آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

آرایش و گریم داماد برای جشن عروسی

امروزه آرایش و گریم داماد همانند آرایش عروس از اهمیت زیادی برخوردار است و آقای داماد هم دوست دارد در شب عروسی بدرخشد و زیبا باشد.

بنابراین داماد هم به دنبال پیدا کردن آرایشگاه مردانه مناسب است. جهت دسترسی راحت تر شما آقایان پیشنهاد می کنیم در انتهای مطلب بهترین برندهای آرایشگاه مردانه را مشاهده نمایید.

آرایش و گریم داماد برای جشن عروسی کاملا بیرنگ است. در این آرایش آرایشگر رنگ قسمت های مختلف صورت مانند نواحی اصلاح شده، گودی و سیاهی زیر چشم را با یکدیگر همرنگ می کند.

در واقع آرایش حرفه ای داماد طوری است که هیچ کس متوجه آن نمی شود و یک نوع گریم است.

معمولا گریم داماد به این دلیل انجام می‌ شود که در آتلیه هنگام گرفتن عکس های جشن ازدواج، صورت او با صورت عروس هماهنگ تر به نظر بیاید چون زیر نور فلاش های دوربین عکاسی تمام خطوط و لکه ها و دو رنگی های صورت بیشتر به چشم می ‌آیند.

در این بخش به مراحل آرایش و گریم داماد می پردازیم.

پاکسازی پوست داماد

ابتدا از یک پاک کننده مناسب برای پاک کردن آلودگی های سطح پوست استفاده می ‌شود و سپس تونیک و مرطوب کننده روی پوست مالیده می ‌شود.

بهتر است در آرایشگاه داماد از محصولاتی استفاده شود که برای آقایان طراحی و تولید شده است.

همان طور که برای خانم ها از کرم پودر یا پودر آرایشی برای یکنواخت کردن رنگ پوست استفاده می‌ شود، برای آرایش آقایان نیز از آن ها استفاده می کنند اما کرم پودر مخصوص آقایان براق و چرب نیست.

آرایش و گریم داماد

متعادل سازی پوست داماد

به منظور پوشاندن جای سبز ریش کرم مخصوص به کار می ‌رود و رنگ صورت را یکنواخت و یکدست می ‌کند.

آرایش و پیرایش داماد

آرایش ترمیمی، آخرین مرحله گریم داماد است که از طریق آن انحناهای نامناسب صورت با سایه و روشن اصلاح می ‌شود.

زاویه های بینی، چانه و فک بیشتر نمایان می ‌شود. گاهی ابروها و چشم نیز به گونه ای کشیده می‌ شوند که به هیچ وجه به نظر نمی آیند.

بعضی از آقایان لب های خشک و پوسته پوسته دارند. به همین دلیل پوست های مرده را با یک مسواک بچه برمی دارند و سپس از مرطوب کننده یا وازلین روی پوست لب استفاده می ‌کنند.

خدمات ماساژ و پاک ‌سازی نیز طراوت و شادابی پوست داماد را حفظ می‌ کنند و با توجه به فشارهای ناشی از مقدمات جشن عروسی باعث آرامش و ایجاد حالت ریلکسیشن در جسم و روح شما می ‌شوند.

با این حال بسیاری از آقایان تصور درستی از گریم داماد ندارند و موافق انجام این کارها نیستند و می گویند آرایش فقط برای خانم ها است. اما باید بگوییم آن ها اشتباه می کنند زیرا شیک ترین و خوش تیپ ترین آقایان می دانند که انجام گریم صرفا به خاطر این است که رنگ های چهره متعادل شود و کسی متوجه آرایش داماد نخواهد شد.

البته مراحلی که ذکر شد برای گریم آقایان در فیلم یا تلویزیون است و ممکن است برای آرایش و گریم داماد می توان فقط تعدادی از این مراحل را انجام داد.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید