آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

آرایشگاه مخصوص داماد ویژه تهران

امروزه آرایشگاه های مردانه نسبت به زمان های نه چندان دور بسیار مجهز تر و حرفه ای تر شده اند و تعداد آن های هم بیش از گذشته شده است. به ویژه خدمات متنوعی را برای دامادها ارائه می دهند. آرایشگاه های مردانۀ خوب زیادی در تهران وجود دارد؛ اگر به دنبال آرایشگاه دامادی خوب هستید، اسم آرایشگاه های معروف تهران را سرچ کنید و لیست آرایشگاه های دامادی تهران را همراه با قیمت آرایشگاه داماد پیدا کنید و به این ترتیب یک آرایشگاه مردانه خوب در تهران برای خودتان پیدا کنید.

اگر شما خودتان یک آرایشگر هستید، می توانید با هنری که دارید به دامادی که نزد شما می آید کمک کنید تا مو و چهرۀ ایده آلی برای روز عروسی خود داشته باشند؛ اغلب مردان در مورد موهایشان فکر نمی کنند یا زیاد به آن اهمیت نمی دهند اما انتظار معجزه دارند و بهترین حالت را به ویژه در مواقع مهم، مثلاً در زمان دادماد شدن خود می خواهند. تمهیداتی پیشنهاد می شود که قبل از داماد شدن به آن ها توجه کنید و مد نظر قرار دهید:
مو
سال ها قبل از داماد شدن

بسیاری از مردان از ریزش موی خود ناراحت هستند، پیش از آنکه دچار ریزش موی شدید شوید، اگر به موقع اقدام کنید می توانید از شدّت ریزش آن بکاهید، در این صورت مجبور نمی شوید از کلاه گیس استفاده کنید. این اقدامی است که می بایست سال ها پیش از داماد شدن به فکر آن باشید.
یک ماه قبل از عروسی

پیشنهاد می شود که یک ماه قبل از عروسی موهای خود را اصلاح نکنید تا به رشد کافی و اندازۀ مناسب جهت اصلاح شب عروسی برسد. آرایشگرها معمولاً برای آرایش موی مردانه و مدل موی دامادی ایده های به روز و مناسبی دارند.
یک روز قبل از عروسی

روز قبل از عروسی به آرایشگاه رفته و موهای خود را اصلاح کنید. سعی کنید موهای خود را به مدلی را که قبلاً تا آن روز بر روی موهای خود اجرا نکرده بودید، کوتاه نکنید و ریسک این کار را نپذیرید زیرا اگر آن مدل مو به شما نیاید دیگر فرصتی وجود ندارد تا بتوان تغییراتی بر روی آن اعمال کرد.
پوست

مردان معمولاً به پوست خود توجه چندانی ندارند، غافل از اینکه پوست هم مانند مو نیاز به مراقبت دارد و بر زیبایی چهرۀ افراد ۱۰۰% تأثیر گذار است. به مردان هم توصیه می شود در طول دوران زندگی خود توجه ویژه ای بر پوست صورت خود داشته باشند. این توجهات زمانی بیشتر به چشم می آید که شما آمادۀ رفتن به مهمانی یا مراسمی خاص هستید یا مهمتر از همه زمان دامادی شماست. پس اگر تا به امروز که می خواهید داماد شوید از این قضیه غافل بوده اید، حداقل در روزهای پیش از عروسی خود با خوردن مقادیر کافی آب در طول روز (۸ لیوان آب)، دوری از استرس و استفاده از میوه و سبزیجات تازه، از پوستی شاداب برخوردار شوید.

انتخاب آرایشگاه

برای آرایشگاه دامادی خود و داشتن یک اصلاح حرفه ای برای مراسم عروسی، آرایشگاهی را انتخاب کنید که قبلاً چندین بار به آنجا رفته و از کار آرایشگر رضایت دارید. در این انتخاب به هزینه هایی که باید در استفاده از آن آرایشگاه پرداخت کنید نیز بیندیشید. اگر آرایشگاه خاصی سراغ ندارید، لیست آرایشگاه های داماد یا آرایشگاه های مردانۀ خوب را تهیه کنید. اسم آرایشگاه های معروف را می توانید با جستجو در اینترنت نیز پیدا کنید.
از قبل وقت بگیرید و با آرایشگر خود هماهنگ شوید.
اگر علاوه بر اصلاح صورت و کوتاهی مو، قصد پاک سازی پوست و گریم را هم دارید، قبلاً با آرایشگر خود در میان بگذارید

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید