آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

آرایشگاه مردانه حرفه ای

خدمات آرایشگاه نیوفیس بهترین در داماد
یکی از اصلی ترین خدماتی که در همه سالنها و آرایشگاه ها به مشتریان داده می شود پیرایش مو می باشد پیرایش در مفهوم اولیه و لغوی به معنای زیبا کردن از طریق کم کردن و کاستن می باشد

گریم
در سالنهای زیبایی از بخش اول استفاده میشود و با تکنیک های آن نامتعادلیهای صورت بر طرف میشود.بدین ترتیب که معمولا یک رنگ اصلی و لایت برای صورت انتخاب میشود سپس با استفاده از تکنیک سایه های روشن و تیره نا متعادلی های چهره گرفته میشود.

پکیج داماد
سالن آرایش نیوفیس بابه کارگیری پرسنلی مجرب و ابزارحرفه ای آماده سرویس دهی به تمامی مراجعه کنندگان میباشد.مراسم ازدواج هر کس یکروز خاص وبه یادماندنی میباشد که دیگر تکرار نمی شودپس از این رو شکل و شمایل ظاهری آقا داماد ازاهمیت بسزایی برخوردار است .

ماساژ صورت
شایدبه جرأت بتوان ماساژصورت را یکی ازبهترین راهکارهای جلوگیری از پیری صورت نامید.ماساژصورت شامل بخشهای مختلف میباشد،بطوریکه با یکسری حرکت شروع،با بخش دیگرادامه وباحرکتهای نهایی به پایان میرسد.

آرایشگاه
در امر پیرایش مو در این سالن سعی می شود مشتری همان کار تکراری همیشگی را انجام ندهد و با دادن پیشنهادهای جدید و مناسب بهترین مدل مو را به مشتری پیشنهاد داد این امکان برای مشتری وجود دارد که مشتری در ابتدا انواع مدل موها را مرور کند و بعد مدل موی مورد نظر را انتخاب کند .

مراقبت پوست و مو
مراقبت از پوست و مو یک واژه قریب برای اکثر آقایان میباشد.باتغییرات عمده ای که در زندگیهای روزمره اتفاق افتاده.مراقبت از پوست و مو در سالن آرایش دیپلمات اهمیت مراقبت از پوست و مو پیش ازپیش احساس میشود

پاسخی بنویسید