شماره تلفن : 09123019243

تکنیک های گریم دامادی

گریم دامادی یا مردانه، در واقع چهره‌پردازی و آرایش مردانه برای روز عروسی است که برخلاف گریم عروس، کاملاً متفاوت است. در زیر به برخی از تکنیک‌های مورد استفاده در گریم دامادی اشاره می‌کنیم:

۱- استفاده از کانسیلر و فاندیشن: این قسمت از آرایش برای پوشاندن هرگونه نقص یا حتی کمک به ایجاد صورتی تر یا تندتر به چهره انجام می‌شود.

۲- گریم کردن و براش زدن برای بزرگ نمایی قومیت و شخصیت: در این قسمت برای بزرگ نمایی قومیت و شخصیت داماد از براش به رنگ پوست استفاده می‌شود که شبیه به رنگ شدن بعد از آفتاب به سمت دورهمی انجام شده را بوجود می‌آورد.

۳- براش کردن ناحیه چانه و بالای لب: این کار با توجه به این که سایه یا تاری تغییر شکلی طبیعی به چهره داده، قابل توجه است و مناسب برای آرایش دامادی است.

۴- تعیین و مشخص کردن رژ لب‌ها: باید روی رنگ رژلب [متناسب با رنگ پوست] نمایش مناسبی داده شود تا با آرایش کلی سازگار باشد.

۵- آرایش چشم: در آرایش داماد با برچسب هایی به چشم داده می‌شود تا حضور چشم به چشم بگوید. پس گریم ساده اما کامل بهتر است و از به کار گرفتن مواد جدید خودداری کرد. در مجموع ، هدف اصلی گریم دامادی به دست آوردن یک آرایش ساده، طبیعی و در عین حال لذت بخش برای عروس است.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید