شماره تلفن : 09123019243

مرکز آرایش و گریم داماد تهرانپارس

سلام دوستان! دیدین تا حالا چطور می‌تونین با کوتاهی و مراقبت از خودتون، به بهترین شکل ممکن برسین؟ مجموعه آرایشگاه داماد تهرانپارس به شما خدمات خوبی در این زمینه ارائه می‌ده. یکی از خدمات این سالن کوتاهی مو با استفاده از آناتومی چهره، جنس و زاویه موهاست، تا بهترین مدل مو رو به شما پیشنهاد بده. موهاتون رو بهترین شکل برای چهره‌تون بچینین و البته مطمئناً از چندین مدل مو، یه‌یکی خیلی جذاب و دوست‌داشتنی رو برای شما پیشنهاد خواهند داد.

آقای اسدی که مدیریت سالن رو برعهده داره، بیش از ۱۸ ساله سابقه کار در این زمینه داره و هفت مدرک بین‌المللی از کمپانی‌های معتبر دنیا داره، که شامل مدرک گریم از کمپانی گریماس هلند، مدرک makeup از کمپانی AMitice آمریکا، مدرک آناتومی شناسی چهره از کمپانی MEHRON آمریکا، کار با مواد از کمپانی NOUVELL ایتالیا و ۳ مدرک کراتینه مو کوتاهی و کار با مواد از PERSONAL اسپانیا و آموزش دیده زیرَنظر (jeff reiisi و robert cromeans) و یه مدرک مستری (مدرسی) از اکسفورد سرت انگلستان هست.

تعداد خدماتی که مجموعه سالن آرایش داماد تهرانپارس ارائه می‌ده خیلی زیاده! علاوه بر کوتاهی مو، می‌تونین گریم و استایل داماد انجام بدین، بهترین رنگ و لایت رو برای موهاتون انتخاب کنین، هم پدیکور و هم فیشیال پوست رو انجام بدین، یک با ماساژ روح و روانتون رو شاد کنین، اسکالپ سر رو ماساژ بدین و حتی با فیبروز ابرو و پروتز مو بتونین جلوی نقصانی که برای ابروهایتون یا موهایتون اتفاق افتاده، بگیرین.

اگر دنبال یه سالن خدمات زیبایی با تجربه و دارای پروتکل‌های سلامت و بهداشتی هستین، بهترین انتخاب شما مرکز گریم داماد تهرانپارس سالنه.

خدمات انتخاب مدل موی داماد، کوتاهی موی داماد، و استایل موی دامادی در سالن های آرایش و گریم مردانه داماد در نزدیکی بهترین آتلیه های عکسباران تهران می‌پردازد.

۱٫ ژورنال آرایشگری و مد مردانه
ژورنال آرایشگری و مد مردانه، از بهترین جاهایی است که شما می‌توانید به دنبال نحوه انتخاب مدل موی داماد، کوتاهی موی داماد و استایل موی دامادی باشید. اینژورنال با نمایش مدلهای جدید و تازه‌ای که در کلیدواژه های مردانه بسیار محبوب و پرطرفدار هستند، شما را با تمامی نکاتی که باید در خصوص نیازهای مشتریان بدانید، آشنا خواهد کرد.

۲٫ سالن آرایش و گریم پذیرش
سالن آرایش و گریم پذیرش، یکی از بهترین سالن های آرایش و گریم مردانه داماد در نزدیکی بهترین آتلیه های عکسباران تهران است. با داشتن تیمی از آرایشگران با تخصص و تجربه، این سالن خدماتی با کیفیت و با رعایت استانداردهای بهداشتی مطلوب ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه هر چهار محل شماره ۱-۴-۸ و ۱۳ و ۱۴ تهران با هم دچار ترافیک شده‌اند، این سالن آرایش و گریم از تمامی نکات بهداشتی احتیاط می‌کند و مشتریان خود را در این زمینه آگاهی داده و با استفاده از وسایل ضدعفونی کننده، بهداشت پای شما را تضمین می‌کند.

۳٫ آرایشگاه مردانه عالم آرایش
آرایشگاه مردانه عالم آرایش با هدف خدمت به دامادان و مردان برای به دست آوردن استایل موی به روز و جدید، با استفاده از بهترین و مجرب ترین آرایشگران، خدماتی با کیفیت و با رعایت استانداردهای بهداشتی مطلوب ارائه می‌دهد. با بهره‌گیری از تکنیک های حرفه ای آرایشگران، این آرایشگاه به دامادان کمک می‌کند تا مدل مویی را که با شیوه زندگی، حرفه و شیوه سراسری خود سازگاری دارد را پیدا کنند.

۴٫ آرایشگاه مردانه دامادی مایۀ افتخار
آرایشگاه مردانه دامادی مایۀ افتخار، با استفاده از بهترین وسایل و مواد آرایشی و با توجه به نیازهای هر مشتری، خدماتی با کیفیت بالا در زمینه انتخاب مدل موی داماد، کوتاهی موی داماد و استایل موی دامادی ارائه می دهد. با دغدغه نگهداری بهداشت و سلامت مشتریان، این آرایشگاه به نظافت کامل و بکارگیری وسایل کاملا تمیز و متناسب با استانداردهای بهداشتی اطمینان می‌دهد.

در کل، آرایشگاه های مردانه دامادی با بهره‌گیری از تخصص و تجربه‌ی خود، خدمات انتخاب مدل موی داماد، کوتاهی موی داماد و استایل موی دامادی را با دقت و کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می‌دهند. توصیه می‌شود که با در نظر گرفتن نیازهای خود و با راهنمایی آرایشگران حرفه‌ای، به انتخاب مدل موی داماد، کوتاهی موی داماد و استایل موی دامادی پرداخته و مو درخشان و زیبایی داشته باشید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید