آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

آرایشگاه دامادی شمال تهران

آرایشگاه دامادی شمال تهران

بر خلاف روزهای عادی، زمانی که به روز عروسی خود نزدیک می شوید، ممکن است داشتن موهایی آراسته با مدلی بهتر و ظاهری پیراسته برایتان مهمتر شود و اینجاست که اگر آرایشگاه مخصوصی ندارید یا همیشه به یک آرایشگاه خاصی نرفتید و هر بار به آرایشگاه های متعدّدی جهت آرایش موی مردانه و اصلاح صورت مراجعه کرده اید، انتخاب یک آرایشگاه دامادی مناسب، مهم جلوه می نماید؛ در این زمان است که به دنبال آرایشگاه های معروف شمال تهران هستید و اسم آرایشگاه دامادی شمال تهران را از سایت های مختلف جستجو می کنید. شما می توانید با جستجو در اینترنت اسم آرایشگاه های معروف شمال تهران را بیابید، شماره تماس هر یک از آن ها را پیدا کنید و به آنجا مراجعه کنید. پیشنهاد می شود قبل از مراجعۀ حضوری، به صورت تلفنی با آرایشگر آن آرایشگاه صحبتی داشته باشید، از هزینه و قیمت آرایشگاه های دامادی شمال تهران و خدمات دامادی آن مطلع شوید و در صورت توافق اولیه؛ به صورت حضوری مراجعه کنید. پس از مراجعه حضوری، تمییز بودن محیط آرایشگاه، پاکیزه و استریل بودن وسایل و لوازم آرایشگری (از جمله تیغ اصلاح، قیچی اصلاح، روپوش اصلاح مشتری، شانه و…)، استفاده آرایشگر و پرسنل از الکل جهت ضد عفونی و استریل کردن وسایل آرایشگری و اخلاق و نحوۀ برخورد آرایشگر و پرسنل آرایشگاه با مشتری در نظر داشته باشید و از میزان رضایتمندی مشتری ها مطلع گردید؛ چه مشتری های دائمی آن آرایشگاه و چه افرادی که گهگاه به آن آرایشگاه مراجعه می کنند.
در روزهای منتهی به عروسی چه کار کنیم؟

شما در روز عروسی خود سزاوار بهترین ها هستید. احتمالاً هیچ روزی همانند روز عروسی خاطره ای معنادار در زندگی یک انسان به جای نمی گذارد.

هنگامی که در روز عروسی شما به عنوان داماد در مقابل دیگر افراد مهم ایستاده اید، باید به لحاظ روحی، جسمی و ظاهری در بهترین حالت خود باشید. پس با اینکه ممکن است تحت تأثیر هیجانات و استرس های ناشی از کارهای عروسی قرار بگیربد، اجازه ندهید استرسِ بیش از اندازه، تأثیر منفی بر چهره شما ایجاد کند. آرامش درونی داشته باشید تا این آرامش درونی بر چهره شما هم اثر کند. سعی کنید از موادّ غذایی طبیعی آرامش بخش استفاده کنید و چهره ای برای خودتان بسازید که به دور از قرمزی و التهاب ناشی از استرس باشد. داشتن خواب کافی نیز به کاهش استرس کمک می کند؛ به یاد داشته باشید که اثری که خواب شبانه از نظر آرامش و تنظیم هورمون های بدن دارد را در خواب روزانه نخواهید یافت.

پس از اینکه با داشتن آرامش، خواب کافی و تغذیۀ مناسب و به طور کلی از درون، پوست خود را بهبود بخشیدید نوبت به آن می رسد که با موادّی که مناسب پوست شماست و با آن سازگار است، به طور موضعی پوست صورت خود را تقویت کنید. برای این مورد از تقویت کننده های پوست و ماسک های سازگار با پوست خود استفاده کنید.

ماساژ صورت و بدن نیز از جمله کارهایی است که علاوه بر کاهش خستگی عضلات بدن و صورت، با افزایش گردش خون و خون رسانی بیشتر به صورت، به ریکاوری شدن بدن و افزایش انرژی آن کمک می کند.

اگر تمایل دارید در روز دامادی ریش های خود را کاملاً نتراشید، از مدت ها قبل از روز عروسی آن ها را اصلاح نکنید تا رشد آن به اندازه ای باشد که دست آرایشگر شما برای مدل دادن به آن و به وجود آوردن یک مدل موی دامادی خوب باز باشد.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید