آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

درباره ما

سالن آرایشگاه مردانه نیوفیس در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد . این آرایشگاه مردانه با هدف جذب آقایان در مرکز تهران اقدام به ارائه خدمات پیرایش مردانه در سطح عالی نمود.
آرایشگاه مردانه نیوفیس که بعد از یک سال به عنوان محبوب ترین سالن پیرایش آقایان در مرکز تهران شناخته میشد یک قدم به جلو گام برداشت . این بار با اعزام پرسنل و آرایشگران خود به آکادمی های بین المللی و کسب تخصص در زمینه جدیدترین متد هیرکات و استایل مو ، مراقبت پوست و چهره پردازی داماد ساختار یک سالن آرایش داماد را در قلب تهران پایه گذاری کرد .


در ادامه با تجهیز آرایشگاه نیوفیس و با اعتبار نام این آرایشگاه مردانه توانست پر داماد ترین سالن تهران شود . آوازه و شهرت این آرایشگاه معروف در قدم سوم و در منطقه پاسداران به اوج خود رسید همکاری با آتلیه ها ، تشریفات ها ، گل فروشی ها ، تالارها و آرایشگاه های عروس باعث شد تا با رکوردهای بی نظیر سرویس های خود را به بیش از ۷۰۰۰ داماد ارائه دهد . رضایت بالای ۹۹% مشتریان آرایشگاه نیوفیس پشتوانه محکمی و ارزشمندی برای تیم با تجربه خانه داماد نیوفیس برای ادامه روند پیشرفت خود بود


 اعتبار  برند نیوفیس ، متاسفانه برخی ها افراد را به فکر سوء استفاده از اسم این آرایشگاه معتبر مردانه کرده است . این روزها در نقاط مختلف تهران و شهرستان ها مغازه ها و سلمانی های مردانه به اسم نیوفیس فعالیت میکند . از این رو جهت شفاف سازی به مشتریان عزیز عرض میکنیم ما در تهران ۴ شعبه داریم و اطلاعات آنها در همین سایت موجود است بقیه لیست آرایشگاه های مردانه تهران و کرج و… که با اسم نیوفیس کار میکنند هیچ گونه ارتباطی به تیم ما ندارند و مجموعه نیوفیس هیچ گونه مسئولیتی در زمینه کیفیت ، قیمت ارائه خدمات ندارد


آرایشگاه مردانه نیوفیس در حال حاضر با شعب مختلف در غرب ، شرق ، شمال تهران اولین آرایشگاه مردانه زنجیره ای در ایران است که خدمات اصلاح و استایل مو ، شاداب سازی پوست ، خدمات گریم داماد را سطح کاملا لوکس و در سطح عالی ارائه میدهد . شعبه اصلی داماد سرای نیوفیس در محدوده شهرک غرب و سعادت آباد قرار دارد و شعب دیگر در محدوده تهرانپارس ، پاسداران ، فرمانیه تهران قرار دارد .


تلفن : ۴۴۲۰۰۱۰۳ – ۲۲۵۴۶۹۴۷ – ۸۸۳۲۳۶۰۸
تلفن مدیریت : ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳

پاسخی بنویسید