شماره تلفن : 09123019243
لیست خدمات آرایشگاه داماد

آرایشگاه های داماد چه خدماتی ارائه میدهند ؟

آرایشگاه های داماد چه خدماتی ارائه میدهند ؟ ما لیستی از خدماتی که در آرایشگاه های داماد جتلمن با ۴ شعبه در شهرک غرب ، سعادت آباد ، زعفرانیه ، قیطریه و تهرانپارس به ارائه خدمات پاکسازی پوست ، طراحی مدل موی داماد ، کاشت موقت و ترمیم موی سر ، گریم صورت انجام میدهد رو معرفی کنیم

به گزارش دوشیزه از آرایشگاه دامادی جنتلمن ؛ در لیست بهترین آرایشگاه های مردانه غرب تهران ، در گزارش این هفته قصد داریم یکی از آرایشگاه های معروف آقایان در شهرک غرب را به شما معرفی کنیم.

آرایشگاه مردانه جنتلمن با بیش از ده سال سابقه، و با داشتن مدارک بین المللی از سمینارها و کارگاه های تخصصی توجه سایت دوشیزه را به خود جلب کرد.

آرایشگاه از نظر خیلی ها سخت ترین مرحله از بین مراحل دیگه تدارکات عروسیه. ما هم کاملا درک می کنیم این موضوع رو . شاید یکی از دلایلیش اینه که لابد همه شما شنیدین که میگن دو دسته از مشاغل هیچ وقت به حرف مشتری گوش نمیدن و کار خودشون رو می کنن یکیش خیاطاس و دیگری دقیقا آرایشگران!

تیم آرایشگاه دامادی جنتلمن برای این نگرانی شما راه حل پیدا کرده!

در ادامه گفت و گویی از زبان مدیریت آرایشگاه جنتلمن می خونیم

تیم ما نظر مشتری و رضایتش براش از هرچیزی ارزشمندتره! چرا؟ چون که ما می دونیم هر دومادی دوس داره که وقتی عروس اون رو در لباس و ظاهر دوماد می بینه از ظاهر دوماد راضی باشه  و خب رضایت عروس و دوماد ما رو هم خوشحال می کنه .

شمام لابد الان توی ذهنتون کلی عروسی و جشن و مهمونی رو دارین مرور می کنین که خودتون یا کسی دیگه از مهمون ها آرایشش، اصلاح صورتش و ظاهرش مناسب مراسم نیست و خب مسلمه که این موضوع همه ما رو نگران می کنه که نکنه آرایشم بد بشه و روز عروسیم عجیب غریب بشم! نکنه بهترین شب زندگیم خوب پیش نره و یه چیزی بشه که بخوره توو ذوقم.

ما! تیم ما! نگرانی های شما رو کاملا درک می کنه و همکارای ما به شما ، نگرانی ها و حساسیت هاتون کاملا حق میدن. واسه همینه که همکارای ما قبل از هرکاری، قبل از شروع کارشون روی هر کدوم از مشتری ها، میشینن باهاشون صحبت  می کنن. نظرات خود مشتری رو می پرسن، ایده و سلیقه ش رو جویا می شن و بعد از شنیدن همه حرفای مشتری بهش مشاوره میدن که دقیقا چه کاری بهتره و برای دوماد مناسب تره! با این روش اتفاقی که میفته اینه که سلیقه مشتری اجرا میشه البته با اجرایی کاملا حرفه ای و به روز و در خور یک جشن عروسی.

پس اولین کاری که همکارای ما می کنن اینه که از شما میپرسن نگرانیتون و حساسیتتون توی چه زمینه ایه؟  با رسیدن به یه نتیجه مشترک که حاصل مشورت مشتری با همکارای ماست نگرانی ها برطرف می شه.

حالا بریم سراغ بخش تخصصی و حرفه ای تر آرایشگاه دامادی جنتلمن

اینکه قراره چه پروسه ای طی بشه تا اینکه در نهایت شما رو راهی سالن عروسی می کنیم.  یه جوری که هم شما و عروس خانوم راضی هستین از ما ، هم ما کارمون  رو درست و اصولی اجرا کردیم و خیالمون راحته که چیزی اشتباه نشده.

تیم آرایشگاه دامادی جنتلمن می دونه که نمیشه یه ایده رو روی همه اجرا کرد! نمیشه یه مدل مو برای همه دومادها به کار برد. تخصص ما چیزی فراتر از اینه. با توجه به آموزش های تخصصی که همکارای ما توی دوره های آرایشگری دیدن ، مدارک بین المللی  که در حوزه ارایشگری حرفه ای گرفتن در نهایت همکارای ما به این نتیجه رسیدن که همیشه در حین کار یادشون باشه که  ” توجه ما متناسب کردن ظاهر دوماده و نه متفاوت کردنش! ”

هرکسی بسته به فرم صورتش، رنگ پوستش، حتی قد آقای دوماد کارایی که  روی دوماد صورت می گیره متفاوته و نمیشه یه نمونه رو برای همه به کار برد. ما به این تفاوت ها آگاهیم، علمش رو داریم، تجربه و تخصص چندین ساله در این زمینه می تونه به شما کمک کنه که به ما اعتماد کنید و ما رو در داشتن یک شب بی نظیر شریک کنید.

آلبوم کارهای چندین و چندساله ما آماده ست که شما با دیدنشون خیالتون راحتتر بشه.

روند کار به چه صورته؟

شما با ما برای نوبت دهی تماس میگیرد ( البته امیدوارم به موقع اقدام کرده باشید و ما بتونیم سعادت این رو داشته باشیم که شما مشتری ما باشید و با نداشتن تایم خالی نارحتتون نکرده باشیم)

بعد از تماس ما قبل از هرکاری بر طبق یک تایم مشخص از شما میخوایم که به سالن ما بیاید و با هم صحبتی کوتاه داشته باشیم و توی این مرحله ما به شما یه فرصت خیلی خوب میدیم و اونم اینه که می تونید همراه عروس خانوم تشریف بیارید و مدل های مختلف رو از روی آلبوم ببینید. با هم در مورد نگرانی هایی که بهتون قول دادیم برطرف کنیم صحبت می کنیم و به یه نتیجه مشترک و واحد می رسیم. خوبی این مرحله اینه که عروس خانومم حضور دارن و میتونن مشورت بدن و کمک کنن که در نهایت رضایت هردوی شما رو در پی داره.

نکته مثبت دیگه ای که این مرحله داره اینه که ما با دیدن هردوی شما عزیز کنار هم می تونیم اختلاف قد بینتون رو ببینیم و مسلما به ما ایده میده که برای مدل موی دوماد چه کاری مناسب تر و بهتره.

در نهایت نتیجه واحد و مشترک ما و شما توی دفتر و سیستم ثبت میشه که جزئیات کار فراموش نشه.

یکی از مهم ترین چیزایی هم که در موردش صحبت می کنیم اینه که کدوم پکیج ما رو انتخاب می کنید.

ما سه نوع پکیج مخصوص داماد داریم:

۱-     پکیج برنز آرایشگاه دامادی جنتلمن :

کوتاهی مو متناسب با فرم صورت

ماسک صورت با بهترین مواد سالم و با کیفیت

پاکسازی صورت توسط بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا

۲-     پکیج طلایی آرایشگاه دامادی جنتلمن:

کوتاهی مو متناسب با فرم صورت

ماسک صورت با بهترین مواد سالم و با کیفیت

گریم صورت

پاکسازی صورت توسط بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا

فوم و ماسک روشن کننده پوست

گریم اختصاصی و حرفه ای با مواد دائم و ثابت روی پوست به مدت یک شبانه روز

۳-     پکیج وی ای پی  آرایشگاه دامادی جنتلمن:

کوتاهی مو متناسب با فرم صورت

ماسک صورت با بهترین مواد سالم و با کیفیت

گریم صورت

پاکسازی صورت توسط بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا

فوم و ماسک روشن کننده پوست

گریم اختصاصی و حرفه ای با مواد دائم و ثابت روی پوست به مدت یک شبانه روز

و همراهی یک نفر از همکارای آرایشگاه دامادی در طول مدت جشن عروسی شما که در صورت هرگونه مشکل اصلاح و ترمیم کار رو انجام میده و اینطوری تیم ما فکر میکنه که  دیگه هیچ نگرانی باقی نمیمونه.

شما تو این مرحله به ما در نهایت می گید که کدوم پکیج رو مناسب می دونید و ما هم خودمون رو با پکیج انتخابی شما وفق می دیم

مرحله بعدی ما چهار روز قبل از تاریخ عروسی با شما تماس می گیریم و ازتون میخوایم مجددا به سالن تشریف بیارید.

توی مرحله بخشی از کارای پکیج انتخابی انجام می شه. من جمله اینکه کوتاهی مو صورت می گیره که بازم تاکید می کنم متناسب با فرم صورت شماست. ماسک صورت و پاکسازی هم توی این مرحله انجام می شه.

و در نهایت در آخرین مرحله شما روز عروسی به سالن ما میایید و کارهای نهایی صورت می گیره. اینجا آخرین کاری که ما انجام می دیم تا شما کاملا خیالتون راحت باشه اینه که سعی می کنیم قبل از ساعت مقرر شده کار روی صورت، مو و …تموم شده باشه تا در صورت هرگونه نظری و یا تغییری زمان داشته باشیم که به انجام برسونیمش.

و در انتهای کار شما رو راهی سالن عروسی می کنیم با بهترین آرزوها.

اینجا لازمه که چند تا نکته رو بگم

اول اینکه ما می دونیم که چقدر فضای کاری می تونه توی روحیه همکارای ما و همچنین مشتری هایی که به ما رجوع می کنند تاثیر میگذاره. پس محیط آرایشگاه دامادی یک محیط کاملا لوکس، به روز و متناسب با روحیات درونی طراحی شده که آرامش ما رو و حس خوبی که به مشتری هامون داریم رو  به شما هم منتقل می کنه. با این کار هم کیفیت کار همکارای ما بالا میره و با انرژی بیشتری کار می کنند و هم اینکه مشتری های با اومدن به آرایشگاه و با ساعت ها نشستن خسته نمیشن و حس بهتری دارند.

نکته دوم اینکه ما می دونیم هر عروس و دومادی شرایط مالی متفاوتی دارند. بعضیا حاضرن برای این شب کلی پول خرج کنند و زیاد براشون مهم نیست که چقدر برای تدارکات عروسی هزینه می کنند و خب معتقدند که برای همچین شب بزرگ و با ارزشی هرچقدر که لازم باشه هزینه می کنند.اما در مقابل هستن عروس و دومادهایی که از پس خرج و مخارج لوکس بر نمیان و تلاششون اینه که با هزینه های کمتری و به روش به صرفه تری تدارکات عروسی رو انجام بدن. آرایشگاه دامادی جنتلمن برای هر دو دسته چاره اندیشیده. یه جوری که هم بتونه بر طبق بهترین روش های لوکس دنیا، توسط بهترین و مجرب ترین کادر،  خدماتش رو انجام بده .  و هم  اینکه با حفظ کیفیت و در نظر گرفتن همه اصول یک آرایشگر حرفه ای برای دسته ای که میخوان عروسیشون با هزینه کمتری اجرا بشه کارشون رو انجام میدن و لازم نیست دوماد دغدغه هزینه زیاد آرایشگاهش رو باشه. پس اینجا هم نگرانی ای وجود نداره و با هر سطح مالی می تونید به ما مراجعه کنید و به همکاران ما اعتماد کنید.

نکته سوم اینکه ما می دونیم قبل از هرکاری شما نیاز دارید که نمونه کارهای ما رو ببینید ، بخشی از این نمونه کارها در سایت دوشیزه قرار گرفته و می تونید به عکس ها مراجعه کرده ( همه عکس ها بدون هیچ افکت و ادیتی در سایت قرار داده شده اند)  و کارهای بیشتر  و مدل های متفاوت تری رو توی پیج اینستاگراممون قرار دادیم که می تونید با مراجعه به پیج ما در اینستاگرام نمونه های مختلف رو ببینید و بتونید راحتتر تصمیم بگیرید.

بخشی از تاریخچه کار آرایشگاه، سابقه کار، مدارک بین المللی و راه های ارتباطی با آرایشگاه دامادی در ادامه ارائه میشه.

آقای …… از سال . . . . به صورت جدی و حرفه ای کار خود را در این حرفه آغاز کرده است. و از سال . . . . مدیریت آرایشگاه دامادی جنتملن را به عهده دارد.

ایشان با توجه به علاقه خاصی که به این حرفه داشتند در دوره های متعدد و کارگاه های تخصصی شرکت کرده اند و با به کار بردن روش های به روز و حرفه ای موفق شده اند که در این زمینه بدرخشند. هم اکنون این آرایشگاه ده نفر پرسنل دارد و هرکدام از این کادر مجرب در یک حیطه تخصصی به صورت خاص فعالیت می کنند.

مدارک و دوره های ثبت شده آرایشگاه دامادی جنتلمن به شرح زیر است.

دارای مدرک بین المللی آرایشگری از ایتالیا

دارای مدرک گریم از استاد معریان

و دارای مدرک مربی و آموزش آرایشگری از سازمان فنی و حرفه ای

آدرس پیج اینستاگرام  : newface2000

کانال تلگرام: damad_tehran

آدرس آرایشگاه دامادی جنتلمن : تهران، شهرک غرب ، سعادت آباد ، تهرانپارس ، زعفرانیه و قیطریه

شماره همراه آرایشگاه که ۲۴ ساعته می تونه پاسخ گوی تماس شما باشه:۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳

و در آخر این که ممنونیم که وقت گذاشتید و گزارش ما رو در مورد آرایشگاه دامادی خوندید.

انتخاب شما چه سالن ما باشه و چه هر آرایشگاه دیگه ای امیدواریم که همه چی به نحو احسنت برای شما پیش بره.

سایت دوشیزه برای شما خوشبختی را آرزو می کند.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید