شماره تلفن : 09123019243

بهترین سالن آرایشگاه مردانه فرمانیه

بهترین سالن آرایشگاه مردانه فرمانیه : در لیست بهترین سالن های زیبایی و پیرایش آقایان بویژه گریم داماد در خیابان فرمانیه نیوفیس به عنوان پرآوازه ترین و مطرح ترین پیرایشگاه مردانه دامادی شمال شرق تهران شناخته می شود . اگر در جستجوی بهترین آرایشگاه مردانه در منطقه فرمانیه هستید حتما به سالن مردانه نیوفیس مراجعه کنید

آرایشگاه آقایان نیوفیس در خیابان فرمانیه یا خیابان شهید دکتر لواسانی خیابان اصلی منطقه فرمانیه واقع در منطقه ۱ شهرداری تهران است که جهت شرقی-غربی دارد. این آرایشگاه مردانه خوب در خیابان به نام سید محمدباقر حسینی لواسانی، از اعضای حزب جمهوری اسلامی نامگذاری گردیده است.

بهترین آرایشگاه مردانه در این خیابان از چهارراه فرمانیه (تقاطع خیابانهای پاسداران، فرمانیه و نارنجستان هفتم) آغاز و آرایشگاه مردانه حرفه ای در تاهارراه کامرانیه (تقاطع خیابانهای کامرانیه، فرمانیه و بلوار اندرزگو) ادامه دارد؛ به این قسمت از خیابان فرمانیه، فرمانیه شرقی می گویند. سپس یک انشعاب ازسالن پیرایش مردانه این خیابان از چهارراه کامرانیه به سوی شمال غرب حرکت می کند و سرانجام به سه راه عمار (تقاطع خیابانهای دزاشیب، عمار و فرمانیه) منتهی می شود. این قسمت از آرایشگاه داماد در خیابان فرمانیه را نیز فرمانیه غربی می نامند.

سلمانی مردانه محله فَرمانیه در شمال شرق تهران و در منطقهٔ ۱ شهرداری تهران واقع شده‌است.
آرایشگاه مردانه لوکس محله فرمانیه از اختیاریه شمالی شروع می‌شود و تا خیابان شهید دکتر لواسانی ادامه پیدا می‌کند. آرایشگاه مردانه لاکچری فرمانیه در قسمت شرق دزاشیب واقع است و از شمال به حصار بوعلی و نیاوران، جنوب به رستم‌آباد، بزرگراه شهید صدر، بلوار دستواره (معصومی) و میدان نوبنیاد، غرب به محله چیذر و خیابان کامرانیه و از شرق به اراج محدود است. دو رشته قنات دارد. آرایشگاه مردانه معروف یکی داخل باغ و یکی بیرون و از بین این ده جاده آسفالت از تجریش به پاسداران و نیاوران متصل است. خیابان فَرمانیه پس از انقلاب ایران به خیابان شهید دکتر لواسانی تغییر نام یافته است.

آرایشگر مرد حرفه ای فَرمانیه یکی از مناطق اعیان‌نشین شمیران واقع در شمال شرق کلانشهر تهران است. گریمور دامد در این محله در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد.میکاپ آرتیست مرد فرمانیه همواره به‌عنوان یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران مورد توجه بوده است
میکاپ آرتیست آقا محله فرمانیه از جنوب با بزرگراه صدر و منطقه اختیاریه، از غرب با کامرانیه جنوبی و چیذر، از شمال با نیاوران و حصار بوعلی و از شرق با میدان نوبنیاد همسایه است. همچنین سالن آرایش مردانه خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، خیابان اصلی منطقه می‌باشد که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب ادامه دارد. سپس یک انشعاب از این سالن آرایش داماد خیابان از چهارراه کامرانیه به سوی‌ شمال غرب حرکت می‌کند و سرانجام به خیابان دزاشیب در تقاطع خیابان عمار منتهی‌ می‌شود.

آرایشگاه مردانه بهداشتی محله فرمانیه در گذشته متعلق به خانواده فرمانفرمائیان، خانوادهٔ پرنفوذ و بسیار متمولِ ایرانی بوده‌است و نام فرمانیه نیز از نام این خانواده گرفته شده‌است.
اراضی فرمانیه متعلق به شاهزاده عبدالحسین میرزا فرمانفرما، نخست‌وزیر ایران در سال‌های پایانی سلطنت دودمان قاجار بوده‌است. او که دارای همسران متعدد و ده‌ها فرزند بود، برای آن‌که فرزندان همسر اولش به سایر فرزندان حسادت نکنند، در زمان حیات، بخش بزرگی از اموال خود را میان فرزندان همسر اولش توزیع نمود. از جمله این ملک به فیروز فیروز، فرزند ارشد وی رسید. فیروز که به ولخرجی معروف بود، مجبور به فروش بخشی از املاک خود به سفارت ایتالیا شد.
باغ و سفارت ایتالیا
سفارت پادشاهی هلند
سفارت پادشاهی نروژ
سفارت پادشاهی سوئد
باشگاه فرمانیه
بیمارستان فرمانیه
مدرسه ایتالیایی پیترو دلاواله
آرایشگاه مردانه خیابان شهید لواسانی (فرمانیه)
بهترین آرایشگاه مردانه خیابان پاسداران (سلطنت آباد)
آرایشگاه مردانه خوب خیابان دیباجی شمالی
آرایشگاه مردانه حرفه ای خیابان سنبل (سلمان پورظهیر)
سلمانی مردانه خیابان آذرمینا
آرایشگاه مردانه معروف خیابان کوهستان هشتم
آرایشگاه مردانه مجهز خیابان نارنجستان هفتم
آرایشگاه مردانه فشن خیابان نارنجستان یکم
آرایشگاه مردانه اسپرت خیابان تنگستان دوم
آرایشگاه مردانه مد روز خیابان عسگریان
آرایشگاه مردانه مدیر خیابان مهماندوست (سعیدی)
آرایشگاه مردانه شیک برج آسمان
آرایشگاه مردانه مدرن برج های دوقلوی فرمان
امامزاده علی اکبر – امامزاده اسماعیل – سفارت پادشاهی هلند – باشگاه فرمانیه

خیابان نیاوران – خیابان دکتر عمار – بلوار فرمانیه – چهار راه فرمانیه – خیابان دیباجی شمالی – بلوار کامرانیه شمالی و جنوبی – بلوار پاسداران – بلوار دستواره – بلوار اندرزگو – بزرگراه صدر – میدان یاسر – خیابان سلمان پور ذهیر – خیابان حبیب چیذری – خیابان کلهری – خیابان سلیمی شمالی و جنوبی – خیابان متقیان – خیابان آقایی – خیابان یاسمن – خیابان دوقوز – خیابان ارغوان – خیابان نوریان – خیابان اشکستان پور و ….
در حال حاضر از شمال این محله خطوط اتوبوسرانی شهرک قائم به پایانه تجریش و شهرک صدف به بلوار صبا ( متروی قیطریه ) از خیابان لواسانی ( فرمانیه ) تردد دارند و در ضلع جنوبی خطوط اتوبوسرانی بزرگراه شهید صدر فعال می باشند و از ضلع جنوبی شرقی این محله به پایانه اتوبوسرانی شهید دستواره و ایستگاه متروی میدان نوبنیاد ارتباط دارد .

این محله از ضلع جنوبی شرقی به پایانه اتوبوسرانی شهید دستواره و ایستگاه متروی نوبنیاد دسترسی دارد. خطوط اتوبوسرانی عبوری از این محله به صورت ذیل مسافران را جابجا می‌نمایند:

خط ۱۰۶ پایانه لاله به پایانه شهید افشار (پارک وی)در مسیر بلوار ارتش ، بزرگراه های امام علی ، شهید بابایی ، ایستگاه متروی نوبنیاد ، برزگراه شهید صدر( ضلع جنوبی محله فرمانیه تا پل کامرانیه ) ، ادامه بزرگراه صدر و مدرس
خط ۲۱٧ شهرک صدف به بلوار صبا (متروی قیطریه) در مسیر شهرک صدف و نفت ، مینی سیتی ، بلوار ارتش ، نارنجستان هفتم ، خیابان لواسانی ( فرمانیه )، بلوار شهید اندرزگو ، قیطریه و بلوار صبا
خط ۲۲۰ میدان ازگل به پایانه تجریش در مسیر خیابان ازگل ، بلوار نیروی زمینی ، مینی سیتی ، بلوار ارتش ، خیابان موحد دانش ( اقدسیه ) ، خیابان پاسداران ، خیابان لواسانی ( فرمانیه )، خیابان باهنر ( نیاوران )، میدان قدس ، خیابان شهرداری و میدان تجریش

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید