شماره تلفن : 09123019243
آرایشگاه داماد زعفرانیه-سعادت آباد-تهرانپارس

آرایشگاه داماد زعفرانیه-سعادت آباد-تهرانپارس

آرایشگاه داماد هایپر بیوتی شرق تهران
خدمات اصلاح و گریم حرفه ای داماد در آرایشگاه داماد هایپر بیوتی در شرق تهران

آرایشگاه و پیرایش داماد هایپر بیوتی در شرق تهران با مدیرت آقای *** ارائه کننده کلیه خدمات حرفه ای گریم و اصلاح داماد

بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران | آرایشگاه داماد شرق تهران
بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران
آرایشگاه داماد شرق تهران

بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران – چرا همه فکر میکنند که زیبایی فقط مخصوص عروس خانم است؟

این تصور، اشتباه است که فقط عروس باید در شب عروسی بدرخشد و خاص باشد؛ داماد هم مانند عروس خانم باید به فکر پیدا کردن یک آرایشگاه مخصوص باشد. در این زمانه کسی داماد را فقط با یک سشوار ساده زیبا نمیداند و حتما باید عروس و داماد از لحاظ زیبایی، جلوه خاص بودن در آن شب به یکدیگر بخورند. آقایان باید حتما به فردی مراجعه کنند که در امر گریم تبحر خاص داشته باشد تا بتواند صورت داماد را طبیعی و زیبا جلوه دهد؛ نه اینکه فقط از لوازم آرایشی استفاده کند و مانند آرایشگران زنانه کار کند
آرایشگاه داماد شرق تهران
بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران

در این مقاله،آنچه که برای گریم داماد باید بدانید را برایتان توضیح داده‌ایم و به معرفی آرایشگاه داماد شرق تهران آن‌ها پرداخته‌ایم.
چرا داماد احتیاج به آرایشگر خاص دارد؟

چون داماد هم مانند عروس این شب را یک بار تجربه میکند، زیبایی او هم بسیار مهم است و در خاطرات می ماند. بعد از مراسم عروسی آنچه باقی میماند خاطره ها و فیلم وعکس است و نباید در آنها فقط عروس و زیبایی او به چشم بیاید چون خاطرات مشترک است و عروس و داماد باید به نسبت هم زیبا باشند. داماد باید در شب مجلس خود خاص باشد؛ چون در غیر این صورت آقایان برای مجالس دیگر هم کت شلوار می پوشند و سشوار می کشند، پس باید این تفاوت به چشم بیاید که مجلس مخصوص شماست و شما مهمان نیستید.
خدماتی که بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران به داماد ارائه می‌کند:

• اصلاح و طراحی مو
• گریم داماد
• پاکسازی پوست

حال به توضیح کمی درباره هر مورد میپردازیم.
اصلاح و طراحی مو داماد:

این کار همیشه برای دامادهای عزیز و همچنین آرایشگران مشکل بوده که چه مدل مویی را برای داماد اجرا کنند؟ چون اگر مدلهای قبل باشد که خاص، جالب و متفاوت نیست. ولی اگر مدل جدید باشد؛ اما به داماد نیاید چه کنند؟ بهتر است بجای تاکید و حساسیت روی انتخاب مدل مو، روی انتخاب آرایشگر حساسیت به خرج دهند، به او اعتماد کنند و کار را کامل به او بسپارند. البته تجربه در این زمینه بسیار مهم است.
برای آرایشگران عزیز:

بهتر است چند مدل مو، از قبل به داماد پیشنهاد شود و حتی عکس آنها برایش ارسال شود؛ تا از روی فرصت انتخاب کند و یا در صورت تمایل از دیگران نظر بپرسد؛ اما اصلاح و طراحی موی داماد باید یک هفته قبل از مراسمش انجام شود تا به اصطلاح جا بیفتد؛ و روز مراسم فقط برای مرتب کردن موهایش مجدد به آرایشگاه بیاید.
پاکسازی پوست:

در روز مجلس، بجز مرتب کردن نهایی موهای داماد پوست او را نیز پاکسازی میکنند؛ که چند درجه پوستش روشن تر میشود. ابتدا لوسیون مخصوص زده میشود و بعد اسکراب میکنند که سلولهای مرده و خراب از بین بروند و سلولهای جدید جایگزین شوند. بسته به پوست داماد چند مرحله ماسکهای طبیعی روی پوست میگذارد و با کمی ماساژ، گردش خون را به جریان می اندازند؛ که برای دامادهای عزیز هدف تغییر خاص است و صورت به حالت طبیعی برگردد.

البته نباید برای پاکسازی پوست داماد زیاد فشار روی پوست بیاورید چون احتمال دارد به موادی که استفاده می شود حساسیت نشان دهد و کار را مشکل کند. آقایانی که از مواد پاکسازی تا به حال استفاده نکرده اند، حس خوبی برای این کار ندارند؛ اما باید به آنها اطمینان داد که این فقط یک کار ساده است و یک جور زیر سازی پوست، برای دریافت گریم بهتر است.
گریم داماد:

دامادهای گرامی که اطلاعات کافی راجع به گریم ندارند خواهان این عمل نیستند، چون گمان میکنند میخواهند آنان را مانند عروس خانم آرایش کنند تا زیبا شوند. باید ابتدا به او مراحل کار و هدف از انجام گریم را توضیح داد تا به آرامش برسد. داماد باید بداند انجام گریم تنها برای از بین بردن معایب احتمالی پوستی یا صورت ایشان است و چیزهایی مثل انحنای بینی، سیاهی زیر چشم، لک و پیس و… را میپوشاند. در حین انجام تمام این کارها، برای داماد از او عکس گرفته میشود و در آخر به عنوان هدیه عکسی به او میدهند. داماد در همان سالن آرایشگاه لباس عوض میکند و در نهایت زیبایی و آرامش کامل به سراغ مراسمش میرود.
انتخاب آرایشگاه داماد:

این انتخاب حتی از پیدا کردن آرایشگاه زنانه، مشکل تر است و وقت بیشتری برای تصمیم گیری میگیرد. اینکه بخواهید به سراغ آرایشگر قبلی خود بروید که شما و جنس موهایتان را میشناسد، یا آرایشگری جدید را تجربه کنید؟ بهتر است در این مورد با دیگران مشورت کنید و مدل موهای مختلف و کار دیگران را ببینید یا حتی در اینترنت سرچ کنید؛ اما بدانید که همه اینها فقط یک پیشنهاد است و تصمیم آخر با شماست.

بعد از انتخاب چند سالن با همه آنها گفتگو کنید و حتی به آنها مراجعه کنید و نحوه برخوردشان، پرسنل، نمونه کارها و خود سالن را ببینید و اگر خواستید به آنجا بروید؛ حتما ذکر کنید که قرار است شما را بسیار طبیعی و زیبا کنند نه اینکه آرایش کنند یا بخواهید با کمک فتوشاپ عکس زیبا داشته باشید؛ بلکه بخواهید ظاهری زیبا ولی طبیعی به شما بدهند. گریم داماد، به معنای تغییر چهره داماد نیست؛ بلکه ایجاد توازن و تقارن اجزای صورت و از بین بردن معایبی که شاید وجود داشته باشد، است.
ملاکهای انتخاب یک آرایشگاه مناسب داماد:

آرایشگر داماد باید مهارت خاص این امر را داشته باشد؛ نه تنها برای مدل مو بلکه برای انجام گریم. محیط سالن، باید آرام باشد و از مکانی که چند داماد را در یک روز رزرو کرده بپرهیزید، چون استرس زیادی به شما وارد می کند.

بهداشت شخص آرایشگر، محیط سالن و مخصوصاً وسایلی که استفاده میکند؛ بسیار مهم است چون اگر حساسیتی برای شما در آن شب خاص پیش بیاید غیر قابل جبران است. هزینه را از قبل توافق کنید. اگر نزد آرایشگری میروید که با شما آشنایی ندارد؛ قبل از مراسم تان به یک بهانه پیش او بروید و کار و مهارت او را از نزدیک ببینید. قبل از مراسم سر طرح و مدل مو به توافق برسید و آن را با آرایشگر خود مطرح کنید.

بهتر است از علاقه ها و نظرات خود راجع به فرم صورت، ریش یا سبیل خود با آرایشگران صحبت کنید. گاهی اکسازی صورت داماد با روش میکروبلیدینگ انجام می گیرد. این روش تخصص تر است و با دستگاه انجام می پذیرد و قسمتهایی که التهاب پوستی دارد بازسازی میشود که باعث شادابی و جوانی و روشنی پوست میشود.
اصلاح ریش و سبیل:

چون اضافی موی روی گونه آقایان از زیبایی آنان می کاهد، اگر داماد بخواهد ریش در مراسمش داشته باشد؛ باید هم به این نکته توجه کرد که چگونه ریش و سبیل به ظاهر، سن و لباسش می آید و هم برای برداشتن موهای زائد از وکس برای او استفاده کرد. وکس همان موم گرم است که در جهت رویش مو میزنند و در جهت برعکسش میکنند.
مدل ریش با فرم صورت:

هر نوع مدل ریشی برای یک فرم خاصی از صورت بهتر است و بیشتر به فرد می آید.
صورت بیضی:

برای این نوع صورت مدل کلاسیک خوب است که از خط فک شروع شده و دور لب و چانه ادامه یابد.البته باید مقدار موهای ریش متعادل باشد.
صورت مستطیلی:

برای اینگونه افراد اصلا نباید ریش بلند گذاشت چون صورت را کشیده تر میکند. باید موهای گونه را پرتر کرد تا صورت گردتر به نظر برسد.
صورت مثلثی:

برای این مدل بهتر است از ریش استفاده شود؛ تا توجه را از پایین صورت بگیرد و فقط سبیل بگذارید.
صورت دایره:

این افراد بهتر است در سمت گونه موی کمتر و در قسمت پایین ریش بلندتری داشته باشند.
صورت قلبی:

این آقایان باید ریش کوتاه با کمی ته ریش برای گونه و سبیل را انتخاب کنند تا زیباتر شوند.
صورت مربعی:

برای این آقایان بهتر است ریش و سبیل مستطیلی انتخاب شود.
صورت لوزی:

بهتر این است ریش کوتاه داشته باشند و حجم بیشتر آن را به چانه ها بدهند.
اصلاح ابرو:

اقدامات لازم جهت آرایش داماد شرق تهران برای اینکه دامادها چهره شاداب تر و بازتری داشته باشد؛ این است که کمی از موهای اضافه ابرو که تا زیر پلک آمده را کم کنید. یا آقایانی هستند که ابروهای بلندی دارند که چهره آنها را در هم کشیده نشان میدهد و باید کوتاه شود.
انواع اصلاح:

• تیغ
• وکس
• بند
• موچین
مواردی که برای اصلاح ابرو باید در نظر گرفت:

• ابروها جفت باشند.
• ابروها باید هم اندازه باشند.
• ابروها باید در یک کادر باشند.
رنگ مو:

دامادهایی که موهای سفید دارند، اما میخواهند جوان به نظر برسند، گزینه رنگ مو را هم برای زیبایی خود انتخاب میکنند تا تارهای سفید موهایشان با تجربه آرایشگر متخصص به پایه موهای خودشان برگردد و سفیدی پوشیده شود.
گریم داماد و مراحل آن:

گریم داماد با عروس متفاوت است و در آن از رنگ و مواد شیمیایی استفاده نمیشود. بلکه با روشهای طبیعی صورت داماد را پاکسازی کرده و از ماسکهای طبیعی کمک میگیرند.
مراحل گریم در آرایش داماد شرق تهران:

• از کرم پودر مات کمک میگیرند.
• از کرمی استفاده میکنند که خط ریش را بپوشاند و پوست صورت را یکدست و یکنواخت نشان دهد.
• برای کوچکتر نشان دادن بینی از تکنیک سایه روشن استفاده میکنند.
• از مواد و کرمهایی کمک می گیرند که با تم پوست صورت یکی باشد.
• از کرم پودر فیکس کننده استفاده میکنند تا گریم برای مدت طولانی تر در صورت بماند و تغییری نکند.
• برای خشکی لبها ابتدا با کمک براش یک لایه سلول مرده را از روی لب برداشته بعد با کرم چرب کننده مخصوص، براقی و طراوت خاصی به لبها میدهند.

صفحات مرتبط:

برخی سوالات متداول شما:
هزینه آرایشگاه شما چطور است؟

با توجه به نیاز شما در هر یک از موارد کوتاهی مو، گریم، پاکسازی صورت، مدل دادن به موهاو … هزینه ها متغییر خواهد بود. جهت اطلاع از هزینه ها تماس بگیرید.
آیا مشاوره برای پوست آقایان دارید؟

بله. مشاوره های رایگان برای پوست آقایان در این آرایشگاه انجام می‌شود.
یک آرایشگاه مردانه خوب چه ویژگی دارد؟

• تمیز بودن و آراستگی شخص آرایشگر
• تمیز بودن و آراستگی ظاهر آرایشگاه
• استفاده از ابزار استریل شده و یک بار مصرف
• تخصص و حرفه ای بودن در به کاربرد ابزار به روز
• تخصص و حرفه ای بودن در کار آرایشگری و مدلهای روز
• برخورد حرفه‌ای و مشتری مداری آرایشگر
آیا آرایش ترمیمی صورت در این آرایشگاه انجام می‌شود؟

بله. برای آقایان در صورت لزوم با استفاده از کانتوریگ زاویه های اشتباه صورت و برش بینی و… اصلاح می‌شود.
آیا از پاک کننده ها برای آقایان هم استفاده می‌شود؟

برای از بین بردن آلودگی های سطحی پوست از پاک کننده های معمولی برای آقایان هم استفاده میشود.
در آرایشگاه شما گریم داماد هم انجام میشود؟

بله. گریم جهت ازبین بردن آثار لک و جوش و صاف کردن پوست به کار می‌رود.

کلمات کلیدی:

بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران، آرایشگاه داماد شرق تهران، آرایش داماد تهران، آرایشگاه مردانه برای دامادی، آرایشگاه پیرایش داماد، آرایش و پیرایش مردانه، آرایش دامادی، میکاپ، قیمت، آموزش، هزینه، جدید، جدیدترین، خوب، حرفه ای، سالن، گریم داماد، اینستاگرام، دیوار، نت برگ، استخدام، پیج، تخفیف، ارزان، جدید، ایرانی، شرق تهرانی، مدل

اگر به تازگی قرار است عروسی کنید و تشکیل خانواده دهید؛ بهتر است برای انتخاب بهترین آرایشگاه داماد در تهران، این راهنمای نی‌نی‌بان را بخوانید؛ در آن گفته‌ایم که چطور یک آرایشگر آقا می‌تواند شما را تبدیل به خوش تیپ‌ترین داماد تاریخ کند.

بهترین آرایشگاه داماد تهران، جایی که خوش استایلم کنه

انتخاب بهترین آرایشگاه داماد در تهران، کار ساده‌ای نیست؛ چراکه این شهر بزرگ است و در هر گوشه‌ای کلی آرایشگاه مردانه وجود دارد. همان‌طور که خانم‌ها برای عروسی‌شان باید زیباترین رخ خود را نشان دهند؛ آقایان نیز باید در روز عروسی خوش تیپ و و خوش استایل باشند؛ تا ساعت‌های پایانی شب نیز این استایل را حفظ کنند. یک آرایشگر مردانه خوب و ماهر، کمک می‌کند که دامادها مدل موی خوبی را انتخاب کنند؛ ریش جذابی بگذارند؛ پوست خوبی داشته باشند و در عکس‌ها و تمام مدت جشن عروسیف خوش تیپ‌ترین داماد به نظر برسند. در ادامه راه‌کارهایی برای انتخاب چنین آرایشگاه مردانه‌ای را در تهران به شما آموزش می‌دهیم.
هم اکنون دیگران می خوانند
حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و یاد ۱۷۶ مسافر این پرواز ابدی
فال روزانه شخصی یکشنبه ۱۸ دی: امروز روز شماست!
پیش‌بینی متفاوت از آینده حجاب در ایران
عکس/ استقبال جالب فرشته حسینی از آزادی ترانه علیدوستی
خانم بازیگر جدایی‌اش را در پست اینستاگرامی تایید کرد؟

در این مطلب می‌خوانید:

ویژگی‌های بهترین آرایشگاه داماد در تهران چیست؟
مدل موی مناسب دامادها در بهترین آرایشگاه‌های مردانه تهران
مدل ریش داماد برای عروسی در آرایشگاه‌های مردانه
انواع مواد شیمیایی و بهداشتی مصرفی در بهترین آرایشگاه داماد تهران
قرارداد داماد با آرایشگاه مردانه برای روز عروسی

بهترین آرایشگاه داماد تهران، جایی که خوش استایلم کنه
ویژگی‌های بهترین آرایشگاه داماد در تهران چیست؟

در یک آرایشگاه مردانه خوب که برای دامادهاد، خدمات خوبی را ارائه می‌دهد؛ این ویژگی‌ها زبانزد مشتری‌ها است:

انتخاب مدل موی مد روز
دقت به مدل ریش و سیبیل مردان
انتخاب مدل مناسب ابرو
خدمات پوست مناسب آقایان
گریم داماد
بهداشت مناسب آرایشگاه مردانه

مطلب پیشنهادی: جانی دپ خوشتیپ چگونه لباس‌هایش را انتخاب می‌کند؟

بهترین آرایشگاه داماد تهران، جایی که خوش استایلم کنه

مدل موی مناسب دامادها در بهترین آرایشگاه‌های مردانه تهران

در یک آرایشگاه مردانه خوب، نگاه نمی‌کنندکه کدام مدل مو امروز ترند است و مثلا ساسی مانکن آن را در عروسی‌اش برای خودش انتخاب کرده است. یک آرایشگر مردانه با تجربه، ترندهای مدل موی مردانه را نگاه می‌کند؛ آن‌که از همه بهتر است برای آقا در نظر می‌گیرد؛ چگونه؟ یک آرایشگر با سلیقه به این ویژگی‌های صورت آفا نگاه می‌کند و برای او مدل موی دامادی پیشنهاد می‌دهد:

کشیدگی صورت
گردی صورت
اندازه بینی
قد پیشانی
مدل گوش
ارتفاع گردن آقا
چاقی یا لاغری صورت
رنگ موی آقا
جنس موهای آقا
میزان طاسی سر
جای طاسی مو

مطلب پیشنهادی: خوابیدن با آرایش، ۱۱ دلیل برای کنار گذاشتن این عادت خطرناک

بهترین آرایشگاه داماد تهران، جایی که خوش استایلم کنه
مدل ریش داماد برای عروسی در آرایشگاه‌های مردانه

آقایانی که قصد ازدواج دارند؛ ممکن است ریشی بلند مذهبی داشته باشند؛ همچنین شاید به دلیل مد روز از مدل‌های ریش بلند پرپشت گذاشته باشند؛ بسته به این‌که استایل جشن عروسی و سبک فرهنگی خانواده‌ها چگونه باشد؛ یک آرایشگر مردانه خوب، مدل ریش آقا را برایش مرتب می‌کند. چنین ریشی اگر بلند است باید مرتب باشد و در طول ساعات عروسی نباید به دنبال عرق کردن، مثلا فر شود یا نامرتب. او به تمام این ویژگی‌ها فکر می‌کند و نظر می‌دهد که ریش‌تان در عروسی بلند باشد یا کوتاه؛ شاید هم اصلا بگوید، سه تیغه ریش‌تان را بزنید.

مطلب پیشنهادی: هدیه برای آقایان چی بخریم؟

بهترین آرایشگاه داماد تهران، جایی که خوش استایلم کنه
اخلاق آرایشگر در بهترین آرایشگاه مردانه تهران

یک آرایشگر مردانه خوب، با پرستیژ صحبت می‌کند. خودش استایل دارد که بتواند این موارد را به مشتریان خود هم آموزش بدهد. بنابراین اگر فردی به طور شخصی بدنام باشد؛ آرایشگاه‌های مردانه خوب، استخدامش نمی‌کنند.

مطلب پیشنهادی: افزایش زمان انزال مرد

بهترین آرایشگاه داماد تهران، جایی که خوش استایلم کنه
مدل ابروی داماد در بهترین آرایشگاه‌های مردانه

وقتی قرار است آقایی داماد شود؛ قرار نیست مانند زنان صورتی بی‌مئ داشته باشد. با این‌حال دامادها هم باید صورتی مرتب داشته باشند. توجه کنید که برخی آقایان موهایی بسیار پرپشت دارند یا تمام بدن‌شان پر از مو است. هیچ‌کس دوست ندارد؛ دامادی با کلی موی زاید ببیند. بنابراین در آرایشگاه‌های داماد خوب تهران، آرایشگر اصلاح صورت، ابرو و گردن را به داماد پیشنهاد می‌دهد. او باید آن‌قدر دقیق اصلاح را انجام دهد که صورت داماد شبیه صورت زنان نشود. با این‌حال مرتب بودن صورت برای زیبایی او بسیار موثر واقع شود و او را تبدیل به یک داماد خوش استایل کند.

مطلب پیشنهادی: چگونه بفهمیم مرد نابارور است؟

بهترین آرایشگاه داماد تهران، جایی که خوش استایلم کنه
انواع مواد شیمیایی و بهداشتی مصرفی در بهترین آرایشگاه داماد تهران

اگر قرار باشد آرایشگر موهای داماد را رنگ کند، ژل بزند؛ انواع وکس مو را انتخاب کند؛ ماسک‌های صورت را برای داماد بگذارد. باید از مواد شیمیایی و بهداشتی درجه ۱ و برند استفاده کند. نه این‌که به شما بگویند به فرض رنگ موی ایکس را برای شما می‌زنیم اما ارزان‌ترین رنگ موهای تاریخ گذشته را برای شما استفاده کنند. همچنین باید در تمام مدت قرار داد گریم و اصلاح دامادی، برای شما مواد مصرفی را با دقت و مناعت طبع نشان دهند.

مطلب پیشنهادی: حل مشکلات جنسی با دستگاه وکیوم مردانه

بهترین آرایشگاه داماد تهران، جایی که خوش استایلم کنه
قرارداد داماد با آرایشگاه مردانه برای روز عروسی

در یک آرایشگاه خوب دامادی در تهران، تمام خدماتی که سفارش داده‌اید برای شما انجام شود؛ باید در یک قرارداد نوشته و بین دو طرف یعنی داماد و آرایشگاه، امضا شود. بارها دیده شده، افراد سودجو تمام خدمات دامادی را تقبل می‌کنند اما برای داماد در روز عروسی هیچ‌کدام را انجام نمی‌دهند. برای این موضوع و مبلغ قرارداد جدی باشید.

مطلب پیشنهادی: استایل پاییزی مردانه، آلبوم مد روز کژوال ۲۰۲۱

بهترین آرایشگاه داماد تهران، جایی که خوش استایلم کنه
نتیجه انتخاب آرایشگاه دامادی خوب در تهران
جش عروسی برای عروس خانم و آقا داماد و شاید بسیاری از مهمان ها، یکی از شب های خاطره انگیز در زندگی است. همه توجه ها انگار به عروس خانم جلب شده و هیچکس به فکر صفا دادن به سر و صورت آقا داماد نیست. اغلب مورد فراموش می کنیم که باید برای آرایشگاه دامادی هم از قبل وقت گرفت. آقا دامادها نگران نباشید برای اینکه در مراسم عروسی شیک و جذاب دیده شوید، بهترین آرایشگاه داماد تهران و معروف ترین سالن های زیبایی را به شما معرفی می کنیم. سالن های آرایشگاه معرفی شده به تایید دامادهای قبل از شما، انتخاب شده اند. اگر دیگران راضی بودند چرا شما نباشید.
سالن آرایشگاه شاهکار

نشانی: شهرک غرب – سعادت آباد

اگر از آن دامادهای سخت پسند باشید باید به یک سالن حرفه ای با مدیریت یک گریمور و مد استایلیست مراجعه کنید. این سالن به مدیریت شاهکار یکی از مطرح ترین گریمورهای سینمایی اداره می شود. جناب شاهکار یکی از مانکن های شناخته شده ایرانی هم هست که سال ها در زمینه گریم فعالیت دارد. ایشان در زمینه استایل شناسی و شناخت چهره و متعادل سازی صورت تک هستند.

پکیج کامل دامادی شامل هیر کات سر و صورت به همراه خدمات پاکسازی پوست و گریم متعادل سازی عرضه می شود. اما می توانید پکیج مورد نظر خود را هم سفارش دهید.
بهترین آرایشگاه مردانه
آرایشگاه داماد فرست کلاس تهران

نشانی: هفت شعبه در مناطق مختلف دارد

این سالن از vipین آرایشگاه های دامادی در تهران است که خدمات گریم و زیبایی را بر اساس تیپ و قیافه انجام می دهد. در این مرکز هیچگونه آرایش عجیب و غریب و غیر طبیعی روی صورت داماد انجام نمی شود بلکه خطوط چهره به صورت کاملا طبیعی، متعادل سازی می شود. به این ترتیب حتی از فاصله نزدیک هم نمی توان متوجه آرایش محو چهره شد. این سالن شعباتی در مناطق مختلف تهران دارد حتما در محله شما هم یک شعبه آرایشگاه فرست کلاس باشد.
بهترین آرایشگاه داماد تهران : سالن دیپلمات

نشانی: شهرک غرب، مرکز تجاری غرب

آرایشگاه داماد دیپلمات خدماتی را ارائه می دهد که در هیچ کجای دیگر نظیرش را نمی بینید. اینجا یک سالن آرایشگاه مردانه حرفه ای و کاملا تخصصی است. علاوه بر پرسنل مجرب، تجهیزات آرایشگاه نیز مدرن و به روز است. صفر تا صد خدمات آرایشگاه داماد در این مرکز زیبایی انجام می شود. از اصلاح صورت و پاکسازی پوست و گریم ترمیمی دامادی گرفته تا کلی برنامه ویژه و البته شگفت انگیز که قطعا در جذاب دیده شدن آقا داماد بی تاثیر نیست. همه و همه در یک سالن زیبایی در غرب تهران ارائه می شود.
بهترین سالن آرایشگاه دامادی آس تهرانپارس

نشانی: تهران، فلکه اول تهرانپارس

برای آس شدن در مراسم عروسی قبل از هر چیز باید یک آرایشگاه مردانه آس پیدا کنید. سالن زیبایی داماد آس از معروف ترین آرایشگاه های داماد در تهران
آرایشگاه داماد در تهران + راهنمای انتخاب

در زمان های قدیم داماد ها صبح روز عروسیشان به منزل عروس رفته و موهایشان را اصلاح می کردند. اما امروزه داماد ها برای هیرکات و استایل موهای خود بسیار اهمیت قائل شده و دوست دارند که همانند عروس، از استایل خوبی برخوردار باشند.

آرایشگاه های مردانه زیادی نیز در سال های اخیر، پکیج های ویژه داماد را در نظر گرفته اند. منتها چون شب عروسی برای هر شخصی تکرار نشدنیست، لازم است که برای انجام این کار، موهای خود را در اختیار یک آرایشگر مجرب قرار دهید.

آرایشگاه سان واقع در شمال تهران، خدمات آرایش داماد را متناسب با هر نوع چهره ای ارائه می دهد. شما می توانید قبل از رزرو وقت به محل این آرایشگاه مراجعه کرده و از محیط این آرایشگاه، مدل ها و نحوه انجام هیرکات دیدن فرمایید.

همچنین با توجه به شرایط ویژه داماد، آرایشگاه سان اتاق VIP برای آنها تهیه کرده است تا در کمال آرامش بتوانید روز خوبی را تجربه کنید. در صفحه اینستاگرام آرایشگاه سان نیز تصاویر زیادی از مدل ها و استایل های متنوع وجود دارد که می توانید از آن ها بازدید نمایید.

در ادامه این مطلب راهنمایی برای انتخاب آرایشگاه داماد را برای افراد دقیق و مشکل پسند آماده کرده ایم. با توجه به این نکات مطمئن باشید که می توانید دست به بهترین انتخاب برای این شب فراموش نشدنی بزنید.
به جستجو در اینترنت بپردازید

با جستجوی عبارتی مانند آرایشگاه مردانه یا آرایشگاه داماد می توانید از آرایشگاه های اطراف خود مطلع شوید. امروزه اغلب آرایشگاه های مدرن، دارای وب سایتی نیز بوده و مدل های خود را همراه با تصاویر و ویدئو در آن ارائه می کنند. اگر آرایشگاه مورد نظر شما حتی دارای وب سایت نیز نمی باشد، دور آن خط بکشید.
قبل از روز موعود سری به مکان آرایشگاه داماد بزنید

قبل از مراسم عروسی حتما سری به مکان سالن آرایش مورد نظرتان زده و از امکان جای پارک، زیبایی، بهداشت، برخورد پرسنل و دیگر فاکتورهای مدنظرتان آگاه شوید. برخی از آرایشگاه ها صرفا به دلیل شناخته شدن بر سر زبان ها افتاده اند و شاید با مراجعه حضوری به آنها، از خیرشان بگذرید.
کار آرایشگر را مورد ارزیابی قرار دهید

بهترین آرایشگاه داماد، آرایشگاهیست که آرایشگر آن بتواند استرس او را درک کرده و مطابق با چهره او هیرکات و استایلی را به او معرفی کند. حتی می توانید قبل از انتخاب آرایشگاه یک بار هم شده صرفا با هدف استایل موها به آنجا مراجعه کرده و از نوع کیفیت خدمات آنها از نزدیک مطلع شوید.
آلبوم کاری آرایشگاه را مشاهده کنید

با مراجعه به صفحه اینستاگرام آرایشگاه یا درخواست از مدیریت آن می تواند مدل های کاری او را مشاهده کنید. مطمئنا این کار می تواند فیدبک خوبی به شما انتقال دهد.
با آرایشگر خود صحبت کنید

قبل از شروع هر کاری با آرایشگر خود صحبت کرده و از او مشاوره بگیرید. یک آرایشگر داماد خوب به حرف ها و سلیقه های شما گوش داده و متناسب با چهره شما به نقد سلایق شما می پردازد. با گفتگو و رایزنی می توانید به بهترین مدل موی متناسب با چهره خود برسید.
مدارک آرایشگاه را چک کنید

امروزه بسیاری از آرایشگاه ها تنها دارای گواهینامه فنی حرفه ای بوده و آن را بسیار بزرگ جلوه می دهند. حتی بعضی نیز در تبلیغات خود صحبت از مدارک خارجی می کنند. در مراجعه حضوری خود می توانید مدارک آرایشگر مورد نظر خود را چک کنید.

لازم به ذکر است که آقای احسان نجاریان، مدیریت آرایشگاه سان دارای مدارک بین المللی در حرفه خود می باشد و در مراجعه حضوری خود می توانید آنها را چک کنید.
هزینه آرایش مخصوص داماد را بپرسید

آرایشگاه ها داری پکیج های مخصوصی برای دامادها هستند. در این پکیج های خدمات متنوعی از جمله هیرکات، گریم و استایلینگ ارائه می شود. همچنین می توانید نوع خدمت مورد نظر خود را نیز به آن اضافه کنید. هزینه همین این کارها را می توایند قبل از شروع هر کاری از آرایشگاه بپرسید.
جمع بندی

هنوز بعضی از آقایان تصور می کنند که خدمات آرایشی مخصوص خانم هاست و تکنیک هایی مانند گریم را زیر سوال می برند. در صورتی که گریم موجب ایجاد تعادل در چهره شما می شود و حس رضایت بیشتری را به شما منتقل می کند.

چنین تکنیک هایی می تواند موجب رسیدن چهره شما به اوج زیبایی شده و شما را در کنار همسرتان بسیار جذاب نشان دهد. خدماتی که در بهبود کیفیت پوست نیز ارائه می شود موجب ایجاد تعادل بین موها و سایر اجزای صورتتان می گردد. از این رو ماساژ و پاکسازی پوست نیز برای داماد ها امری ضروری به نظر می رسد.

آرایشگاه سان افتخار دارد که بهترین خدمات روز آرایشی را به آقایان را ارائه می دهد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون با ما تماس بگیرید.

است که ساکنان شرق تهران به خوبی آن را می شناسند. در این سالن پکیج کامل خدمات آرایشی و پیرایشی داماد ارائه می شود. از پاکسازی پوست گرفته تا طراحی چهره و زاویه سازی به همراه پکیج کامل دامادی در آس تهران قابل انجام است.

آیا آرایشگاه داماد خوب دیگری می شناسید که نامش در لیست نیست؟
در این صفحه به شما گفتیم که چطور یک آرایشگاه دامادی خوب در شهر تهران انتخاب کنید. به استایل خود دقت داشته باشید؛ یک عمر عکس عروسی جلوی چشم شماست. با این‌حال علاوه بر توصیه‌های آرایشگر و نامی که آرایشگاه مردانه برای خود ساخته است؛ در قرارداد تمام توافق‌ها را باید ذکر کنید و طرفین حتما امضا کنند. ان‌شاالله که خوش‌بخت شوید.

در زمان‌های قدیم فقط عروس خانمها به دنبال آراستگی و رسیدگی به ظاهر خود بودند و آقا دامادها تنها با پوشیدن یک لباس درخور، در کنار عروس قرار می‌گرفتند. اما امروزه وضع فرق کرده است. خصوصا در سال‌های اخیر کارهای مربوط به پیرایش مو و گریم داماد کمتر از عروس خانم نیست. آقای داماد اگر به گریم خود اهمیت ندهد، در مقابل دوربین، در کلیپ و عکس‌ها، بین مهمانان و مهمتر از همه در کنار عروس خانم با آن میکاپ و لباس، صورتی بی حال و ظاهری آشفته خواهد داشت. از این رو پیدا کردن یک آرایشگاه داماد حرفه ای نه تنها کم اهمیت‌تر از آرایشگاه عروس خانم نیست بلکه به همان اندازه مهم است.

در این مقاله کارشناسان ما در تیم بزمینه با ذکر معیارهای در نظر گرفته شده، تعدادی از بهترین سالن‌های داماد در سطح شهر تهران را معرفی کرده اند تا به آقا داماد‌هایی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند در پیدا کردن یک گریمور حرفه ای کمک کرده باشند.
گریم داماد نه آرایش عروس!

باید سالنی را پیدا کنید که داماد را آرایش نکند. بعضی از آقا داماد‌ها در شب عروسی با لایه ای از کرم پودر و چهره ای آرایش شده در مراسم ظاهر می‌شوند که اصلا شایسته یک داماد نیست. گریمور حرفه ای علاوه بر آن که عیوب چهره را می‌پوشاند باید مراقب باشد داماد را مانند بانوان آرایش نکند و فقط زیبایی های خدادادی وی را پررنگتر کرده و عیوب چهره را بپوشاند.
محل قرار گیری سالن

آقا داماد در روز عروسی مشغله‌های زیادی دارد. باید به بسیاری از امور مانند گرفتن دسته گل و تزئین ماشین رسیدگی کند. از این رو مهم است که سالن داماد نزدیک به سالن عروس خانم و گل فروشی باشد تا وقت گرانبهای او در روز به آن مهمی در مسیر و ترافیک هدر نشود.
اخلاق گریمور

گریمور باید خوش اخلاق باشد تا بتواند با رفتار و برخورد خوب انرژی مناسب را به داماد منتقل کند. از این رو در انتخاب سالن آقا داماد به برخورد پرسنل توجه کنید تا خدایی نکرده در روز عروسی با مشکل خاصی مواجه نشوید.
یک تجربه قبل از عروسی!

بد نیست پیش از مراسم یک بار برای کوتاهی مو یا استفاده از خدمات پوست و مو آرایشگر خود را تست کنید و ببینید آیا به نظر شما اهمیت می‌دهد یا خیر. به این ترتیب هم با اخلاق او آشنا می‌شوید هم می‌بینید که مطابق سلیقه شما کار می‌کند یا خیر.
خدمات آرایشگاه‌های داماد چه چیزهایی هستند؟

تیم بزمینه با صحبت‌هایی که با سالن‌های تخصصی داماد داشته است و با توجه به تجربه‌های دامادهای گذشته خدمات سالن‌های تخصصی داماد را شامل خدمات پاکسازی، کوتاهی اصلاح و گریم می‌داند. البته تمیز کردن ناخن هم در لیست یک سری از سالن‌ها وجود دارد که در صورت تمایل آقا داماد، این خمات را نیز ارائه می‌دهند.

در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین سالن‌های تخصصی و آرایشگاه‌های داماد می‌پردازیم.
سالن هامیا

سالن پیرایش هامیا واقع در شمال شرق تهران، به مدیریت آقای کاوه علی نیا با محیطی زیبا، آرام، صمیمی و تیمی متشکل از آرایشگران و پیرایشگران حرفه ای با آخرین و به روزترین خدمات و با کیفیت ترین متریالها پذیرای شما دوستان عزیز می باشد. خدماتی چون ویتامینه ی مو، کراتینه ی مو، پاکسازی پوست، گریم و متعادل سازی، ماساژ سر و گردن و مانیکور و پدیکور با استفاده از بهترین برندها را می توانید در سالن پیرایش هامیا تجربه کنید.
سالن کاماتی

سالن کاماتی به مدیریت آقای مهدی ژاله‌پرور با چهارده سال سابقه حرفه‌ای در زمینه خدمات گریم داماد در فرمانیه واقع شده است. این سالن مخصوص دامادهایی است که به استیل و ظاهر خود در شب عروسی اهمیت می‌دهند. تیم مجرب کاماتی با انواع روش‌های حرفه‌ای پاکسازی پوست و گریم صورت پذیرای آقا دامادهاست. محصولات استفاده شده در این سالن همگی از بهترین برندهای آمریکایی، سوئیسی و هلندی هستند. یک اتاق وی‌آی‌پی به آقا دامادها اختصاص داده شده تا در آرامش کامل ساعات حضور در سالن را سپری کنند. خدمات مو و ناخن را می توان در لیست خدمات داماد این سالن مشاهده کرد. کوتاهی مو، کراتینه و ویتامینه، پاکسازی پوست و گریم حرفه ای کاماتی همگی سبب می شود آقا داماد به بهترین استیل ممکن خود دست پیدا کند.
آرایشگاه مردانه مهبد استایل

آرایشگاه مردانه مهبد استایل از معروفترین آرایشگاههای سمت فرمانیه در تهران است. آقای مهبد مقدم دوره های حرفه ای را تحت نظر اساتید معروف خارجی آموزش دیده اند. این آرایشگاه مردانه در زمینه پیرایش وگریم آقا دامادها برای مراسم نامزدی و عروسی خدمات متنوعی در پکیج های متنوع ارائه می دهد.
سالن پرستیژ

سالن داماد پرستیژ به مدیریت آلبرت در دو شعبه واقع در غرب تهران، خیابان پیامبر و شمال تهران، محدوده ولنجک خدمات تخصصی داماد را ارائه می‌دهد. خدمات پاکسازی صورت و ماسک‌های آماده سازی پوست در این سالن در چند نوبت برای داماد انجام می‌شود تا پوست شفافیت لازم را داشته باشد و آمادگی یک گریم حرفه‌ای را به دست آورد. تست مدل مو دو روز پیش از مراسم بر روی داماد انجام می‌شود تا استرس روز عروسی او کم شود. علاوه بر این در صورتی که منوی وی آی پی این سالن را انتخاب کنید گریمور همراه با شما فرستاده می‌شود تا در طول مراسم و فیلمبرداری در کنار شما باشد، مدل موهای شما را تغییر دهد یا در صورت ایجاد اشکال در گریم آن را درست کند.
سالن آس

سالن آس با مدیریت محمد کاشانی واقع در تهرانپارس به فعالیت تخصصی در حوزه گریم داماد می‌پردازد. تیم حرفه ای و متخصص آس آقا داماد را در طول مراسم از صبح تا شب همراهی می‌کنند تا نگرانی‌های آقا داماد را از این بابت از بین ببرند. تخصص و تجربه دو عاملی است که تیم آس را در این راستا به موفقیت رسانده است.

بزمینه ضمن آرزوی بهترین ها برای شما عروس دامادهای عزیز شما را به خواندن این مقالات دعوت می کند

طراحی مدل مو و گریم داماد نیاز به تخصص و دانش کافی برای خلق یک اثر هنری داره برای انجام این کار لازم است که آرایشگر با علم مرفلوژی چهره آشنا باشه و تجربه کافی در این زمینه داشته باشه و با یه مدل موی مناسب و گریم طبیعی و بی نقص شمارو به اوج چهرتون برسونه.

سالن شاهکار تخصصی ترین سالن داماد تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی مدل موی داماد و گریم داماد حدود ۵۰۰۰ نمونه کارداماد با محیطی آرام و دنج و قیمت های مناسب.برای دیدن نمونه کارهای داماد به صفحه اینستاگرام شاهکار به آدرس مراجعه فرمایید.

امکانات.

✔ دارای پارکینگ اختصاصی برای ماشین عروس
✔ دارای اتاق پرو برای داماد و همراهان داماد

 

✅️ Vip Plus

تست گریم و طراحی مدل مو چند روز قبل از مراسم(یک هفته تا ۲ روز قبل از مراسم)
انجام خدمات هیرکات و طراحی مدل مو چند روز قبل از مراسم
خدمات پاکسازی و فشیال پوست چند روز قبل مراسم
(همه مراحل بالا در یک روز مشخص قبل از مراسم انجام می‌شود ) و زمان مناسب برای انجام مراحل(یکهفته تا ۲ روز قبل از مراسم)میباشد.

و در روز مراسم خدمات پاکسازی و فشیال پوست اجرای مدل موی انتخاب شده و گریم و متعادل سازی چهره انجام میشود.

✅️ Vip

خدمات هیرکات و طراحی مدل مو چند روز قبل از مراسم.
خدمات پاکسازی و فشیال پوست چند روز قبل از مراسم
و در روز مراسم اجرای مدل موی انتخاب شده گریم و متعادل سازی چهره و خدمات پاکسازی و فشیال پوست انجام می‌شود.

✅️پکیج اقتصادی

خدمات پکیج اقتصادی همان روز مراسم انجام می‌شود و شامل هیرکات طراحی مدل مو و ریش
خدمات پاکسازی و فشیال پوست می‌شود.
%۳۰ تخفیف تا ۲۰ دی تمدید شد

برای استفاده از تخفیف ۳۰٪ مهم نیست که مراسمتون چه تاریخی هست فقط کافیه قبل از تاریخ ۲۰ دی تماس بگیرین و رزروتون رو انجام بدین.✅️

✨️شما هم میتونید یکی از دامادهای vip ما باشید✨️

با آرزوی خوشبختی و سعادت برای عروس دامادهای عزیز

ارادتمند شما شاهکار احمدپور مدیریت سالن شاهکار

از طریق راه های زیر می توانید با ما در ارتباط باشید

 

سالن آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

پیام مدیریت

مجموعه ودینگ تهران بکس تنها مرکز اختصاصی ودینگ کشور
درباره سالن داماد شاهکار

برای ارتباط و مشاوره حضوری و تلفنی تماس بگیرید.

سالن تخصصی گریم داماد
مزون کت و شلوار داماد با همکاری شرکت هاکوپیان و گراد و ال سی من
سرویس دسته گل و گل آرایی ماشین عروس
عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته و عروسی
پارکینگ اختصاصی ماشین عروس

• انجام خدمات توسط شخص آقای شاهکار .
• سالن شاهکار واقع در میدان اعجازی زعفرانیه میباشد (۱۰ دقیقه تا سعادت اباد و شهرک غرب و ۵ دقیقه تا خیابان فرشته)
بدون چراغ قرمز و خارج از طرح و ترافیک
• گریم غیر قابل تشخیص و طبیعی (رفع ایراد های صورت )
• اتاق وی ای پی گریم، اتاق مخصوص پرو لباس داماد و کافه اختصاصی میباشد.
این سالن ۳ پکیج دامادی ارائه میدهد.
• انجام ترمیم موی موقت و طبیعی به شرط برای کسانی که ریزش مو یا پیشانی بلند دارند (نمونه کار داخل وبسایت)
۱٫ پکیج کامل (هیرکات سر و صورت + پاکسازی پوست + گریم متعادل سازی)
۲٫ پکیج شماره یک (هیرکات سر و صورت + گریم متعادل سازی)
۳٫ پکیج شماره دو (هیرکات سر و صورت + پاکسازی تخصصی پوست)..
ساعت کاری: ۶ صبح تا ۸ شب

درباره آرایشگاه داماد کلاسیک

سلام دوستان عزیز
ما برای اقا داماد های عزیز ۲ تا پکیج داریم
۱_ اصلاح ، پاکسازی صورت،گریم و متعادل سازی صورت و استایل
۲_یک دوره ی یک ماهس که شامل ۲ بار گریم تست که به انتخاب اقا داماد انجام میشه ، کراتینه مو، یک پاکسازی کلی صورت و یک بار پاکسازی سطحی ،اصلاح
و ۲ بار استایل در طول این دوره که همه چیز باب میل شما باشه
دوستان عزیزم فقط یه نکته ی خیلی مهم:
اگر تراکم موهاتون کم هست اصلا نگران نباشید چون با ترفند هایی که انجام میدیم این مشکل برطرف میشه
با ارزوی خوشبختی برای تک تک شما عزیزان

درباره آرایشگاه داماد مستر کات

اصلاح و گریم فوق تخصصی داماد با بهترین کیفیت و جدید ترین متد شامل:
۱_اصلاح مو سر با جدیدترین و بروز ترین متد روز در دنیا
۲_گریم فوق تخصصی و متعادل سازی چهره
۳_پاکسازی پوست با مواد صدرصد اورجینال و بهترین برندهای روز دنیا(مواد آمریکایی و آلمانی)
۴_ میکرودرمینگ پوست جهت از بین بردن جوش های ج۹سر سیاه و چربی های زیر پوستی و کلاژن سازی و جوانه سازی پوست
۵_انواع رنگ و لایت
۶_ویتامینه مو
۷_کراتین مو جهت صافی و احیا مو
۸_فر کردن مو
۹_لیفت ابرو و مژه که تو زیبایی چهره به شدت تاثیر گذاره
۱۰_ پر پشت کردن مو به وسیله اکستنشن و پروتز و تاپیک و اسپرهای پرپشت کننده
لطفا برای هماهنگی و دیدن نمونه کارها حتما با ما تماس بگیرید…
_

درباره پیرایش داماد حامد

اصلاح و گریم تخصصی داماد با ۵۰ درصد تخفیف ویژه داماد های عزیز بهترین قیمت و بهترین کیفیت را با ما تجربه کنید:

•اصلاح مو با جدیدترین مدل های روز دنیا…

•گریم تخصصی و فوق حرفه ای داماد متعادل سازی چهره…..

•پاکسازی پوست صورت با مواد آمریکایی و آلمانی……

•میکرودرمیک صورت برای از بین بردن جوش های سر سیاه و چربی های زیر پوست…….

 

•رنگ کردن مو هایلایت مو ویتامین مو با بهترین مواد…..

کراتینه مو با مواد برزیلی و آلمانی برای صافی بهتر…..

 

•فر کردن مو با بهترین مواد برزیلی…….

•وکس موهای زائد صورت برای بهتر شدن گریم صورت و یکنواختی پوست و طبیعی تر بودن..

•پر پشت کردن مو با تاپیک به صورت حرفه ای در صورت عدم رضایت اکستنشن و پروتز مو برای پر پشت شدن کامل…،

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر حتما به اینستاگرام ما مراجعه کنید و برای هماهنگی حتما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید……
با تشکر آرایشگاه داماد حامد….

 

فرست کلاس علمی ترین سالن مردانه کشور

پیام مدیریت

خدمات ما مبتنی بر علم است و به طور اختصاصی برای شما تعریف میگردد . زیرا چهره هر کسی مانند اثر انگشت بی همتاست .
درباره آرایشگاه داماد فرست کلاس

خدمات زیبایی داماد:
فِرست کِلاس vipین سرویس دهنده زیبایی داماد کشور می باشد. تمامی امکانات سالن فِرست کِلاس در خدمت داماد ایرانی است ، تا در مهم ترین مراسم زندگی، چهره ای گرم، کامل و تأثیر گذار داشته باشند. ابتکار ما این است که داماد میتواند قبل از روز مراسم از کیفیت خدمات مراسم کاملاً مطمئن شود. در پکیج زیبایی داماد سرویس ها به گونه ای ترکیب شده اند تا با بهترین شرایط محل استراحت داماد در روز های قبل از مراسم سالن فِرست کِلاس باشد.

رایشگاه داماد ایرونی
درباره ارایشگاه داماد ایرانی

سلام امیرمسعود هستم
اصلاح مو استاندارد بدون اضافه کاری
در این مجموعه خدمات
داماد٬هیرکات ،اصلاح ریش،اصلاح کودک،رنگ و لایت،کراتینه٫ویتامینه،بوتاکس مو٫پاکسازی تخصصی پوست انجام میشود
مناسب ترین قیمت بهترین کیفیت
——توضیحات بیشتر——-
خدمات تخصصی داماد
پکیج داماد ایرونی
هیرکات،اصلاح ریش٬ویتامینه مو٬درصورت نیاز کراتینه٬پاکسازی پوستتخصصی ،استایل ٫میکاپ تخصصی(متعادل سازی بدون زیاده روی)
+
فرمالیته مهمان مجموعه هستید✅

پکیج اقتصادی
هیرکات٫اصلاح ریش٫پاکسازی صورت٬استایل میکاپ

پکیج فرمالیته‍♂️
هیرکات٬اصلاح ریش٫میکاپ

یکی از بهترین آرایشگاه های مردانه در تهران است ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳ که خدمات پیرایش و گریم تخصصی داماد در سطح کاملا حرفه ای توسط معروف ترین آرایشگران آقا

پیام مدیریت

آرایشگاه مردانه و داماد تهران ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳ اولین دامادسرای حرفه ای در تهران است که خدمات گریم داماد را توسط معروف ترین آرایشگران آقا در تهران ارائه می دهد
درباره آرایشگاه داماد VIP(پنج شعبه در تهران)

آرایشگاه مردانه و داماد VIP

سعادت آباد ، تهرانپارس ، زعفرانیه ، فرمانیه ، پاسداران

تلفن مشاوره رایگان : ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳
نمونه کار اینستاگرام : newface2000
۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم
تماس / دایرکت / پیامک / واتس اپ
——————————————–
رکورد دار بیشترین داماد در ایران
ترمیم و پرپشت کردن موی داماد
طراحی مشاوره و انتخاب مدل مو بر اساس چهره
اصلاح ، کوتاهی ، استایل و فرم دهی مو
پاکسازی ، شاداب سازی و آبرسانی پوست
گریم طبیعی و متعادل سازی چهره با ماندگاری طولانی
هزاران نمونه کار ، فیلم قبل و بعد و رضایت دامادها
کاشت موقت و یک روزه موی داماد
۴ شعبه دایر در غرب ، شرق و شمال تهران
امکان تست قبل از رزرو نوبت
ساعت کاری از ۵ صبح تا ۹ شب
خدمات دسته گل و ماشین عروس

ارسال قیمت ، نمونه کار ، پکیج ها و مشاوره رایگان

در سالن مهرداد vip همچون الماس بدرخشید

پکیج طلایی
کوتاهی و استایل مو + فیشیال صورت + گریم تخصصی

پکیج نقره ای
کوتاهی و استایل مو+گریم تخصصی

پکیج برنز
کوتاهی و استایل مو + فیشیال صورت

پکیج اصلاح‍♂️
کوتاهی و استایل مو بر اساس چهره شما عزیزان

نکته
برای انجام کاشت با موی طبیعی هزینه جداگانه دریافت میشود.‍♂️

توجه توجه
جناب آقای مهرداد vip برای شما همراهان همیشگی هدیه ای ویژه در نظر گرفتند
از این پس ترمیم مو با تاپیک در تمامی پکیج ها بطور رایگان انجام میشود.
______________

پیدا کردن یک آرایشگاه مردانه خوب که در حرفه خود مهارت کافی داشته باشد، کار آسان و راحتی نیست؛ چه برسد به اینکه بخواهید بهترین آرایشگاه مردانه تهران را پیدا کنید. آرایشگاهی که پرسنل آن انواع مدل موی جدید مردانه، خدمات داماد، ماسک جوانی و زیبایی و دیگر خدمات مربوط به یک سالن شیک آرایش مردانه را به صورت حرفه ای انجام دهند. احتمالا شما به دنبال آرایشگری ماهر هستید تا با خیالی راحت کار اصلاح مو خود را به او بسپارید؛ تا بعد از بیرون آمدن از سالن آرایش، نیاز به ترمیم مو یا ابرو نداشته باشید! شاید هم تا به حال چندین آرایشگاه مختلف را امتحان کردید ولی به اندازه کافی راضی کننده نبودند و هنوز هم در جستجوی بهترین آرایشگاه مردانه تهران هستید. پس اگر به دنبال متفاوت ترین آرایشگاه های مردانه در تهران هستید، آن را می توانید در لیست بهترین آرایشگاه مردانه تهران نت نظر، پیدا کنید.

بهترین آرایشگاه های مردانه تهران مورد تایید نت نظر
آرایشگاه شاهکار
آرایشگاه شاهکار
آرایشگاه شاهکار

سالن شاهکار طبق آمار بالاترین رنکینگ رو در بین آرایشگاه های مردانه داره. رزومه قوی و موفق و همکاری های شخص شاهکار با معتvipین برندها و آرتیست های داخلی و خارجی ، خیلی زود باعث شد تا این شخص به یکی از قویترین و سرشناس ترین میکاپ آرتیست ها و آرایشگران تهران تبدیل بشه.
نگران چیزی نباشید چون شما نفر اول رو انتخاب کردید…

خدمات سالن:
– هیرکات سر و صورت
– پاکسازی تخصصی پوست (هیدرودرم ، میکرودرم ، نیدلینگ…)
– خدمات تخصصی داماد
– خدمات صافی و کراتینه مو (صافی – احیا )

با تماس گرفتن با شماره تلفن زیر شما مستقیما از خود ایشان وقت میگیرید. حتما پیشنهاد میشود…

نشانی: زعفرانیه – سعادت آباد – شهرک غرب

معرفی در این فضا

اگر جای نام خود را در لیست بهترین آرایشگاه های مردانه تهران خالی می بینید کافی است با ما تماس بگیرید.

سایر آرایشگاه های مردانه تهران
– آرایشگاه فرست کلاس:

دارای هفت شعبه در تهران

 

وقتی صحبت از بهترین آرایشگاه مردانه تهران می شود، آرایشگاه مردانه فرست کلاس با هفت شعبه، می تواند یکی از معتvipین آنها باشد. جایی که انواع خدمات زیبایی مخصوص آقایان شامل طراحی و اصلاح حرفه ای مو، براشینگ، فر کردن، صاف کردن و رنگ و کراتینه مو و خدمات تخصصی مثل پاکسازی پوست، گریم، طراحی ابرو و رفع موهای زائد گونه را برای شما انجام می دهد. جالب تر اینکه در این آرایشگاه معتبر، شما میتوانید از خدمات ماساژ، اسپای مو و پوست هم استفاده کنید و روزی کاملا ریلکس و زیبا را برای خود بسازید. شعبه اصلی این مجموعه آرایشگاه در زعفرانیه است و عکس نمونه کارهای آنها در صفحه اینستاگرام وجود دارد.

نکته جالب در خصوص آرایشگاه فرست کلاس، وجود سرویس های VIP و سابقه همکاری آنها با اکثر مراکز خیریه است.
– آرایشگاه مردانه پرشیا

شهرک غرب

آرایشگاه مردانه پرشیا

آرایشگاه پرشیا، از آن دسته آرایشگاه های محبوبی است که حتما باید یک بار امتحانش کرد! محیط آرام و شیک، خدمات تخصصی مو، ماساژ، گریم داماد توسط گریمور سینمایی و خدمات فوق تخصصی پوست مثل پاکسازی پوست با بخار ازن و کلامازون، همه و همه باعث می شود که حس خوبی داشته باشید. علاوه بر تمامی این امکانات، می توان از کافی شاپ منحصر بفرد این آرایشگاه هم استفاده کرد و در حین اصلاح و آرایش، از نوشیدنی های خوشمزه این مجموعه لذت ببرید.
– آرایشگاه دیپلمات

شهرک غرب

آرایشگاه مردانه دیپلمات

دیپلمات، نه تنها یکی از بهترین آرایشگاه های مردانه تهران به حساب می آید، بلکه از پیشرفته ترین تجهیزات سالنی هم استفاده می کند. از دیگر خدمات خوب این آرایشگاه، پکیجی است که برای آرایش و اصلاح بچه ها ارائه می دهند و این ایده آنها می تواند والدین را از دردسرهای اصلاح مو کودک نجات دهد. آرایشگاه دیپلمات، خدمات مو و پوست و گریم داماد را به صورت حرفه ای انجام می دهد و برای پوست هم برنامه هایی خاص و ویژه مثل ماسک شکلات داغ و وکس موهای زائد صورت دارد. پس می توانید همین امروز یکی از پکیج های این آرایشگاه معروف را انتخاب کرده و با خیالی راحت، موهای خود را به دست متخصصین بسپارید.

آرایشگاه‌های مردانه شاهکار
آرایشگاه‌های مردانه شاهکار

آرایشگاه مردانه شاهکار (نیوفیس سابق)، با مدیریت آقای اسدی، در چند شعبه شرق، غرب و شمال تهران در حال فعالیت است. اکثر آقایان علاقمند هستند که ظاهری خوب و شیک داشته باشند و آرایشگاهی معتبر و مناسب را برای اصلاح مو سر خود انتخاب کنند. آرایشگاه مردانه شاهکار، گزینه ایده آلی برای چنین افرادی است؛ چون پرسنل این آرایشگاه دارای مدارک تخصصی گریم و متعادل سازی و استایل و هیرکات هستند و به اکثر مدل های جدید موی مردانه، تسلط کافی دارند. خدمات کراتینه مو، صاف کردن به روش ریباندینگ (صافی ژاپنی) و ویتامینه مو، بخش دیگری از خدمات معروف ترین آرایشگاه مردانه در تهران می باشد. ارائه خدمات حرفه ای، فضای بهداشتی، محیط آرام و حضور آرایشگرانی زبده و مجرب در کنار پیشرفته ترین تجهیزات آرایشگاهی، می تواند رضایت شما آقایان عزیز، به ویژه ساکنین محله های سعادت آباد، شهرک غرب، تهرانپارس، فرمانیه، قیطریه، پاسداران و نیاوران را کسب کند.
آرایشگاه داماد VIP

آرایشگاه مردانه تهران با تیمی از مجرب ترین آرایشگران و میکاپ آرتیست های تهران در محیطی بهداشتی و سالنی مجهز به پیشرفته ترین امکانات و خدمات پیرایش و آرایشی در خدمت آقایان می باشد. بهترین آرایشگاه مردانه تهران با نمایندگی های مختلف در مناطق ۱ الی ۵ تهران از غرب تا شرق و حتی شمال تهران آماده ارائه سرویس های حرفه ای با قیمت های منطقی متناسب با کیفیت عالی میباشد. رعایت حقوق مشتری، نوبت دهی سریع، طراحی مو با توجه به سلیقه مشتری و آناتومی چهره، سرویس های تخصصی مراقبت مو، پوست آقایان از ویژگی های این آرایشگاه مردانه خوب به مدیریت آقای اسدی می باشد.

خدمات:
– طراحی مو و ریش بر اساس چهره، تراکم مو و مدل های روز
– مشاوره و پیشنهاد جدیدترین مدل موی مردانه برای سنین مختلف

پاکسازی پوست

بسیاری از مردان بر این باورند که هر نوع شوینده‌ای برای صورت آن‌ها مناسب میباشد . و اکثر آن‌ها از صابون‌های قالبی ، شامپوی شستشوی بدن یا مایع دست برای انجام این کار استفاده می کنند . غافل از اینکه پیدا شدن علائم پیری ، آسیب زدن پوست ، خشکی پوست شما ، آکنه و موارد دیگر به جنسیت ربط ندارند . بلکه به شیوه‌های مراقبت از پوست ربط دارند .

عدم استفاده از محصولات مناسب و باکیفیت می‌تواند واکنش‌های پوستی منفی را در صورت و بدن ایجاد کند . نادیده گرفتن مراقبت از پوست مردان به طور حتم منجر به آسیب می‌شود .

پاکسازی صورت آقایان برای رفع ۳ مشکل رایج پوستی در آقایان

طبق یک آمار ۳۳ درصد از مردان صورت خود را نمی‌شورند و این مورد باعث بروز مشکلات پوستی رایجی می‌شود و عمدتا با پاکسازی پوست صورت آقایان در زمان مناسب رفع خواهد شد .

۱- ایجاد موهای زیرپوستی

وقتی مردان موهای خود را به صورت مکرر اصلاح می‌کنند . این حالت پیش می‌آید . مو زیر پوست گیر کرده و ایجاد تورم ، التهاب قرمزی و برجستگی‌های ریز و سفت در پوست می‌گردد .

چند نکته برای کاهش موهای زیرپوستی:

لایه برداری و پاکسازی پوست قبل از اصلاح به از بین بردن موهای باقیمانده زیرپوست‌ یا سلول‌های مرده پوست که می‌توانند موها را در زیر سطح به دام بیاندازند‌، کمک می کند.

بعد از اصلاح، صورت خود را بشویید. این کار موهای روی صورت شما را می شوید. همچنین استفاده از آب گرم بعد از اصلاح می‌تواند به باز شدن منافذ پوست شما کمک کند تا موها به جای گرفتار شدن در پوست رشد کنند.

از تیغ‌های تیز استفاده کنید . با گذشت زمان‌ ، تیغ یا ماشین اصلاح شما کند میگردد . تیغه‌های کند تراشیدن موهای کوتاه را سخت تر می کند. و می‌تواند منجر به ایجاد موی زیرپوستی شود . همچنین‌ ، به یاد داشته باشید که تیغه‌ها را پس از تراشیدن بشویید تا از موها پاک شود .

۲- چربی بیش از حد پوست به دلیل عدم پاکسازی پوست آقایان

مردان به میزان بیشتری تستوسترون و هورمون دیگری به نام دی هیدروتستوسترون (DHT) دارند . این هورمون‌ها باعث می‌شوند پوست چربی بیشتری تولید کند . هر از گاهی، این هورمون‌ها می‌توانند تولید روغن‌ها را در پوست تحریک کرده و پوست چرب ایجاد کنند .
داشتن پوست شفاف برای مردان به این دلیل مشکل‌تر است . اما استفاده از محصولات بهداشتی مناسب و داشتن یک روتین مناسب مراقبت از پوست می‌تواند پوست را بهبود ببخشد .

۲- چربی بیش از حد پوست به دلیل عدم پاکسازی پوست آقایان

مردان به میزان بیشتری تستوسترون و هورمون دیگری به نام دی هیدروتستوسترون (DHT) دارند. این هورمون‌ها باعث می‌شوند پوست چربی بیشتری تولید کند . هر از گاهی ، این هورمون‌ها می‌توانند تولید روغن‌ها را در پوست تحریک کرده و پوست چرب ایجاد بکنند ‌ .

داشتن پوست شفاف برای مردان به این دلیل مشکل‌ تر است . اما استفاده از محصولات بهداشتی مناسب و داشتن یک روتین مناسب مراقبت از پوست می‌تواند پوست را بهبود ببخشد .
صافی مو مردانه :

این روزها استفاده نکردن از رنگ موهای مختلف و همینطور اتوهای مو و بابلیس و سشوار اجتناب ناپذیر است . پس باید هر از چند گاهی پس از استفاده مداوم از این محصولات مجددا حال موهای خود را به کمک کراتین مو خوب کنیم . کراتینه مو آقایان ماده کراتین را به موهای شما تزریق می کند . در واقع کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در موهای انسان ها و حیوانات نیز وجود دارد و هر چه میزان آن بیشتر باشد . موها نرم تر و صاف تر و هر چه میزان آن کمتر باشد موها فر و مجعد می شوند . پس در نظر داشته باشید . هر زمان که آسیب رسیده به موها به قدری شد که احساس کردید موها دیگر ساختار قبل را ندارد . می توانید از روش درمانی کراتین مو استفاده نمایید . البته روش های دیگری نیز برای صاف کردن موها وجود دارد و هیچکدام از این روش ها خاصیت درمانی و احیای کراتین مو را ندارد و تمامشان شیمیایی هستند . کراتین مو تنها روش موجود می باشد که نه تنها شیمیایی نیست بلکه خاصیت درمانی و احیای موها را نیز داراست .

چه روشی است ؟

کراتین مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای صاف کردن مو در آرایشگاه مردانه تهران بکس است . به طوریکه موها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین پوشش داده می شوند . انجام این روش معمولاً در سالن های زیبایی ، تقریبا ۱۲۰ دقیقه یا بیشتر طول می کشد که البته این زمان کاملا بستگی به میزان بلندی موهای شما دارد . و تأثیر آن کاملا بسته به کیفیت مواد کراتین مو دارد که در صورت با کیفیت بودن مواد کراتین مو ، تا ۶ ماه باقی می ماند . معمولا افراد دارای موهای فرفرری و وز شده داوطلب انجام کراتین مو هستند .

داشتن موهای صاف آرزوی اغلب خانم ها است ‌ زیرا موهای صاف و لخت ، زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند . اگر موهای شما وز یا فر است بهتر است ، با استفاده از روش کراتین مو، وزی و فری موهایتان را از بین ببرید . و به موهایتان فرم و حالتی فوق العاده دهید .
رنگ موی جو گندمی :

اگر شما به دنبال راهی برای طبیعی جلوه دادن رنگ سفید موهایتان به جز میکروبلیدینگ ابرو هستید .
می توانید آن ها را جو گندمی نمایید که این روش
یکی از ساده ترین روش ها برای ایجاد تغییرات جذاب روی سطح موها می باشد .
رنگ مو جو گندمی مانند رنگ مو مشکی و رنگ مو نقره ای
و رنگ مو یخی زیبایی خاص خودش را دارد و برای افراد با سلیقه خاص ، انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود .
در واقع رنگ موی جوگندمی از رنگ های بسیار پرطرفدار است . که
از گذشته برای مردان و پسران جذاب بوده و ابهت خاصی به چهره می داده است .

رنگ موی دودی آقایان رنگ مویی است که به هر رنگ پوست و چهره ای به طرز حیرتآوری مینشیند .

برای رنگ موی جوگندمی چه چیز هایی نیاز است؟

برای انجام این کار لازم است که موهای شما از قبل رنگ شده نباشد ،
رنگ قبلی ممکن است به موی شما آسیب زده باشد و آب مو خشک شده باشد و در نتیجه باعث خشکی یا سوختن مو شود .
اگر به موهای خود حنا زدید حتما این موضوع را با هیرکالریست خود در میان بگذارید .
از رنگ کردن مو در منزل به طور جد پرهیز نمایید
سعی کنید از بهترین مواد موجود در بازار استفاده کنید و کیفیت را فدای قیمت نکنید تفاوت بین جنس خوب و بد در رنگ مو از زمین تا آسمان است .
رنگ موی جوگندمی از ۳ تا ۴ ساعت زمانبر است
در مجموعه تهران بکس
از بهترین متریال و اجناس خارجی روز استفاده میشود .
و نیاز به نگرانی نیست .

درواقع برای رسیدن به رنگ موی جوگندمی ما موهای شما را باید با مواد دکلره و بدون کوچکترین آسیب به پایه بالا برسانیم .
و این چیزیست که تایم مشخصی ندارد اما معمولا ۳ تا ۵ ساعت یا حتی بیشتر زمان نیاز است .

بهترین آرایشگاه داماد در غرب تهران | معتvipین سالن آرایش داماد

یکی از روزهای خاص و خاطره انگیز که برای آقایان بسیار حائز اهمیت است، روز دامادی است که پیداکردن بهترین آرایشگاه داماد در غرب تهران می تواند یکی از دغدغه های ایشان باشد. دست یابی به یک استایل و ظاهر شیک و قابل قبول در یک آرایشگاه داماد خوب ، می تواند بار سنگینی را از دوش داماد برداشته و با خیالی آسوده در مراسم خود حاضر شود. بهترین سالن آرایشگری داماد را در اینجا خواهید یافت. می توانید بهترین خدمات آرایشگری را در معتvipین سالن آرایش داماد دریافت کنید.
vipین آرایشگاه داماد غرب تهران

می توانید به راحتی در میان لیست تهیه شده از بهترین آرایشگاه های مردانه و دامادی در منطقه غرب تهران، گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.
آرایشگاه داماد نیوفیس

سالن آرایش نیوفیس یا شاهکار، یکی از بهترین آرایشگاه داماد در غرب تهران است که خدمات آرایش داماد را در بهترین و حرفه ای ترین سطح ارائه می کند. می توانید خدمات گریم تخصصی و پیرایش را در کیفیت بالا از این سالن آرایش حرفه ای دریافت کرده و استایلی متفاوت داشته باشید. آرایشگاه شاهکار، با بهره مندی از پرسنلی کارآمد و متخصص، پیرایش و گریم تخصصی داماد را به همراه خدمات پوست و مو از جمله جوانسازی پوست آقایان ارائه کرده و برای کاشت موقت مو، توسط گریمورهای با تجربه خود اقدام می کند. می توانید دیگر خدمات همچون پاکسازی پوست و کراتین را نیز در بهترین کیفیت، در یکی از معتvipین سالن آرایش داماد ، انتظار داشته باشید.

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، پلاک ۵۶
وب سایت: www.damadbarber.com
تلفن: ۰۲۱۸۸۳۲۳۶۰۸

آرایشگاه داماد نیوفیس

بیشتر بخوانید : بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران
سالن آرایش داماد دیپلمات

سالن آرایش داماد دیپلمات نیز ، یکی از بهترین سالن آرایشگری داماد در غرب تهران است که خدمات حرفه ای را با تکیه بر تجربه و تخصص پرسنل خود ارائه کرده و با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته در سالن، اقدام به ارائه خدمات داماد از قبیل، گریم دامادی، پاکسازی صورت، اصلاح صورت و دیگر موارد مورد نیاز برای دست یافتن به یک استایل متفاوت و فوق العاده برای داماد، می نماید. می توانید برای دریافت این خدمات در آرایشگاه داماد خوب ، برنامه و درخواست خود را با کارشناسان این آرایشگاه هماهنگ کرده و با خیالی آسوده برای بهترین روز زندگی خود، آماده شوید.

 

سالن آرایش داماد دیپلمات
آرایشگاه داماد پیاراسانتال

از دیگر سالن های آرایش فوق العاده در غرب تهران، آرایشگاه داماد پیاراسنتال است که دارای خدمات حرفه ای و ویزه بوده و به دلیل تنوع خدمات ارائه شده در سطح کیفیت ممتاز، به عنوان یکی از بهترین آرایشگاه داماد در غرب تهران شناخته می شود. در صورتی که می خواهید در روز دامادی خود، تغییری قابل قبول داشته باشید، می توانید از خدمات پاکسازی پوست، گریم دامادی، اصلاح سر و صورت، رنگ مو و دیگر خدمات برجسته این سالن رنگ استفاده کرده و ظاهر خود را متفاوت تر و شیک تر از همیشه بسازید. می توانید در این خصوص، مشاوره های لازم را از کارشناسان معتvipین سالن آرایش داماد دریافت کنید.

 

آرایشگاه داماد پیاراسانتال

بیشتر بخوانید : بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران
آرایشگاه مردانه رامین

از دیگر سالن های آرایش معتبر در غرب تهران، می توان به آرایشگاه مردانه رامین اشاره نمود که خدمات دامادی را در بهترین کیفیت و با ارائه جدیدترین متد ارائه می کند. از جمله خدمات قابل توجه در این سالن، به عنوان یکی از بهترین سالن آرایشگری داماد در غرب تهران گریم تخصصی داماد با بهترین کیفیت زیر نظر بهترین متخصصین گریم است که تحت مدیریت و پرسنل با تجربه و کارآمد صورت گرفته و رضایت مندی بالایی را از مشتریان خود دریافت نموده است. اگر به دنبال سالنی هستید که بتوانید در روز خاص زندگی خود، به آن اعتماد کرده و به استایلی دلخواه برسید، می توانید در آرایشگاه داماد خوب به آن دست یابید.

 

آرایشگاه مردانه رامین
آرایشگاه داماد کینگ استایلیست

یکی از آرایشگاه های بسیار خوب و حرفه ای در غرب تهران می توان به آرایشگاه داماد کینگ استایلیست اشاره کرد که به دلیل ارائه خدماتی ممتاز، یکی از بهترین آرایشگاه داماد در غرب تهران شناخته شده است که مورد توجه بسیاری از هنرپیشگان نیز می باشد. خدماتی همچون طراحی مو بر اساس شکل هندسی صورت، ترمیم و پاکسازی تخصصی پوست، اسپای تخصصی مو، تست فرم مو گریم قبل از مراسم دامادی، گریم متعادل سازی پوست و مو بدون قابلیت رویت را ارائه می نماید که می تواند در نوع خود، خدماتی منحصر به فرد و با کیفیت عالی باشد که از این معتvipین سالن آرایش داماد دریافت می کنید.

 

آرایشگاه داماد کینگ استایلیست

بیشتر بخوانید : بهترین آرایشگاه مردانه در غرب تهران
سالن آرایش داماد vip ART

این سالن آرایش داماد که به عنوان یکی از بهترین سالن آرایشگری داماد در غرب تهران شناخته می شود، خدمات حرفه ای گریم داماد و خدمات آرایش و پیرایش مردانه را ارائه می کند. در این سالن، روند کوتاهی بر این اساس است که ابتدا اناتومی چهره جنس و زاویه مو آنالیز می شود و سپس، مطابق با آن، بهترین مدل مو برای چهره انتخاب شده و توسط پرسنل با تجربه و متخصص این سالن، اجرا می شود. می توانید با خیالی آسوده برای گریم، پاکسازی و کراتینه موهای خود، از خدمات این سالن به عنوان آرایشگاه داماد خوب با سابقه ای حدود هجده سال و مدارک معتبر بین المللی بهره ببرید. گریم آماده سازی داماد، کراتینه و احیا موهای آسیب دیده، پاکسازی و فشیال پوست، رنگ و لایت، سالن تخصصی پروتز مو از جمله خدماتی است که برای دامادهای عزیز ارائه می شود.

 

سالن آرایش داماد vip ART

بیشتر بخوانید : بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران
آرایشگاه مردانه مستر لوتوس

سالن آرایش داماد لوتوس، یکی از بهترین آرایشگاه داماد در غرب تهران است که خدمات تخصصی گریم و اصلاح داماد را به صورت کاملا حرفه ای و با مواد درجه یک انجام داده و در محیطی عالی و آرام، خدمات ویژه و مختص داماد را ارائه می کند. این خدمات شامل استفاده از ماسک های لایه بردار و جوان ساز برای برطرف کردن جوش های سر سیاه، انواع بخور های متفاوت برای طراوت و شادابی پوست، خدمات داماد مانند ماسک های مناسب، مانیکور، گریم دامادی را به عنوان یکی از معتvipین سالن آرایش داماد ارائه می نماید.

 

بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران | بهترین سالن آرایشگری داماد در شرق تهران | آرایشگاه داماد خوب | معتvipین سالن آرایش داماد
دیدگاه‌ خود را بنویسید / جدیدترین مطالب، سالن آرایش، سالن آرایش مردانه / از هما ادهمی / ۲۱ تیر ۱۴۰۱

برای آنکه بتوانید زیباترین روز زندگی خود را فوق العاده ظاهر شوید، می توانید از خدمات آرایشگاه داماد خوب بهره ببرید. در هر منطقه ای، تعدادی سالن آرایش ممتاز وجود دارد. شما نیز می توانید بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران را در این لیست بیابید. به طور معمول برای دریافت خدماتی عالی و به روز شده، باید به سراغ بهترین سالن آرایشگری داماد در شرق تهران رفت تا به استایل مورد نظر خود دست یافت. اگر به دنبال معتvipین سالن آرایش داماد هستید تا یک روز به یادماندنی را در روز مراسم دامادی خود داشته باشید، می توانید آن را در اینجا بیابید.
vipین آرایشگاه داماد در شرق تهران
آرایشگاه داماد هیپی

یکی از معتvipین سالن های آرایش داماد در منطقه، آرایشگاه هیپی است که در منطقه بلوار ابوذر واقع شده و خدمات حرفه ای را در سطح ممتاز به دامادها ارائه می نماید. این سالن آرایش، دارای پرسنلی مجرب و حرفه ای بوده و از مواد اولیه درجه یک برای گریم داماد، کراتین، پاکسازی و دیگر خدمات مربوط به آقایان را به عنوان بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران ارائه می کند. می توانید با مشاوره با کارشناسان این آرایشگاه داماد، انتظارات خود را مطرح کرده و در نهایت، به یک استایل منحصر به فرد و جذاب در مراسم دامادی خود دست یابید. ضمن آنکه قیمت های این معتvipین سالن آرایش داماد ، کاملا مقرون به صرفه است.

 

آرایشگاه داماد هیپی|بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران

بیشتر بخوانید : بهترین آرایشگاه مردانه در شرق تهران
آرایشگاه داماد آس

از دیگر سالن های آرایش مطرح و شناخته شده که خدماتی ممتاز به دامادها ارائه می کند، آرایشگاه داماد آس است که دارای بهترین گریمورها بوده و از محیطی مجهز و تجهیزاتی پیشرفته بهره می برد. شما می توانید در محدوده تهران پارس در شرق و در بهترین سالن آرایشگری داماد در شرق تهران ، خدمات گریم داماد، پاکسازی پوست، کاشت موقت مو، کوتاهی مو و ریش، رنگ مو و دیگر موارد را دریافت کنید. ضمن آن که مدل ها و تکنیک های به روز شده، این امکان را فراهم می کند تا بتوانید در این روز خاص، متفاوت تر از همیشه در مراسم ظاهر شوید. این آرایشگاه داماد خوب ، بهترین خدمات گریم و زیبایی را ارائه می نماید.

 

آرایشگاه داماد آس
آرایشگاه داماد گرند

آرایشگاه داماد گرند که از بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران می باشد، به دلیل برخورداری از متخصصان آرایشگر و گریمورهای سینمایی، دارای شهرت بالایی شده و از محبوبیت خاصی برخوردار است. این سالن آرایش داماد که با نام سابق شاپور فعالیت دارد، از سال ۱۳۸۰ به صورت حرفه ای و تخصصی عمل کرده و همواره به دانش روز آرایشگری دست یافته و تجهیزات خود را به روز کرده است. از همین روست که می تواند خدماتی کامل و حرفه ای را به همراه گریم، به دامادهای عزیز ارائه نماید. اتاق جداگانه برای ایجاد فضای آرام، طراحی مو بر اساس شکل هندسی صورت، اصلاح مو، آرایش و گریم تخصصی داماد، براشینگ و رنگ مو، کراتینه و بازسازی و احیای تار مو و پاکسازی پوست را به عنوان معتvipین سالن آرایش داماد ارائه می نماید.

 

آرایشگاه داماد گرند|بهترین سالن آرایشگری داماد در شرق تهران

بیشتر بخوانید : بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران
آرایشگاه داماد آلفا

سالن آرایش داماده آلفا نیز از بهترین سالن آرایشگری داماد در شرق تهران است که خدمات برجسته ای را در سطح کیفیت بالا و مطابق با متدهای روز دنیا ارائه می کند تا بتواند بهترین استایل و ظاهر را برای دامادهای عزیز ارائه کند. شما می توانید خدمات گریم، پاکسازی پوست، کوتاهی مو مطابق مد روز، براشینگ و رنگ مو، کراتینه مو را از پرسنل حرفه ای و متعهد این سالن آرایش دریافت کنید که با هزینه های مقرون به صرفه ای ارائه می شود. استفاده از تجهیزاتی مدرن و مواد درجه یک، باعث شده است که رضایت مندی مشتریان بالا بوده و این آرایشگاه داماد خوب ، مورد توجه خاصی قرار گیرد. برای دریافت وقت مناسب، پیش از هر اقدامی، زمان خود را رزرو کنید.

 

آرایشگاه داماد آلفا
آرایشگاه داماد حامد

سالن آرایش حامد نیز از دیگر مراکز معتبر و بهترین آرایشگاه داماد در شرق تهران می باشد که با ارائه خدماتی برجسته و به روز، رضایت مندی دامادهای عزیز را کسب نموده خدماتی در سطح ممتاز را به ایشان ارائه کرده است. خدماتی همچون پاکسازی پوست، کاشت موقت مو، کراتینه و احیای مو، اصلاح حرفه ای مو و ریش، رنگ مو و دیگر خدمات همراه با گریم تخصصی داماد را ارائه نموده و ظاهری متفاوت و قابل قبول را برای داماد فراهم نموده است. می توانید پیش از هر اقدامی، مشاوره های لازم را از ایشان به عنوان معتvipین سالن آرایش داماد دریافت نمایید.

 

آرایشگاه داماد حامد|آرایشگاه داماد خوب

بیشتر بخوانید : بهترین آرایشگاه مردانه در غرب تهران
آرایشگاه داماد آرت

از دیگر مراکز آرایش مردانه و داماد معتبر در منطقه شرق، آرایشگاه داماد آرت است که دارای اعتبار بالایی بوده و در محیطی آرام و شیک، خدمات آرایش و پیرایش داماد را ارائه می نماید. این مرکز که دارای تجهیزاتی پیشرفته می باشد، با تکیه بر تجربه و تخصص پرسنل خود و آگاهی از متدهای روز دنیا، خدمات گریم و زیبایی داماد را در سطحی ممتاز ارائه کرده و از بهترین سالن آرایشگری داماد در شرق تهران شناخته شده است. می توانید برای دریافت خدمات گریم داماد و موارد مشابه از این آرایشگاه داماد خوب ، مشاوره دریافت کرده و زمان مورد نظر را رزرو کنید.

خدمات انتخاب مدل موی داماد، کوتاهی موی داماد و استایل موی دامادی در سالن های آرایش و گریم مردانه داماد در نزدیکی بهترین آتلیه عکاسی تهران پرداخته می‌شود.

۱٫ انتخاب مدل موی داماد
در سالن های آرایش و گریم مردانه داماد، طراحان مو، با توجه به شکل صورت، سبک مردانه و نوع لباس داماد، به مشتریان خود کمک می‌کنند تا مدل موی مناسب خود را انتخاب کنند. در این راستا، طراحان مو به شکل صورت، اندازه و شیوه ی سبک مردانه، مواد آرایشی استفاده شده و نوع لباس و شماره مدل کفش مشتری توجه کرده، سپس با استفاده از تجربه و فنّ آوری خود، به مشتری پیشنهاد مو نمایند.

۲٫ کوتاهی موی داماد
کوتاهی موی داماد، یکی از سبک‌های شیک و متفاوت در میان مردان است که در آرایشگاه‌های مردانه داماد انجام می‌شود. طراحان مو در این آرایشگاه‌ها با توجه به شکل صورت، اندازه و سبک مردانه، با بهره گیری از ابزارهایی همچون قیچی، ماشین حلاقت و پاکسازی قالب، به مشتریان خود پیشنهاد کوتاهی مویی متناسب با آن‌ها را می‌دهند.

۳٫ استایل موی دامادی
استایل موی دامادی، شامل برش، رنگ و بافت موی داماد است که در آرایشگاه‌های مردانه داماد با استفاده از بهترین مواد آرایشی، ارائه می‌شود. طراحان مو در این آرایشگاه‌ها با توجه به شیوه‌ی سبک مردانه، نوع لباس و رنگ پوست مشتری، به ارائه استایل موی دامادی با کیفیت بالا می‌پردازند.

در سالن های آرایش و گریم مردانه داماد در نزدیکی بهترین آتلیه عکاسی تهران، طراحان مو، به‌کمک تجربه، دانش تخصصی و استفاده از بهترین وسایل و مواد آرایشی، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت عالی در انتخاب مدل موی داماد، کوتاهی موی داماد و استایل موی دامادی ارائه می‌دهند. با بهره‌گیری از این خدمات، مشتریان می‌توانند با شیک و مرتب‌تر بودن در مراسم دامادی خود، لحظاتی خاطره‌انگیزی را برای خود ثبت کنند.

 

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید