آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

روش های بی خطر صاف کردن مو

کراتین برزیلی – مرکز تخصصی کراتین مو – نیوفیس سالن تخصصی درمان و زیباسازی مو و کراتین مو در این مطلب برای شما دوستان مقاله ای برای آشنایی شما با حرفه ای ترین روش کراتینه مو در کل دنیا را ارائه می دهد. پس اگر به دنبال بهترین راهنمایی در خصوص این نوع درمان هستید این مطلب را تا انتها با آرایشگاه آرامیس مد بروزترین سالن زیبایی در شمال تهران همراهی کنید.
مرکز تخصصی کراتین مو کراتین مو برزیلی چیست؟

آیا حالت دادن موهایتان سخت است؟ اگر بله، احتمالا از چندین روش برای حل مشکلتان استفاده کرده اید. اما آیا تا کنون کراتین برزیلی را نیز امتحان کرده اید؟ خواه شما دارای موها خشک و آسیب دیده و بسیار ضخیم بوده خواه موهایتان شدیدا فر بوده، انجام کراتین به شدت می تواند به شما در حالت دادن موهایتان کمک کند.
مرکز تخصصی کراتین مو -راهنمایی تخصصی این روش کراتین درمانی

آیا این روش برای داشتن موهای بدون فر، نرم و حالت گیری راحت آنها قابل اعتماد است یا خیر؟ این مقاله ی راهنما همه چیز را راجع به کراتین از توضیحات راجع به پروتئین کراتین تا درمان کراتین برزیلی و کراتین صافی توضیح خواهد داد.

مراقبت های قبل و بعد از کراتینه کردن مو مراقبت های قبل و بعد از کراتینه کردن مو
۱-کراتین چیست؟

کراتین ترکیبی شامل پروتئین ها و مواد ساختاری خاص دیگری می باشد که در پوست، مو و ناخون های انسان ها و حیوانات وجود دارد. این ماده از ترکیب آمینو اسید ها، شامل سیستئین که در سولفور های صاف کننده مو به وفور یافت می شوند تشکیل شده است. ساختار هسته ای مو کمی شبیه به یک نردبان یا راه پله است، به همراه نوار های گوناگون به عنوان پله.

آرایشگاه خوب برای کراتین درمانی مو آرایشگاه خوب برای کراتین درمانی مو
۲-ساختار انواع مو:

ساختار موی صاف بیشتر شبیه یک نردبان عادی و معمولی است، اما ساختار موی فر مثل یک راه پله ی پیچ دار می باشد. موی قوی در نتیجه ی نوار های سولفات بیشتر و قوی تر حاصل می شود. شکستن این نوار ها این امکان را به ما می دهد که موی فر را صاف کرده و راه پله ی مارپیچ را به صورت نردبان عادی بازسازی کنیم.

مناسب ترین روش های ترمیم مو سبک برزیلی مناسب ترین روش های ترمیم مو سبک برزیلی
۳-عملکرد درمان کراتینه به روش برزیلی به چه شکل است؟

به نظر احمقانه و بی فایده می آید که با وجود اینکه موهایتان از ۹۵% کراتین تشکیل شده، از کراتین استفاده کنید، اما این پروتئین ها به راحتی آسیب دیده و روز به روز تحلیل می روند. این کاهش میزان کراتین به طور عمده در اثر آسیب های فیزیکی مانند استفاده از وسایل حالت دهی حرارتی و مواد شیمیایی مانند صاف کننده ها و رنگ موها به وجود می آید. در حقیقت، این ساختار تحت تاثیر فشار های ناخواسته و ناگهانی تخریب می گردد.

مواد تشکیل دهنده بیشتر کراتین ها:

بیشتر درمان های کراتین شامل پروتئین کراتین هیدرولیز شده هستند که به وسیله حرارت با کراتین طبیعی موهای ما ادغام می شوند. این مرحله با عنوان پایان کراتین شناخته می شود و هنگامی که موها با کراتین آغشته شده خشک شده و اتو کشی می شود رخ می دهند.

از دست رفتن کراتین:

از بین رفتن کراتین می تواند موجب خشک و وز شدن موها در طولانی مدت شده و شدیدن می تواند موجب شکستگی و متخلخل شدن و موخوره و دو شاخه شدن موها بگردد. جایگزین کردن کراتین می تواند موجب بازسازی مجدد ساختار مو شده و ظاهری براق و صاف به آنها بدهد.

بهترین قیمت کراتین درمانی برزیلی مو در تهران بهترین قیمت کراتین درمانی برزیلی مو در تهران
۴-مواد تشکیل دهنده کراتین سبک برزیلی:

مواد کراتین برزیلی جدید شامل آمینو اسید های حاوی پ هاش پایین بوده و به همراه باز سازی و صاف کردن، سطح مو موها را یکنواخت می کند که این مسئله قطعا برای کسانی که به دنبال بلند کردن موهایشان هستند سیار جذاب خواهد بود.

آموزش تمام مراحل کراتین درمانی برزیلی آموزش تمام مراحل کراتین درمانی برزیلی
۵-آیا کراتین به سبک برزیلی برای موها خوب است؟

در گذشته، مواد صاف کننده مو از مواد شیمیایی مثل تیوگلیکوت ساخته می شدند که باعث شکستن ساختار مو شده و می توانست آسیب جدی به موها وارد کند. این مواد کم کم محبوبیت خود را ازدست دادند. جدیدا، مردم بیشتر موهایشان را رنگ می کنند، و ترکیب رنگ مو و مواد صافی با هم سازگار نیستند. بعلاوه، مد به دنبال مواد صاف کننده طبیعی بوده و مواد زیان بار تقاضای کمتری در سالن های آرایش دارند.

جدیدترین روش های کراتین درمانی برزیلی جدیدترین روش های کراتین درمانی برزیلی
۶-روش های قدیمی صاف کردن مو:

در روش های قبلی صاف کردن مو، موها قبل از خشک شدن و اتو کشی به محلول های فرم آلدهید دار آغشته می شدند و از این بابت شهرت بدی داشتند. فرم آلدهید یک ماده ی شیمیایی شدیدا سمی و مضر است و به عنوان یک ماده ی سرطان زا و به طور بالقوه کشنده برای انسان ها نیز گزارش داده شده است. همچنین این محصولات قوانینی دیگری نیز داشتند مانند اینکه، تا سه روز پس از استفاده از آنها نباید موها را شامپو میزدیم و مردم ممکن بود تمایل نداشته باشند که دو الی چهار روز موهایی چرب و صاف داشته باشند.

سالن تخصصی کراتینه برزیلی و رنگ سالن تخصصی کراتینه برزیلی و رنگ
۷-روش های بی خطر صاف کردن مو:

با پیشرفت های فوق العاده تکنولوژی، درمان های بی خطر و ترمیم کننده کراتین برزیلی توسعه یافته است و مو ها و کسب و کار سالن های آرایشی را تغییر داده است. همه می دانیم که قوانین سلامت و امنیت به دلایلی وجود دارند و توصیه می شود از استفاده محصولات فرم آلدهید دار به هر قیمتی پرهیز شود. تنها از برند های معتبری مانند کارا استریت و یا سالن هایی که به طور واضح و صادقانه می گویند از چه محصولی استفاده می کنند، استفاده کنید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید