آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار 09123019243

آدرس آرایشگاه های داماد تهران

آدرس آرایشگاه های داماد تهران : نشانی ، کروکی و آدرس پستی آرایشگاه های داماد در غرب تهران ، آرایشگاه های داماد در شرق تهران ، آرایشگاه داماد در شمال تهران بویژه آرایشگاه داماد در سعادت آباد ، آرایشگاه داماد در شهرک غرب ، آرایشگاه داماد در تهرانپارس ، آرایشگاه داماد در قیطریه وجود دارد

در آرایشگاه شاهکار میتونی خدمات با کیفیت و متنوعی رو تجربه کنی. این خدمات شامل: صافی مو، کوتاهی مو، فر کردن مو، پاکسازی پوست، بخور، ویتامینه پوست و مو، کلامازون، گریم داماد توسط گریمو صدا و سیما! در این ارایشگاه که به عنوان بهترین آرایشگاه داماد تهران انتخاب شده، میتونی در جشن عروسی به زیبایی بدرخشی. کیفیت کار در این ارایشگاه حرف اول رو میزنه.

آرایش و پیرایش قبل از این‌که حرفه باشد هنر است. یک آرایشگر ضمن این‌که تکنیک‌ها و روش‌های آراستن مشتری‌اش را می‌داند باید سلیقه و ابتکار خوبی داشته باشد تا بتواند در مورد هر کس تکنیک‌ها را به طرز منحصر به فردی پیاده کند تا بهترین و جذاب‌ترین ظاهر را از او بسازد مثلا اگر شما می‌گویید این مدل را دوست دارم آرایشگر باید بتواند این مدل را برای شما نقد کند و بگوید به چه دلایلی موافق یا مخالف است که این مدل را روی سر شما پیاده کند. چنین آرایشگری در آرایشگاه داماد می‌تواند ظاهر شما را برای روز دامادی مثل یک مدل گیرا و شیک بیاراید.

در آرایشگاه داماد شاهکار میتونی خدماتی مثل: طراحی مو بر اساس هندسه صورت، ترمیم و پاکسازی تخصصی پوست، اسپای تخصصی مو، تست فرم مو گریم قبل از مراسم، گریم متعادل سازی پوست و مو بدون قابلیت رویت و…ارائه میده. این سالن آرایش برای آقا داماد ها نامی آشنا و شناخته شده است.

گریم دارای سه بخش میباشد:۱٫ گریم زیبایی

۲٫ گریم نامتعادل سازی

۳٫گریم مو

در سالنهای زیبایی از بخش اول استفاده میشود و با تکنیک های آن نامتعادلیهای صورت بر طرف میشود.

بدین ترتیب که معمولا یک رنگ اصلی و لایت برای صورت انتخاب میشود سپس با استفاده از تکنیک سایه های روشن و تیره نا متعادلی های چهره گرفته میشود.

مثلا معمولا اکثر افراد از کبودی زیر چشم رنج میبرند. خیلی از دامادهای عزیزی که به آرایشگاه دیپلمات مراجعه میکنند هم این مشکل را دارند و خیلی هم به چشم می آید .

همیشه کا را بدین ترتیب شروع میکنم ابتدا یک رنگ زمینه سپس ساختن سایه روشن وتیره پوست هر جا تیره گی داشتیم سایه روشن و هر جا روشنایی زاید داشتیم سایه تیره به کارمیبرم

همه‌ی ما تجربه‌ی شرکت در مراسم عروسی را داشته‌ایم و در بسیاری موارد شاهد بوده‌ایم که عروس خانم کاملا آراسته و زیباست اما آقای داماد در اثر عرق کردن یا چربی پوست، صورتش برق می‌زند یا زیر چشمانش سیاه و پف کرده به نظر می‌آید!!! در مواردی در اثر اصلاح، صورتشان دو رنگ دیده می‌شود که ناشی از سبز بودن جای ریش است و یا بسیاری موارد مشابه… گریم داماد برای جشن عروسی به پیچیدگی آرایش خانم‌ها نیست بلکه بیشتر جنبه‌ی همرنگ کردن و متعادل سازی دارد و کاملا محو و کم‌رنگ است. سالن پیرایش شاهکار در سالنی مجهز و با کادری حرفه‌ای، آماده پذیرایی از شما عزیزان می‌باشد.
.
از آلبوم کارهای قبلی سالن مورد نظر دیدن کنید.در بسیاری از سالن ها آلبوم نمونه کار وجود دارد.شایان ذکر است آلبوم های گفته شده نمی تواند معیار گزینش مناسبی باشد چرا که این عکس ها می تواند از هر جایی تهیه شده باشد، یا اینکه توسط شخص دیگری انجام شده باشد.تکیه به مشاهدات فعلیتان بسیار قابل اطمینان تر می باشد.
هنر و نوآوری آرایشگرتان را مورد بررسی قرار دهید.آرایش و پیرایش پیش از آنکه حرفه باشد یک هنر است. فردی که آرایشگر است علاوه بر اینکه تکنیک های آراستن را می داند حتما باید از سلیقه و خلاقیت بالایی برخوردار باشد که بداند کدام تکنیک برای کدام شخص مناسب می باشد.همچنین این توانایی را داشته باشد که در صورت تقاضای مدلی از جانب مشتری در صورتی که برای وی مناسب نیست بتواند دلایل موافق و مخالف بودن از جهت پیاده کردن مدل دلخواهتان را برایتان بازگو کند.شخصی که این ویژگی ها را دارد توانایی آراستن ظاهرتان را برای روز دامادی دارد.
حتما مدارک سالن را چک کنید. اکثر سالن ها در آگهی هایشان از متدهای روز و مدارک بین المللی صحبت می کنند.واقعیت اینجاست که آنان تنها مدرک عمومی فنی حرفه ای را دارا می باشند.در صورتی که سالنی این ادعاها را دارد حتما حتما بر دیوار دفتر مدیر سالن این مدارک را جست و جو کنید.در غیر این صورت باید پول تبلیغات دروغی را بپردازید.خدماتی شبیه آن را سالن های معمولی تر هم انجام می دهند.
از نظرات سایر مشتریان نیز کمک بگیرید. کنار آنها بنشینید و معایب و محاسن کار سالن را جویا شوید.این اشخاص می توانند راهنمای خوبی برایتان باشند.

از سالن خدمات آزمایشی درخواست کنید.در صورتی که سالن یا آرایشگری را انتخاب کردید پیش از مراسم عروسی خدمات آنان را مشاهده کنید تا از کارشان مطمئن شوید.احتمال دارد آرایشگر هنگام شستن سر و صورتتان با عجله قصد داشته باشد کارش را به اتمام برساند که نتیجه کار مورد پسندتان واقع نشود و با مشاهده این حالت به یافتن سالنی دیگر ترغیب شوید.

آرایشگاه داماد شاهکار از معروف ترین سالن های گریم و پیرایش داماد تهران است که مجرب ترین گریمور ها در این سالن فعالیت میکنن و بهترین خدمات زیبایی رو برای دامادهای عزیز ارائه میدن. آرایشگاه مردانه شاهکار یکی از سالن های آرایش مردانه شناخته شده در شهر تهران است.

آرایشگاه شاهکار سالنی به وسعت ۹۰ متر در شهرک غرب واقع شده.فعالیت مجموعه شاهکار از سال ۱۳۸۵ آغاز شده.در سالن شاهکار تیمی متشکل از آرایشگران جویای نام و کار بلد با مدیریت آقای اسدی با آخرین و به روزترین خدمات آماده سرویس دهی به شما عزیزان میباشد. در سالن شاهکار همیشه حق با مشتری است. مشتری پادشاه ما میباشد,از این رو کل پرسنل دیپلمات آماده سرویس دادن به مشتریان در بهترین سطح ممکن میباشد.مشتری در سالن شاهکار حق انتخاب آرایشگر مد نظر خود را دارد, بدین ترتیب که آرایشگران در شاهکار بر اساس توانمندیها و سابقه دسته بندی شده اند.مشتری بر اساس خواسته خود و بودجه مد نظرش میتواند آرایشگر مناسب خود را انتخاب کند.این رویه برای اولین بار در سالن شاهکار اجرا شده و بازخورد خوبی هم داشته.

متاسفانه اکثر دامادها در مورد گریم اطلاعات کافی ندارند و نسبت به آن عکس العمل نشان می دهند که این امر کار همکاران ما را دشوار می کند . علت این امر نیز حضور برخی افراد سود جو و بدون تخصص در این رشته می باشد که در روز مراسم دامادها از مواد آرایشی استفاده می کنند و در اصل صورت داماد را آرایش می کنند نه گریم .

این سالن آرایش هم با خدمات زیبایی متنوعی که ارائه میده تونسته نظر آقا دامادها رو به خودش جلب کنه. این آرایشگاه مردانه جزو برترین سالن های آرایش و پیرایش داماد در تهران است که خدمات با کیفیتش زبانزد است.

مفهوم گریم متعادل سازی :
در گریم متعادل سازی هر ایراد و نکته منفی که یک صورت داشته باشد برطرف یا تا جایی که امکان داشته باشد کمتر به چشم خواهد آمد .
تمامی مواردی که در این کار استفاده می شود فن ها و مواد مخصوص گریم می باشد که در کارهای سینمایی نیز از این مواد استفاده می شود . در گریم متعادل سازی هیچ کاری غلو شده انجام نمی شود فقط نکات منفی برطرف می شود به طور مثال برطرف کردن کبودی زیر چشم انحراف بینی یا پستی بلندی قله بینی و لک وپیس صورت قرمزی یا سفیدی صورت و جوشهای روی صورت و خالی بودن کف سر در مورد دامادهایی که ریزش مو دارند و… بعد از اتمام کار داماد در یک اتاق مخصوص مشغول عوض کردن لباسهای خود میشود و در آخر چک نهایی می شود و با تیپی جدید و سرشار از انرژی راهی انجام بقیه امور مراسم خود می شود . در حین انجام کارهای داماد از ابتدا تا انتها از او عکس گرفته می شود و در روز آخر عکسی به یادگاری به عنوان هدیه سالن تقدیم آقا داماد می شود هدیه دوم سالن شاهکار به آقا دامادها نیز جالب است در اولین سالگرد ازدواج آقا دامادها به عنوان گیفت یک پکیج مهمانی به آنها تقدیم می شود .
.

این روزها در بسیاری از آرایشگاه ها آلبوم کارهای قبلی هر کدام از آرایشگرها وجود دارد، می‌توانید آلبوم دامادهای قبلی را از آنها طلب کنید. البته این آلبوم‌ها و پرسیدن از سوابق آرایشگر نمی‌تواند چندان نتیجه قابل اطمینانی به شما بدهد زیرا عکس‌های داخل آلبوم می‌تواند از هر جایی تهیه شده باشد یا موهای مدل‌های داخل عکس ممکن است توسط فرد دیگری آراسته شده باشند. در مورد اطلاعات سوابق هم معمولا خیلی نمی توانید به گفته های آرایشگرتان اعتماد کنید بنابراین استناد به نتایج فعلی که در آرایشگاه می‌بینید مطمئن‌تر است.

سالن داماد شاهکار جزو اون آرایشگاه های مردانه ای است که برای داماد ها هم خدمات ویژه ای رو ارائه میده و گروهی کاربلد در این سالن فعالیت میکنن که گریم های حرفه ای رو برای داماد ها انجام میدن. این سالن آرایش مردانه رو میشه بهترین آرایشگاه داماد تهران انتخاب کرد.

0/5 (0 نظر)

پاسخی بنویسید