شماره تلفن : 09123019243

آرایشگاه مردانه پیروزی

آرایشگاه مردانه نیوفیس در خیابان پیروزی سمته شرق تهران قرار دارد . اصلاح مو با جدیدترین متد روز دنیا ، اصلاح و گریم داماد بصورت vip توسط کارشناسان گریم سینمایی

بحث در مورد راهنمایی برای از بین بردن جای زخم، جوش، بخیه، تصادف، سوختگی با تکنیک های گریم در آرایشگاه دامادی نزدیکی گل فروشی شمال غرب تهران ارائه می‌شود.

۱٫ استفاده از کانسیلر اصلاح چهره:
در صورتی که جای زخم، جوش یا بخیه شما در منطقه لب یا دهان باشد، از کانسیلر هایی با تربیت خاص برای از بین بردن این نواقص شغلی استفاده می‌شود. این روش برای پوشش انقباض لب، ترمیم شخصیت و تفکر افراد بسیار اثربخش است.

۲٫ به کار بردن فوندانت:
از آنجایی که فوندانت پوست را پوشش می‌دهد و تمامی ناهمواری های آن را به خوبی پوشش می دهد، می تواند خطر افتادن در کافی نزدیک به تضرر را کاهش دهد. این روش مناسب برای پوشش زخم در محیط گرم و باز است.

۳٫ استفاده از پودر:
استفاده از پودر به افراد کمک می کند که ظاهر ناهمواری های پوست خود را پوشش داده و چشمان همه را به سمت خود جلب کنند. با انتخاب رنگ مناسب، پودر به شدت اثربخش خواهد بود.

۴٫ استفاده از ماسک دکتر:
ارایشگران معمولا برای پوشش جای زخم ، جوش ، بخیه ، تصادف ،سوختگی، برای کاربری به طور منظم، ماسک هایی را توصیه می کنند، که معمولاً پس از استفاده، پوست آسیب دیده را نرم و صاف می کنند و خشکی پوست را کاهش می دهند.

۵٫ استفاده از باریکوس:
این روش براساس کوپـرا بلیـنو، نام تجاری پاکـسـتون، انجام می‌شود و شـامـل استفاده از یک پودر جو نرم است. به کمک این روش، شما می توانید جای زخم، جوش و سوختگی روی پوست تان را پوشش بدهید.

۶٫ رنگ چشم بانوان:
استفاده از رنگ چشم بانوان به طریق خوبی خطوط بخیه را پوشش می دهد. انتخاب رنگ‌هایی که توانایی پوشش خطوط را دارند، هم چشم مخاطب را جذب می کند و هم پوششی کامل روی جای زخم فراهم می کند.

به طور کلی، دو بخش اساسی برای پوشش دادن به این نواقص پوست وجود دارد – کانسیلر و پودر، که باید به طور مناسب و با توجه به سبک زندگی و محیط کار داماد انتخاب شوند. همچنین، به دنبال نظرات گریمورهای خلاقانه می توان به تکنیک های مختلفی برای پوشش زخم، جوش، بخیه، تصادف و سوختگی پی برد که در کار و زندگی هر دامادی می تواند مفید باشد.

تلفن : مشاوره و رزرو نوبت : ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید