شماره تلفن : 09123019243

راهنمای پاکسازی صورت داماد با دستگاه

پاکسازی صورت داماد با دستگاه می‌تواند به عنوان یک اپرانده باشد که برای تقویت بخش نگهدارنده موسسه شوخی شده است. در ادامه چند مورد از این مراحل را شرح خواهیم داد:

۱. پیش از هر چیز، قطعات پاک کننده را مطابق با مشخصات فیزیکی صورت داماد انتخاب کنید. این تأکید می‌شود که باید از قطعات دارای سختی و تندی بالا و یا دارای ماده قلیایی آن‌ها استفاده کنید.

۲. سپس نیاز است تا بخش صورت شامل یک جعبه شلواری زیرچین، قرص بی الایکا، واش، قانونی و باکیفیت و… را برای استفاده آماده کنید.

۳. قبل از شروع به پاک کردن صورت، با استفاده از یک دستمال نرم، صورت را به آرامی پاک کنید تا هرگونه چسبش روغن و چربی روی صورت برداشته شود.

۴. سپس، قطعه پاک کننده را به دستگاه حرکت دهید و با حرکت داخلی چند بار صورت را پاک کنید. دستگاه باید با حرکت التیامی بیش از حد روی صورت روی قطعه پاک کننده قرار گیرد.

۵. به صورت بیشتری و به یک نوع دوچرخه تمرین کنید:‌ با هر گردش دستگاه، دستگاه را خارج و داخل کنید و هر بخش صورت داماد را پاک کنید.

۶. پس از برداشتن پاک کننده از دستگاه، با توجه به شستشو، صورت را شسته کنید و پاک کننده‌ای که به دستگاه چسبیده است، را پاک کنید. سپس وجود مایعات زیادی در صورت داماد با دستمال نرم پاک شود.

۷. آخرین قدم پس از پاک کردن صورت، پوست صورت را با یک سرم یا کرم مرطوب کنید و از خشک شدن آن جلوگیری کنید.

این چند راهنما می‌تواند به شما کمک کند تا با دقت و کیفیت بالایی به پاک کردن صورت داماد با دستگاه بپردازید.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید