شماره تلفن : 09123019243

درباره اکستنشن موی داماد

هر کدام از شما ممکن است با اکستنشن مو و فوائد آن در مورد داماد آشنا باشید. فقط باید راه بروید و چند قدم را برای اعتماد و زیبایی گام بردارید.

اگر دوست دارید موهای داماد، بلند، ظریف و پرجنب و جوش باشد، اکستنشن مو به یکی از بهترین راه‌های افزایش حجم و طول موهای داماد با شیوه‌ای سریع و آسان تبدیل شده است. با استفاده از این تکنولوژی، شما می‌توانید به موهای خود طول و حجم خوبی بدهید و به سرعت از موهای کوتاه و نازک داماد خلاص شوید. بنابراین، اگر نمی‌خواهید به دلایلی مثل عدم رشد موهای داماد، ضعف موهای کهربایی و یا جلوگیری از پشت سر شکل گیری، به موهای تقلبی داماد انتقال دهید، اکستنشن مو بهترین گزینه است.

نوع‌های مختلف اکستنشن مو

موهای داماد، حساس و شاید متغیر باشد و برای اکستنشن، شما نیاز به یک متدهای قابل اتکایی برای تمام انواع مو دارید. در ادامه، شما با نوع‌های مختلف اکستنشن مو آشنا خواهید شد.

۱- میکرو رینگ

این نوع از اکستنشن مو، با استفاده از حلقه‌هایی با قطر کمتر از حلقه در نگهداشتن چندین مژگان مو به سر داماد کمک می‌کند. در این روش، مژگان مو به شیوه دستی از ریشه خارج می‌شود و سپس هر مژگان مو به یک رینگ از جنس فلزی منظم و تخت داده می شود. سپس، دو سر حلقه در کنار هم قرار می گیرند و از مژگان مو سر و استخوان جدید قرار داده شده پر می شوند. با استفاده از این روش ، اکستنشن مو می تواند تا ۲۴ هفته در سر بماند.

۲- لقمه‌ای

این روش به منظور بند کردن چندین مژگان مو برای بلند کردن طول مو در روش لقمه‌ای استفاده می شود. مژگان مو داماد، در داخل هر لقمه چند میلیمتری قرار خواهد گرفت. بدون استفاده از هیچگونه چسبان ، می توانید این را بدون خطر هرگونه آسیبی به موهای داماد ترکیب کنید.

۳- نانو رینگ

این نوع از اکستنشن مو ترکیبی از مفهوم لقمه‌ای و میکرو رینگ است. در این روش، یک حلقه کوچک قرار می‌دهند، دوار و فلزی تحت کنترل با استفاده از این روش پر با مژگان مو باکیفیت در اشکال مختلف و رنگ‌های مختلف (حتی از کاملا شفاف) قابل استفاده هستند.

۴- ژله‌ای

این نوع از اکستنشن مو، همانند یک عدم وجود سابقیتی و خفیف بر روی مژگان مو و در دوره زمانی کوتاه به دلیل نداشتن ریشه فعلی بدون مشکل کنترل می‌شود. خاملی ساده برای انجام کار، اپوزیت یک پلاک روی پیشانی، همانند یک چراغ کوچک سفید است که برای جذب و کنترل هر نفر از مژگان مو استفاده می شود.

مراقبت و نگهداری از موهای اکستنشن

همانطور که می دانید، مراقبت و نگهداری به موهای اکستنشن برای حفظ آنها بسیار اهمیت دارد. در ادامه، چند راهکار برای مراقبت از موهای داماد با اکستنشن را برایتان شرح خواهیم داد.

۱- شستشوی با دقت

همانطور که می دانید، شستشوی با دقت، یکی از اصول اساسی در مراقبت از موهای اکستنشن است. وقتی شما موهای خود را شستشو می‌دهید، شما باید به دقت کار را انجام دهید تا جعبه موهای شما خراب نشود.

۲- استفاده از شامپو و محصولات خاص

استفاده از شامپوهای شیمیایی، در بهترین حالت به موهای داماد خدشه زاست، اما وقتی شما می‌خواهید از موهای اکستنشن خود مراقبت کنید ، بهتر است شامپو و محصولات خاصی که برای اکستنشن موها طراحی شده اند را استفاده کنید.

۳- خشک کردن خوب

بعد از شستشوی موهای اکستنشن، حتما باید آنها را به خوبی خشک کنید. یک فریز داغ می‌توان

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید