آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

راه حل برای داماد کم مو …

بهترین راه حل برای داماد کم مو ، کاشت موی طبیعی و موقت با ماندگاری مناسب با آخر مراسم بهترین روش پرپشت کردن موی دامادی در جشن عروسی است . آرایشگاه داماد نیوفیس با گریم موی سر داماد کچل ، طاس ، کم مو مدل موی دامادی شیک ، جذاب و پرپشت را برای شما به ارمغان می آورد

برای دیدن نمونه کارها همین حالا با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳

کاشت موی موقت برای داماد

عوامل بسیاری مانند ژنتیک، بیماری، مصرف دارو و بالا رفتن سن موجب می گردند تا مردان دچار ریزش مو و کم پشتی مو شوند ، گر چه کم پشتی ایجاد شده در موها مسئله ای آزار دهنده می باشد اما این مشکل برای آقایانی که قصد ازدواج دارند بیشتر باعث پایین آمدن حس اعتماد به نفس آنها خواهد شد لذا به دلیل اینکه پروسه کاشت مو فرآیندی طولانی و زمان بر می باشد برخی از این آقایان قبل از مراسم ازدواج خود اقدام به کاشت موی موقت می نمایند اما کاشت موی موقت برای داماد چگونه انجام می گیرد.
کاشت موی موقت برای داماد

در کاشت موی موقت برای داماد از موهای مصنوعی و طبیعی هم رنگ و هم جنس موی داماد استفاده می گردد تا تشخیص کاشت موی موقت در داماد برای دیگران به آسانی ممکن نباشد، در کاشت موی موقت برای دامادها اگر کم پشتی موی داماد بسیار شدید باشد از کاشت مو بر روی لایه شبیه سازی شده استفاده می گردد و بعد از قرار دادن لایه با چسب کراتین بر روی سر موهای داماد لابه لای موهای کاشته شده قرار می گیرد اما در روش دوم اگر کم پشتی موهای داماد چندان بالا نباشد موهای تکی لابه لای موی وی با چسب بر روی موها چسبانده خواهد شد.

کاشت موی موقت برای داماد
هزینه کاشت موی موقت برای داماد

در کاشت موی موقت برای داماد نوع کاشت موها، تعداد تارهای مو، جنس موهای کاشته شده، نوع به کارگیری مواد و چسب ها و دستمزد فرد متخصص کاشت موی موقت در تعیین هزینه این کار تاثیر دارد.
مزایای کاشت موی موقت برای داماد

کاشت موی موقت کاشت مو بدون جراحی، درد و خونریزی می باشد که هزینه انجام آن به مراتب از کاشت موی طبیعی کمتر می باشد و داماد با این نوع کاشت مو در مراسم ازدواج خود حس اعتماد به نفس بیشتری را تجربه خواهد کرد که تشخیص کاشت مو در وی توسط دیگران کار آسانی نخواهد بود.

کاشت موی موقت برای داماد
معایب کاشت موی موقت برای داماد

کاشت موی موقت تنها روشی کوتاه مدت جهت رفع کم پشتی ایجاد شده در موی داماد می باشد که این موها قابلیت کوتاهی نخواهند داشت و پس از مدتی باید به دلیل از بین رفتن چسب آنها و کیفیت آنها از روی سر برداشته شوند و وجود خود همین چسب ها ممکن است باعث ایجاد حساسیت در پوست سر شود و یا باعث ریزش موهای موجود داماد گردد.

پاسخی بنویسید