آرایشگاه مردانه و داماد شاهکار

صافی دائمی مو به روش ریباندینگ برای آقایان

صافی دائمی مو به روش ریباندینگ برای آقایان

ابتدا با شامپو مخصوص صافی، موها را شسته وکاملاً موها خشک میکنیم سپس موها را به صورت مرتب تقسیم بندی مینماییم. مواد را در لایه های نازک به حالت طناب کشی به موها زده و آن لایه را شانه میکنیم ، سپس لایه بعد و به این ترتیب تمام مو را به مواد آغشته می کنیم.
بعد از گذشت مدت زمان ۲۰ دقیقه، تست گره را در قسمتهای مختلف سر انجام می دهیم، اگر گره باز نشد یعنی موها کاملاً صاف شده اند.
تست گره: چند تار مو را گرفته و باهم گره میزنیم و گره را بین دو انگشت کمی مالش میدهیم اگر باز شود هنوز موها به طور کامل صاف نشده اند و اما اگر باز نشود موها کاملاً صاف شده اند، با دم شانه گره را به آرامی باز می نماییم.
حال موها را با اب گرم بدون هیچگونه شامپو و یا نرم کننده شستشو می دهیم تا مواد کاملاً از روی مو پاک شوند. سپس موها را با باد سشوار خشک کرده و در لایه های نازک با حرارت ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه اتو میزنیم. توجه داشته باشید در این قسمت، مو را به هر شکلی که اتو کنید همان طور باقی می ماند به طور مثال اگر هنگام اتوکشی به موها قوس دهید آن حالت موج دار در موها حفظ میشود. بعداز اتو کشی کامل موها، خنثی کننده را درست شبیه طرز استفاده مواد صافی به موها میزنیم و پس از گذشت ۱۵ دقیقه موها را شسته و ماسک موی مخصوص صافی مو را زده و پس ازشستن کامل، موها را خشک میکنیم و مجدداً موها را اتو میکشیم.

بعد از انجام این مراحل شما شاهد معجزه ای باورنکردنی خواهید شد. موهای وز و خشک و حتی موهای فر شما تبدیل به موهایی صاف و لطیف شده که می توانید تار تار موهای خود را با انواع شانه ها به راحتی از هم جدا کنید. در واقع داشتن موهایی صاف و لخت برای افرادی که موهای فر و مجعد دارند آرزویی دست نیافتنی است. اما دیگر جای نگرانی نیست. ریباندینگ معجزه ای جدید برای تحقق یافتن آرزوهای شماست. در آرایشگاه از این شیوه برای صاف کردن دائمی موهای فر و وز بسیار استفاده می شود و طرفداران زیادی را همچون آرایشگران و دختران جوان به خود جلب کرده است.

پاسخی بنویسید