شماره تلفن : 09123019243

جدیدترین مدل های اصلاح موی پسرانه

بهترین مدل های اصلاح موی پسرانه همیشه به شکل متغیر و جدیدترین طرح ها در دسترس است. در میان مدل های اصلاح موی پسرانه محبوب، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱٫ مدل منیفاست

مدل منیفا یکی از بهترین مدل های اصلاح موی پسرانه است که به صورت متفاوتی برای مردان مناسب است. در این مدل، موهای بالای سر بسیار کوتاه می باشد ولی به صورت پرشده در سایر نقاط است. مدل منیفا را می توان برای رویداد های رسمی و غیر رسمی استفاده کرد.

۲٫ مدل کنجکاو

این مدل از نظر کسری از مدل منیفا دور نیست. با این حال، موهای سر بالا تر و در بردارنده باالتری هستند. برای بچه هایی که سبک راحت را در عین حال رونق را دوست دارند، مدل کنجکاو یک گزینه عالی است.

۳٫ مدل فلاکز

این مدل، در پایین سر با موهایی بلند و در بالای سر با تیغه های کوتاه، سبکی فوق العاده جذاب به شمار می رود. این سرسره ای فراوان از خودانگاری برخورداراست و باعث می شود برای اینکه با یک دهان تحریک شود، خیلی سریع و نرم حرکت کند.

۴٫ مدل بیدمجاه

این سبک برای کسانی که می خواهند موهای خود را بلند نگه دارند و با بسیاری از سبکهای جدید آشنا نیستند، ایده آل است. مدل بیدمجاه تمامی موهای سر را به یک طول و خط رحمی قوی می کشاند. موهای سر با این سبک به نظر پرشده تر خواهند آمد.

۵٫ مدل به موی خرده

این مدل به خاطر حجم فوق العاده خود بیشتر برای بچه هایی است که می خواهند موهای خود را بیشتر بایستند و اصلاح کنند. با این سبک، همه موها به صورت یکنواخت به طول یکسان مواجه هستند که یکی از مدل هایی است که متناسب با اکثر سکنه پسر دار است.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید