شماره تلفن : 09123019243

راهنمای دامادهای کم مو و کچل

راهنمای انتخاب آرایشگاه دامادی

حالا اگه شاخ شمشاد ما کچل باشه، موهای کم پشتی داشته باشه و یا مثل اکثر ایرانی ها که موهای وز و فر دارند چی؟قطعا هر کسی دوست داره در شب خاص دامادیش بهتر از همیشه ظاهر بشه و نقص های موجود رو تا جایی که امکان داره برطرف کنه.الان اکثر جاها کاشت مو انجام میدن اما اینکه کجا بره و سر مبارک رو بسپاره به کی مهمه!!قطعا جایی که سابقه طولانی داره و البته رضایت مشتری و اینکه داماد های زیادی راضی بودن از کارشون شرطه.برای کراتین و صافی از مواد عالی استفاده بشه و چند ساعت مهمونی و فیلم برداری و آتلیه دلشوره و استرس اینو نداشته باشه که موهاش خراب بشه هزار تا فکر و خیال دیگه که تمرکزشو از مهمونی بگیره.
مسأله بعدی اینه که آرایشگر باید چهره شناسی بلد باشه و تشخیص بده که به این صورت و رنگ پوست و حتی رنگ چشم چه مدل مویی میاد و مورد پسند و تایید خود داماد هم قرار بگیره.
حالا بعضی دامادها دوست ندارن زیاد تغییر کنن و ترجیح میدن گریم ساده بشن باید اینجا گریموری باشه حرفه ای کار بلد.شناخت جنس پوست خیلی مهمه که از چه ماسک هایی استفاده بشه اینکه چه ماسکی برای پوست خشک مناسبه چه ماسکی برای پوستهای نرم.لایه برداری چه موقع انجام بشه تا صورت شادابی داشته باشیم برای شب مهمونی.همه اینها زمانی به بهترین نحو انجام میشه که شما مشاوره عالی داشته باشید و کاملا شناخت کافی از جنس پوست خودتون داشته باشین.

امروزه یکی از دغدغه ها و استرس های داماد ها پیدا کردن بهترین ومناسب ترین ارایشگاه است،چونمهم ترین روز زندگی آنها رقم میخورد و این داماد ها هستند که باید که در جشن عروسیشان در میان مهمان ها به خوبی بدرخشند.پس با ما همراه باشید تا معیارهای انتخاب ارایشگاه مردانه را به شما آموزش دهیم.
۱)جستجو و پرسش:
اولین قدم در انتخاب ارایشگاه مردانه این است که از دوستان یا آشنایان که قبلا ازدواج کرده اند و به نظر شما آنها در جشن عروسیشان مدل موی مناسب و قشنگی داشته اند بپرسید که برای عروسیشان به کدام ارایشگاه مردانه مراجعه کرده اند.
۲)بررسی ارایشگاهی که مد نظر شما است:
دومین کار شما مراجعه به ارایشگاهی است که به شما پیشنهاد داده شده است و میتوانید معیارهایی مانند اینکه چقدر ارایشگاه به مسائل بهداشتی اهمیت می‌دهد .
۳)بررسی نمونه کار های ارایشگاه:
قدم سوم شما بررسی نمونه کارهای ارایشگاه است،پس میتوانید نگاهی به آلبوم آنها بیندازید ‌مدل موی مناسب خود را که به چهره ی شما می آید را انتخاب کنید.
۴)کار چهارم شما که بسیار و حائز اهمیت است بررسی معتبر بودن ارایشگاه است چون بعضی از ارایشگاه ها برای جذب مشتری بیشتر به دروغ به مشتری میگویند که دارای مدرک بین المللی اند.پس اگر به شما چنین حرفی را زدند از آنها بخواهید که مدرکشان را به شما نشان دهند چون در این مرحله مهارت ارایشگاه بسیار مهم است.
۵)کارپنجم و البته آخرین کار شما بررسی امکانات ارایشگاه است:
پس میتوانید در ابتدا به ارایشگر بگویید که مثلا میخواهید در روز عروسی موهایتان را چه مدلی کوتاه کنید یا مثلا میخواهید چگونه ریش های شما را اصلاح کند.یکی از نکته های امکانات ارایشگاه این است که رفتار کارکنان ارایشگاه باشما را بسنجید ‌ببینید که آنها با شما چگونه رفتار می‌کنند .
حرف آخر:
ما در این مطلب تلاش کردیم که معیارهای ی انتخاب ارایشگاه مردانه در روز عروسی را به شما آموزش دهیم،پس به نکات گفته شده حتما توجه کنید و امیدوارم که به نتیجه مطلوبتان برسید.از همراهی شما بسیارمتشکرم.

 

در گذشته دامادها در روز عروس به سلمانی محل شان رفته و موها و صورتشان را اصلاح می کردند. این می شد همه آنچه یک داماد برای آراستن ظاهرش در مراسم عروسی انجام می داد. ولی امروزه آرایشگاه داماد مطابق جدیدترین روش ها و مدل های پیرایش مردانه در تمام دنیا برای مراسم ازدواج خدمات ویژه و ارزنده ای را ارائه می دهد. نکته ای که باید در انتخاب یک آرایشگاه مردانه مناسب در نظر داشته باشید این است که از تجربیات دیگران استفاده کنید. ببینید در نزدیکانتان چه کسی مدل موی دلخواه شما را دارد و آیا این مدل مو روی سر او تمیز و بدون نقص در آمده است یا نه؟
اگر ویژگی های مورد پسند شما در موهای کسی بود از او بپرسید که موهایش را در کدام آرایشگاه کوتاه کرده است و یک بار به آنجا بروید و اگر از کارشان راضی بودید، کوتاه کردن موهایتان را برای روز دامادی به آن آرایشگاه بسپارید. برای انتخاب آرایشگاه مناسب دامادی می توانید از اینترنت کمک بگیرید. بسیاری از آرایشگاه ها در اینترنت پایگاه داشته و می توانید با مراجعه به این پایگاه ها از خدمات این سالن ها و نمونه کارآن ها مطلع شوید. همچنین اتاق های گفتگومختلفی برای صحبت کردن در مورد استایل دامادی وجود دارد که رفتن و سرزدن به آن ها خالی از لطف نمی باشد.

به آرایشگاه های دامادی که پیدا کرده اید سری بزنید و کیفیت کار آن ها را بررسی کنید. بهداشت آرایشگاه، زیبایی آرایشگاه و همچنین طرز برخورد پرسنل بسیار حائز اهمیت می باشد. بعضی آرایشگاه ها تنها به دلیل شناخته شده بودن بر سر زبان ها هستند و شاید اگر شخصا به آن ها مراجعه کنید از کیفیت کار، برخورد و بهداشت کارکنان خوشتان نیاید. یک آرایشگاه دامادی مناسب آرایشگاهی ست که پرسنل آن رفتار مودبانه ای با مشتری دارند و به دلیل این که شما آن ها را انتخاب کرده اید خرسندند. از سوی دیگر مدیر یک آرایشگاه بایستی بتواند محیط آرایشگاه را کاملا پاکیزه و با طراوت نگاه دارد. هنگامی که وارد آرایشگاه شدید ببینید وضعیت تمیزی و پاکیزگی سرشورها، میزکار، دیوارها، کف و سرویس بهداشتی به چه صورت است. اگر چنانچه مدیر آرایشگاه به این موارد اهمیت نداده بود دیگر به آنجا نروید زیرا آرایشگاه های دیگری در سطح شهر وجود دارد که به حداقل های حقوق مشتریان خود اهمیت می دهند.
پس از انتخاب آرایشگاه دامادی مناسب باید به کار آرایشگر توجه نمایید. با مشاهده مهارت دست او ببینید می تواند بدون سردرگمی و سریع کاری را که از او خواسته اید به نتیجه برساند یا خیر. آیا اطرافش را تمیز و مرتب نگه می دارد، سرو وضع وروپوش مرتبی دارد و به صورت مودبانه و محترمانه با مشتری برخورد می کند یا خیر؟ در صورتی که این خصوصیات در مورد آرایشگر صادق بود و همچنین کیفیت کار او را هم قبول داشتید جلو بروید و با او در مورد کارتان صحبت کنید. جدیدا در بسیاری از آرایشگاه ها آلبوم کارهای قبلی هر یک از آرایشگرها وجود دارد که می توانید آلبوم دامادهای قبلی را از آن ها بخواهید. البته باید توجه داشته داشید این آلبوم ها و پرس و جو از سوابق آرایشگرها نمی تواند خیلی نتیجه قابل اطمینانی به شما بدهد، به دلیل این که عکس های داخل آلبوم می تواند از هر جایی تهیه شده باشد یا این که موهای مدل های درون عکس ممکن است توسط فرد دیگری آراسته شده باشند. در رابطه با اطلاعات سوابق هم نمی توانید خیلی به گفته های آرایشگر اعتماد کنید، به این ترتیب استناد بر نتایج فعلی موجود در آرایشگاه مطمئن تر می باشد.

آرایش و پیرایش موها یک هنر است و آرایشگر ضمن این که روش های آراستن مشتری را می داند بایستی سلیقه و ابتکار خوبی هم داشته باشد تا بتواند در خصوص هر کس تکنیک ها و روش ها را به صورت منحصر به فردی پیاده نماید. این گونه می تواند بهترین و جذاب ترین ظاهر را از او بسازد، به طور مثال اگر شما بگویید از این مدل خوشم می آید آرایشگر باید بتواند این مدل را برای شما نقد و بررسی کند و بگوید چرا موافق یا مخالف است که این مدل روی سر شما پیاده شود. این آرایشگر در آرایشگاه دامادی می تواند ظاهر شما را برای روز دامادی مانند یک مدل جذاب و شیک درست کند.
پیش از انتخاب آرایشگاه دامادی مدارک آن را چک کنید، بسیاری از آرایشگاه ها در تبلیغات خود از روش های به روز بین المللی صحبت می کنند ولی در واقع تنها مدرک عمومی فنی حرفه ای را دارا می باشند. در صورتی که آرایشگاه یا آرایشگری در مورد مدارک و روش هایش ادعایی دارد حتما باید روی دیوار دفتر مدیر آرایشگاه این اسناد نصب شده باشد. در غیر این صورت بایستی پول تبلیغات دروغین را به این آرایشگاه بدهید و مشابه خدمات آن ها را می توانید در دیگر آرایشگاه های معمولی پیدا نمایید. برای انتخاب یک آرایشگاه دامادی درست و مطمئن بهتر است نظر دیگر مشتری ها را بپرسید. حتما اگر دیدید مشتری هایی در آرایشگاه حضور دارند در کنار آن ها بنشینید و در رابطه با آرایشگاه دامادی و آرایشگر مورد نظرتان از آن ها پرس و جو کنید. این افراد می توانند محاسن و معایب کار آرایشگر در اختیار شما قرار دهند و به نکاتی اشاره کنند که شاید فکر خودتان به آن ها نرسد.
در صورتی که آرایشگاه دامادی مناسبی را انتخاب کردید حتما چند ماه قبل از عروسی خدمات آن ها را امتحان نمایید تا ببینید کیفیت و نحوه عملکرد آن ها چگونه است. امکان دارد آرایشگر هنگام شستن سر یا اصلاح صورت خیلی با عجله و بی دقت کار را تمام کند یا این که اصلا نتیجه کارش مورد پسندتان نباشد و ترجیح دهید پولتان را در یک آرایشگاه دیگر خرج کنید. توجه کنید آیا خدماتی را که مورد نظرتان است در آن آرایشگاه دامادی انجام می دهند یا نه؟ برای مثال کوتاهی موها، اصلاح صورت، برداشتن ابروهای پرپشت، پاکسازی پوست، رنگ مو، گریم صورت، بخور، صاف کردن موها، اصلاح موهای کم پشت، فرکردن موها، خدمات ناخن، ماساژ صورت و سر و بدن، تست و آزمایش استایل و گریم، کمک به پوشیدن و ست کردن کت و شلوار از جمله خدماتی بوده که در یک آرایشگاه مدرن و امروزی انجام می شود.
در یک آرایشگاه دامادی می توانید تمامی خدمات گفته شد را به صورت یکجا و به نرخ روز دریافت نمایید. در آرایشگاه دامادی اگر این خدمات را بخواهند به صورت تک تک ارائه دهند در مجموع هزینه بیشتر خواهد شد، بنابراین بهتر است کل پکیج را یکجا در قراردادتان با آرایشگاه انتخاب نمایید. بسیاری از آقایان فکر می کنند این خدمات تنها مختص به خانم ها می باشد ولی باید بدانند که خوش تیپ ترین و معروف ترین آقایان همه این اقدامات را انجام می دهند و بعد جلوی دوربین حاضر می شوند. برای مثال اگر آرایشگری به شما گریم را پیشنهاد کرد به معنای خط چشم کشیدن و سرخ کردن گونه های شما نیست، بلکه افراد متخصص آرایشگاه چهره و ظاهر شما را با روش ها و تکنیک های گریم متعادل سازی می کنند. این متخصصان در آرایشگاه دامادی می دانند چگونه با استفاده از مواد گریم نهایت جذابیت چهره داماد را در مهمانی منعکس کنند. با خدمات ماساژ و پاک سازی می توانید طراوت و شادابی را به پوست خود ببخشید و با توجه به فشارهای ناشی از مقدمات روز عروسی سبب آرامش و ایجاد ریلکسی در جسم و روحتان شوید. امروزه افراد متخصص بسیاری در آرایشگاه های مردانه هستن که تمامی این خدمات را برای آقایان شیک و خوش تیپ انجام می دهند.

حتما در برخی مراسم عروسی دامادهایی را دیده اید که پوستشان بر اثر عرق برق می زند یا پس از اصلاح صورتشان به دلیل سبز رنگ بودن جای ریش دو رنگ شده یا زیر چشمانشان کبود و پف کرده است. به این خاطر بسیاری از آقایان جوان و خوش تیپ به این فکر افتاده اند که در روز عروسی از نظر آراستگی و خوش لباسی چیزی از عروس خانم کمتر نداشته باشند. در برخی از آرایشگاه های دامادی خدمات ویژه ای مطابق جدیدترین و مدرن ترین روش های پیرایش مردانه برای مراسم عروسی ارائه می شود. هدف از این خدمات ویژه روشن کردن پوست، کاهش چین و چروک و زیباتر کردن داماد در روز عروسی می باشد.
آرایش آقایان برای جشن عروسی مانند خانم ها نبوده بلکه بسیار بیرنگ می باشد به گونه ای که کسی متوجه آن نشود. این آرایش تنها برای یکدست کردن رنگ صورت و از بین بردن گودی و سیاهی دور چشم می باشد، این آرایش در واقع نوعی گریم است. گریم صورت داماد موجب می شود تا هنگام عکس گرفتن در آتلیه صورت داماد هماهنگ با صورت عروس به نظر برسد. بعضی آقایان به خاطر این که تصور می کنند با زدن کرم، صورت آن ها چرب تر و براق تر می شود با آرایش کردن مخالفند. ولی این آقایان باید بدانند که مواد آرایشی که برای آن ها مورد استفاده قرار می گیرد مرطوب کننده بوده و مواد چرب و براقی نیستند. این آرایش اصلا به چشم نیامده و کسی متوجه تغییر چهره آن ها نمی شود.
برخی شرکت های تولید کننده مواد آرایشی و بهداشتی مخصوص آقایان هم روانه بازار شده اند. بنابراین بهتر است برای جشن عروسی به این آرایشگاه های دامادی مراجعه کنید و از این محصولات استفاده نمایید. هزینه آرایش داماد برای جشن عروسی متغییر بوده و کمتر از هزینه آرایش عروس می باشد. بهترین مدل مو برای داماد در روز عروسی همان مدل موی قدیمی آن ها است. حتما مطمئن شوید که آرایشگاه مورد نظر لوازم ضروری مانند پیشبند، دستکش، حوله تمیز و پاکیزه دارد. همچنین افرادی که در این آرایشگاه کار می کنند باید اقدامات امنیتی لازم در مورد استفاده از لوازم الکتریکی و محصولات خطرناک را رعایت کنند.

یک آرایشگر ماهر خوب می داند که چه مهارت هایی دارد و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است. موقع صحبت با آرایشگر مورد نظر به زبان بدن و حرکات او به خوبی توجه کنید. از این حرکات می توانید متوجه شوید که این آرایشگر چه حسی در مورد خودش دارد. یک آرایشگر ماهر باید مهارت های ارتباطی خوب و صمیمانه ای داشته باشد. شما باید بتوانید به راحتی با چنین فردی سر صحبت را باز کنید. به علاوه ظاهر یک آرایشگر ماهر نباید شلخته و نامرتب باشد. باید موهایی شانه کرده، ناخن های تمیز، لباس های شیک و اتو کشیده داشته باشد.
انتخاب آرایشگاه دامادی مناسب یکی از پروسه‌های مهم است که مسلما تمامی زوج های جوان یکبار آن را تجربه کرده‌اند. انتخاب آرایشگاهی که متناسب با سلیقه شما باشد، به خصوص در روزی که همه‌چیز باید درکمال شیک بودن و اراستگی انجام شود، کمی سخت است. بنابراین پیشنهاد می شود که از چند ماه قبل از عروسی‌، به دنبال یک آرایشگاه خوب و مناسب باشید، تا بتوانید بهترین و ایده ال ترین را انتخاب کنید، زیرا شما هم باید در کنار زیبایی عروس، بدرخشید وجلوه داشته باشید. به این خاطر انتخاب یک آرایشگاه مناسب ، از کارهای مهم و اساسی است که باید آن را مورد توجه خود قرار دهید.
شما می‌توانید برای پیدا کردن یک آرایشگاه مناسب و مدرن، از افرادی که به تازگی ازدواج کرده‌اند راهنمایی بگیرید، حتما آن ها می‌توانند تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند. بنابراین، شما هم با خیالی راحت و بر اساس تجربه و خاطرات خوبی که آن ها داشتند، آرایشگاه دامادی خود را پیدا می کنید. حتی می‌توانید از سایت‌های اینترنتی که در این زمینه وجود دارند برای یافتن بهترین آرایشگاه دامادی استفاده کنید. پس از پیدا کردن آرایشگاه دامادی مناسب، حتما سری به آنجا بزنید و کیفیت کار، تمیز بودن محیط و بقیه فاکتورها را خودتان از نزدیک چک کنید. تا خودتان شخصا هم در جریان انتخابی که داشته‌اید قرار بگیرید.
پس از انتخاب آرایشگاه وقت آنست که نمونه کارهایشان را مشاهده کنید، می‌توانید از آن ها بخواهید تا آلبوم‌هایشان را برایتان بیاورند و شما با توجه به آن ها یکی از نمونه‌هایی که متناسب با چهره‌ی خود را انتخاب نمایید. امروزه تعداد آرایشگاه ها بسیار زیاد شده و این امکان وجود دارد که شما در هنگام انتخاب یک آرایشگاه دامادی خوب و مناسب دچار سردرگمی شوید. به یاد داشته باشید که آرایشگاهی را انتخاب کنید که برای شما تجربه لذت بخش رقم بزند، خواسته هایتان را برآورده کند و کاری کند که از نتیجه کارش راضی باشید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید