آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

آرایشگاه مردانه و داماد سعادت آباد

آرایشگاه مردانه نیوفیس شعبه سعادت آباد از آرایشگاه های مردانه خوب و معروف خیابان سعادت آباد(بلوار اصلی شمالی – جنوبی) است . سالن پیرایش آقایان و گریم داماد نیوفیس به عنوان یک سالن زیبایی و آرایش داماد حرفه ای در منطقه و محله سعادت آباد تحت نظر بهترین آرایشگران آقا و میکاپ کارهای داماد تهران به ارائه خدمات حرفه ای به پسران و آقایون می پیردازد

سَعادَت‌آباد محله‌ای در منطقهٔ ۲ تهران است که در شمال غرب تهران واقع شده‌است. سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد.

بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد را محصور کرده‌اند. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقع هستند.خیابانهای ۲۴ متری و علامه -غیر از بلوار اصلی سعادت آباد – و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار شهید فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند که دو خیابان اول در شرق بلوار اصلی سعادت آباد و بلوار پاکنژاد و فرحزادی در غرب بلوار اصلی واقع شده‌اند. این خیابانها همگی به موازات بلوار اصلی سعادت آباد و شمالی – جنوبی هستند. تنها خیابان اصلی شرقی – غربی سعادت آباد بلوار سرو میباشد و بلوار دریا، در واقع ضلع جنوبی سعادت آباد و مرز سعادت آباد و شهرک غرب محسوب میشود که به موازات بلوار سرو است.

خیابان ۲۴ متری از شمال به بزرگراه اوین (یادگار امام) و از جنوب به میدان فرهنگ ختم می‌شود. این خیابان به طور کامل مسکونی بوده و برخلاف اکثر خیابانهای اصلی سعادت آباد، فاقد هرگونه مرکز خرید یا تجاری است و به همین دلیل نسبت به سایر خیابانهای سعادت آباد از یک آرامش نسبی برخوردار است. ادامه بلوار بیست و چهارمتری به سمت جنوب، پس از عبور از میدان فرهنگ، بلوار فرهنگ نام دارد که شرکتهای تجاری و صنعتی بزرگ و معتبری در ابتدای آن قرار دارند. میدان فرهنگ به سمت غرب به نام بلوار سرو شرقی شناخته میشود و در اواسط بلوار سرو شرقی، خیابان علامه شمالی آن را قطع میکند. خیابان علامه از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل میشود چرا که توسط بزرگراه نیایش به دو قسمت تقسیم شده است. قبل از احداث بزرگراه نیایش در اواخر دهه هفتاد شمسی، تمام خیابانهای سعادت آباد در شمال و جنوب مستقیماً به هم متصل بودند اما اکنون خیابان علامه و بلوار شهرداری، در سمت شمال و جنوب بزرگراه نیایش به هم متصل نیستند.

خیابان علامه شمالی شامل مجتمع های متعدد تجاری-مسکونی بوده و از پاساژها و مجتمع‌های تجاری شیک و متنوعی برخوردار است از جمله مجتمع‌های تجاری علامه و توس و رستورانهای ایتالیایی لوتوس و رومانا که از یک فضای شیک و رومانتیک برخوردار هستند. خیابان علامه جنوبی پس از بزرگراه نیایش آغاز می‌شود. این خیابان از جنوب به بلوار دریا – که حد مرز شهرک غرب و سعادت آباد است – و از شرق به بلوار فرهنگ مرتبط است.

بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل است. میدان کاج بعنوان قدیمی ترین و اصلی ترین میدان سعادت آباد در میانه ی این بلوار واقع است. توسعه ی سعادت آباد بعد از انقلاب پنجاه و هفت شمسی و جنگ تحمیلی آغاز شد و در واقع از ابتدای دهه ی هفتاد شمسی و افزایش جمعیت مهاجر تهران شدت گرفت. این توسعه از همین بلوار اصلی سعادت آباد آغاز شد و در جهت شرق به سمت دره فرحزاد و در جهت غرب به سمت دره اوین ادامه پیدا کرد. بطوری که در حال حاضر تقریباً زمین خالی و بی استفاده در سعادت آباد وجود ندارد و از چند سال قبل توسعه ی عمودی این محله شدت گرفته است و مدام بر تعداد طبقات ساختمانها افزوده میشود.

در سمت غربی بلوار اصلی سعادت آباد، سه بلوار “شهرداری”، “پاکنژاد” و “فرحزادی” قرار دارند. بلوار پاکنژاد از بقیه بزرگتر و عریضتر است و به جهت ساخت ساز اصولی تر بلوار و فضای سبز و کنارگذرهای مناسب، از چشم انداز زیباتر و ترافیک روانتری برخوردار است.

در منتهی‌الیه غرب سعادت آباد، پس از بلوار فرحزادی و به موازات آن، بزرگراه یادگار امام قرار دارد و محدوده ی غرب بزرگراه یادگار امام عملاً به دره فرحزاد منتهی میشود.

در شمال سعادت آباد و در دامنهٔ کوه با توجه به آب و هوای خوب، مناطق تفریحی و توریستی متعددی وجود دارد یا در دست احداث است. منطقه تفریحی و توریستی درکه(اوین درکه) یکی از مناطق تفریحی سابقه دار و قدیمی تهران است که در شمال شرقی سعادت آباد (اما نه متصل به آن) واقع شده‌است. در شمال غربی سعادت آباد هم منطقه تفریحی فرحزاد قرار دارد که از مناطق تفریحی قدیمی تهران است. همچنین در شمال سعادت آباد و در منتهی‌الیه شمال شهرک مخابرات، پارک بوستان کوهستان که شامل جاذبه های متعدد گردشگری و تفریحی خواهد بود، در حال احداث است.

گروه هتل های اسپیناس، در حال ساخت یک هتل پنج ستاره مجهز در شمال سعادت آباد و در ضلع شمالی میدان بهرود میباشد.

پاسخی بنویسید