شماره تلفن : 09123019243

بهترین آرایشگاه مردانه دامادی

بهترین آرایشگاه مردانه دامادی

زمانی دامادها صبح روز عروسی برای آراستن خود به سلمانی محل خود می رفتند و موهای خود را اصلاح میکردند و این میشد همه کاری که یک آقا داماد برای شب عروسی خود در زمان قدیم انجام می داد اما در ده سال اخیر سلمانی های مردانه با به روز شدن متد ها و مدل های پیرایش مردان در جهان جای خود را آرایشگاه های جدید داده اند زیرا آنها برای مراسم ازدواج خدمات ویژه ای ارائه می دهند.

چطور یک آرایشگاه مردانه مناسب پیدا کنیم؟

از تجربه دیگران استفاده کنید اگر در نزدیکان شما فردی وجود دارد که مدل موهای دلخواهتان را دارد و این مدل به زیبایی و بدون نقص است، از او بخواهید که به شما آرایشگاهی را که استفاده می کند را به شما معرفی کنید و شما نیز یک بار به آن آرایشگاه بروید و آنجا مدل دلخواهتان را بزنید

از اینترنت کمک بگیرید زیرا بسیاری از آرایشگاه های مردانه در پایگاه های اینترنت  قرار دارد که شما میتوانید با مراجعه به پایگاه های متنوعی که وجود دارند نمونه کارهای انواع آرایشگاه های مردانه را تماشا کنید و خدمات سالن ها را با هم دیگر بسنجید

همچنین فرم های مختلفی یا همان اتاق های گفتگو برای صحبت کردن در مورد استایل های عروسی و دامادی وجود دارد که شما به آنها نیز می توانید سر بزنید و مراجعه کنید

سالن هایی را که انتخاب کرده اید را از نزدیک سر بزنید و کیفیت کار آنها؛ بهداشت محیط داخل سالن؛ زیبایی سالن و طرز برخورد کارکنان آن سالن را نیز در نظر بگیرید و ببینید که چگونه است. برخی سالن ها فقط به دلیل شهرتی که نسبت به بقیه ی سالن ها دارند سر زبان ها هستند در حالی که شاید اگر شما آنجا را از نزدیک ببینید شاید از بهداشت یا طرز برخورد پرسنل آنجا خوشتان نیاید و محل دیگری را برای آراستن خود انتخاب کنید سالنی را انتخاب کنید سالن خوب و متناسب سالنی است که کارکنان آنجا نسبت به شما خوش رفتاری کنند زیرا شما آنها را انتخاب کرده اید

از طرف دیگر مدیر یک سالن خوب موظف است که محیط سالن را همیشه تمیز و با طراوت نگه دارد تا شما از بودن در آنجا لذت ببرید و احساس آرامش کنید. وقتی وارد سالنی می شوید که مدیر انجا به بهداشت محیط سالنش اهمیت نمیدهد برای مثال موهای سر روی زمین افتاده باشد و شوره سر روی میز کار باشد این به این معناست که این مدیر نسبت به مشتریان خود نیز بی اهمیت است و برای آنها احترام قائل نیست پس پیشنهاد میکنیم به اینگونه سالن ها مراجعه نکنید.

کار فرد آرایشگر را بسنجید و انتخاب کنید بعد از انتخاب کردن یک سالن خوب مهمترین کار انتخاب فرد آریشگریست که درآرایشگری مهارت کافی داشته باشد. به یاد داشته باشید که علاوه بر مهارت دست آرایشگر باد ببینید که او میتوانید مدل موی سر پیشنهادی خود را سریع و بدون سردرگمی برای شما انجام دهد و آیا به نظافت روپوش خود و محیط اطراف صندلی ارایشگاه اهمیت می دهد؟ و آیا با شما خوش رفتاری میکند؟ اگر آرایشگر را پسنیدید به او مراجعه کنید.

در آرایشگاه به آلبوم کارهای قبلی آن سالن توجه کنید امروز بیشتر آرایشگاه ها آلبوم کارهای قبلی خود را دارند و شما حتی میتوانید آلبوم دامادهایی که خود را در آن سالن اراسته کرده اند را از آنها طلب کنید. البته نمیتوان به عکس های داخل آلبوم زیاد اطمینان کرد زیرا شاید آنها عکس ها توسط فرد دیگری و در سالن دیگری کار پیرایش خود را انجام داده باشند.

در مورد سوابق آریشگر نیز نمیتوان به حرف آریشگرتان اعتماد کرد بنابرین استناد به مشاهدات و نتایج حاصل شده از تحقیق خودتان مطمئن تر است.

هنر و خلاقیت فرد آریشگر را بپسنید زیرا پیرایش و آرایش قبل از اینکه یک تجارت و یک حرفه باشد هنر است. یک آرایشگر باید تکنیک ها و روش های پیرایش خاص و منحصر به فرد خود را دارا باشد تا بتواند نظر بقیه را نیز به خودش جلب کند و علاوه بر آن باید سلیقه ی مشتری خود را بداند تا بتواند در مورد هر شخص تکنیک متناسب با سلیقه ی آن شخص را پیاده کند تا جذاب ترین و بهترین ظاهر را برای او بسازد برای مثال شما مدلی را که انتخاب کرده اید و به او میگویید این مدل را دوست دارید او باید بتواند آن مدل را برای شما نقد کند و بگوید که موافق یا مخالف است که این نوع مدل را برای شما بزند البته باید این را در نظر گرفت که آرایشگر نمی تواند سلیقه ی خود را تحمیل کند و نظر نهایی به شما برمیگردد. چنین آرایشگری حتما می تواند در روز عروسی مدلی متناسب با سلیقه شما را بر روی موهایتان پیاده کند.

مدارک او را چک کنید بسیاری از سالن ها در تبلیغات خود از بهترین و به روزترین مدارک بین المللی صحبت میکنند در حالیکه فقط دوره ی عمومی فنی و حرفه ای را گزرانده اند. اگر سالنی با آریشگری در مورد مدارک و متدهای روز ادعایی کرد حتما قبل از همه چیز در مورد مدارک آنها بر روی دیوار دفتر مدیر سالن دنبال ثابت کردن این ادعاها باشید؛ در غیر این صورت باید پول تبلیغات دروغین آنها را بدهید در حالیکه خدمات یک سالن معمولی را دریافت میکنید شاید هم کمتر از یک سالن معمولی.

نظر سایر مراجعه کنندگان را در نظر بگیرید و از آنها در مورد سالن پرس و جو کنید زیرا حتما در سالن کسانی وجود دارند که قبلا نیز به این سالن آمده اند. این افراد می توانند معایب و محاسن خدمات سالن و آریشگر را در اختیار شما قرار دهند و حتی شاید به نکته ای اشاره کنند که شما در طول تحقیق خود به آن توجه نکرده بودید و یا آن را فراموش کرده باشید.

از آرایشگر خدمات آزمایشی بگیرید. اگر سالن و آرایشگری را انتخاب کردید حتما چند ماه قبل از عروسی خدماتی را از او انتظار دارید را امتحان کنید تا نحوه عملکرد و کیفیت کار او را ببینید چگونه است زیرا ممکن است آرایشگر موقع شستن سر یا اصلاح آن عجله کند و با عجله بخواهد کارش را زود تمام کند که در این صورت حتما کیفیت کار پایین می آید و ما به شما پیشتهاد می کنیم که پولتان در این سالن ها خرج نکنید.

امکان انجام خدمات دلخواه خود را از آریشگر خود جویا شود این خدمات شامل: مدل و کوتاهی مو؛ اصلاح صورت؛ پاکسازی پوست؛ برداشتن آبروهای پرپشت؛ گریم صورت؛ بخور؛ رنگ مو؛ صاف کردن مو؛ فر کردن مو؛ خدمات ناخن؛ اصلاح موهای کم پشت؛ ماساژ صورت؛ بدن و سر؛ تست استایل و گریم؛ ست کردن و کمک کردن به پوشیدن کت و شلوار داماد می باشد که در آرایشگاه های امروزی همگی قابل ارائه هستند.

اگر بخواهید به سالن هایی که سرویس دامادی را ارائه می دهند مراجعه کنید می توانید تمام خدماتی را که در بالا ذکر کردیم را دریافت کنید. توجه داشته باشید که اگر این خدمات را بصورت قطعه قطعه بخواهید دریافت کنید هزینه ی بیشتری را متحمل خواهید شد بنابرین اگر کل خدمات را بصورت یکجا از یک سالن دریافت کنید به نفع خودتان خواهد بود.

اگر هم بخواهید فقط اصلاح سر ساده در یک آرایشگاه معمولی داشته باشید با هزینه ی کمتر کارتان را می افتد. البته این را باید در نظر داشت که هرچه کلاس کاری یک آرایشگاه مردانه بالاتر باشد به تبعیت خدماتی که ارائه میکنند هزینه بالاتری نیز دریافت میکنند.

بعضی از آقایان تصور می کنند که خدماتی که در بالا ذکر کردیم فقط مختص بانوان است در حالیکه این آقایان باید تصور خود را تغییر بدهند چرا که خوشتیپ ترین خبرساز های جهان تمامی این خدمات را انجام می دهند و بعد جلوی دوربین حاضر می شوند مثلا اگر آرایشگری به شما پیشنهاد گریم داد به معنی خط چشم کشیدن یا قرمز کردن گونه های شما نیست بلکه افراد متخصص حاضر در سالن های زیبایی مردانه چهره ی شما را با تکنیک و ترفند های خاص خود متعادل می سازند.

چنین افراد متخصصی که در آرایشگاه ها وجود دارند با استفاده از مواد گریم اوج جذابیت چهره فرد را در نگاه بیننده منعکس میکنند مثلا اگر فردی دور چشم هایش چروک شده باشد و یا اینکه بینی پهنی اما فک استخوانی مردانه جذابی داشته باشد گریمور ضمن تعدیل دو شکل جزئی صورت؛ فک او را بارزتر از بقیه اجزا نشان میدهند.

اما در مورد خدمات ماساژ و پاکسازی هم باید به شما بگوییم که اینگونه خدمات شادابی و طراوت پوست جوان شما را تضمین می کند با توجه به فشارهای ناشی از مقدمات جشن عروسی سبب تسکین و ارامش در جسم و روح شما می شوند.

حالا میخواهیم بعضی از خدمات و گریمی که داماد در شب عروسی خود دریافت میکند را مورد بررسی قرار دهیم.

اصلاح و مدل مو: همیشه در مورد طراحی مدل موی سر داماد سعی میشود مدلی انتخاب شود که هم تکراری نباشد و هم اینکه به شخصیت آقای داماد نیز متناسب باشد. یکی از چالش های مهم آقایان داماد در روز عروسی مدل موی آنها بوده است. نه فقط دامادهای عزیز بلکه طراحی مدل مو برای یک آرایشگر نیز چالش بزرگی است زیرا طراحی مدل موی سر یک داماد از حساسیت بالایی برخوردار است. البته این دلیل نمیشود که دامادهای عزیز حساسیت زیادی خرج دهند فقط باید یک سالن خوب به همراه یک گریمور متخصص انتخاب کنند و بقیه را به آرایشگرشان بسپارند و به او اعتماد کنند تا با بهترین کیفیت کار خود را ارائه دهد.

معمولا در بیشتر سالن ها یک هفته الی ده روز قبل از مراسم عروسی مدل موی سر تعیین میشود یعنی اینکه داماد مدل مویی را که قرار است در مراسم عروسی استفاده کند را تجربه می کند که این کار فرصت جا افتادن مو و احیانا تغییرات احتمالی را به ما می دهد.

همیشه سعی میشود که با امکان داشتن پتانسیل موجود در موهای داماد؛ چند مدل مو را اجرا میکنند تا آقا داماد حق انتخاب داشته باشد. از تمام مدل موی سر آقای داماد عکس گرفته میشود و در اختیار اقا داماد قرار گرفته میشود تا با خیالی آسوده و به اتفاق عروس خانوم مدل موی ایده آل خود را انتخاب کنند.

پاکسازی پوست داماد: در این روز پوست داماد پاکسازی اولیه و سطحی میشود که باعث میشود پوست داماد تحریک نشود. در پاکسازی صورت ابتدا با لوسیون های مخصوص پاک میشود سپس بعد از آناسکراب میشود که این عمل باعث میشود سلولهای مرده سطح پوست داماداز صورت او کنده میشود و با یک شست و شوی صورت ساده از صورت جدا میشوند. سپس روی چهره ی آقا داماد ماسک طبیعی قرار میگیرد که به تبعیت نوع پوست داماد شاید لازم باشید این عمل چند بار تکرار شود خاصیت این نوع ماسک پاک کنندگی و تسکین دهندگیو در عین حال باعث میشود که پوست داماد شفاف و چند درجه روشن تر نیز شود.

و در آخر چهره داماد با کرم مخصوص ماساژ داده میشود که باعث تسکین اعصاب و افزایش گردش خون و برطرف کننده ی افتادگی عضلات و موارد دیگری میشود که در چهره داماد تاثیر آنی میگذارد.

خیلی از دامادهای عزیز چون اطلاعات کافی در مورد پاکسازی صورت ندارند در مورد این سرویس حس خوبی را نشان نمی دهند. توجه داشته باشید هدف اصلی که پاکسازی صورت آماده کردن بستر پوست برای روز عروسی است که قرار است مواد گریم روی پوست پاک و با طراوت استفاده شود.

گریم متعادل سازی: معمولا اکثر داماد هایی که در مورد متعادل سازی چهره اطلاعات کافی ندارند در مورد این سرویس نیز عکس العمل نشون میدهند که این امر کار آرایشگران را دشوارتر میکند. علت این امر نیز حضور برخی افراد سودجو و بی تخصص که از مواد آرایش صورت داماد را آرایش میکنند نه گریم.

در گریم متعادل سازی چهره هر ایراد و نکته منفی که یک چهره داشته باشد برطرف میشود و یا اینکه کاری میشود که حداقل خیلی کمتر به چشم بیاید.

تمامی مواردی که در این کار استفاده میشود مخصوص گریم می باشد که در کارهای سینمایی نیز از این مواد استفاده میشود. به طور مثال کبودی زیر چشم؛ انحراف بینی در گریم متعادل سازی انجام میشود.

امروزه این افراد متخصص در بیشتر سالن های زیبایی مردانه حضور دارند که تمام این خدمات ماهرانه را برای آقایان خوش استیل و جذاب را ارائه می دهند.

 

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید