شماره تلفن : 09123019243
آموزش مدل فر مو مردانه

دوره آموزش مدل فر دائم مو تخصصی

دوره آموزش فر دائم مو تخصصی

آموزشگاه آرایشگری تهران – دوره آموزش فر دائم مو تخصصی

آموزش فر دائم مو

یکی از راه های عالی پر پشت نشان دادن مو استفاده از فر دائم مو است که برای انواع مختلف موهای کوتاه و بلند قابل انجام است. تفاوت و مزیت فر دائم با فر معمولی در مرتب نگه داشتن مو در مدت ۶ الی یک سال است که بستگی به میزان رشد مو دارد.

آموزش فر دائم مو دغدغه بسیاری از علاقمندان آرایشگری مو شده است. با پرداخت هزینه مناسب شما تمامی تکنیک های انواع فر موی دائم را یاد می گیرد و حتی برای موهای خانم، آقا(پسرانه یا مردانه) می توانید با توجه به شناختی که از آناتومی پیدا می کنید، انجام دهید.

آموزش فر دائم مو تخصصی در آموزشگاه آرایشگری مردانه فنی حرفه ای مردانه
مرکز فر مو در تهران با بهترین خدمات فر مو دائم , این روزها پیدا کردن مرکز فر مو در تهران که کار با کیفیتی داشته باشد کار دشواری است. چراکه این روزها در شهر شلوغی چون تهران سالن‌های زیبایی برای فر کردن مو زیاد هستند و در هر کوچه و پس کوچه‌ای یک مرکز مو را می‌بینید. اما ما با ذکر چند دلیل به شما عزیزان یکی از بهترین مرکز فر مو در تهران را معرفی می‌کنیم. سالن سیمین به دلایل زیر یکی از بهترین مرکز تخصصی فر مو ایران است:

دارای کادری مجرب و متخصص و حرفه‌ای
استفاده از مواد و متریال عالی
خوش برخورد بودن پرسنل
رعایت نکات بهداشتی در سالن زیبایی

پس اگر قصد فر دائم مو را دارید بی شک این مرکز فر مو در تهران را انتخاب کنید. برای رزرو نوبت در سالن سیمین با ما در تماس باشید.

سرفصل های آموزش فر دائم مو مردانه

شناخت ساختمان و اناتومی مو و انتخاب بهترین مواد فر بر اساس جنس مو
شناخت مواد فر موی دائمی از موادی که دارای عوارض فر موی آسیب زا هستند
آموزش انواع فرهای دائم ترکیه ای، اروپایی و فرانسوی
یادگیری انواع تکنیک های تخصصی فر درشت و ریز سیم تلفنی
اموزش فردائم مو به سبک و مدل ماژور فرفانک
روش انجام انواع فر از روی عکس و ژورنال
نحوه انجام انواع فر دائم سوپر کوئین، روسی، کرلی(حالت دار)
آموزش کینکی روش پیچ خورده
آموزش اسمال اون و لارگی اون
اموزش مرحله به مرحله فر دائمی کریپسی
یادگیری گام به گام فر دایم کورلینک ایرون
اموزش فوق تخصصی فردائم فریزی هایر و کرینکلری هایر و کریمپید هایر
آموزش فر کورلی و ویوی و کرینلی دائم
آموزش قدم به قدم فردائم مو ویوی اون و شاپیر اون

درباره آموزشگاه مردانه

مدرس بین المللی دوره فر دائم مو
هزینه دوره های آموزش فر دائم مو

در انتهای دوره یک جلسه رفع اشکال رایگان برای هنرجویان دوره فر برگزار می گردد.
نام دوره شهریه / قیمت (تومان) قبل تخفیف
آموزش فوق تخصصی صفر تا صد فر دائم مو با مدرک بین المللی ۴،۵۰۰،۰۰۰ ۹،۰۰۰،۰۰۰
زمان دوره آموزش فر دائم

آموزش فوق تخصصی صفر تا صد فر دائم مو با مدرک بین المللی : ۳ الی ۴ جلسه
قیمت دوره های فشرده اموزش فر دائم مو

برای علاقمندان که برای مدت کوتاه نیاز به گرفتن مدرک یا شهرستانی عزیز که می خواهند سریعتر دوره را به پایان برسانند با پرداخت هزینه یک میلیون تومان مازاد بر هزینه آموزش فر دائم می توانند در کلاس اموزشی فر دائم مو شرکت نمایید.

چرا فر مو دائم آموزش ببینم؟

یکی از علت هایی که طرفداران اموزش فردائم مو بیش از قبل شده است، اعطای مدرک بین المللی فنی حرفه ای دوره فر دائم مو است که به سادگی می توانید به صورت کاملا فوق تخصصی در ایران، شهرهای بزرگ(مثل اصفهان، مشهد،شیراز، کرج و …) یا سایر کشورهای جهان، به درآمد بالا رسید و انواع مختلف روش های فر کردن مو از فر درشت با اتو، با دستگاه یا بدون دستگاه، فر ریز با انواع دستگاه را آموزش ببینید.

کمی پایین تر درباره سرفصل های دوره آموزش فر دایم مو در آموزشگاه آرایشگری مردانه فنی حرفه ای مردانه شرق تهران خواهیم گفت.

* از مزایای مهم شرکت در مرکز تخصصی آموزش فر دائم مو(به خصوص آموزشگاه مردانه)، آموزش کار با بهترین مواد و محصولات فر دائم مو و معرفی بهترین مرکز خرید مواد اصل و باکیفیت برای فر کردن مو به صورت دائم است.

* در آموزشگاه آرایشگری مردانه فنی حرفه ای ما پس از گذراندن دوره، یک جلسه آموزش رفع اشکال رایگان برگزار می گردد.

* خبر خوب این است که : آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای مردانه، بهترین مواد حین دوره آموزشی فر دائمی مو در اختیار هنرجویان عزیز قرار می دهد.

آموزش فر دائم مو تخصصی در آموزشگاه آرایشگری مردانه فنی حرفه ای مردانه

دوره های مرتبط
آموزش بافت مو
دوره آموزش بافت مو
ادامه مطلب »
آموزش شنیون مو آموزشگاه مردانه تهران
دوره آموزش شینیون مو
ادامه مطلب »
آموزش رنگ و مش
دوره آموزش رنگ و مش
ادامه مطلب »
سوالات متداول
در کنار دوره آموزش فر دائم، چه دوره ای بگذرانم که به درآمد بالاتر برسم؟

آموزش رنگ و مش، آموزش براشینگ و شینیون مو از بهترین دوره هایی است که در زمینه آرایش مو میتوانید آموزش ببینید و به درآمد بی نهایت برسید.
آموزش فر کردن مو با انواع مواد و دستگاه را نیز آموزش می دهید؟
من برای خودم در منزل می خواهم هر یک سال روی موهایم انجام دهم این دوره برایم مناسب است؟
مواد استفاده از فر دائم با انواع بیگودی و… هم آموزش می دهید؟
مراقبت های بعد از فر کردن مو در هم در مواد اموزشی است؟

فر کردن مو صورت شما را زیباتر خواهد کرد و همچنین باعث می شود تا موهای شما حجیم تر به نظر برسند. شما می توانید با پرداخت هزینه فر مو تا مدت ها موهای خود را فر نگه داشته و از آن لذت ببرید. همانطور که می دانید قیمت فر شش ماهه درشت مو با قیمت فر کردن شش ماهه ریز و همچنین در میان مدل های دائم و موقت متفاوت است. قبل از هر گونه عملی حتما در خصوص تصمیم خود دقت کنید چون برای فر دائم مو هیچ راهی قابل بازگشت نیست.
قیمت فر کردن مو به چه صورت است؟

عوامل زیادی در تعیین قیمت فر کردن مو موثر هستند. به عنوان مثال آیا شما دوست دارید موهایتان به صورت دائم فر شوند و یا موقت؟ طبعا قیمت فر مو شش ماهه یا همان دائم از قیمت فر کردن موقت مو بیشتر است.

شما می توانید به روش های خانگی موهای خود را هم به شکل دائم و هم موقت فر کنید. روش های زیادی برای اینکار وجود دارد. ولی اگر می خواهید تا فر دائم داشته باشید بهترین کار مراجعه به آرایشگاه است. پرداخت هزینه فر مو بسیار به صرفه تر از فر کردن غیر تخصصی آن است.

قیمت فر دائم مو
قیمت فر مو شش ماهه بر چه اساس تعیین می شود؟
تاثیر اندازه مو بر قیمت فر مو شش ماهه

هر چه اندازه موهای شما بلندتر باشد طبعا به مواد شیمیایی بیشتری برای فر کردن موهای خود نیاز دارید و هزینه فر مو شش ماهه برای شما بیشتر خواهد بود. اگر می خواهید می توانید موهای خودتان را اول کوتاه کرده و سپس جهت فر کردن اقدام کنید. به این شکل موهای شما مدل دار شده و کوتاه کردن مویی که فر شده سخت تر است. البته اگر موهای شما زیادی کوتاه است برای فر کردن آن دست نگه دارید. مخصوصا چتری های کوتاه پس از فر شدن بالا رفته و اذیتتان خواهد کرد. بهترین کار ممکن فر کردن موهایی با سایز متوسط است.
تاثیر نوع فر بر قیمت فر مو شش ماهه

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه فر مو نوع فری است که از آرایشگر انتظار دارید قیمت فر شش ماهه درشت با قیمت فر مو شش ماهه ریز متفاوت است. قبل از هر چیز درباره تصمیم خود در خصوص نوع فر درخواستی مطمئن شوید. آرایشگاه محل مناسبی برای گرفتن تصمیم نهایی نیست.
تاثیر جنس مو بر قیمت فر مو شش ماهه

اگر موهای حساس و شکننده ای دارید و موخوره شده اند ترجیحا فر نکنید. مواد شیمیایی ای که با آن موی شما را به صورت دائم فر می کنند برای مو مضر است. ولی قبل از هر چیز توجه کنید که چه موادی مناسب موهای شماست. برای این مورد باید جنس موهای خودتان را بهتر بشناسید. جنس موی شما مواد شیمیایی استفاده شده را تعیین خواهد کرد و قیمت فر کردن مو را بیشتر و یا کمتر می کند. علاوه بر این اگر حالت گرفتن موهای شما سخت تر باشد ممکن است زمان بیشتری از آرایشگر گرفته و هزینه فر مو شما بیشتر شود. به طور کلی یکی از مسائل تعیین کننده در زمینه قیمت فر کردن مو زمان آرایشگر است. فر کردن مو ممکن است بین ۲ الی ۴ ساعت طول بکشد پس صبور باشید.
تاثیر خدمات درخواستی از آرایشگاه در قیمت فر مو شش ماهه

برخی از آقایان تنها برای فر کردن مو به آرایشگاه نمی روند. بلکه برای کوتاهی و یا سایر خدمات نیز به آرایشگاه رجوع کرده اند. پس طبعا هزینه فر کردن مو در این مورد با مجموع سایر محاسبه می شود و شاید هم توانستید تا از آرایشگاه تخفیف بگیرید. برای اطلاعات بیشتر مقاله هرآنچه که باید درباره فر کردن مو بدانید را بخوانید.

قیمت فر دائم مو
بهترین قیمت فر کردن مو را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین کار برای پیدا کردن بهترین قیمت فر کردن مو پرس و جو از محل های مختلف است. شما می توانید از آرایشگاه های مختلفی در خصوص هزینه فر مو قیمت بگیرید. پیدا کردن آرایشگاه ها در اینترنت تماس گرفتن و یا پرسیدن اینترنتی از آن ها جهت قیمت فر مو یکی از راه هایی است که برای پیدا کردن بهترین قیمت فر کردن مو می توانید امتحان کنید.

پرسیدن از دوستان و آشنایان یکی دیگر از راه های پیدا کردن بهترین قیمت فر کردن مو است. همچنین به روش های خانگی می توانید موهای خودتان را فر کنید و بابت خدمات هزینه ای نپردازید.

یکی دیگر از راه های پیدا کردن بهترین هزینه فر مو مراجعه به سایت های سفارش آنلاین خدمات است. شما در این سایت ها می توانید سفارش خودتان را ثبت کنید و منتظر بمانید تا متخصصین قیمت مورد نظرشان را به شما پیشنهاد دهند. نظر سایر مشتریان قبلی و همچنین نمره و رزومه متخصص و یا مرکز فر مو از مسائلی است که شما می توانید جهت پیدا کردن بهترین قیمت فر مو انتخاب کنید. توجه کنید که بهترین قیمت فر کردن مو برای شما فردی است که کیفیت کار خوب خود را با قیمتی مناسب عرضه می کند.
موهای فر شده به چهره آقایان جذابیت منحصر به فردی می دهد و با این مدل می توانند موهای خود را زیباتر و حجیم تر نشان دهند. فر کردن مو روش های مختلفی دارد مانند فر کردن مو با بابلیس، فر کردن مو با اتو مو و فر کردن مو بدون استفاده از وسایل حرارتی که در مقالات قبل در مورد آن ها صحبت کردیم.
یک روش برای فر کردن موها، فر کردن دائم مو‎ ‎است که به فر شش ماهه معروف است. در این روش با استفاده از مواد شیمیایی موها را فر می کنند این کار بهتر است در سالن زیبایی و توسط افراد متخصص انجام شود. اما اگر شما مهارت و استعداد کافی و مواد مورد نیاز برای فر دائم را داشته باشید می توانید موهایتان را در خانه فر کنید.
فر کردن دائم مو‎ چگونه انجام می شود؟

قبل از هر چیزی باید بدانید که فر کردن دائم مو‎ به دلیل به کار بردن مواد شیمیایی در آن می تواند باعث خشکی و شکنندگی موها شود. البته این عارضه در همه روش هایی که با مواد شیمیایی سر و کار دارند صدق می کند و به همین دلیل افرادی که به طور طبیعی دچار خشکی یا زبری موها هستند و موهایی حساس، کم پشت و ضعیف دارند، باید از فر کردن دائم مو‎ صرف نظر کنند.
فر کردن دائم مو‎

به دلیل اینکه فر کردن دائم مو‎ می تواند تمامی این عوارض را بدتر کرده و وضعیتی ناخوشایند را در موها ایجاد کند. با توجه به این که این تکنیک شش ماه دوام دارد و تقریبا تا زمانی که موها مجددا رشد کنند، ماندگار می باشد، تمام مراحل آن و به نکات مهم مربوط به آن نیز خواهیم پرداخت.

فر کردن مو با چند مرحله ساده انجام می شود. هر چند که این مراحل ساده بوده و پیچیدگی ندارند اما اگر توسط یک آرایشگر حرفه ای انجام نشود، می تواند به ساقه موها صدمه و آسیب برساند. خشکی یا زبری موها، شکنندگی یا وزشدگی موها، کم آبی و … از آثار مخرب این روش دائم محسوب می شود.

بیشتر بخوانید: باز کردن فر مو و صاف کردن آن
نوع موهای خود را بشناسید

شناخت نوع و شرایط موها برای فر دائم اهمیت زیادی دارد و اگر درست انجام نشود ممکن است به موهای شما آسیب برساند. موهای مقاوم در مقابل فر مانند موهای آسیایی، موهای قطور، موهای کم حجم و دارای انعطاف کم باید با آلکالین فر شوند.

موهای معمولی با انعطاف کافی، موهای آسیب دیده و رنگ شده و موهای شکننده با اسید های ملایم تر فر می شوند. اگر موهای شما بسیار آسیب دیده است و یا از نوع بسیار وز است بهتر است برای فر شش ماهه به سالن های زیبایی مراجعه کنید.
مدل مو و نوع فر را انتخاب کنید

پس از فر کردن موها، کوتاه کردن مو کار بسیار سختی است، پس قبل از این کار بهتر است موهای خود را در حد نیاز کوتاه کنید. اگر می خواهید موهایتان را چتری بزنید مراقب باشید چون سر و کار داشتن با موی فر چتری کار ساده ای نیست.
انواع مدل فر موانواع مدل فر مو

بهتر است چند ماه صبر کنید تا چتری ها به اندازه کافی بلند شوند سپس فر دائم بگذارید. همچنین باید مشخص کنید که می خواهید فر موهای شما از کجا شروع شود؟ از نزدیک ریشه یا کمی پایین تر؟ نوع فر مورد نظرتان ریز است یا باز و شل؟ قبل از هر کاری به این سوالات پاسخ دهید.
تصمیم بگیرید که آیا می خواهید این کار را در سالن زیبایی انجام دهید یا در منزل؟

فر کردن دائم مو‎ در منزل امکان پذیر است و باعث صرفه جویی در هزینه می شود اما آرایشگر می تواند این کار را با مهارت انجام دهد و شما دیگر نگران نتیجه نخواهید بود. اگر تجربه کافی در این مورد ندارید بهتراست این کار را انجام ندهید چون هر گونه اشتباه در استفاده از مواد ممکن است به موهایتان آسیب بزند.

اگر موهای سالمی دارید و تجربه کافی در امور آرایشگری دارید می توانید این کار را در منزل انجام دهید. این فرآیند ممکن است بین ۲ تا ۴ ساعت زمان لازم داشته باشد.

سپس تا ۲۴ ساعت بعد باید از هر گونه حالت دادن به موها خودداری کنید و تا ۴۸ ساعت نباید موهایتان را بشویید. قبل از شروع کار در مورد این محدودیت ها برنامه ریزی کنید.
فر کردن دائم مو در منزل

کار کردن با موهای پشت سر می تواند مشکل باشد اما کمک گرفتن از یک دوست می تواند این کار را ساده تر و سریع تر کند.
از بسته های آماده فر دائم در منزل استفاده کنید

این بسته ها را می توانید از فروشگاه های لوازم آرایشی معتبر تهیه کنید. پس از خرید توضیحات و دستورالعمل درج شده روی بسته را به دقت بخوانید.
موها را شانه کنید و بشویید

موها را شانه کنید تا هیچ گرهی نداشته باشد. سپس موها را شامپو زده و از یک پروتئین قوی برای حالت دادن به مو که احتمالا داخل بسته وجود دارد استفاده کنید.

هرگز از حالت دهنده و نرم کننده استفاده نکنید چون در این صورت فر دائم به درستی انجام نخواهد شد. موها را به آرامی با حوله خشک کنید و آن ها را نکشید. در صورت لزوم دوباره موها را با یک شانه دندانه درشت شانه بزنید.
از تجهیزات محافظت کننده استفاده کنید

موادی که برای فر دائم استفاده می شوند را روی پوست بمالید و حتما از یک دستکش پلاستیکی استفاده کنید و اطراف گردن و گوش ها را با ژل مخصوص بپوشانید. یک لباس کهنه بپوشید و روی آن یک حوله بینازید.
موها را تقسیم بندی کنید

از گیره های پلاستیکی استفاده کنید و هر قسمت را جدا کرده و با گیره ببندید.
میله ها را جا گذاری کنید

این میله ها تقریبا مانند ابزارهای فر موقت (مثل بیگودی) هستند و انواع مختلفی دارند که هر نوع آن فر خاصی ایجاد می کند. نوع دلخواه خود را انتخاب کنید و موها را دسته دسته به دقت دور آن بپیچید.
محلول فر دائم را روی مو بزنید

به آرامی محلول را روی سر بریزید و آن را روی تمام موها ماساژ دهید. به اندازه زمان لازم صبر کنید تا محلول روی مو اثر کند. دمای مناسب را نیز فراهم کنید.
موها را آبشکی کنید

با آب گرم محلول را به طور کامل از روی موهای خود بشویید.
از یک خنثی کننده حرفه ای استفاده کنید

این محلول باعث فرم دهی و تقویت موها می شود.
موها را خشک کنید

سر خود را پایین بگیرید و به آرامی تکان دهید و با حوله موها را به آرامی خشک کنید. می توانید از سشوار هم کمک بگیرید، اما خشک کردن کامل موها حداقل ۲۴ ساعت طول خواهد کشید و در این مدت نباید موها را شانه کنید.
فر کردن دائم مو در منزل
مراقبت از موها پس از فر کردن دائم مو‎

پس از انجام فر دائم مو بهتر است نکات مهمی را برای سلامت موها انجام دهید. این روش نیز مانند بسیاری از روش های مشابه باعث خشکی یا زبری موها خواهند شد.

برای فرم دادن به موهای خود از یک محصول فرم دهنده مو (گیاهی و تقویتی) استفاده کنید.
اگر موهای کوتاه یا چتری خیلی کوتاه دارید از این روش صرف نظر کنید.
از بابلیس کردن موها بپرهیزید.
موها را بیش از حد نشویید.
در هفته ها و ماه های پس از فر کردن موها از انواع ماسک مو یا ویتامینه موها استفاده کنید.
از حرارت مستقیم سشوار بپرهیزید زیرا خشکی موها را تشدید می کند.

سوالات متداول درباره فر کردن دائم مو
۱- آیا فر کردن دائم به مو آسیب می‌رساند؟

با توجه به تحقیقات “پیرجی” فر کردن مو می تواند باعث ضعیف شدن و خشک شدن موها شود. اگر موهای شما آسیب دیده است،احتمال اینکه موهایتان شکننده تر شود زیاد است.
اما فر کردن مو به اندازه دکلره کردن مو مضر نیست.
۲- آیا میزان بلندی مو در فر کردن مو تاثیر دارد؟

هر چه مو بلند تر باشد، فر کردن آن سخت تر خواهد بود. میله و مواد شیمیایی مناسب هر دو برای نتیجه گیری هر چه بهتر ضروری هستند، پس اگر موهای بلندی دارید بهتر است فر دائم را در خانه انجام ندهید.
همچنین کار با لایه های مو مخصوصا در قسمت کوتاه تر آن آسان نخواهد بود‌.
۳- آیا بافت و مدل مو اهمیت دارد؟

فر دائم را می توان روی انواع مدل های مو انجام داد. هر چند این کار برای افرادی که موهای ضخیم و موج دار دارند آسان تر خواهد بود.
کسانی که موهای نازک و کاملا صافی دارند باید از یک متخصص کمک بگیرند‌.
۴- آیا می توان بعد از فر کردن موها را رنگ کرد؟

باید برای انجام عمل جدی روی مو حداقل یک ماه بعد از فر کردن صبر کنید. می توانید موهای فر شده را رنگ کنید اما قبل از انجام هر کاری با آرایشگر خود مشورت کنید.
۵- آیا می توان موهای رنگ شده را فر دائم کرد؟

می توانید موهای رنگ شده را فر دائم کنید اما باید بدانید که این کار باعث کم رنگ شدن مو می شود. همچنین فر کردن موهایی که رنگ یکدست دارند، آسان تر از کار با موهلی هایلایت شده است؛ زیرا این این موها به سرعت وز می شوند.
۶- آیا مدت زمان فر مو می تواند مشخص شود؟

آرایشگر شما می تواند برایتان مشخص کند که فر مویتان تا چه زمانی دوام دارد. برای بعضی ها این زمان ۶ ماه است و برای بعضی دیگر ۳ ماه.
مراقبت از مو پس از فر کردن دائم مو‎
فر کردن دائم مو چه معایبی دارد؟

فر کردن دائم مو برای افرادی که موهای خشک دارند زیرا باعث خشک تر شدن موهایشان می شود. فر کردن مو با مواد شیمیایی به لایه بیرونی مو آسیب زده و باعث خشک شدن و وز شدن موها می شود.
شستشوی موها کمی دشوار می شود و نمی توانید پس از فر کردن مو سریع موهایتان را بشویید و باید یک یا دو روز بعد از فر کردن مو صبر کنید.
گاهی اوقات نشستن مو عذاب آور است زیرا بعد از فر کردن دائم مو به دلیل استفاده از مواد برای فر دائم موها بوی عجیبی به خود می گیرند.
فر کردن مو می تواند باعث ضعیف شدن ساقه موی شما شود و پیوندهای پروتئینی مو را از بین ببرد. این کار باعث شکننده شدن مو، از بین رفتن رطوبت طبیعی مو و ایجاد موخوره می شود‌.

فر کردن دائم مو چه مزایایی دارد؟

فر کردن دائم مو باعث حجم دادن به موها می شود. فر کردن بر روی موهای پر پشت بهتر جواب می دهد.
فر کردن دائم مو به زیبایی ظاهر موها کمک می کند. اگر از موهای صاف خود خسته شده اید و می خواهید تنوع ایجاد کنید فر دائم مو بهترین گزینه است.
زمانی که موهایتان را فر دائم می کنید به این فکر کنید که نیازی نیست ساعت ها با ابزار های فر کردن مو جلوی آیینه بایستید و موهای خود را فر کنید و نیاز به آرایش مو کاهش می یابد.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید