شماره تلفن : 09123019243

چطور مدل موی مناسب چهره خود را برای روز دامادی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب مدل موی مناسب برای روز دامادی، ابتدا باید به شکل چهره خود توجه کنید. اگر چهره شما گرد است، مدل مویی با حجم و حرکت در بالای سر و کمتر حجم در قسمت پایین سر مانند بابل (Bobble) یا پیشانی کوتاه با کناره‌های بلند مانند بابل (Bobble) و یا موهای بلند با لایه‌های باریک و بلند در قسمت بالای سر مانند پیکسی (Pixie)، مناسب است.

اگر چهره شما مستطیلی است، مدل مویی با حجم و حرکت در قسمت بالای سر و کوتاه در قسمت پایین سر مانند بابل (Bobble) یا پیشانی کوتاه با کناره‌های بلند، مناسب است.

اگر چهره شما مثلثی است، مدل مویی با حجم در قسمت پایین سر و کوتاه در قسمت بالای سر مانند بابل (Bobble) یا موهای بلند با لایه‌های باریک و بلند در قسمت پایین سر مانند پیکسی (Pixie)، مناسب است.

اگر چهره شما بیضی است، مدل مویی با حجم در قسمت بالای سر و کوتاه در قسمت پایین سر مانند بابل (Bobble) یا موهای بلند با لایه‌های باریک و بلند در قسمت پایین سر مانند پیکسی (Pixie)، مناسب است.

اگر چهره شما مربعی است، مدل مویی با حجم در قسمت بالای سر و کوتاه در قسمت پایین سر مانند بابل (Bobble) یا پیشانی کوتاه با کناره‌های بلند، مناسب است.

در نهایت، برای انتخاب مدل مویی مناسب، بهتر است با آرایشگر داماد خود مشورت کنید و نظرات او را در انتخاب مدل مویی مناسب برای شما در نظر بگیرید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید