شماره تلفن : 09123019243

مرکز طراحی موی داماد پاسداران

از آرایشگاه تخصصی داماد، به عنوان یکی از بهترین مراکز طراحی مدل مو و گریم داماد در تهران، خبر دارید؟ اگر در طراحی مدل موی خاص و گریم داماد برای مراسم عروسی خود دغدغه دارید، اینجا بهترین مکان برای شماست.

آرایشگاه تخصصی داماد با بیش از ۱۵ سال سابقه در طراحی مدل موی داماد و گریم داماد، حدود ۵۰۰۰ نمونه کار داماد را در محیطی آرام و دنج، با قیمت های مناسب ارائه می دهد. برای دیدن نمونه کارهای داماد، به صفحه اینستاگرام داماد برتر به آدرس newface2000 مراجعه کنید.

برای طراحی مدل موی و گریم داماد در سالن داماد پاسداران، تخصص و دانش کافی ضروری است. برای خلق یک اثر هنری منحصر به فرد، آرایشگر با علم مرفلوژی چهره آشنا بوده و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. با انتخاب یک مدل موی مناسب و انجام گریم طبیعی، شما را به اوج زیبایی و شکوه چهرتان می رساند.

در سالن آرایش داماد پاسداران، بستری نیز برای رفاه و راحتی شما فراهم شده است. این سالن دارای پارکینگ اختصاصی برای ماشین عروس و اتاق پرو برای داماد و همراهان داماد می باشد.

در آرایشگاه دامادی پاسداران با توجه به نیازهای شما، پکیج های مختلفی را ارائه می دهد. پکیج VIP Plus شامل انجام کار در ۲ جلسه، تست گریم و طراحی مدل مو چند روز قبل از مراسم (یک هفته تا ۲ روز قبل از مراسم)، انجام خدمات هیرکات و طراحی مدل مو چند روز قبل از مراسم، خدمات پاکسازی و فشیال پوست چند روز قبل مراسم (همه مراحل بالا در یک روز مشخص قبل از مراسم انجام می شود) و زمان مناسب برای انجام مراحل (یک هفته تا ۲ روز قبل از مراسم) می باشد. در روز مراسم نیز خدمات پاکسازی و فشیال پوست، اجرای مدل موی انتخاب شده و گریم و متعادل سازی چهره انجام می شود.

پکیج VIP شامل انجام کار در روز مراسم، خدمات هیرکات و طراحی مدل مو، خدمات پاکسازی و فشیال پوست، گریم و متعادل سازی چهره می باشد.

پکیج اقتصادی شامل انجام کار روز مراسم، خدمات شامل هیرکات، طراحی مدل مو و ریش، خدمات پاکسازی و فشیال پوست است.

شما هم می توانید یکی از دامادهای منتخب مرکز گریم و آرایش داماد در محله پاسداران باشید. با آرزوی خوشبختی و سعادت برای عروس و دامادهای عزیز. برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با ما در ارتباط باشید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید