آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

دنبال بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد هستی ؟

دنبال بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد هستی ؟ اهالی و ساکنین محترم محله سعادت آباد که در جستجوی آرایشگاه مردانه خوب در محدوده منطقه سعادت آباد هستند می توانند به سالن آرایشگاه مردانه دامادی نیوفیس مراجعه کنند . سالن پیرایش و گریم تخصصی داماد نیوفیس در منطقه ۲ سمت شمال غرب تهران یکی از معروف ترین و باسابقه ترین سالن های آرایش آقایان بویژه دامادهای عزیز می باشد

تلفن : ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳

اصلاح دامادی چند؟

گرچه می‌توان یکی از هزینه‌های جدی برگزاری مراسم ازدواج را به آرایشگاه‌های زنانه و هزینه آرایش و پیرایش عروس مربوط دانست، اما ظاهرا برای دامادها هزینه‌های این بخش چندان کمرشکن محسوب نمی‌شود؛ چراکه به گفته رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه هزینه‌‌های مربوط به آرایشگاه داماد می‌تواند در حد ارقامی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان و نهایتا یک تا دو میلیون تومان باشد. در ادامه گفت‌وگوی مصطفی گواهی، رئیس اتحادیه آرایشگران و پیرایشگران مردانه با روزنامه «آسمان آبی» را می‌خوانیم.

اصلاح شب دامادی‌ چقدر هزینه دارد؟

آرایش و پیرایش داماد هم مانند تمام موارد دیگر براساس درجه کیفی واحد مربوطه و همچنین منطقه جغرافیایی آن هزینه‌های مختلفی را به همراه دارد. عده‌ای از افراد به‌دنبال آرایشگاه‌های خاص و لاکچری هستند و همان‌گونه که برای عروس‌خانم‌ها برخی آرایشگاه‌های لاکچری و برند وجود دارد برای آقایان نیز شاهد چنین وضعیتی هستیم، اما در کنار این واحدهای لاکچری در مناطق جنوبی شهر یا حتی نقاط مرکزی می‌توان گفت رقم متعارف اصلاح داماد رقمی حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان می‌شود.

در آرایشگاه‌های لاکچری چطور؟

این بخش بستگی به خواسته و سلیقه افراد دارد، اما در برخی موارد به‌طور مثال فرد می‌خواهد برای مراسم ازدواج خود کاشت یک روزه مو انجام دهد؛ طبیعی است این موارد هزینه‌های خاص خود را دارد و ممکن است حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان به جمع هزینه‌های فرد بیفزاید، اما درنهایت در آرایشگاه‌های لاکچری هم شاید نهایت هزینه داماد رقمی بین یک تا دو میلیون تومان باشد؛ البته اگر افراد بخواهند به‌عنوان انعام رقمی را به آرایشگران پرداخت کنند امری جداست.

و درنهایت اصلاح دامادی شامل چه مواردی می‌شود؟

این موضوعات براساس خواسته ‌و سلیقه مشتریان متفاوت است، اما خدماتی مانند پاکسازی صورت، ویتامینه کردن مو، گریم صورت، کاشت مو و مواردی از این دست ازجمله خدمات قابل ارائه در آرایشگاه‌های مردانه به‌شمار می‌رود.

در سال‌های اخیر میزان مراجعاتی که برای دامادی وجود دارد نسبت به قبل تغییر خاصی داشته است؟

زمانی به شخصه حداقل سه تا چهار داماد در هر هفته داشتم، اما اکنون مدت‌هاست تعداد دامادها به‌شدت کاهش پیدا‌ کرده است، به‌نظر می‌رسد موضوعات اقتصادی در این کاهش بی‌تاثیر نیست، اما اگر فرهنگ برگزاری عروسی‌های آسان رواج پیدا کند بسیاری از همکاران در صنف آمادگی دارند که حتی اصلاح داماد را با قیمتی کمتر در حد ۱۵۰ هزار تومان هم انجام دهند.

آرایشگاه‌هایی که به‌عنوان برند شناخته می‌شوند چه ویژگی‌خاصی دارند؟ واقعا در قبال اختلاف قیمت خدمات متفاوتی در این واحدها ارائه می‌شود که برند می‌شوند؟

به هرحال برخی از آرایشگاه‌ها به تناسب محله، کیفیت کار و کلاس‌شان به برند تبدیل شده‌اند. کافی است دو بازیگر، خواننده یا فوتبالیست به یک آرایشگاه خاص مراجعه کنند تا نام آن به‌عنوان یک آرایشگاه برند مطرح شود.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید