آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

تزیین ماشین عروس و سفارش دسته گل

مجموعه نیوفیس با ارائه خدمات جهت گل آرایی دسته گل عروس و ماشین عروس توسط کادر مجرب، این امتیاز را به شما عروس و داماد های عزیز میدهد که علاوه بر کیفیت و طراوت گل ها در کار، سبک نو در گل آرایی و صرفه جویی در زمان از تخفیف ویژه این مجموعه بهره مند شوید.

گل هایی که برای دیزاین کار انجام می شود، تهیه شده از گل های همان روز و با بهترین کیفیت و تازگی میباشد.
صرفه جویی در زمان بدین صورت است که ضمن انجام کار داماد،کادر گل آرایی نیز به تزئین گل ماشین و دسته گل عروس میپردازند
همزمان با اتمام کار داماد در سالن، دسته گل و ماشین عروس نیز حاضر میباشد و بدین ترتیب داماد میتواند بدون هیچگونه استرسی نسبت به از دست دادن زمان برای انجام سایر کارها اقدام کند.

تزیین ماشین عروس و سفارش دسته گل : در بین بهترین گل فروشی های غرب ، شرق و شمال تهران ما تیمی را انتخاب کردیم تا جدید ترین و شیک ترین مدل های دسته گل عروس ۲۰۱۷ ارکیده ، رز، بهاره ، ژورنالی ، خاص ، ترکیبی ، رنگارنگ را برای شما تزیین کند . همچنین این گروه توانایی گل آرایی انواع ماشین عروس ایرانی مانند پراید ، پژو ۲۰۶ ، پژو پرشیا ، سمند ، ال ۹۰ و خودروهای خارجی مانند بی ام و ، بنز ، تویوتا ، ماشین های کروک و شاسی بلند ، ماشین های قدیمی و کلاسیک را دارند . اگر شما هم بدنبال بهترین گل فروشی هستید که تجربه و تخصص تزیین زیباترین و خاص ترین مدل های دسته گل عروس را داشته باشد و همچنین ماشین های خاص و لاکچری را با قیمت های مناسب اجاره دهد میتوانید به آرایشگاه داماد نیوفیس مراجعه کنید تا مدرن ترین مدل های دسته گل اروپایی را با حرفه ای ترین تزیین کاران ماشین عروس را به شما عروس دامادهای عزیز معرفی کنیم .

تلفن مشاوره و رزرو نوبت : ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳

0/5 (0 نظر)