آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

داماد و آرایشگاه شرق تهران

داماد و آرایشگاه شرق تهران

در شهر بزرگی مثل تهران با وجود آرایشگاه های مختلف و بزرگ و کوچک و با کیفیت های متفاوت، پیدا کردن یک آرایشگاه مردانه خوب به خصوص برای روز دامادی مهم به نظر می رسد. اگر در پی یک آرایشگاه خوب در تهران هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم با توجه به محدوه ای که در حال حاضر در آن ساکن هستید در جستجوی آن باشید؛ در این صورت پیدا کردن یک آرایشگاه دامادی مناسب کار آسان تری خواهد بود. افرادی که در شرق تهران هستند، در همین محدوده به دنبال آرایشگاه مردانه باشند. آرایشگاه مردانه خوب شرق تهران به وفور یافت می شود، اسم آرایشگاه های معروف شرق تهران را از طریق لیست آرایشگاه های داماد شرق تهران در اینترنت و فضای مجازی جستجو کنید؛ از مزیت هایی که جستجو در اینترنت دارد این است که شما می توانید در همان موقع نمونه کارهای آن آرایشگاه، مدل موی دامادی و آرایش موی مردانه را ببینید و در ضمن، از قیمت آرایشگاه داماد شرق تهران نیز مطلع شوید. در این صورت انتخاب کمی راحت تر شده و شما در واقع نیمی از کارهای مربوط به جستجوی یک آرایشگاه خوب را انجام داده اید و قدم بعدی مراجعۀ حضوری تأئیدیه نهایی از جانب شما است (به لحاظ تمییز بودن محیط آرایشگاه، استریل بودن لوازم آرایشگری، اخلاق آرایشگر و پرسنل و مشتری مدار بودن آن ها).

پیرایش داماد

دفعات مراجعه به آرایشگاه: اگر مدل خاصی برای موها و نیز ریش خود برای روز عروسی در نظر دارید چند ماه پیش از عروسی آرایشگر خود را به طور مرتب و تقریباً هر ۴ هفته یک بار ببینید. به آرایشگر خود بگویید چه مدل مویی در نظر دارید؛ به علاوه، از تجربیات و مهارت او نیز در زمینه مدل موی مردانه و آرایش موی مردانه استفاده کنید، شاید پیشنهادی داشته باشد که تا آن روز به ذهن شما نرسیده بوده، همچنین، آلبوم کارهای او را نیز ببینید، شاید با دیدن عکس های جدید، ایده ای نو به ذهنتان برسد.

مدل مو: مدل مویی را انتخاب کنید که به سن و فرم صورتتان بیاید. این نکته را در مورد ریش ها نیز در نظر داشته باشید. آرایشگرها معمولاً خودشان این موارد را در نظر دارند، با این حال شما هم حواستان به آن باشد.

اصلاح صورت: در مورد اصلاح صورت، اگر پوست صورت شما به تیغ های اصلاح و یا ژیلت ها حساسیت نشان می دهد، این مورد را حتماً با آرایشگر خود در میان بگذارید؛ حتی ممکن است به برخی از لوسیون هایی که به عنوان تسکین دهنده و آرامش دهندۀ پوست صورت پس از اصلاح استفاده می شود نیز حساس باشید؛ در صورتی که پوستتتان به مارک یا برند خاصی واکنش می دهد، این موضوع را هم به آرایشگر خود بگویید. اگر لوسیونی را استفاده می کنید که سازگاری خوبی با پوستتتان دارد شاید بهتر باشد آن را با خود به آرایشگاه ببرید و از آرایشگرتان بخواهید تا از همان لوسیون پس از اصلاح صورتتان استفاده کند.

علاوه بر کارهایی که آرایشگر بر روی مو و صورت و به طور کلی چهرآ شما انجام می دهد تا ظاهری آراسته داشته باشید، خودتان هم باید در ماه ها و روزهای منتهی به عروسی توجه بیشتری به بدن و ظاهرتان داشته باشید. دندان ها، ناخن، اندامی متناسب و معطر بودن از جمله مواردی هستند که مستلزم توجه شما می باشد. اگر سیگار می کشید و دندان هایی زرد و جرم گرفته دارید و یا اینکه به علت مسواک نزدن ظاهر مناسبی ندارند، وقت آن رسیده که با دندان هایی سفید و مرتب لبخند روز عروسی خود را ثبت کنید. ناخن های خود را تمییز و مرتب کنید، ورزش کنید و زدن عطر یا یک ادکلن خوشبوی مردانه به کت و شلوار دامادی را فراموش نکنید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید