شماره تلفن : 09123019243
بهترین آرایشگاه داماد تهران منتخب مشتریان

بهترین آرایشگاه داماد تهران منتخب مشتریان

بهترین آرایشگاه داماد تهران منتخب مشتریان برگزیده سال جدید از نگاه عروس دامادهایی که در مراسم خواستگاری ، بله برون ، عقد ، نامزدی ، حنابندان ، عکاسی ، فرمالیته و عروسی از خدمات و پکیج های اصلاح و کوتاهی ، مدل مو ، پوست و گریم دامادی استفاده کرده اند

گذشت آن زمان‌هایی که آرایشگاه‌های مردانه جای مو کوتاه کردن در دو سه مدل بود و ریش تراشیدن. حالا وقتی پشت در یک آرایشگاه مردانه می‌ایستید و یا داخل میروید و نگاهی به خدماتی که می‌دهند می‌کنید؛ دهانتان باز می‌ماند؛ البته عمق این باز بودن دهان بیشتر می‌شود وقتی به جایی می‌رسید که باید چندین ماه برای انجام دادن یکی از آن کارها منتظر شوید. داماد که باشیدالبته گاهی اوضاع فرق می‌کند و گاهی بیخ پیدا می‌کند چون این روزها مردان بسیاری هستند که در صف روز دامادی‌شان برای تغییر هستند.
لینک پیشنهادی

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

اگر دوست دارید مطلب بیشتری در این زمینه بخوانید حتما مطلب «نکاتی مهم و کلیدی برای انتخاب آرایشگاه داماد که باید بدانید» را که قبلا در سایت ما منتشر شده جستجو و بخوانید.
پرپشت کردن موها

این مورد کمی قدیمی شده است و بارها پیش آمده که به جشنی رفته باشید و متوجه تغییری اساسی و زیرپوستی شود: «پرپشت شدن موها» این مورد با اینکه کاشت مو خیلی زیاد شده اما هنوز هم مورد توجه است خصوصا اگر اهل تغییرات همیشگی نباشید و فقط بخواهید همان یک شب موهای پر پشت‌تری داشته باشید. اما فقط موهای شما نیست که ترمیم و پر پشت می‌شود بلکه در می‌توانید موهای ابروهای خود را هم ترمیم کنید. این مورد کمی ریسکی است چون می‌تواند از خیلی خوب تا خیلی بد شما را تغییر دهد.

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

یکی از آرایشگاه‌های معروف تهران که خودش را رکورددار بیشترین داماد در ایران می‌داند در کنار این نگرانی به دامادها این دلگرمی را می‌دهند که قبل از هر کاری می‌توانند از طراحی مشاوره و انتخاب مدل مو بر اساس چهره استفاده کنند. همچنین پاکسازی، شاداب‌سازی و آبرسانی پوست هم حتما برای شما که فکر ابروهایتان هستید لازم است.

برخی از آرایشگاه‌ها نه تنها عکس که فیلم‌های کاملی از دامادهای راضی برای شما می‌گذارند. همچنین امکان تست قبل از رزرو نوبت هم برخی از این سالن‌ها دارند.
گریم کاملا طبیعی

در میان آرایشگاه‌های پر سر و صدا، یکی از سالن‌ها خودش را محبوب عروس خانم‌ها دانسته و حسابی در کار تبلیغ با این جمله جلو افتاده است. چون خیلی از دامادها هم به درخواست خانم‌هایشان دست به تغییراتی می‌زنند. گریم غیر قابل تشخیص و طبیعی که اگر درست انجام شود در اصل تنها کارش رفع ایراد‌های صورت است نه چیزی به آن‌ها اضافه کردن.

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

یک واژه دیگر هم هست که شاید رویتان نشود بپرسید و آن هم کانتورینگ یا متعادل‌سازی است و با استفادع از رنگ و کرم‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا مشکلات چهره خود را برطرف کنید و با اینکه تغییر می‌کند اما خودتان باشید.
اتاق مخصوص استراحت در بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

بعضی از آرایشگاه‌ها اتاق مخصوص برای استراحت هم دارند؛ آن‌ها حتی به شما جایی برای پرو لباس به شما می‌دهند و این خیلی مهم است چون در روز عروسی همیشه یکی از معضل‌ها در شهرها بزرگ گیر کردن در ترافیک و مسیرهای طولانی است.

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران
صاف کردن موی فر

شاید برایتان جالب باشید که اگر زود دست به کار شوید برخی از آرایشگاه‌های مردانه مدعی هستند که می‌توانند با همراهی شما تا روز جشنی که دارید به مدل و اندازه مطلوب برسید و موهایی مرتب و روی مد داشته باشید و حتی شبیه بازیگر محبوبتان (از نظر مدل مو) شوید.
موهای صاف را می‌توانند مجعد کنید و یا موهای فر را که کلافه‌تان کرده در آن شب به موهای صاف تبدیل کنید.

ماساژ صورت هم یکی از پر طرفدارترین کارهایی است که در آرایشگاه‌های مردانه انجام می‌شود و به جا شما اجازه می‌دهد حسابی ریلکس کنید و شاید به خواب هم بروید.البته به این موارد ماساژ بدن و ریلکس‌سازی را هم اضافه کند.

شاید بخواهید چند سالی جوان شوید و یا صورت بیبی فیس‌تان تعییر کند؛ در این صورت هم می‌توانید از آرایشگاه‌های مردانه بخواهید تا شما را گریم کنند. یکی از خدمات ویژه این روزها هم راه انداختن آرایشگاه‌های سیار است که برای این روز شلوغ و خصوصا ایام کرونا و دوری کردن از جمعیت می‌تواند کارساز باشد.

بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران

اگر هم کارتان به نوعی از کارهای سخت است و دست‌هایتان را از فرم در آورده و دچار خشکی پوست شده، برخی آرایشگاه‌های مردانه با پارافین درمانی و مانیکور و پدیکور می‌توانند کاری کنند که به راحتی دست‌هایتان را برای دست دادن جلو ببرید

آرایشگاه داماد vip

وقتی به عروسی فکر می کنیم، یکی از آخرین چیزهایی که در نظر می گیریم، داماد و آرایش است. عروسی از دیرباز با شادی عروس و داماد همراه بوده است. این سنت به طور پیوسته در حال تغییر است، به خصوص که صنعت زیبایی در حال تغییر است تا تمام عبارات جنسیتی را منعکس کند.

مفهوم آماده سازی عروسی برای نسل ها وجود داشته است.

با این حال، معمولاً به ندرت پیش می آید که مردان در مرکز توجه قرار گیرند.

در حالی که گریم مردانه می‌تواند ظریف‌تر باشد، اما نمی‌توانید توانایی آن در بهبود ظاهر را انکار کنید. به هر حال، این یکی از مهمترین روزهای زندگی مشترک یک زوج است. دامادها در حال بررسی راه های بیشتری برای نشان دادن بهترین چهره خود هستند.

هنرمندان آرایشگر نیز طیف وسیع تری از مشتریان داماد برای گریم را می بینند.

vip مدیر آرایشگاه داماد vip رتبه اول آرایشگاه های داماد تهران ، می‌گوید: «روندهای مد و آراستگی اکنون آینه‌ای است که شامل زوج‌های همجنس و ناسازگار با جنسیت می‌شود. او می‌گوید: «عروسی‌ها به گونه‌ای رشد کرده‌اند که بازتابی واقعی‌تر از جامعه را شامل می‌شوند. همه افراد درگیر می خواهند تا جایی که می توانند عالی به نظر برسند، به خصوص با نفوذ رسانه های اجتماعی.

در زیر، متخصصان زیبایی و آراستگی نحوه استفاده مشتریان مرد از آرایش در روزهای عروسی خود را به اشتراک می گذارند.

بهترین ویژگی های خود را نشان دهید

هنگامی که در حال بررسی روند عروسی هستید، متوجه می شوید که آرایش می تواند به خاص تر و خاطره انگیزتر شدن روز کمک کند. این می تواند لباس شما را روشن کند و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. ظاهر و حس استایل شما را تقویت می کند. به همین دلیل مهم است که بدانید چگونه در روز عروسی خود از آرایش استفاده کنید تا بهترین ظاهر خود را داشته باشید. بارانوف می گوید: «من متوجه شده ام که بیشتر دامادها و حتی پدران این زوج آماده پیشرفت هستند. “تا زمانی که هنوز احساس کنند و خود را بازتابی ببینند.” این روزها میکاپ آرتیست ها در هر دو طرف جشن عروسی کار می کنند.
مرکز گریم داماد vip
مرکز گریم داماد vip

واقعیت این است که صرف‌نظر از جنسیت، همه می‌خواهند تا حد ممکن بی‌عیب به نظر برسند.» مردان قطعا با صندلی گریم غریبه نیستند. دامادها معمولاً برای آماده شدن برای جشن های قبل از عروسی از آرایش استفاده می کردند. تمرکز اصلی بر روی یک کانسیلر کوچک در جاهایی که لازم است یا پودر برای از بین بردن درخشش بوده است.

برخی از دامادها ممکن است بخواهند با گریم عروسی خود، ظرافت را کنار بگذارند تا حال و هوای شیک تری داشته باشند.

از آنجایی که بسیاری از زوج‌ها جزئیات عروسی خود را در پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند، دلیل بیشتری برای دامادها ایجاد می‌کند تا vip از مرکز توجه را به خود جلب کنند. بارانوف که با خدای خط چشم آلن کامینگز کار کرده است، می گوید: «عروسی ها فرصتی هستند تا خیالات خود را با ظاهر خود به نمایش بگذارید. او می افزاید: «شما می توانید چند کار انجام دهید تا جسارت بیشتری داشته باشید. یک شانه سبک از ریمل روی پلک بالا، همان سایه مژه ها، می تواند بر رنگ چشم تأکید کند و ظاهری ظریف به آن اضافه کند.

«استفاده از خط چشم با رنگ گوشت در خط آب پایین، شکل چشم‌ها را مشخص می‌کند و لبه‌های داخلی را وقتی قرمز هستند خنک می‌کند.» “این نشانه ای از خستگی از تمام جشن های شب قبل است.” مقداری سایه چشم تیره اضافه کنید، و ظاهری دودی در خواب ایجاد کرده اید.
کراتینه مو در vip

کراتینه مو نوعی پروتئین است که مو، پوست و ناخن شما را می سازد. کراتین همچنین در اندام ها و غدد داخلی شما یافت می شود. کراتین یک پروتئین محافظ است که نسبت به سایر سلول‌هایی که بدن شما تولید می‌کند، کمتر مستعد خراشیدگی یا پارگی است.

کراتین را می توان از پر، شاخ و پشم حیوانات مختلف به دست آورد و به عنوان یک ماده در لوازم آرایشی مو استفاده کرد. از آنجایی که کراتین بلوک ساختاری موی شماست، برخی افراد بر این باورند که مکمل‌ها، محصولات و درمان‌های کراتین می‌توانند به تقویت مو و سالم‌تر جلوه دادن موهای شما کمک کنند.

مزایا و نتایج

افرادی که از کراتین روی موهای خود استفاده می کنند، گزارش می دهند که موهایشان صاف تر و در نتیجه مدیریت راحت تر است. بسته به اینکه موهای شما در ابتدا سالم هستند، ضخامت طبیعی موهای شما چقدر است و از چه نوع درمان کراتینه استفاده می کنید، تأثیرات بسیار متفاوت است. کراتین با صاف کردن سلول هایی که روی هم قرار گرفته اند تا رشته های موی شما را تشکیل می دهند، عمل می کند. لایه های سلولی که کوتیکول مو نامیده می شوند، از نظر تئوری کراتین را جذب می کنند و در نتیجه موهایی پر و براق به نظر می رسند. کراتین همچنین ادعا می‌کند که موهای مجعد را کمتر وز می‌کند، حالت دادن را آسان‌تر می‌کند و از نظر ظاهری صاف‌تر می‌کند.
مرکز گریم داماد vip
مرکز گریم داماد vip

مرکز زیبایی vip یکی از مراکز اصلی کراتینه مو آقایان در تهران میباشد

تاتو بدن ، علامت دائمی یا طرحی که با وارد کردن رنگدانه از طریق پارگی در پوست روی بدن ایجاد می شود.

گاهی اوقات این اصطلاح به راحتی برای ایجاد اسکار (سیکاتریزاسیون) نیز به کار می رود.

تاتو بدن مناسب در اکثر نقاط جهان انجام می شود، اگرچه در میان بعضی کشور ها با تیره ترین رنگ پوست و در بیشتر مناطق چین (حداقل در قرن های اخیر) وجود ندارد. طرح‌های خالکوبی شده توسط افراد مختلف تصور می‌شود که محافظت جادویی در برابر بیماری یا بدبختی ایجاد می‌کند، یا برای شناسایی رتبه، وضعیت یا عضویت کاربر در یک گروه مفید است.

دیزاین شاید رایج ترین انگیزه برای خالکوبی باشد.

تاتو ‌هایی نیز بر روی مومیایی‌های مصری و نوبیایی یافت شده است که مربوط به حدود ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد است.

استفاده از آنها توسط نویسندگان کلاسیک در رابطه با تراسیایی ها، یونانی ها، گول ها، آلمانی های باستان و بریتانیایی های باستان ذکر شده است. رومی ها جنایتکاران و بردگان را تاتو بدن می کردند. پس از ظهور مسیحیت، خالکوبی در اروپا ممنوع

شد، اما در خاورمیانه و سایر نقاط جهان ادامه یافت.

در قاره آمریکا، بسیاری از سرخپوستان معمولاً بدن یا صورت یا هر دو را خالکوبی ( تاتو ) می کردند.

روش معمول، خراش دادن ساده بود، اما برخی از قبایل کالیفرنیا رنگ را وارد خراش می‌کردند، و بسیاری از قبایل قطب شمال و زیربارکتیک، اکثر اسکیموها (اینویت)، و برخی از مردمان شرق سیبری سوراخ‌هایی با سوزن ایجاد می‌کردند که از طریق آن نخی با رنگدانه (معمولا دوده) پوشانده می‌شد. زیر پوست کشیده شد.
مرکز گریم داماد vip
مرکز گریم داماد vip

در پلی‌نزی، میکرونزی و بخش‌هایی از مالزی، رنگدانه‌ها با ضربه زدن روی ابزاری به شکل چنگک مینیاتوری به پوست وارد می‌شوند.

در موکو، نوعی خالکوبی مائوری از نیوزلند، شیارهای رنگی کم عمق در طرح‌های پیچیده منحنی بر روی صورت با ضربه زدن یک آجر استخوانی مینیاتوری به پوست ایجاد شد.

در ژاپن، سوزن‌هایی که در دسته‌های چوبی قرار می‌گیرند، برای خالکوبی طرح‌های رنگارنگ بسیار پیچیده استفاده می‌شوند که در بسیاری از موارد بیشتر قسمت‌های بدن را می‌پوشانند.

تاتو برمه ای با یک ابزار قلم مانند برنجی با یک نقطه شکاف و یک وزنه در انتهای بالایی انجام می شود. گاهی اوقات رنگدانه را با چاقو می مالند (مثلاً در تونس و در میان آینوهای ژاپن و ایگبوهای نیجریه)، یا پوست را با خار سوراخ می کنند.

آنچه در این مقاله خواهید خواند

خدمات گریم داماد چیست؟
مراحل ارائه خدمات گریم داماد در آرایشگاه مردانه
پاکسازی پوست با ماسک و شوینده ها
اصلاح پوست صورت و کوتاهی ریش

خدمات گریم داماد چیست؟

همه افراد تمایل دارند تا در بهترین شب زندگیشان به بهترین شکل دیده شوند. همین موضوع اهمیت شرکت در دوره های آموزش گریم را به خوبی نشان می دهد. خدمات گریم داماد در آرایشگاه مردانه چیست؟ شامل اصلاح صورت، پیرایش مو و حالت دادن مو و به علاوه یک گریم ساده می شود. برای یک آرایش داماد لازم است تا تمام این مراحل به درستی به انجام برساند. این خدمات در آموزشگاه آرایشگری مردانه آموزش داده می شوند.

گریم داماد با آنچه که در آرایش عروس انجام می شود کاملا متفاوت است. یا به عبارت دیگر این است که با این شدت میکاپ سایه چشم، رژ لب و… انجام نمی شود. در واقع دلیل انجام این فرآیند در واقع رنگ و لعاب دادن به صورت داماد نیست. بلکه این گریم تنها با هدف صاف کردن پوست و از بین بردن آثار لک روی سطح پوست می باشد. این کار موجب به تعادل رسیدن چهره عروس و داماد در کنار هم انجام می شود.
مراحل ارائه خدمات گریم داماد در آرایشگاه مردانه

برای دریافت خدمات گریم داماد بهتر است به سراغ یک آرایشگاه تخصصی بروید که تمامی این خدمات را مرحله و مرحله و با دقت به انجام برساند. یک روز پیش از عروسی به آرایشگاه بروید و خدمات پاکسازی پوست و استفاده از ماسک و لایه برداری را انجام دهید.
ارائه خدمات داماد

مراحل خدمات گریم داماد چیست؟
پاکسازی پوست با ماسک و شوینده ها

برای شروع این فرآیند ابتدا از پاک کننده های نرمال برای از بین بردن آلودگی های سطحی پوست نیز استفاده می شود. در مرحله بعدی از تونیک و مربوط کننده جهت پاکسازی و شفاف سازی پوست استفاده می شود. این محصولات برای پوست های مختلف ترکیبات متفاوتی دارند و یک آرایشگر باید بتواند جنس پوست و مو هر فرد را شناسایی کند.
اصلاح پوست صورت و کوتاهی ریش

اگر داماد بخواهد که ریش داشته باشد یا خیر شما باید برای ارائه خدمات گریم داماد به سراغ گریمی بروید که به خوبی با فرم صورت آن مچ می شود. در این مرحله به خواست مشتری و با در نظر گیری فرم صورت به سراغ کوتاهی و اصلاح صورت می رویم. اگر افراد تمایل دارند که شش تیغ باشند باید از کرم ها مخصوصی استفاده کنید که کاملا محل رویش ریش ها روی سطح پوست را بپوشاند.
یکسان سازی سطح پوست با کرم پودر

برای یک دست کردن سطح پوست از کرم پودر و پنکیک استفاده می شود. برای جلوگیری از اغراق باید از کرمی استفاده کنید که با رنگ پوست تفاوت چندانی نداشته باشد. برای پوشش سیاهی چشم و زاویه سازی صورت از محصولاتی مشابه هایلایتر و کانتور و… استفاده می شود. در آخر با استفاده از پودر فیکس همه آرایشی که انجام دهید را فیکس کنید. تا در صورت تعریق پوست آرایش خراب نشود.
کرم پودر داماد

چگونه سطح پوست داماد را یکسان سازی می کنند؟
آرایش ترمیمی پوست صورت آقایان

مورد بعدی که بعد از آرایش پایه باید به سراغ آن در ارائه خدمات گریم داماد در آرایشگاه مردانه می رویم. زاویه سازی و سایه زدن پوست است. در این مرحله شما می توانید زاویه های اشتباه صورت و برش بینی و… را با کانتورینگ محو کنید. در این مرحله شما با برجسته کردن و یا پوشاندن برخی موارد دیگر صورت را زیباتر می کنید.
گریم لب داماد در خدمات گریم داماد در آرایشگاه مردانه

دقت داشته باشید گریم لب داماد نباید به گونه ای باشد که تصور شود که او از رژ لب استفاده کرده است. در واقع شما باید این روند به گونه ای طبیعی جلوه دهید که متوجه تفاوت چندان رنگ لب نشود. اگر پوست لب خشک است از مسواک های نرم و مربوط برای جدا کردن این خشکی ها استفاده کنید. بعد از آن را کمی نرم کننده صاف کنید و سپس به سراغ استفاده از رژ لب بروید.
آرایش حرفه ای و اصلاح موی سر

نکته که باید به خاطر داشته باشید این است که هرگز در روز عروسی اقدام به کوتاهی موها نکنید. به این خاطر با این کار خط قیچی روی موها باقی می ماند. به عبارتی دیگر نمی توان آن طوری که شایسته است موها را فرم داد.

در صورتی که نیاز باشد و از تکه های مو نیز برای فرم دادن به موهای نیز استفاده می شود. به شما پیشنهاد می کنیم به آرایشگر خود اعتماد کنید. او با تجربه ای که دارد بهترین مدل هایی را که به خوبی با فرم صورت شما مچ می شود را می داند.
اصلاح سر وصورت داماد

آرایش حرفه ای داماد چگونه می باشد؟
سخن پایانی

از جمله خدمات گریم داماد در آرایشگاه مردانه می توان به اصلاح صورت، مو ، گریم صورت و… اشاره کرد. ما اینجا در آموزشگاه آرایشگری به شما آموزش داده می شود که چگونه این خدمات را به بهترین شکل به مشتری های خود ارائه دهید. همچنین نکاتی که به شما آموزش داده می شود که بتوانید بهترین مدل ها را روی هر فرم صورتی پیاده سازی کنید.
سوالات متداول

گریم داماد چگونه انجام می شود؟
این گریم تنها با هدف صاف کردن پوست و از بین بردن آثار لک روی سطح پوست می باشد. این کار موجب به تعادل رسیدن چهره عروس و داماد در کنار هم انجام می شود.
در گریم داماد پوست چگونه پاکسازی می شود؟
از پاک کننده های نرمال برای از بین بردن آلودگی های سطحی پوست نیز استفاده می شود. در مرحله بعدی از تونیک و مربوط کننده جهت پاکسازی و شفاف سازی پوست استفاده می شود.
آرایش ترمیمی پوست صورت آقایان چگونه است؟
در این مرحله شما می توانید زاویه های اشتباه صورت و برش بینی و… را با کانتورینگ محو کنید. در این مرحله شما با برجسته کردن و یا پوشاندن برخی موارد دیگر صورت را زیباتر می کنید.

سالن تخصصی داماد ایده آل شو در تهران

بهترین تصویر از زمان رو کنار هم بسازیم

سالن تخصصی داماد ایده آل شو با چندین سال تجربه در زمینه:

کوتاهی مو، گریم داماد و سینمایی، پاک سازی پوست، رنگ کردن و فرم دادن مو

مرکز تخصصی گرایش گریم داماد و پاکسازی پوست

دارنده عنوان آرایشگر نمونه تهران

دارای رتبه های مختلف در مسابقات

اولین دوره مسابقات قیچی طلایی در تهران

رتبه اول دربخش کوتاهی و استایل مو

رتبه سوم در بخش گریم و متعادل سازی چهره

پیج های اینستاگرام سالن تخصصی داماد ایده آل شو:

 

۲۰ درصد تخفیف ویژه برای عزیزانی که از طرف سایت عروس خاص مراجعه کنند

پکیج شماره یک :

مشاوره تخصصی جهت استایل مورد نظر آقا داماد

انجام کوتاهی و تست استایل های مورد نظر و در نهایت استایل اصلی

فشیال پوست نرمال ۳ مرحله ای

گریم متعادل ساز داماد

درصد تخفیف VIP از برند کت و شلوار DOTOO

وعده پذیرایی حضور در سالن

پکیج شماره دو:

مشاوره تخصصی جهت استایل مورد نظر آقا داماد

انجام کوتاهی مو و تست استایل های مورد نظر و در نهایت استایل اصلی

فشیال هفت مرحله ای تخصصی

گریم متعادل ساز حرفه ای

۳ عدد عکس حرفه ای

درصد تخفیف VIP از برند کت و شلوار DOTOO

وعده پذیرایی حضور در سالن

پکیج VIP

مشاوره تخصصی آقا داماد توسط دو هیراستایلیست

انجام کوتاهی مو و تست استایل توسط دو هیراستایلیست حرفه ای

فول فشیال VIP پوست در دوجلسه

گریم تخصصی متعادل ساز داماد با متریال سینمایی

۵ عدد عکس حرفه ای

یک کلیپ کوتاه از لحظه حضور تا پایان

در صد تخفیف ویژه از برند کت و شلوار DOTOO

وعده پذیرایی حضور در سالن

طراحی و ارائه NFT عکس های آقا داماد

نکات مهم:

در مجموعه داماد ایده آل شو، گریم های داماد توسط موادهای برند گریم سینمایی انجام میشود و پس از پایان کار چهره کاملا طبیعی و با مواد آرایشی متفاوت است

تفاوت مواد گریم سینمایی با آرایشی در ماندگاری بالا و بدون ریزش است

کلیه گریم های داماد با توجه به رنگ پوست طبیعی صورت آقا داماد انجام میشود که نچرال و مردانه به نظر برسد

کلیه خدمات کوتاهی مو، استایل، گریم ایده آل شوتوسط دونفر از مجموعه داران اصلی و با سابقه این عرصه انجام میشود

هر کدام از خدمات مجموعه ایده آل شو در قسمت مجزا مربوط به خود انجام میشود

خدمات ماشین عروس و ماساژ در آرایشگاه داماد vip

درست مثل عروس ، داماد هم دوست دارد که در جشن عروسی خود بسیار جذاب و خاص به چشم بیاید. درنتیجه هیچ دلیلی وجود ندارد، تا به عنوان آرایشگاه داماد به سراغ آرایش داماد نرود.
خدمات آرایشگاه داماد

درست مثل عروس ، داماد هم دوست دارد که در جشن عروسی خود بسیار جذاب و خاص به چشم بیاید . درنتیجه هیچ دلیلی وجود ندارد ، تا به عنوان آرایشگاه داماد به سراغ آرایش داماد نرود .

بعضی از دامادها با محصولات پاک کننده و مرطوب کننده صورت آشنا هستند . و همچنین محصولات مراقبت از مو را به خوبی می شناسند . و برای رفتن به یک مهمانی ساعت ها وقت صرف مدل دادن به مو و ریش خود خواهند کرد .

اما برای بعضی از دامادها هم حتی اصلاح صورت برای رفتن به مهمانی به سختی جابه جا کردن کوه میباشد .

شما جزو هر دسته ای که قرار بگیرید باید در شب عروسیتان بهترین چهره خود را داشته باشد …

آمادگی پوست برای آرایش داماد

از روزی که نامزد کردید شروع به شستشوی صورتتان کنید ، نه با آب و صابون معمولی بلکه به دنبال پاک کننده ای مناسب پوستتان باشید . و همچنین به صورت هفتگی از یک لایه بردار ملایم استفاده کنید . و به زودی متوجه درخشنده تر شدن پوست خود میشوید . نوشیدن آب را فراموش نکنید که تاثیر شگفت انگیزی بر روی پوست شما خواهد داشت .

پس نوشیدن روزانه ۸ لیوان آب را حتما در برنامه رژیم غذایی خود قرار دهید . مراقبت های پوستی فصلی را فراموش نکنید ، حتما در تابستان از کرم ضد آفتاب و در زمستان با استفاده از کرم مرطوب کننده از پوست خود محافظت کنید . تا به هنگام جشن عروسی در شفافیت و زیبایی پوست رقیب عروس شوید .

منظور از آرایش داماد چیست ؟؟

وقتی ما اسم ، آرایش داماد در بهترین آرایشگاه مردانه تهران را می آوریم ، آرایشگاه داماد vip دلیل بر این نمیشود که دقیقا به مانند عروس از خط چشم و یا رژلب استفاده شود . و یا اینکه کلمه شرم آوری باشد .

منظور از آرایش داماد بیشتر گریمی بی رنگ میباشد . که تنها برای صاف و یکدست شدن پوست و همچنین یکرنگ شدن پوست و از بین بردن لک و جای جوش و …

به کار خواهد رفت .

این آرایش به خصوص برای دامادهایی که دارای گودی چشم و سیاهی اطراف چشم هستند بسیار مناسب میباشد .

پس اگر شما به عنوان داماد به آرایشگاهی رفتید ، و حرف از آرایش داماد برای جشن عروسیتان شد اصلا حیرت زده نشوید ، آرایش داماد کاملا محو است و در جشن عروسی کسی متوجه آن نمیشود .

اگر داماد از گریم استفاده نکند ، در عکسها بین صورت داماد و صورت عروس تعادل برقرار نمیگردد و تمام خطوط چهره و لک و دو رنگ بودن قسمتهای مختلف پوستش به چشم خواهد آمد .
گل و ماشین عروس :

گلکاری و تزیین ماشین عروس در آرایشگاه vip ، بخش مهمی از مراسم عروسی است . که سبک آن با سلیقه عروس و داماد انتخاب میگردد . تزیین ماشین عروس با گل ، تور ، روبان و.. انجام میگردد . آرایشگاه داماد vip اغلب ماشین عروس ‌ها ، هم مزین به انواع مختلف گل هستند . این فرهنگ از قدیم میان ایرانیان مرسوم بوده‌است و هنوز هم پابر جا میباشد .

انواع گل ماشین عروس کدامند؟

تزئین ماشین عروس جدید به وسیله گل‌های مخصوص آن ، صورت می‌پذیرد . انواع گل ماشین عروس با مدیریت vip عبارت است از :

۱) گل‌های دارای ساقه‌های چوبی

گل ماشین عروس ، خوب است که مقاوم باشد . اینگونه در طول روز و در اثر عواملی نظیر باد ، حرکت ماشین و … خراب نشود . به همین دلیل بهتر است که از گل‌هایی که دارای ساقه چوبی هستند . به عنوان گل ماشین عروس ، استفاده میگردد . از جمله این گل‌ها می‌توان به برگ‌های گیاه راسکوس ، برگ‌های گیاه مونسترا ، برگ‌های بلند و کوردیلین ،گل ارکیده و گل رز ، گل ادریس ، اشاره کرد .

۲) گل‌های وحشی که گل مناسب ماشین عروس اسو

از دیگر گل‌های مناسب جهت تزئین ماشین عروس ، گل‌های وحشی می‌باشند . حتما دیده‌اید که برخی از ماشین‌های عروس را با استفاده از شاخ و برگ‌های گل‌ها ، تزئین می‌نمایند . گل‌های وحشی ، گزینه بسیار مناسبی جهت تزئین‌های این چنینی است .

۳) استفاده ترکیبی از گل‌ها

برخی از گل فروش‌ها از ترکیبی از گل‌ها ، جهت تزئین ماشین عروس استفاده می‌کنند . بدین منظور به عنوان مثال :میتوان گفت که :گل رز را به همراه گل ارکیده به کار می‌برند که جلوه بسیار زیبایی به ماشین عروس می‌دهد .

۴) گل‌های مصنوعی

نوع دیگر گل ماشین عروس ، انواع گل‌های مصنوعی است . که از جنس ابریشم میباشد . نکته قابل توجه در خصوص این نوع از گل‌های ماشین عروس این است ، که شباهت بسیار زیادی به گل‌های طبیعی دارند به حدی که برخی از آن‌ها تا قبل از لمس کردن شان ، مشخص نمی‌شود . که طبیعی است یا مصنوعی !

مزایای گل مصنوعی در آرایشگاه داماد تهران

از جمله مزایای گل‌های مصنوعی به عنوان گل ماشین عروس ساده ، می‌توان به این مورد اشاره نمود که تا حد زیادی مقاوم هستند . و به راحتی ، خراب نخواهند شد .

خدمات ماشین عروس آرایشگاه vip

تاتوی بدن در آرایشگاه vip

امروزه با استفاده از دستگاه های پیشرفته ، هیچ گونه درد هنگام تاتو احساس نمی کنید .
ولی در صورت نیاز می توان از برخی از کرم های خاص برای از بین بردن هر گونه درد احتمالی استفاده کرد .

وقتی صحبت از خالکوبی ها می شود، بزرگ تر بودن خالکوبی لزوما ، به مفهوم بهتر بودن خالکوبی نخواهد بود .

طرح های بزرگ تر یا طرح های بسیار رنگی ممکن است چندین جلسه طول بکشد .

بنابراین ممکن است بعد از اولین مراجعه ، تاتو شما کامل نباشد . تاتوها به مرور زمان محو می شوند ، هر چقدر هم با آن ها رفتار خوبی داشته باشید . چون پوست شما همیشه لایه های جدیدی تولید خواهد کرد .

بنابراین احتمالا باید بعد از مدتی به زیر سوزن برگردید تا تاتو خود را به شکل اولیه و تازه نگه دارید .

صرف انتخاب یک طرح زیبا نمیتواند ضامن یک خالکوبی خوب و حرفه ای هم باشد .

این تکنیک ، یکی از ترند های محبوب این سال‌ها به شمار می آید . مراقبت های بعد از این کار نیز نقش زیادی در حفظ سلامتی شما و سالم و زیبا نگه داشن پوست و طرح شما دارد که باید آن را جدی بگیریم .

این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و این کار علاوه بر اینکه روشی برای نشان‌ دادن ویژگی‌های شخصی هر فرد است ، به یک اثر هنری هم تبدیل شده .

اقدامات بعد از انجام تاتوی بدن :

بعد از انجام کار ، تاتو کار شما باید یک لایه نازک وازلین را روی طرح بمالد .

بعد از آن ، محل مورد نظر را با یک بانداژ یا پوشش پلاستیکی بپوشاند . این پوشش مانع ورود باکتری‌ ها به پوست خواهد شد .

همچنین محل انجام شده را از ساییده شدن به لباس و تحریک شدن محافظت خواهد کرد .

چند ساعت پانسمان را نگه ‌دارید ، این کار به جذب هرگونه مایع یا جوهر اضافی که از طرح تراوش می‌کند کمک کند .

بعد از چند ساعت می‌توانید بانداژ را بردارید .
اول دستان خود را با آب ولرم و صابون شست و شو بدهید .

تا زمانی که تتوی شما کاملاً خوب نشده است، آن را با کرم ضد آفتاب نپوشانید .

تتو را نخارانید یا آن را دستکاری هم نکنید .

روی تاتو لباس تنگ هم نپوشید .

شنا نکنید یا بدن خود را در آب غوطه‌ ور نکنید. ولی (دوش مجاز ایرادی ندارد)،

به‌ آرامی طرح را با صابون بدون عطر و آب شست و شو بدید .

پوست خود را با یک پارچه نرم خشک کنید و سپس مقدار کمی وازلین روی طرح خود بزنید .

می‌توانید بانداژ را در این مرحله بردارید تا پوست شما بتواند نفس بکشد .

ماندگاری تاتوی بدن در آرایشگاه داماد تهران

تاتوکار بدن در تهران مردانه ، و ماندگاری بهتر و بیشتر آن مشمول انجام دادن یک سری ترفندها میباشد .

اول: سعی کنید تاتوی خود را تمیز نگه داری کنید. به این شکل که روزانه پوست خود را با صابون ملایم و بدون بو بشورید.

دوم : پوست را مرطوب نگه داری کنید.

سوم: جهت مرطوب نگه ‌داشتن پوست، مقدار زیادی آب بخورید.

چهارم: به پوشش خود توجه کنید..

پنجم: لباس مناسب پوشیده تا نور خورشید تتوی شما را کمرنگ نکند.

ششم: از پوشیدن پارچه‌ های زبر مثل پشم خودداری کنید ، چون می‌توانند به ظاهر تاتوی شما آسیب برساند .

هفتم : از کاهش و افزایش وزن جلوگیری بکنید . چون با این کار باعث کشیده شدن ، و کج تتوی شما شود .

ماساژ بدن

دقت داشته باشید :

تاتو طرحی است که تا پایان عمر همراه شما خواهد بود و می تواند افکار ، عقاید ، و روحیات شما را به دیگران نشان بدهد .

یکی از بهترین قسمت های بدن برای خالکوبی کردن ، دست های شماست .

طرح تاتو روی دست می تواند به راحتی در معرض دید قرار بگیرد و افراد را با شخصیت و روحیه شما آشنا بکند .
همچنین ، اگر دوست دارید طرح تتوی خود را همیشه ببینید ، پشت و کف دست، انگشتان و ساعد بهترین انتخاب برای این کار هستند .
کلام پایانی :

انتخاب طرح تاتو مناسب که به شما اطمینان میدهد ، که تا ده سال آینده از طرح خالکوبی انتخابی خود پشیمان نمی شوید .

خالکوبی های کوچک

وقتی صحبت از خالکوبی ها می شود، بزرگ تر بودن خالکوبی لوزما به مفهوم بهتر بودن خالکوبی نیست. از این گذشته، خالکوبی های کوچک را هنگامی که سبک یا شخصیت شما را تحت الشعاع قرار می دهد، می توان پنهان کرد

آرایشگاه vip

ما در این مقاله قصد معرفی یکی از بهترین مراکز زیبایی آقایان در تهران را داریم. بدون شک تحقیقات زیادی در این باره صورت گرفته که در ادامه به آن میپردازیم.برای معرفی بهترین آرایشگاه مردانه تهران باید فاکتور های زیادی از جمله : بهداشت سالن و پرسنل ، تخصص بالا ، ارائه خدمات کامل و محیط مناسب را زیر نظر داشت.

 

سالن آرایشگاه مردانه و داماد vip به مدیریت vip طبق رنکینگ و نظرسنجی های صورت گرفته کامل ترین مرکز زیبایی آقایان در تهران میباشد.این سالن با بهره گیری از بهترین متد روز دنیا و بکارگیری از نیروهای متخصص در امور زیر آماده خدمات رسانی همه روزه با تعیین وقت قبلی میباشد.

 

 

خدمات این سالن آرایشگاه مردانه عبارت است از:

 

هیرکات سر با توجه به اناتومی چهره

گریم تخصصی داماد

(پکیج های متنوع دامادی)

پاکسازی و جوانسازی پوست ( با پیشرفته ترین دستگاه ها و متد روز )

 

ترمیم موی موقت

(کاشت موی یکروزه موقت بدون کوتاهی موهای خود شخص )

سالن آرایشگاه مردانه و داماد vip

خدمات تخصصی رنگ مو آقایان

( کار با مواد دکلره – لایت – جوگندمی )

خدمات کراتینه مو آقایان و ویتامینه

(صافی – احیا )

پدیکور و مانیکور

سولاریوم

آرایشگاه داماد vip هیرکات سر و صورت داماد بر اساس جمجمه سر گریم متعادلسازی چهره رفع چین و چروک های سطحی پوست رفع گودی زیر چشم خنثی سازی رنگ های مخرب در پوست کم نما کردن ایراد های چهره کم نما سازی انحراف بینی رنگ مو داماد ترمیم موی موقت داماد خدمات صافی مو و کراتینه مو آقایان

«برگ‌هام! داماد چقدر زیادی تغییر کرد!»، این اولین جمله‌ای است که هر فردی با دیدن ویدئوهای گریم داماد توسط «حاتم استایلیست» با چهره‌ای متعجب بر زبان خواهد آورد! کاربران شبکه‌های اجتماعی هم به گریم‌های او که ویدئوهایش در فضای‌مجازی دست‌به‌دست می‌شود، واکنش‌های متفاوتی نشان داده‌اند. بعضی‌ها از جالب بودن آن نوشته‌اند، عده‌ای این میزان از تغییر را کاری اشتباه دانستند و بعضی‌ها هم آن را دستمایه طنز قرار دادند و نوشتند: «یه زمانی فیلم آرایش عروس‌ها رو که می‌ذاشتن، ملت می‌گفتن وای این چه کاریه، عروس آرایش رو پاک کنه داماد می‌گرخه! حالا الان اینو چی میگین؟» در ادامه با این آرایشگر

این تبلیغ یکی از سالن‌های زیبایی آقایان است. در چند سال اخیر که کسب‌وکارهای زیادی در اینستاگرام تبلیغات می‌کنند، شاید کلیپ‌های آرایشگاه‌های مردانه‌ای که چهره دامادها را با گریم تغییر می‌دهند، دیده باشید. پدیده‌ای که ظاهرا نوظهور است و تقریبا تا چند سال پیش هیچ‌کس یادش نمی‌آید که داماد هم مثل عروس پکیج ویژه آرایش داشته باشد. با این حال، اغلب این کلیپ‌ها در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های متفاوتی از طرف کاربران روبه‌رو می‌شود که نشان می‌دهد ظاهرا جامعه ایرانی هنوز موضوع گریم و آرایش مردانه را نپذیرفته است.

برخی‌ها هم نظر مثبتی نسبت به گریم دامادی دارند، مثلا در زیر یکی از همین ویدیوهای گریم داماد که تصویر قبل و بعد مشتری با هم تفاوت ۱۸۰درجه‌ای دارد، محل بحث و اختلاف‌نظر بسیاری از کاربران است. کاربری با نام کوئین بیوتی در کنار چند استیکر قلب‌های رنگی می‌نویسد: «چقدر صنعت مد رشد کرده و گریم آقایان چقدر تاثیرگذار و جذابه.» نسترن نیز کاربر دیگری است که معتقد است مردها هم باید در بهترین روز زندگی‌شان به خودشان اهمیت بدهند. با این حال، تغییر ناگهانی داماد در این کلیپ از دید برخی از کاربران نیز عجیب به نظر می‌رسد؛ مردی میانسال با موهایی کم‌پشت که در انتهای ویدیو تبدیل به پسری جوان با موهایی پرپشت می‌شود. کاربری به نام شهریار در واکنش به این همه تغییر با لحنی طنز خطاب به آرایشگر می‌نویسد: «داداش این فردای دامادی یک حموم بره بیاد که برمی‌گرده به همان کچلی.»
فروش امن و بدون هزینه خودرو فقط در یک روز!(همین حالا درخواست دهید)
درمان قطعی آرتروز گردن فقط با ارسال فرم (+مشاوره رایگان)!
۳۰%تخفیف ویژه روز زن هایفوتراپی کامل صورت و غبغب درشرق تهران
تسکین دردهای آرتروز گردن با تکنولوژی UIC (فرم را پر کنید)

یکی دیگر از کلیپ‌ها با تحریک احساسات زنان سعی دارد مخاطبان را به واکنش وادار کند، به همین دلیل با تیتر: «به این میگن داماد، ببین از عروس قشنگ‌تر شد» در کپشن این ویدیو توضیح می‌دهد که تو هم می‌تونی شب دامادیت از عروس خوشگل‌تر بشی!

این دست از کلیپ‌های منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی تیترهای جالبی هم دارد. یکی از این کلیپ‌ها برای جذب بیشتر مخاطب با فونت بزرگ روی تصویر نوشته: «عروس وقتی داماد رو دید از خوشحالی سکته کرد.» یکی دیگر از کلیپ‌ها با تحریک احساسات زنان سعی دارد مخاطبان را به واکنش وادار کند، به همین دلیل با تیتر: «به این میگن داماد، ببین از عروس قشنگ‌تر شد» در کپشن این ویدیو توضیح می‌دهد که تو هم می‌تونی شب دامادیت از عروس خوشگل‌تر بشی. این ویدیو با بیش از ۱۷هزار ویو یکی از پرمخاطب‌ترین ویدیوهای گریم داماد است. اکانتی با آیدی سالومه می‌نویسد: «دوماد با چهره قلابی» و کاربر دیگری در تایید حرف او خیلی جدی توضیح می‌دهد که اساسا چنین ازدواجی صحیح نیست!

با همه اینها واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی متفاوت است و اساسا پدیده نوظهور «گریم داماد» به اندازه مخالفانش، طرفداران خودش را هم دارد. آرایشگاه‌های مردانه نیز با توجه به استقبال مشتریان اغلب خدمات گریم داماد را در پکیج‌هایی ویژه به‌همراه پاک‌سازی پوست، مانیکور و اصلاح ابرو به همراه پروتز مو ارایه می‌دهند.
هم اکنون دیگران می خوانند

ماجرای هولناک قتل ناموسی «نگین» دختر ۱۶ ساله در خمین چه بود؟
معلم سنگدل دست دانش‌آموز تالشی را شکست | آموزش و پرورش گیلان توضیح داد
برنامه دولت برای افزایش مبلغ یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی در سال ۱۴۰۲
ماجرای کشف عجیب علی دایی و مهدی طارمی!
پرونده هواپیمای اوکراینی بعد از ۳ سال به کجا رسید؟
هشدار! امشب مراقب آسمان باشید!
بازیکن سابق پرسپولیس برای حمل مواد دستگیر شد!

بابک اتحادی یکی از آرایشگرانی که در زمینه گریم داماد فعالیت می‌کند، درباره این مُد و استقبال مردم از آن به «شهروند» می‌گوید: «چند سال پیش که این پدیده مد شد برخی از آرایشگران، دامادها را آرایش می‌کردند. خب این موضوع اصلا جالب نبود، چون چهره‌شان طبیعی نبود. من یکی از منتقدانش بودم. بنابراین کم‌کم این روش تلطیف شد و گریم جای آرایش را گرفت، مردم هم استقبال کردند، اما همیشه نگرانی‌شان این است که طبیعی نباشد. اغلب مشتریان ما می‌خواهند تغییر کنند، اما تغییرات‌شان توی ذوق نزند. الان کیفیت کارها خیلی ارتقا پیدا کرده، معمولا گریم دامادها خیلی طبیعی است و مشتریان زیادی دارد.»

اتحادی در پاسخ به این سوال خبرنگار شهروند که آقایان با چه نوع ظاهر و سنی مشتری گریم هستند؟ می‌گوید: «اغلب افرادی هستند که اعتمادبه‌نفس کمتری در اجتماع دارند، مثلا موهایشان ریخته یا نقصی مثل سوختگی یا ضایعه‌ای دارند که می‌خواهند آن را برطرف کنند.»

او توضیح می‌دهد که برطرف‌کردن نقص‌های صورت آقایان هم بستگی به نوعش دارد، برخی‌ها با گریم درست می‌شود، اما عده‌ای نیاز به پروتز دارند: «هفته دیگر دامادی دارم که گوش‌هایش مادرزادی نقص دارد. برای او قرار است با سیلیکون و پروتز، گوش طراحی کنیم که طبیعی به نظر برسد. داماد دیگری داشتم که تصادف کرده و حتی ۱۴ بار روی صورتش عمل جراحی زیبایی انجام شده بود، برای همین برای او هم پروتز کار کردیم و خودش می‌گفت که مثل روز اولش شده است.»

اگرچه پدیده گریم آقایان هم این روزها مشتریان زیادی دارد، اما ظاهرا هنوز هم به لحاظ نرخ و قیمت‌ها، تعرفه گریم داماد از عروس پایین‌تر است. اتحادی درباره تفاوت قیمت گریم زنان و مردان می‌گوید: «قیمت گریم عروس خیلی بیشتر از داماد است. آرایشگاه‌های مردانه هم قیمت‌های متفاوتی دارند. مثلا آرایشگاهی هست که فقط برای طراحی گوش داماد ۱۰میلیون تومان از مشتری می‌گیرد. قیمت‌های ما پایین‌تر است. گریم داماد در آرایشگاه ما بین دو تا سه‌ونیم میلیون قیمت دارد. به‌صورت میانگین آرایشگاه‌های مردانه بین دو تا پنج‌میلیون هزینه گریم دریافت می‌کنند.»

هفته دیگر دامادی دارم که گوش‌هایش مادرزادی نقص دارد. برای او قرار است با سیلیکون و پروتز، گوش طراحی کنیم که طبیعی به نظر برسد. داماد دیگری داشتم که تصادف کرده و حتی ۱۴ بار روی صورتش عمل جراحی زیبایی انجام شده بود، برای همین برای او هم پروتز کار کردیم و خودش می‌گفت که مثل روز اولش شده است

 

با همه اینها، بحث تغییر چهره آن هم برای یک شب، موضوعی که اغلب مخالفان گریم از آن به‌عنوان کلاهبرداری یاد می‌کنند، یکی از چالش‌های پیش‌روی آرایشگران است. آنها گاها کامنت‌های منفی نسبت به تغییر چهره برخی از مشتریان‌شان دریافت می‌کنند. هرچند که گریم داماد مشتری‌های خاص خودش را دارد و آنطور که از ماهیت آن پیداست در قالب مد به آقایان عرضه می‌شود، اما اجباری هم در انتخاب آن وجود ندارد. بابک اتحادی می‌گوید عروس‌ها بیشتر از دامادها از این موضوع استقبال می‌کنند و معمولا ۹۰درصد از مشتریانش به خواسته همسران خود پکیج گریم دامادی را انتخاب کرده‌اند.

 

حاتم احمدی، ۳۴ ساله است. او درباره علاقه‌اش به آرایشگری می‌گوید: «وقتی پنجم ابتدایی بودم، در فصل تابستان به دلیل علاقه‌ای که به آرایشگری داشتم، شروع به شاگردی در این کار کردم. از بچگی که آرایشگاه می‌رفتم و موهایم را کوتاه می‌کردند، این کار را خیلی دوست داشتم و از همان زمان هدفم این بود و برایش برنامه داشتم که یک روزی وارد این حوزه کاری بشوم و برای موفق‌شدن هم تلاش کنم. الان حدود ۲۵ سال است که وارد این حرفه شدم. هم آرایشگر هستم و هم گریم داماد انجام می‌دهم. اما گریم داماد، علاقه‌مندی اصلی من است و در چند سال اخیر، جدی‌تر آن را پیگیری کردم. تعداد دامادهایی هم که گریم کردم، خیلی زیاد بوده و آمارش از دستم در رفته است».

تغییر دامادها باعث تعجب مردم می‌شود

از او درباره این‌که ویدئوهای گریم دامادتان را که در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده و البته با آن‌ها شوخی‌هایی هم شده دیده‌اید یا نه، می‌پرسم که می‌گوید: «ویدئوهای گریم دامادهای ما، در شبکه‌های اجتماعی چند وقتی است که زیاد مورد توجه قرار می‌گیرد و دست به دست می‌چرخد. دلیلش هم تغییرات ظاهری داماد است که برای مردم جالب است. مردم ما، زیبایی را خیلی دوست دارند و به زیبایی‌ها عکس‌العمل نشان می‌دهند.»

عروس‌ها از داماد می‌خواهند که خودش را گریم کند

او درباره این‌که هدف مشتری‌هایش از تصمیم برای این همه تغییر که تاحدودی غیرطبیعی هم به نظر می‌رسد چیست، می‌گوید: «این دامادها قبل از مراجعه به ما، بله و جواب مثبت عروس خانم را گرفتند و بیشترشان به اصرار عروس خانم‌هاست که پیش ما می‌آیند. یعنی به اصرار و درخواست عروس خانم‌هاست که دامادها برای گریم به ما مراجعه می‌کنند. در ضمن، ما در شمال کشور مشغول به کار هستیم اما از همه شهرهای ایران مشتری داریم که این هم لطف مردم است و باعث افتخار ماست. ما هم تمام تلاش‌مان را می کنیم که مشتری‌مان راضی باشد. برای ما، مهم رضایت مشتری است و این‌که شب دامادی‌اش، متفاوت، خاص و البته هیجان‌انگیزتر شود».

گریم داماد، ۶ ساعت طول می‌کشد

«احمدی» درباره این‌که برای گریم داماد دقیقا چه کارهایی انجام می‌شود و چقدر زمان می‌برد، می گوید: «گریم داماد معمولا در ۲ روز انجام می‌شود. یک روز قبل از مراسم، داماد یک بار باید به ما مراجعه کند و یک بار هم روز مراسم. روز اول تقریبا ۳ ساعت و روز دوم هم کمی بیشتر از ۳ ساعت زمان می‌برد. بنابراین تقریبا ۶ ساعت زمان می‌برد. خدمات ما از اصلاح مو، کوتاهی و … شروع می شود که به‌همراه پاک سازی پوست، روز قبل از مراسم انجام می‌شود. روز مراسم هم گریم انجام می‌شود با فرم‌دهی به موها. اگر داماد مو نداشته باشد، کاشت مو موقت انجام می‌شود که یک جورهایی اختصاصی خودمان است و ما به بهترین شکل این کار را انجام می‌دهیم و گسترش‌اش دادیم. کاشت موقت مو که ما انجام می‌دهیم، مثل پروتزهای سینمایی نیست، این یک چیزی است که بر اساس تجربه و خلاقیت، ما آن را در شاخه کاری خودمان رونق دادیم و به نتیجه رساندیم که مورد استقبال مشتری‌ها هم قرار گرفته است و به آن کاشت موی موقت می‌گوییم که فقط برای یک شب، دوام دارد».

 

این آرایشگر درباره این‌که واکنش مشتری‌ها بعد از دیدن این همه تغییر در صورت‌شان چیست؟ می گوید: «همه دامادها از این‌جا سراغ عروس‌خانم می‌روند یعنی می‌روند آرایشگاه دنبال همسر آینده‌شان، عروس ذوق‌زده می‌شود، شوکه می‌شود از این همه تغییر. البته عروس خانم می‌داند که وقتی داماد به ما مراجعه می‌کند، خیلی تغییر خواهد کرد اما باز هم وقتی شدت تغییر را می‌بیند، متعجب می‌شود».

از او می‌پرسم که نظر خودش درباره این میزان از تغییر دادن صورت یک نفر برای دامادی چیست؟ می‌گوید: «ما صورت و ظاهر فرد را تغییر نمی‌دهیم بلکه متعادل‌سازی چهره انجام می‌دهیم. یعنی چهره فرد را بهتر می‌کنیم. یک سری عیب‌ها را برطرف می‌کنیم، به قول معروف جوان سازی برایش انجام می‌دهیم».

گریم از ۲ تا ۴ میلیون‌تومان هزینه دارد

«حاتم استایلیست» درباره ماندگاری این گریم و هزینه آن هم می‌گوید: «هزینه این کار اگر دامادمان مودار باشد، تقریبا ۲ تا ۲ و نیم میلیون تومان است. اگر مو نداشته باشد یا موهایش کم پشت باشد، از ۲ میلیون و هشتصد تا ۳ و نیم میلیون تومان هزینه دارد و در این حالت کاشت موقت مو انجام می‌شود. البته باز هم به صورت فرد و میزان متعادل‌سازی چهره که مدنظرش باشد، بستگی دارد. این مو بعد از یک شب و با شست‌و‌شو از بین می رود. گریم هم فقط برای شب مراسم ماندگاری دارد و همه این خدمات، فقط به درد همان شب مراسم می‌خورد».

خواستگار هم گریم کردم اما تا حالا کسی شاکی نشده است

از او می‌پرسم که آیا پیش‌آمده که عروس یا خانواده‌اش از شما شکایت کرده باشند که چرا خواستگار را این همه تغییر داده بودید؟ می گوید: «نه خدا را شکر. البته برای خواستگاری هم موردهایی داشتیم که فرد مو نداشته یا می‌خواسته ظاهر زیباتری داشته باشد و برای گریم، پروتز، کاشت موقت مو و … مراجعه کرده و این اتفاق افتاده اما شکایتی بابت این موضوع از خانم یا خانواده‌اش نداشتیم. البته معمولا افراد قبل از خواستگاری یکدیگر را می‌بینند و این‌طور نیست که دختری پسر را برای اولین بار در جلسه خواستگاری ببیند. بنابراین یک آشنایی مختصری از قبل وجود دارد.» او با خنده ادامه می‌دهد: «پشت سر من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده و خبر ندارم اما تا حالا برای‌مان مشکلی پیش نیامده و کسی در این باره به ما برای شکایت و گلایه، مراجعه نکرده است.»

شخصا صورت طبیعی خودم را دوست دارم

او که معمولا سرش خیلی شلوغ است، درباره کامنت‌های فالوئرهایش که او را ترغیب به انجام عمل‌های زیبایی می‌کنند، می‌گوید: «رزرو گریم داماد ما، در روزهای عادی سال حداقل از یک ماه زودتر باید انجام شود. روزهای خاص که طبیعتا باید زودتر از آن باشد. همان‌طور هم که گفتید، بعضی افراد در کامنت پست‌هایم می‌گویند ؛ چرا خودتان سراغ عمل‌های زیبایی نرفتید و صورت‌تان این قدر طبیعی است. من خودم، صورت طبیعی‌ام را دوست دارم. البته اگر بحث گریم باشد، خودم را گاهی گریم می‌کنم که آن هم یک چیز زیباسازی و متعادل‌سازی صورت است اما این که بروم، بینی‌ام را عمل کنم، دندان‌هایم را کامپوزیت کنم، فکم را فلان، نه، این کارها را دوست ندارم و علاقه‌ای ندارم. به نظرم، صورت طبیعی فرد، زیبایی بیشتری دارد».

در حالی که گریم مردانه می‌تواند ظریف‌تر باشد، اما نمی‌توانید توانایی آن در بهبود ظاهر را انکار کنید.  به هر حال، این یکی از مهمترین روزهای زندگی مشترک یک زوج است.  دامادها در حال بررسی راه های بیشتری برای نشان دادن بهترین چهره خود هستند.

هنرمندان آرایشگر نیز طیف وسیع تری از مشتریان داماد برای گریم را می بینند.

آرایشگاه داماد

vip مدیر آرایشگاه داماد تهران بکس رتبه اول آرایشگاه های داماد تهران ، می‌گوید: «روندهای مد و آراستگی اکنون آینه‌ای است که شامل زوج‌های همجنس و ناسازگار با جنسیت می‌شود.  او می‌گوید: «عروسی‌ها به گونه‌ای رشد کرده‌اند که بازتابی واقعی‌تر از جامعه را شامل می‌شوند.  همه افراد درگیر می خواهند تا جایی که می توانند عالی به نظر برسند، به خصوص با نفوذ رسانه های اجتماعی.

در زیر، متخصصان زیبایی و آراستگی نحوه استفاده مشتریان مرد از آرایش در روزهای عروسی خود را به اشتراک می گذارند.

بهترین ویژگی های خود را نشان دهید

هنگامی که در حال بررسی روند عروسی هستید، متوجه می شوید که آرایش می تواند به خاص تر و خاطره انگیزتر شدن روز کمک کند.  این می تواند لباس شما را روشن کند و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.  ظاهر و حس استایل شما را تقویت می کند.  به همین دلیل مهم است که بدانید چگونه در روز عروسی خود از آرایش استفاده کنید تا بهترین ظاهر خود را داشته باشید.  بارانوف می گوید: «من متوجه شده ام که بیشتر دامادها و حتی پدران این زوج آماده پیشرفت هستند.  “تا زمانی که هنوز احساس کنند و خود را بازتابی ببینند.”  این روزها میکاپ آرتیست ها در هر دو طرف جشن عروسی کار می کنند.

واقعیت این است که صرف‌نظر از جنسیت، همه می‌خواهند تا حد ممکن بی‌عیب به نظر برسند.»  مردان قطعا با صندلی گریم غریبه نیستند. دامادها معمولاً برای آماده شدن برای جشن های قبل از عروسی از آرایش استفاده می کردند.  تمرکز اصلی بر روی یک کانسیلر کوچک در جاهایی که لازم است یا پودر برای از بین بردن درخشش بوده است.

برخی از دامادها ممکن است بخواهند با گریم عروسی خود، ظرافت را کنار بگذارند تا حال و هوای شیک تری داشته باشند.

از آنجایی که بسیاری از زوج‌ها جزئیات عروسی خود را در پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند، دلیل بیشتری برای دامادها ایجاد می‌کند تا vip از مرکز توجه را به خود جلب کنند.  بارانوف که با خدای خط چشم آلن کامینگز کار کرده است، می گوید: «عروسی ها فرصتی هستند تا خیالات خود را با ظاهر خود به نمایش بگذارید.  او می افزاید: «شما می توانید چند کار انجام دهید تا جسارت بیشتری داشته باشید.  یک شانه سبک از ریمل روی پلک بالا، همان سایه مژه ها، می تواند بر رنگ چشم تأکید کند و ظاهری ظریف به آن اضافه کند.

«استفاده از خط چشم با رنگ گوشت در خط آب پایین، شکل چشم‌ها را مشخص می‌کند و لبه‌های داخلی را وقتی قرمز هستند خنک می‌کند.»  “این نشانه ای از خستگی از تمام جشن های شب قبل است.”  مقداری سایه چشم تیره اضافه کنید، و ظاهری دودی در خواب ایجاد کرده اید.

پاکسازی پوست صورت :

کمک به پوست با آبرسانی ،  تغذیه و بهبود خونرسانی نیازمندی مراقبت هایی است . که با نام پاکسازی صورت مطرح میشود …

سطح پوست از سلول‌های مرده یا لایه‌ی شاخی تشکیل شده .  این سلول‌ها در سطحی‌ترین بخش اپی‌درم پوست قرار میگیرند .

وظیفه‌ی سلول‌های شاخی محافظت از پوست بدن میباشد . و اولین خط دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری‌زا محسوب می‌گردد .

به طور معمول بدن هر ۳۰ روز یکبار تمام سلول‌های لایه شاخی را حذف کرده و سلول‌های جدیدی جایگزینشان خواهد کرد .

منتها گاهی اوقات این سلول‌های مرده روی پوست تجمع پیدا میکنند .

برداشت سلول‌ های مرده یا اگزفولیشن به شما کمک می‌کند که پوست شاداب‌تر و درخشان‌تری داشته باشید .

پاکسازی آلودگی‌ها و چربی‌ها

روی پوست ما را به طور طبیعی چربی‌ هایی میپوشاند . که در حفظ رطوبت پوست موثر هستند . و خواص ضد میکروبی هم دارند .

در برخی افراد چربی‌ها روی پوست تجمع پیدا خواهد کرد ، منافذ پوستی را می‌بندند . و باعث آکنه و جوش میگردند .  پاکسازی می‌تواند چربی‌های اضافی صورت را حذف بکند .

مراحل :

ماساژ صورت : بهبود خونرسانی ، ریلکس کردن و پیشگیری از روند پیری پوست میباشد .
بخور : آبرسانی و بهبود خونرسانی

اگزفولیشن یا برداشت سلول‌های مرده :

به کمک اسکراب‌ها ، لایه بردارهای شیمیایی یا ابزارهایی مثل درمارولر

پاکسازی صورت از آلاینده‌ها و چربی‌های اضافی با استفاده از شوینده‌های مختلف و محصولات لایه بردار در آرایشگاه vip

ماسک‌ صورت برای پاکسازی ، آبرسانی و ویتامین‌رسانی به پوست

استفاده از کرم‌ها و لوسیون‌های مفید برای آبرسانی و تغذیه پوست میباشد .
کراتینه مو :

درمان موها با کراتین مو یا عبارت کراتینه موی برزیلی را بارها شنیده اید .البته آدم های کمی هستند که معنی عبارت کراتین مو را کاملا دقیق می دانند . وقتی که موهای وز و فر بهم ریخته داشته باشید ، حتما به دنبال کراتینه کردن مو برای رهایی از اینهمه بی نظمی و شلوغی هستید .

هدف این درمان ، بازیابی و بازسازی نواحی آسیب دیده ی مو با ماده ای که مو از آن ساخته شده است :

کراتین ( Keratin ). کراتین پروتئینی قوی است که ماده ی اصلی برای محافظت و استحکام مو می باشد . با افزایش سن و استفاده از مواد شیمیایی درصد آن در مو کاهش پیدا خواهد کرد .کراتینه کردن مو به سادگی این پروتئین را به آن باز می گرداند . اضافه کردن یک لایه پروتئین به موها، به آن ها استحکام و آرامش می بخشد . و از طرفی کار با موها را نیز راحت تر خواهد کرد .

ماندگاری کراتینه به چه عواملی بستگی دارد ؟

استخر رفتن و یا در آب دریا شنا کردن بدون کلاه شنا ممنوع میباشد .

چون کلر فراوان موجود در آب استخر و همچنین نمک بالای موجود در آب دریا ، باعث آسیب به موی کراتینه شده میشوند . بایستی دور این دو کار را بدون کلاه شنا خط کشید .

البته با داشتن کلاه هیچگونه محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت .

مورد دوم استفاده از شامپوهای بدون سولفات ، برای استحمام می باشد . سولفات درون شامپوها عمر کراتین مو را برای شما کم می کند . از این رو اگر شامپوی بدون سولفات ،تهیه کنید می توانید هر چقدر که دلتان می خواهد به حمام بروید و هیچ مشکلی هم برای کراتین موی شما بوجود نخواهد آمد .

البته گفتنی است که حتی با نبود شامپوی بدون سولفات ، کراتین شما به طور کل از بین نخواهد رفت .اما مدت ماندگاری آن به تدریج کوتاه تر میگردد .

ماندگاری کراتینه مو چقدره :

کراتینه مو مردانه دائمی نیست .و ماندگاری آن بستگی به جنس و بافت موها و مراقبت های شما از آن ها دارد . اما معمولا از ۴ تا ۶ ماه ماندگاری خواهد داشت .

 

بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران | بهترین سالن آرایشگری مردانه شرق تهران | آرایشگاه مردانه خوب | آرایشگاه داماد در شرق تهران

برای بسیاری از مردان، یافتن آرایشگاهی حرفه ای و معتبر در منطقه، بسیار مهم است. زیرا ضمن حفظ ظاهر مناسب، مدت زمانی که می توانند برای نظم دادن به ظاهر خود بگذارند، بسیار محدود است. بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران ، ضمن به روز بودن مهارت ها، تکنیک ها و مدل هایی که ارائه می نماید، به تجربیات بالایی نیز دست یافته است که می تواند به عنوان آرایشگاه مردانه خوب در این منطقه منظور شود. شما می توانید بهترین سالن آرایش مردانه شرق تهران را در اینجا بیابید. این سالن های آرایشگری، امروزه به دلیل تخصص بالایی که کسب نموده اند، به عنوان آرایشگاه داماد در شرق تهران شناخته می شوند.
برترین آرایشگاه مردانه شرق تهران
آرایشگاه مردانه مستر کات

آرایشگاه مردانه مسترکات، یکی از با سابقه ترین سالن های آرایش در منطقه است که به عنوان سالن های تخصصی داماد نیز فعالیت دارد. این آرایشگاه، با بهره مندی از تکنیک های روز و مواد اولیه با کیفیت بالا، بهترین خدمات را ارائه کرده و مجهز به تجهیزات پیشرفته ای است که بتواند بهترین عملکرد را در سرویس دهی خود ارائه کند. ضمن آنکه پرسنل متعهد آن باعث شده است تا بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران مطرح بوده و با استفاده از تخصص آرایشگران ماهر و گریمورهای حرفه ای خود، به عنوان بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران نیز شناخته شود. می توانید مشاوره های لازم را از کارشناس آرایشگاه مسترکات دریافت کنید.

آرایشگاه مردانه مستر کات | بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران

بیشتر بخوانید : بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران
آرایشگاه مردانه رز سیاه

آرایشگاه مردانه رز سیاه، یکی دیگر از بهترین سالن آرایش مردانه شرق تهران است که با بهره مندی از روش های نوین آرایشگری، خدمات اصلاح موی مردانه، حالت دادن به مو، پاکسازی پوست، کراتینه و بوتاکس کردن، رنگ کردن مو آقایان و اصلاح صورت را ارائه می نمایند که تماما بر اساس دانش جدید و تجربیات حاصله بوده و با قیمتی مناسب ارائه می شود. می توانید خدمات با کیفیت این آرایشگاه مردانه خوب را با خیالی آسوده دریافت نمایید.

 

آرایشگاه مردانه رز سیاه
آرایشگاه مردانه حامد

از دیگر آرایشگاه های ممتاز در این منطقه، آرایشگاه مردانه حامد است که در محیطی آرام و مجهز، فعالیت های آرایشگری خود را ارائه می نماید. این که از بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران است، خدماتی به روز شده و در سطح کیفی بالا را به کمک پرسنل مجرب و آزموده خود ارائه می کند. می توانید خدماتی همچون کوتاهی مو با جدیدترین مدل ها بر اساس استایل خود را انتخاب کرده و برای رنگ کردن تخصصی موهای مردانه، از خدمات این سالن آرایش، بهره مند شوید. ضمن آنکه آرایشگاه مردانه حامد، به عنوان بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران نیز شناخته شده است و از بهترین و حرفه ای ترین گریمورهای این منطقه بهره می برد.

آرایشگاه مردانه حامد | آرایشگاه داماد در شرق تهران

بیشتر بخوانید : بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران
آرایشگاه داماد آس

آرایشگاه داماد آس نیز، از بهترین سالن های آرایش است که با بهره مندی از کادری مجرب و دوره دیده و استفاده از گریمورهای حرفه ای به همراه مواد آرایشی و تجهیزات به روز شده، فعالیت داشته و از بهترین سالن آرایش مردانه شرق تهران می باشد. خدمات این آرایشگاه، به دامادهای عزیز و مردان خوش استایل، در بهترین کیفیت بوده و با قیمت هایی منصفانه انجام می شود. برای رنگ کردن مو، اصلاح صورت، کوتاهی مو در جدیدترین مدل و دیگر خدماتی همچون کراتین موها و یا پاکسازی پوست، می توانید به این آرایشگاه مردانه خوب مراجعه کنید.

آرایشگاه داماد آس
آرایشگاه مردانه دانیال

آرایشگاه مردانه دانیال، یکی از سالن های آرایش مردانه خوش نام در منطقه شرق تهران است که خدماتی گسترده و متنوع را در بهترین کیفیت ارائه می کند. این که از بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران است، ضمن ارائه گریم های حرفه ای جهت دامادهای عزیز، خدماتی همچون پاکسازی و لایه برداری پوست، کراتین مو، حالت دهی یا صاف کردن مو، کوتاهی مو با جدیدترین متد، رنگ کردن مو و بسیاری دیگر از خدمات مورد نیاز مردان را در پیرایش و آرایش ارائه کرده و به عنوان بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران نیز شناخته می شود که با قیمتی مناسب، خدمات خود را ارائه می نماید.

آرایشگاه مردانه دانیال | آرایشگاه داماد در شرق تهران

بیشتر بخوانید : بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران
آرایشگاه شاهین

آرایشگاه شاهین نیز از دیگر سالن های مطرح و شناخته شده در این منطقه است که به دلیل ارائه خدماتی نوین با تجهیزاتی پیشرفته و کارآمد، رضایت مندی بالایی را از مشتریان کسب نموده و توانسته است در لیست بهترین سالن آرایش مردانه شرق تهران قرار گیرد. می توانید به سادگی، انواع خدمات آرایش و پیرایش را از این سالن دریافت کرده و از کیفیت مواد اولیه استفاده شده، اطمینان حاصل نمایید. ضمن آنکه به دلیل برخورداری از گریمورهای حرفه ای و پرسنلی متخصص، به عنوان آرایشگاه مردانه خوب مطرح می باشد که هزینه هایی مقرون به صرفه را منظور می نماید.

آرایشگاه شاهین

بیشتر بخوانید : بهترین آموزشگاه زبان شمال تهران
آرایشگاه موکات

از بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران ، می توان به آرایشگاه موکات اشاره نمود که یکی دیگر از سالن های آرایش حرفه ای است که از آرایشگران و گریمورهای حرفه ای بهره برده و بهترین خدمات را در کیفیت عالی و با استفاده از تجهیزات به روز شده و مواد آرایشی مرغوب، ارائه می نماید. می توانید استایل خود را با استفاده از تکنیک های این آرایشگاه، مطابق با انتظاراتتان، تغییر دهید. کراتین مو، رنگ مو، کوتاهی با روش های جدید، پاکسازی و لایه برداری پوست و دیگر خدمات مشابه را از آرایشگاه موکات دریافت کنید. ضمن آنکه به عنوان بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران نیز مطرح می باشد.

 

خدمات گریم در آرایشگاه داماد
گریم داماد
یکی از مهم ‌ترین خدمات یک آرایشگاه داماد، خدمات گریم می باشد. منظور از گریم، استفاده از کرم ‌های مخصوص برای صاف و یکدست کردن پوست، پنهان کردن لک و جوش، گودی چشم و … می باشد. اگر خدمات گریم در آرایشگاه داماد ارائه نشود؛ بی شک تفاوت چهره عروس و داماد در عکس ‌ها و فیلم ‌ها به وضوح مشخص می ‌شود. به طور مثال عروس خانم ‌در زیباترین و بی نقص ‌ترین حالت ممکن، ولی آقای داماد، بدون هیچ گریمی، دارای چین و چروک زیاد و پوستی کدر می باشند.
به طور کلی در خدمات گریم، هر ایراد و نکته منفی که در صورت داماد وجود داشته باشد؛ برطرف می ‌شود و یا تا جایی که امکان داشته باشد، آرایشگر آن ‌ها را پوشش می ‌دهد تا کمتر به چشم آید. از این رو پیدا کردن بهترین آرایشگاه داماد برای دریافت خدمات گریم، بسیار اهمیت دارد. متاسفانه بسیاری آقایان هنوز از گریم بی اطلاع هستند و فکر می ‌کنند که این یک کار زنانه است. ولی باید توسط آرایشگر کاملا قانع شوند.

خدمات پاکسازی پوست در آرایشگاه داماد

یکی از خدمات ویژه ای که باید در آرایشگاه داماد برای دامادها ارائه شود؛ خدمات پاکسازی پوست می باشد. در روز عروسی و یا حتی چند روز قبل از آن، پوست داماد با استفاده از لوسیون و ماسک ‌های ویژه ای پاکسازی و سپس اسکراب می‌ شود. با این کار به طور سطحی، سلول ‌های مرده سطح پوست داماد از بین رفته و پوست فرد شفاف ‌تر می ‌شود.
بعد از پاکسازی پوست، از ماسک های میوه ای جهت روشن سازی و تسکین پوست داماد استفاده خواهد شد. هدف اصلی از پاکسازی پوست آقایان در آرایشگاه داماد آماده کردن بستر پوست جهت گریم می باشد. پس هنگام انتخاب آرایشگاه داماد حتما مطمئن شوید که کار پاکسازی پوست و ماسک گذاری در لیست خدمات ویژه ی آن ‌ها باشد.
خدمات اصلاح مو در آرایشگاه داماد
مدل مو دامادی

یکی از مهم ‌ترین عناصر در جذابیت آقایان، بی شک موهایشان می باشد. به همین دلیل باید به بهترین حالت ممکن اصلاح شود. شایان ذکر است که خدمات اصلاح مو در آرایشگاه داماد با خدمات اصلاح مو کاملا متفاوت می باشد. جالب است بدانید که در بیشتر موارد، انتخاب مدل موی جدید، یک چالش بزرگ برای دامادهای عزیز است چرا که از انتخاب مدل موی جدید کمی ترس دارند و فکر می‌ کنند که با این تصمیم، از جذابیتشان کم می شود. ولی باید دل را به دریا زد و مدل موی جدید را در شب جشن عروسی انتخاب کرد. در صورتی که آرایشگر شما ماهر و باتجربه باشد؛ بی شک می ‌تواند بهترین مدل موی دامادی را متناسب با فرم صورتتان انتخاب کند.
پس اینجاست که باید در انتخاب بهترین آرایشگاه داماد دقت زیادی خرج دهید؛ تا در شب جشن عروسی تان از ظاهر خود پشیمان نشوید.

خدمات اصلاح ریش در آرایشگاه
اصلاح ریش
بعضی از آقایان تمایل دارند که در شب دامادی خود، صورتشان به اصطلاح شش تیغ شده باشد. در این زمان، آرایشگر باید با وسایل مجهز، افترشیو، تیغ و ماسک های مخصوص صورت داماد را اصلاح کند و با کرم های ویژه ای، جای ریش را محو و صورت داماد را یکدست و صاف کند. البته این کار در حوزه گریم داماد قرار می ‌گیرد و باید خیلی خوب میکاپ شود.
بعضی از آقایان دیگر هم صورت ریش دار را ترجیح می‌ دهند و باور دارند که عامل جذابیتشان، ریش می باشد. در این مواقع آرایشگر باید متناسب با فرم صورت و موهای اصلاح شده، بهترین مدل ریش را برای آقا داماد انتخاب کند و دست به قیچی شود.
مدل مو دامادی
یکی دیگر از خدمات آرایش دامادی فرم دهی و اصلاح موها می باشد. لازم به ذکر است که انتخاب مدل مو دامادی با توجه به عکس ها و ژورنال ها کاری قدیمی و اشتباه است. از آنجا که چهره هر فرد دارای مشخصات و ویژگی های مخصوص به خود می باشد و چهره افراد دارای نقاط قوت و ضعف بسیار زیادی است انتخاب مدل مو دامادی باید بر اساس چهره فرد و زوایای صورت آن انجام گیرد. آرایشگر هنگام انتخاب مدل مو دامادی همچنین بهتر است لباس داماد، شخصیت او و حجم موها را در نظر بگیرد. همواره توصیه می شود یک آرایشگر هنگام ارائه خدمات آرایش دامادی و اصلاح فرم موها نکات زیر را در نظر بگیرد:
• در صورتی که داماد ته ریش را برای صورت خود انتخاب کرده باشد بهتر است مدل مو یک دست محو شده را برای او انتخاب نمایید. این مدل مو بسیار مرتب و شیک است و به عنوان یکی از مدل موهای جدید و پرطرفدار شناخته می شود.
• یکی دیگر از انواع مدل مو دامادی مدل مو کلاسیک می باشد که در بخش بالای سر موها نسبت به دیگر بخش ها بلندتر است. این مدل مو نیز دارای طرفداران خاص خود می باشد.
• موهای کوتاه شده به اندازه هم و حالت داده شده به سمت راست و یا چپ سر نیز می تواند انتخاب مناسب دیگری برای مدل مو دامادی باشد.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید