شماره تلفن : 09123019243

تست گریم و مدل مو قبل از روز مراسم

راهنمای انتخاب آرایشگاه مردانه
هر پسر جوانی آرزو دارد تا ازدواج کند و برای خود خانواده تشکیل دهد و در این میان این شادی را در کنار خانواده و دوستان خود با نام مستعار داماد جشن بگیرد و خاطرات خوب خود را دراین روز برای سالهای بعد ثبت کند و به همین خاطر باید ظاهر زیبایی را داشته باشد. بهترین و زیباترین خود باشد. او دوست دارد تا زیبا ترین ظاهر وبهترین لباس را بر ، آقای داماد دوست دارد تا در این روز خاص تن داشته باشد تا در این روز در کنار عروس خانم زیباترین فرد جمع باشد. اما امروزه با وجود آرایشگاههای مختلفی که خدمات گوناگونی را به مشتریان خود با متدهای روز و بین المللی ارائه میدهند، انتخاب یک آرایشگاه که از نظر هزینه، نوع کار و … برای آقایان مناسب باشد کار بسیار دشواری شده است. نگاهی به مراحل آماده شدن داماد برای مراسم ازدواج از گذشته تا به حال
درگذشته هر قومی رسمهای خود را برای آماده شدن داماد برای مراسم ازدواج داشتند. بیشتر دامادها در منزل و توسط اقوام و دوستان برای مراسم آماده میشدند. بعد از گذشت زمان و پیدایش آرایشگاهها که در گذشته به “سلمونی” معروف دامادها برای آماده شدن به نزدیکترین آرایشگاه محل میرفتند و تنها با یک کوتاهی مو و اصلاح صورت برای ،بودند مراسم ازدواج خود آماده میشدند. کاملا ساده که این خود مشکلات فراوانی را در ادامه روز برای داماد داشت مانند عرق کردن که باعث براق شدن صورت آنها و در نهایت مشکلات در فیلم برداری میشد.
اما امروزه با توجه به پیشرفت در هر زمینهای آماده شدن دامادها نیز پیشرفت زیادی کرده و دچار تغییراتی شده است. دیگر دامادها از ماهها قبل برای انتخاب آرایشگاه تلاش میکنند تا بهترین خود در مراسم ازدواج باشند. آنها به دنبال بهترین آرایشگاهها با بهترین خدمات هستند.
البته ایجاد آرایشگاههای پیشرفته با بهترین و مدرنترین خدمات نیز در این امر بیتاثیر نبودهاند. این آرایشگاهها پکیجهای متنوع با فهرست و قیمتهای مختلف که شامل: بهترین گریمها، میکاپها، پاکسازی صورت پرپشت کردن مو و …است را به مشتریان خود ارائه میدهند. این تعداد بالا آرایشگاهها به یکی از دغدغههای دامادها برای مراسم ازدواج تبدیل شده است و نمیدانند که چطور باید برای این روز خاص بهترین خود باشند و کدام آرایشگاه را برای خود انتخاب کنند.
در این مقاله، دوشیزه قصد دارد تا آقایان داماد را با توجه به تعداد زیاد آرایشگاهها و خدمات متنوع آنها، با مراحل انتخاب آرایشگاه برای این روز خاص زندگی آنها کمک کند، پس تا انتهای این مقاله همراه دوشیزه باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را متناسب با سلیقه و هزینه خود داشته باشید.
چند ماه زودتر اقدام کنید تا آرایشگاه خود را پیدا کنید
برای اینکه آرایشگاه ایدهآل خود را پیدا کنید باید از چندین ماه قبل اقدام به پیدا کردن آرایشگاه مناسب کنید و این کار را به زمان آخر موکول نکنید.
با توجه به تعداد زیاد آرایشگاهها که هر کدام خدمات متنوعی را ارئه میدهند، ممکن است که دچار سردرگمی شوید پس زمان بیشتری را برای انتخاب آرایشگاه خود بگذارید تا نگرانی کمتری را داشته باشید و کمی از استرس خود برای مراسم ازدواجتان را کم کنید.
به دنبال تجربه آخرین دامادها باشید
قبل از هرکاری در بین خانواده و دوستان خود به دنبال کسانی بگردید که به تازگی مراسم ازدواج داشتهاند و از آنها بخواهید تا شما را با معرفی آرایشگاه و مراحل کار راهنمایی کنند. البته این نکته را در نظر داشته باشید سراغ افرادی بروید که از نتیجه کارآنها از نظر شکل و ظاهر راضی هستید و مدل نزدیک به انتخاب شما هستند البته می توانید از تجربه آنها نیز بهره مند شوید.
از تجربه افرادی دیگر استفاده کنید
همچنین میتوانید از افرادی که در جمع دوستان و آشنایان هستند که شما از مدل مو و نوع اصلاح صورت آنها راضی هستید و دوست دارید راهنمایی بگیرید و آرایشکاه آنها نیز استفاده کنید. از تجربه آنها برای انتخاب آرایشگاه خود کمک بگیرید.
از دنیای مجازی کمک بگیرید
امروزه بیشتر آرایشگاهها در گوگل و سوشیال مدیا مانند اینستاگرام، فیسبوک و … برای ارائه تبلیغات خود دارای صفحه اختصاصی هستند که در آنجا نمونه کارها، خدمات و هزینههای خود را معرفی می کنند. شما می توانید آرایشگاههای مختلف را پیدا کنید و با خدمات، هزینه و … آنها آشنا شوید و از بین آنها چند آرایشگاه که از نظر شما مناسب و نزدیک به ایدهآل شما هستند را انتخاب کنید. البته شما می توانید سوالهایی که برایتان پیش میآید را نیز در آنجا بپرسید چون تمامی آنها دارای سیستم پاسخگویی به سوالهای شما هستند.
همچنین در این صفحات بخش نظرات نیز وجود دارند که شما میتوانید از نظرات مشتریان و حتی دامادهای قبلی استفاده کنید تا از کفیت و میزان رضایت آنها مطلع شوید. و از تجربیات آنها استفاده کنید.
مراجعه حضوری به آرایشگاه داشته باشید
بعد از کمک گرفتن از دوستان، اقوام و اینترنت که چند آرایشگاه را انتخاب کردید حالا نوبت آن شده است تا شما به محل آرایشگاههایی که انتخاب کردید بروید و از نظر فیزیکی آرایشگاهها را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهتر و راحتتر از بین چند آرایشگاه یکی را انتخاب کنبد.
شما باید محل آرایشگاه، کارمندان، نمونه کارها، هزینهها، ابزار آرایشگری و … را مورد بررسی قرار میدهید.
ظاهر و زیبایی خود سالن از نظر نظافت و بهداشت، برخورد کارمندان با مشتریان خود، نمونه کارهای دامادی، محل قرار گرفتن آرایشگاه، هزینههای دامادی و … باعث میشوند تا شما بتوانبد راحتتراز بین چند آرایشگاه چیزی را که از تمامی جوانب مورد تایید شما است را انتخاب کتید.
یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب آرایشگر توجه به اخلاق و برخورد او و همکارانش با مشتریان است. در آن روز شما به اندازه کافی زیر فشار و استرس هستید و اگر آرایشگر نیز بد اخلاق باشد روی شما اثز میگذارد و شما را عصبی و ناراحت میکند و در ادامه روز شما انرژی کافی برای مراسم را ندارید. پس به دنبال آرایشگر خوش اخلاق و شوخ باشید تا روی شما تاثیر مثبت بگذارد تا عکسهای یادگاری شما در آن روز جزو بهترین خاطرات شما شوند.
همچنین به ظاهر آرایشگر و کارمندان او بسیار توجه کنید. اگر آنها در کار خود ماهر باشند باید این موضوع در ظاهر آنها نیز مشخص باشد یعنی ظاهر مناسب داشتن آرایشگر نیز یک امتیاز بالا محسوب میشود و می توتنند خود یک نمونه از نوع کار و خدمات آن آرایشگر باشد.
پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید
هر آرایشگاهی دارای آلبوم و پکیج دامادی مخصوص از کارهای خود است که به شما این امکان را میدهد تا در این مرحله از بین پکیجهای موجود، چیزی را که متناسب با ظاهر، سلیقه و هزینه شما است را انتخاب کنید. به این نکته توجه داشته باشید که داماد باید دارای گریم طبیعی باشد. نه گریم آنقدر زیاد و نه کم که تغییرچندانی را ایجاد نکند. پس در آلبوم ها به نوع گریم و مدل مو خیلی توجه کنید.
به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر خدمات را به طور جداگانه انتخاب کنید هزینه شما بالاتر میرود پس یکی از پکیجهای موجود که چندین خدمات را با هم ارائه میدهند استفاده کنید و مطئن شوید که پکیجی را که انتخاب میکنید تمامی مواردی را که شما به آن احتیاج دارید مانند: ماسک صورت، پاکسازی، پرپشت کردن مو و … را داشته باشد. گاهی اوقات تخفیفاتی هم به برخی از این پکیجها تعلق میگیرند که هزینه شما بسیار پایینتر میآورد.

البته نباید به برخی از عکسهای موجود در این آلبومها اعتماد کنید ممکن است که عکس ها ویرایش شده باشند و یا از جای دیگری برداشته شده باشند، پس متوجه کار آنها با مشتریانی که در آرایشگاه حضور فیزیکی دارند نیز باشید تا با مدل کاری آنها بیشتر آشنا شوید.
یکبار به طور آزمایشی از خدمات آنجا استفاده کنید
پیشنهاد ما به شما این است که اگر آرایشگاهی را انتخاب کردید، یکبار از خدمات آن آرایشگاه مانند: کوتاهی مو و اصلاح صورت به طور آزمایشی استفاده کنید تا خود با نوع کار آنها از نظر کیفیت آشنا شوید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.
از آرایشگر نیز مشاوره بگیرید
بعد از اینکه شما مدل مو و گریم مورد نظر خود را انتخاب کردید نوبت به آرایشگر است تا با توجه به تجربه کاری، دلیل منطقی و هنری که دارد به شما مشاوره دهد که مدل مو و گریمی را که شما انتخاب کردهاید برای شما مناسب است و شما را در انتخاب بهترین مدلی که متناسب با چهره، رنگ پوست، ابرو، رنگ مو، ارتفاع گردن و … شما است، راهنمایی کند و در صورت نیاز نظر شما را عوض کند و مدل بهتری را به شما پبشنهاد کند. شما نیز باید به آرایشگر خود اطمینان کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید، زیرا او هم از نظر تجربه و هم از نظر هنر از شما آگاهتر است.
اما این نکته هم مهم است که آرایشگر باید به نظر شما نیز احترام بگذارد و نظر و ایده های شما را هم تا جایی که شما می خواهید برایتان اجرا کند تا فقط نظر و ایده خود را برای شما اعمال نکند.
مدارک آرایشگر را چک کنید
در صورتی که آرایشگر مدعی داشتن مدارک بینالمللی و دیگر مدارک شد، شما باید مدارک آنها را چک کنید تا این اطمینان حاصل شود که مدارکی را که میگویند دارند و تنها برای تبلیغات نگفته اند و دارای مدارک معمولی نیستند تا هزینه بیشتری را از شما دریافت کنند.
چون برای داشتن یک آرایشگاه تنها یک مدرک پایه نیز کافی است پس اگر مدارک دیگری را که میگویمد را دارند با دقت چک کنید تا میزان صداقت آنها را در ارتباط با مشتری بسنجید.
از دیگر مشتریان آرایشگاه تحقیق کنید
برای اینکه اطمینان بیشتری را از کار آرایشگاه مورد نظر کسب کنید و از صحت و درستی کار آنها اطمینان داشته باشید، از مشتریان آرایشگاه درباره کار آنها تحقیق کنید .
درباره کیفیت کار آنها و میزان رضایت مشتریان با آنها صحبت کنید. درباره تجهیزات و دستگاهها و نوع کار و کارمندان نیز از دیگر مشتریان پرس و جو کنید تا شما را برای انتخاب راهنمایی کنند.
از خدمات دیگر آرایشگاه نیز استفاده کنید
گاهی آرایشگاهها خدماتی دیگری را در کنار آرایشگری به دامادها ارائه میدهند. این خدمات شامل لباس دامادی، دستهگل و ماشین عروس هستند. که در صورت تمایل میتوانید از آنها نیز استفاده کنید. تا در زمان صرفهجویی کنید و آن را به کارهای دیگر اختصاص دهید.
مثلا برای لباس میتوانید متناسب با گریم صورت و مدل مو از آنها مشاوره بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. پس این گزینه نیز میتواند یک پیشنهاد عالی برای شما برای انتخاب باشد.
قرارداد رسمی ببندید
بعد از اینکه تمامی مراحل قبل را گذراندید و آرایشگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید، دیگر زمان بستن قرارداد رسمی بین شما و آرایشگر رسیده است. بستن قرارداد نکته بسیار مهم و ضروری است زیرا آرایشگاهها زمانهایی را برای روزی را برای کسی رزرو می کنند و از طرفی شما نیر ، برنامه ریزی به هر فرد اختصاص میدهند که گاه از ماهها قبل باید این اطمینان را داشته باشید که کلیه خدماتی را که شما انتخاب کردهاید به شما در آن روز به طور کامل ارائه میشود، پس داشتن یک قرارداد قانونی و رسمی خیال دو طرف را راحت میکند.
آرایشگر مشتری خود را دارد و شما خدمات کامل را بدون پرداخت هزینه اضافی در روز مراسم میگیرید زیرا با داشتن قرارداد کلیه هزینه ها قبلا حساب شدهاند و نیازی به پرداخت هزینه بیشتر در آن روز ندارید.
تست گریم و مدل مو قبل از روز مراسم
برخی از آرایشگاهها این امکان را به شما میدهند تا یکبار قبل از مراسم، مدل مو و گریم را برای شما اجرا کنند تا شما از نتیجه کار مطلع شوید و اگر کمبود و کاستی داشته باشد آن را رفع کنند یا اگر شما خواستار تغییری باشید آن را برایتان اعمال کنند و به نتیجه دلخواه خود برسید.
البته در انتها باید به این نکته هم اشاره کرد که همیشه گرانترین آرایشگاهها، بهترین خدمات را ارائه نمیدهند و شما می توانید با کمترین هزینه خدمات خوبی را دریافت کنید پس به دنبال هزینه کردن بالا نباشید بلکه دنبال کیفیت باشید.
ممنون که تا انتهای با دوشیزه همراه بودید و در این مقاله سعی ما این بود که شما را در انتخاب آرایشگاه مردانه راهنمایی کنیم. امیدواریم که با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد شما بتوانید بهترین گزینه را برای خاصترین روز زندگی خود انتخاب کنید تا در کنار عروس خانم، شما هم بدرخشید و روز ماندگاری را در خاطرات خود ثبت کنید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید