آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

رسیدگی به پوست و مو قبل از دامادی

رسیدگی به پوست و مو قبل از دامادی

بدن هر انسان همانند یک معبدی است پس باید مانند یک معبد با آن رفتار شود. بسیاری از مردان آن چنان که باید و شاید، روش های اصلی مراقبت از پوست و موی خود را نمی دانند و به دنبال مشاوره می گردند. در اینجا ابتدایی و اساسی ترین موارد برای چگونگی مراقبت از زیبایی داماد را برای روز عروسی ارائه می دهیم. آرایشگاه های دامادی و آرایشگاه مردانه خوب در تهران فراوان است. پس از خواندن مطالب زیر، لیست آرایشگاه های داماد در تهران و اسم آرایشگاه های معروف تهران را جستجو کنید، قیمت آرایشگاه دامادی در تهران را ببینید و بر این اساس آرایشگاه دامادی خود را انتخاب کنید.

مراقبت از پوست: پوست خود را ماه ها قبل از موعد عروسی، شستشوی روزانه دهید. این کار را با محلول های شستشو انجام دهید زیرا معمولاً صابون های معمولی به مرور زمان پوست را خشک کرده و باعث شکل گیری ریز چروک ها در پوست صورت به ویژه اطراف چشم ها می شوند.

روزانه از کرم های ضد آفتاب مردان استفاده کنید. به ویژه زمان هایی که بیشتر در معرض اشعه آفتاب قرار می گیرید.

با یک متخصص پوست مشورت کنید تا براساس سن و نوع پوست، راهنمایی لازم را جهت هر چه بهتر کردن پوست تان به شما ارائه دهد.

تراشیدن و اصلاح موهای صورت: مراقبت از موهای صورت یک هنر ظریف است. قبل از اینکه به منظور اصلاح و تراشیدن موهای صورت خود به آرایشگاه بروید توصیه می شود برای داشتن یک اصلاح حرفه ای برای صورت خود: ابتدا حمام آب گرم گرفته و صورت و گردن خود را بشویید، سپس از لوسیون های خنک کننده و مرطوب کننده برای پوست صورت استفاده کنید تا به این ترتیب به آن آرامش بخشید. از آرایشگر خود بخواهید کرم اصلاح مورد نظر و مناسب با پوست شما را انتخاب و آن را بر روی صورت شما اعمال کند و با استفاده از یک تیغ با کیفیت بالا با کمتر از سه و نه بیش از پنج تیغه موهای صورت خود را صلاح کنید. در نهایت صورت خود را با آب ولرم شستشو دهید و بعد از آن از مرطوب کننده استفاده کنید.

آرایش موی مردانه: با آرایشگر خود مشورت کنید تا بر اساس نوع و طبیعت موهای خود، تصمیم بگیرد که چطور می خواهید موهایتان را اصلاح و شیک کنید و به این ترتیب مدل موی دامادی خود را تعیین کنید. علاوه بر نوع مو، فرم صورت نیز در چگونگی اصلاح مدل مو می بایست در نظر گرفته شود. این طور نیست که هر مدلی از مو که شما در مجلات تبلیغاتی می بینید و توجه تان را جلب می کند، به شما هم بیاید! در اصلاح مدل موی خود سن خود را نیز در نظر بگیرید.

دندان ها: رسیدگی به دندان ها و بهداشت دهان و دندان از مواردی نیست که آن را به روزهای نزدیک به عروسی موکول کنید! اما اگر در یان مورد کوتاهی کرده اید و دندان هایی تیره و یا زرد دارید، یا اینکه سیگار کشیدن تأثیرات نامطلوبی بر روی دندان های شما گذاشته است، می توانید با مراجعه به دندانپزشک و جرم گیری سطحی، ظاهری مناسب به دندان هایتان ببخشید.

ناخن ها:بسیاری از مردان به دلیل مشاغل خاصی که دارند، ممکن است ناخن های تمییز و مرتبی نداشته باشند. مشاغلی ماننند مکانیکی و …. سعی کنید در روزهای منتهی به عروسی تان، تا حد امکان از دستکش استفاده کنید تا پوست دست و ناخن هایتان ظاهری آراسته داشته باشد.

عطر: در روز عروسی خود حتماً از عطر یا دئودرانت استفاده کنید. پس از اصلاح صورت و مو و رسیدگی های لازم به پوست صورت، در نهایت نوبت به پوشیدن کت و شلوار و استعمال عطر است تا به این ترتیب یک داماد تمام عیار برای عروس خود باشید!

پاسخی بنویسید