آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

سالن آرایش داماد تهران در یک نگاه

درباره خانه داماد نیوفیس
آرایشگاه نیوفیس سالنی به وسعت هفتاد متر در محدوده شهرک غرب و سعادت آباد واقع شده.فعالیت مجموعه نیوفیس از سال ۱۳۸۵ آغاز شده.در سالن نیوقیس تیمی متشکل از آرایشگران جویای نام و کار بلد با مدیریت آقای شهرام اسدی با آخرین و به روزترین خدمات آماده سرویس دهی به شما عزیزان میباشد. در سالن نیوفیس همیشه حق با مشتری است. مشتری پادشاه ما میباشد,از این رو کل پرسنل نیوفیس آماده سرویس دادن به مشتریان در بهترین سطح ممکن میباشد.مشتری در سالن نیوفیس حق انتخاب آرایشگر مد نظر خود را دارد, بدین ترتیب که آرایشگران در نیوفیس بر اساس توانمندیها و سابقه دسته بندی شده اند.مشتری بر اساس خواسته خود و بودجه مد نظرش میتواند آرایشگر مناسب خود را انتخاب کند.این رویه برای اولین بار در سالن نیوفیس اجرا شده و بازخورد خوبی هم داشته.

هدف مدیریت و کل مجموعه نیوفیس فراهم کردن تجربه متفاوت و دادن سرویسی ایده آل برای شما عزیزان میباشد.ما در مجموعه نیوفیس به دنبال مشتریان یکبار مصرف نیستم,سرویسی که به شما داده میشود باید در حدی باشد که شما به دنبال تجربه مجدد آن باشید و خود شما سفیر تبلیغاتی سالن ما باشید.این شعار اصلی مجموعه ما میباشد.

درباره مدیریت سالن آرایش نیوفیس :
مدیریت سالن آرایش نیوفیس آقاى اسدی متولد سال ١٣۶۱ در شهر تهران میباشند.فعالیت خود در حرفه آرایشگری را از سال ۱۳۸۵ آغاز کردند. بخاطر گرایش هنرى که داشتند زیر نظر استاد معیریان در رشته چهره پردازى در سال ۱۳۸۰ تحت اموزش قرار گرفتند.که بمدت سه سال و اندى بطول انجامید.چند سالی در تعدادی از پروژهای سینمایی فعالیت کردند.سپس به فراگیری درضمینه مراقبت از پوست و مو یا همان skin care پرداختند که توانایى سرویسهاى پوست و مو را پیدا کردن. در همین ایام از طریق نمایندگیهاى loreal perofessionnel و wella براى فراگیرى دوره هاى اموزشى انتخاب شدن وموفق به کسب مدارک بین المللی dessang و wella perofessionnel شدند. اقای اسدی فعالیت خود در ضمینه ارایشگری را از سال ۱۳۸۵ اغاز کردن و در سال ۱۳۸۵ سالن ارایش نیوفیس را افتتاح کردن.

سخن مدیریت سالن:
با عرض سلام و ادب خدمت تمامی آقایان خوشتیپ و پیگیر تیپ و ظاهر,سلام و ارادت خدمت دوستانیکه ظاهر و آراستگیشان ارزشمند است و برای آن انرژی میگذارند.حسی که شما با ظاهری آراسته لباسی مناسب و ادکلنی خوش بو,آماده خارج شدن از منزل میشوید و به فعالیت روزانه خود میپردازید واقعا هیجان انگیز است.بیایید تصمیم بگیریم که برای ظاهر خود بیشتر وقت وانرژی بگذاریم.باورتان نمیشود تفاوت روحیه مشتریانی که در بازه زمانی کوتاه به آرایشگاه مراجعه میکنند با مشتریانی که تا وقتیکه مجبور نشوند آرایشگاه مراجعه نمیکنند قابل مقایسه نیست.مدل موی مناسب و مراجعه منظم شما به آرایشگاهتان شما را تبدیل به شخصیتی با اعتماد به نفس بالا خواهد کرد.باور کنید!!! این تجربه تعداد زیادی از مشتریان میباشد.در سالن نیوفیس سعی کرده ام همیشه شعار “حق با مشتری است” پابرجا باشد.ما اینجا هستیم تا در کنار شما همیشه بهترین سرویس را به شما بدهیم.مجموعه نیوفیس در این حرفه شاید بهترین نباشد ولی یکی از پیشروان در به روز کردن خدمات برای آقایان , مخصوصا آقا دامادهای عزیز و تغییر فرهنگ سنتی در این مقوله میباشد.باعث افتخار من و مجموعه نیوفیس است که در خدمت شما عزیزان باشیم.بنده را با نظرات سازنده خود یاری فرمایید.همیشه و همواره دست همکاری من بسوی تمامی شاغلین در این رشته باز است.

پاسخی بنویسید