ناخواسته مو، جلوگیری کنیم.
اگر موها بسیار آسیب دیده هستند و تمایل به فر شدن دارند. ریباندینگ و صافی مو تمامی مشکلات آنها را برطرف نمی کند. شما باید برای جلوگیری از این امر به طور مداوم از موهای خود در منزل مراقبت کنید.
ما امیدواریم که اطلاعات فوق بتوانند شما را به نگهداری و مراقبت موهایتان تشویق کند

پاسخی بنویسید